www.sudzibas.lv Krāpnieki internetā Agresīva krāpšana

Krāpnieki internetā - Agresīva krāpšana

Šodien lasīju izklaidējošus rakstus par krievu raidījumiem. Un galu galā atradu sev virtuālus piedzīvojumus :) Atvēras jauka lapa, citēju interesantākus momentus:

"noteikumi, zināmi arī kā Latvijas (ar mazo burtu!! :)) Republika Krimināllikums (arī ar mazo burtu! :))"

"sods par autortiesību pārkāpumiem ir brīvības atņemšana no 2 līdz 8 gadiem" (par to gan stipri pasmejos, re cik šausmīgi likumi)

Pats smieklīgākais: "Jūs esat skatījis vai izplatījis bērnu pornogrāfiju, aizliegti materiāli ir atrasti jūsu datorā, jūsu datars ir bloķēts, bla bla bla... " Par šo gan ilgi smejos.

"Jūs pārkāpat likumu par nolaidīgu datora izmantošanu" - tas arī ir Petrosjana-Galkina cienīgs joks.

Īsāk sakot, bija OBLIGĀTI UN ĀTRI jāmaksā caut paysafecard 100 Euro it kā policijai, bet īstenībā krāpniekiem kaut kur Ķīnā vai Āfrikā:)

Šo lapu bija problēmas aizvērt, jo atvēras logs ar paziņojumu nekavējoties skriet maksāt, jo citādāk pēc manis atbrauks policija :)

Aplūkojiet "bildes no notikuma vietas" http://i1364.photobucket.com/albums/r739/jolkapalka1234 un pastāstiet par šādiem krāpniecības shēmām bērniem un radiniekiem gados, jo mazums kāds pārskaitīs šiem kropļiem naudu.

Ausainītis 10.01.2014

Atradusi jaunumu! Desmitiem šādu nigeru vēstījumu regulāri atnāku uz e-pastu vai vienkārši parādās atverot kādu lapu. Gan ar laimestu solījumiem, gan draudiem.

S smīkņa 10.01.2014

"Visa taisnība par ekstrasensu cīņām", nu smiekli nāk! Cik degradētam ir jābūt, lai to mēslu skatītos?

G gunars34 22.03.2015

a ka var atbloket telefonu man tagat ir tada problema

C Christe 28.01.2016

Tika nepilnīgi izstrādāts interneta veikals, samaksāts, bet tad solītais tehniskais atbalsts izplēnēja nekurienē. Mājas lapa vēl joprojām pilnībā nefunkcionē un ar mums neviens nekomunicē!

D d.strauss 02.02.2016

Nekad nesadarbojaties ar Normunds Pašs - visi darbi ko viņš darīja bijā jāpārbūvē!