DurbeTūre

Negaidīti esmu vīlusies valodu mācību-tūrisma firmā Durbe-Tūre, kur mācību brauciens uz Londonu 2005.g. 14.jūlijā izvērtās par ļaunu murgu jauniešiem un viņu pavadošajām personām. Maksimāli lielas finansiālas peļņas nolūkos Durbe Tūrebija nokomplektējusi neadekvāti lielu trīs tautību grupu (68 cilvēki), kuru mentalitāte un domāšana bija stipri atšķirīga

D d 09.02.2006

Fu briesmiigi jums gan tur gāja! Mums noplīsa tikai autobuss, bet šoferiīši sakāvās. Bet tā nebija šī tūrisma firma. Secinājums- eskursijās nekad nedrīkst braukt ar nezināmu transportu un nemūžas divstāvīgaja autobusa ar 68 vietām.Visu vajag atrunāt līgumā. Es zinu kā tas ir :)Jo paldies Dievam, ka tas autobuss noplīsa benzīntankā nevis uz ceļa! Bet mōļie cilvēki, ja vecam autobusam jāpārvietojas pa lielu pilsētu kāda ir Londona ar visiem sastrēgumiem, tad loģiski, ka tas noplīsīs. Mums arī noplīsa tādejādi.

D durbe.. 15.03.2006

mja,es ari esmu braukusi taja ekskursijaa...autobuss nopliisa jau riiga, bet pec tam vinji kka vinju salimeja kopa un tikam uz londonu.bij ok ...

P peciņa 11.03.2009

Šim uzņēmumam galvenā ir peļņas gūšana.:(

V Vallija 14.08.2011

Šitai firmai nedrīkst nekādi uzticēties