AtrisinātaDarbs Ārzemēs - Krapnieciba

Ludzu, neuzticieties tadam Jurim tel.nr+447506325599, kursh zip.lv piedaavaa darbu Anglija saldetu darzenu rupniicaa.Vinjsh tefoniski sola darbu un vilina cilveekus no Latvijas, bet reali darbu tur nenodrosina un nodarbojas ar krapniecibu.Ar vinja paliidzibu cilveki aizbrauc uz Londonu un klust par bezpajutniekiem, jo neviens vinjus sveshajaa pilseta nesagaida un uz tefona zvaniem neatbild.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 23.03.2016

Juris vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S Signe 17.10.2009

Jā, zinam, zinam tādu. Ja tas ir tas pats tad viņu sauc Juris Garančs un viņam ir sieva /vārds izdzēsts/ un meita /vārds izdzēsts/.
Arī es esmu reiz ar viņu sastapusies. Solīja darbu farbikā.Satikāmies Londonā(Stradfordā) pēc tam viņš aizsūtīja mūs uz pilsētu Wisbech. Labi, ka ierādīja kur dzīvot, jo bija nauda. Darba protams nav. Viņš ar lietuviešiem sadarbojas. Un vēl par ''darbā iekārtošanu'' naudu prasa.
Ja vēlaties zināt kko sīkāk, droši rakstiet uz emailu!
Pareizi Anda saka, ka paliksiet bez pajumtes utt.

A Anda 20.10.2009

Jaa, Signe, peec Juusu aprakstiitaa izskataas, ka tas ir tas pats cilveeks, jo situaacija bija lidziiga.Vieniigi muusu gadiijumaa pat maajoklis netika nodrosinaats-tkaam pilniigi pamesti sveshajaa pilseetaa.

I ina 01.11.2009

zinu to Juri... ari es izgaju šai skolai cauri... bet tas bija pirms 5 gadiem... un vel šis uzdarbojas... vinu sen vajag aiz restem aizbazt

M Maris 01.12.2009

Tas ir tas pats Garančs kurš ML2? Kurš pus Siguldu pirms kāda pusotra gada uzmeta un aizlaidās projām???

A andis 03.01.2010

Buusu pateiciigs ja dosiet jebkadu informaciju par so personu. Vinu nevar uz to nummuru vairaak sazvaniit vienreiz sazvaniju un viss.

L Lauris112 09.04.2013

Sveicináti visiem Latvijas iedzivotajiem, tiesi tá es arí velos seit piebilst neticiet siem cilvékiem kas piedáva darbu Lielbritánija tá ir tíra apkrápsana un no cilvékiem naudas izkrápsana. Jo esu redzéjis ar savám acim cilvékus kuri meklé palídzibu, jo vini ir apkrápti. Neticiet ari sim darba agenturám Latvija, jo kurus cilvekus esmu saticis vini ir atbraukusi no Latvijas caur agentúrá kuri piedáva darbu Lielbritánija.
1. Darba devéjs Lielbritánija jums prasís labu angu valodu sarunvalodu
2.vins párbaudis júsu zinásanas un prasmes.
3.jums bús jaizpilda testi ar akigiem jautájumiem
4. ja jums nav zinásanas un saprasana Anglu valoda tad iznákums jums ir sáds
1.Palikt uz ielas un bez jumtas
2.Meginat sameklét lauku darbus kur ípasi nav vajadzíga Angu valodas
3.Vienozímígi brauciens atpakal májás uz savu dzimteni.
Tátad ja jús mekléjiet darbu Lielbritánija es iesaku jums seit meklét vienkarsi un viegli darbs un darba devéjs tiesais nekádu starpnieku.
1.www.indeed.co.uk, un vel daudzus citus jums izmetis automátiski www.google.co.uk
2.Rakstit google job agency uk bús jums agentúras un tel numuri zvaniet un runájiet
3.loking job uk jums tiks izmests automátiski cik vien darbus jús gribésiet pavisam viegli un vienkarsi.
4.NEMEKLÉJIET NEKÁDUS STARPNIEKUS KAS JÚS VAR IEKARTOT DARBÁ M U L K I B A S, I E K R I T I S I E T N E P A T I K S A N A S

R riziks 22.03.2014

Gribu pabridinat tautu, ka ir uzradies velviens krapniens, ta saucamais darba devejs vacija Aleksejs +4915218617863. vins piedava darbu vacija, sazvani vinu sola ka darbs ir un bus, dzivosanu ari sola, bet, par dzivosanu jamaksa jau no latvijas, atsuta kautkadu cita cilveka vardu uzvardu citu pilsetu, un suti naudu caur pastu uz vaciju, vins sanem naudu un ar laiku pazud migla. Vinam ir vairaki sludinajumi salikti interneta ka mekle stradniekus, visadas jomas. Neticiet tai MAITAI, cilvekus apkrapj un viss ar to. un ka lai dabu naudu atpakal. Izradas ka neka.