www.sudzibas.lv Anglijas un Latvijas krievu intelektu analize Anglija krievi no Latvijas runa angliski bez problemam

Anglijas un Latvijas krievu intelektu analize - Anglija krievi no Latvijas runa angliski bez problemam

Taa kaa tagad Anlgijaa ir daudz krievvalodiigo, tad var noveerot, ka vinji anglijas valsts valodu-anglju valodu pienjem kaa vieniigo pareizo kontaktos ar citiem valsts iedziivotaajiem. Preteejaa gadiijumaa- I don' t understand you!
Un tas Latvijas krievu puisis vai meitene peeksnji izraada pareizo attieksmi un liek lietaa taadu vaardu bagazhu, kaada kuram nu ir.Un visiem izdodas. Un visi ir malachi. Kopaa ar pakistanjiem, indieshiem un poljiem.
Bet atbraucot atvalinaajumaa uz Riigu atziimeet Masljenjicu vai Kosmonautikas dienu, shim pasham krievu puisim vai meitenei pazuud bez peedaam shii apnjeemiiba runaat valsts valodaa un vinji kljuust par analfabeetiem pashi savaa miitnes zemee.
Vai kaads filtree, kur ir problema. Liekas, ka problema
Nr.1.-krievu attieksmee, nevis nevareeshanaa, vai mentaalaa plaanpraatiibaa.
Nr.2. Latvieshu neuznjeemiiba pateikt ikvienam garaa vaajajam -Es juus nesaprotu!
Nr.3 Krievu bezkauniibaa.
Nr4. Krievu zemaa inteligences liimenii
Nr5. Krievu paarlieciibaa, ka tie Latviju atbriivojushi no kaut kaa.

Leons Teilors no Teiloriem Smitiem Rietumlondonaa.

# ##### 12.02.2010

Kapec jus visi rakstat sliktu tikai par krieviem, a ko darit ar pasiem latviesiem, ja vini ari sava principa delap nevar atbildet krieviski, kaut ari lieliski to parzina. varbut jau galu gala gan latviesiem, gan krieviem janoliek punktu sava principialisma...

K Kasiko 12.02.2010

to ####.
Tev nepareiza orientaacija. Tu gribi atkal
Krievu ruubljus,
Krievu veidlapas polikliinikaas,
Savu zobu staavoklja karti krievu valodaa,
Saukt atro paliidziibu krievu valodaa,
Atprasiities smagu meeneshreizu gadiijumaa no skolas krievu valoodaa,
Likt savam 3 gadiigajam beernam krievu dakterei skaidrot kur saap,
Ja vinjam saap naba, kaa vinjs to krieviski pateiks,
Naba parasti nesaap, bet ja nu tomeer,
Teva vaardu piestiprinaatu obligaataa veidaa
Pasi krievu valodaa,
Pieturu nosaukshanu tramvajaa krieviski,
Lauliibas aplieciibaa ierakstiitu tavu otro pusiiti krieviski.
U.tt.
Uz priekshu! Tu tak zini labi krievu valodu uz goda!Met principus pie malas un ej pretii komunisma uzvarai. Mees arii ar tevi! Bez principiem!

H Huba-Buba 12.02.2010

#### smadzenes tev nav par mazu?

H Huba-Buba 12.02.2010

Piekriitu kasiko. Katram ir jaabuut vietai, kur savas urina analiizes raadiitaajus sanjemt savaa dzimtajaa valodaa. Krievi arii Latvija grib sanjemt asinsainu savaa dzimtajaa meelee, bet, ja taa notiks, kur tad buus taa zeme, kur latvieshi varees sanjemt sho svariigo papiiru sava valodaa?

# ##### 12.02.2010

Huba-buba, tev pasam smadzenu nav. man pasai pilnigi vienalga kada valoda runat.es vienkarsi nesaprotu prieks kam tads naids.tadi ka jus izraisa to starp cilvekiem.kapec nevarat mierigi sadzivoties ar krieviem. visiem ir vienadas tiesibas.

B blabla 12.02.2010

Leons Teilors
cik var traakot? nevari dziivor ar visiem mieriigi? nav ko dariit? ej araa pastaigaaties.

B blabla 12.02.2010

Vai Jūs neredzat, ka tagad, šajā laikā ar mums pastāv tik dažādi skatījumi par notiekošo? Un pēc tām katrā valstī vai pat vienas valsts ietvaros tiks uzrakstīta sava vēstures grāmata. Kaut, piemēram, strīdīgs jautājums, vai Krievija centās iekarot Gruziju vai nē, un kas tur patiesībā notika? Es atceros ka divi kanāli radīja 1(!) un to pašu bildi un 1. kanāls sacīja, ka tās ir Gruzijas spēki uzbrukumā, bet 2. kanāls, ka tās ir Krievijas spēki.
Es strādāju kolektīvā, kura ir x-tautības, latviešu un krievvalodīgi pārstāvji. Runājam latviski vai angliski. Viens x-tautības pārstāvis perfekti dažu gadu laikā apguva latviešu valodu, bet otrs pat ne sarunvalodu līmenī. Abi dzīvo apmēram vienādu laiku Latvijā un abiem dzīvesbiedri - latvieši.
Kāpēc vienam aizgāja tik veiksmīgi un otram nē? Nezinu. Kādam aiziet, kādam nē. Kādu apstākļi piespieda vai stimulēja, kādu nē. Mēs visi taču esam savādāki. Būsim taču cilvēciski.
Piemērs, no mazliet vecākas paaudzes. Cilvēks aizgāja uz krievu skolu, pēc tām uz universitāti, pabeidza to un palika tur strādāt. Viss, izglītība un darbs krievu valodā. Mācījās latviešu valodu skola, bet tā sanāk, ka neizmanto, aizmirsās. Un tagad lai man kāds godīgi pasāka, kāpēc šis cilvēks kādu neciena? Vai to var klasificēt kā tīšo ļaunprātīgo uzvedību? Kāpēc kāds ir tiesīgs apsaukāt viņu par latviešu tautas ienaidnieku un valodas uzurpatoru? Vai viņš ir mazāk piedzimis Latvijā nekā Jūs?
Nu nav cilvēkam valodas vides, ko viņam darīt, mainīt kolektīvu? Iet uz kursiem, kas palīdzēs atjaunot valodas zināšanas tikai uz laiku? Burtiski, tērēt savu laiku, bez īpaša rezultāta, tāpēc ka kaut kāds slimīgs nacionālists slikti guļ naktīs un viņam liekas, ka apspiež viņa brīvību? Apspiež, vienkārši dzīvojot. Padomājiet par to, lūdzu!
Un ticiet man, cilvēks valodu vienalga sāks aizmirst, tāpēc ka to nelieto, un tas nacionālists sauks viņu par „krievu cūku” un „okupantu”.
Problēma taču nav tajā, ka cilvēki negrib mācīties valodu, tas ir valodas vides trūkuma problēma. Kad kāds no jums pēdējo reizi mācījās svešvalodu? Un cik ātri Jūs to aizmirstat bez prakses?
It īpaši valodas vides trūka veciem cilvēkiem, kurus ļoti dažas nekauņas šeit izvāza (protams, nav runa par visiem). Lai Jums būtu kauns! Es iedomājos un uzreiz redzu attēlu, ka Jūs skatātīties ar naidu uz nabaga veco cilvēku, kuram vispār nav lielas kompānijas, ar ko parunāt. Un tas cilvēks nav neko Jums neizdarīja. Viņš droši vien godīgi nostrādāja un nodzīvoja savu ilgu mūžu. Bet ko Jūs labu paspējāt savā mūžā? Tiešam neticu, ka pieaugušais izglītotais cilvēks rakstīs tādas lietas.
Man tiešam gribētos lai tas, ko es šeit uzrakstīju, ka tas izskatās otrajā krasta pusē, veicinās sapratni. Reizēm caur emocijām nevar redzēt otru cilvēku, bet kad paskatās, tas cilvēks kļūst kaut vai mazliet labāks.
Un man ļoti žēl un tas ir sāpīgi dzirdēt un apzināties, ka tautības naids ir tik izplatīts starp bērniem. Viņi tikai atkārto, ko saka vecāki.
Un ziniet ko, es domāju ka pēc dažām paaudzēm tādā garā var būt tā, ka naids paliek, bet iemesls pamazam sāks aizmirstīties, un tad dabūt mieru starp divām tautām būs gandrīz neiespējami.

Z zanna 12.02.2010

pirmais punkts atticinams uz jauniem, pedejais uz veteraniem veciem. Pirmie nav tik traki, labojami, pedejie...nu vecu zirgu neizmainisi...lai nu nodzivo savu mūžu, dazi no viniem tiesam karu izgaja un nav svarigi kura puse, ...

M Maksims 13.02.2010

Vse o4enj prosto, anglijskij, kak i russkij, eto mirovie jaziki, na kotorih razgovarivaet ennaja 4astj zemnogo 6ara. Na lati6skom govorjat zalkih 2 milliona, tak otvetj mne pozalusta, kakogo bolta mne ego u4itj i na nem razgovarivatj, mne i tak horo6o. A jazik etot skoro ostanetsja toljko v knizkah nacionaljnoj biblioteki.Kak bi vi ne staralisj uvazaemie gospoda nacisti. Visu labu.

N nata 13.02.2010

poka ves cevilizovannij mir storaettsja viu4it kak mozno bolse jazikov, Latvija pohoze degradiruet i ho4et govorit tolko po lati6ski. da 4em me6aet vam russkij jazik? razve eto ploho, sto nasi deti budut vmesto odnogo jazika znat dva? berite primer so stran gde neskolko gosudarstvennih jazikov, naprimer 6vejcarija/ Tak slazilos, sto v Latvii prozivaet 60% ruskogovorjasih i etot fakt nelzja ignorirovat!!! Kstati esli vi ljudi obrazovannie tak otkrojte SATVERSME eto glavnij zakon, v kotorom skazano, sto kazdij 4elovek imeet pravo polu4at obrazovanie i ob6stsja na svoem jazike!!! prazdnovat svoi prazdniki. i t.d. ...nelzja otnositsja k ljudjam kak k vtoromu sortu, tolko potomu, sto oni ploho govorjat po lati6ski. Uvazenie k strane i k ljudjam ne izmerjaetsja stepenju znanija jazika!!!

J Janis 14.02.2010

Visdivianākasi ir tas ka man arodskolā iereadās somu apmaiņas students, un tā pusgada laikā iemācijas vienkāršako Latviešu valodu. Ar viņu pat gada beigās vairs nevajadzeja runāt angliski, viņs saprata visu ko saki Latviski, vienigi kādus sarežģitākus vardus neizprata, tad bija jāskaidro angliski. Bet kā tas nākās kad tev uz ielas pa krieviski paprasa cik pulsktens, tu atbildi latviki cik ir pulkstens, bet jautājuma uzdevējs vēl paprasa skolka eta, kaut kāds murgs. Ka viņs tika pie pilsonības ja nezin pat prastāko Latviešu saronvalodu...

B blabla 14.02.2010

Janis
tas ir atsevišķi gadiijumi. bet kaa tu zini no kurienes viņš ir? ko šīs tev pasi raadiija? ja nu viņš turisit no Krievijas???

H Huba-Buba 15.02.2010

krievi te atkal jauc lietas. Lai nebuutu jaamaacaas valoda, nosaukaa visus par fashistiem, nacistiem un lieta dariita-valoda nav jaamaacaas un personiigais stulbums attaisnots.
Taa vinji nekad neizrausies no sava pagrimuma.

R Rihards 16.02.2010

no kurienes taads naids vienai tautiibas pret otro??? varbūt jau pietiek trākot??? jātūras kopā.
taada sajuuta ka kaads speciaali izraisa naidu! jāliek punktu tam naidam!

# ##### 16.02.2010

to Bla Bla skatos tu gandriz pilnigi atkartoji manus vardus :))

A Andris 04.03.2010

Antin ko tu raksti par Krieviem!!!
Tu klauns gatavais vari tikai atsu.. Krievu tautai, miskastnieks smird...
KRIEVU TAUTA IR N-1.pasaule

I Ivars 24.03.2010

Jā, piekrītu, ka okupanti ir stulbi!

Ja LV dzīvo 70 gadus un nezina latviešu valodu, tad tie ir debili krievi!

Krievi vispār ir stulba tauta!

Atbrauc itālis vai nēģeris un jau pusgada laikā māk gan rakstīt, gan lasīt latviski!

Vairākums krievu, kuri nezina latviešu valodu, ienīst LV, bet braukt atpakaļ uz savu "deržavu" negrib, jo zina, ka RU ir miskaste.

T toNĀviOkupantiem 24.03.2010

ja esi traumēts/ā uz visu galvu, tad neraksti neko. nekurini naidu!

G GUDRAIS 24.03.2010

Beidziet, jel izbeidziet Latvju tauta tā ņirgāties par citu tautu. Ampierinaties un apstājieties beidzot !

Jums būtu jāzin dzīves gudrība, ka krievu dvēsele pieder aziātiskai cilmei un eiropietis to nevar ne novērtēt ne saprast.

Šimpanzes un orangutāni ir gudrāki par aziātiskām smadzenēm, tāpēc beidziet te cepties ...

I Ivars 24.03.2010

Tieši krievi kurina nacionālo naidu, neatzīstot okupācijas faktu un pieprasot krievu valodu kā oficiālo!

Ja krievi mācētu latviešu valodu, tad latvieši viņus neienīstu!

Krievi paši rada rusofobiju!