Vidzemes slimnīca - Slikta aprūpe

Vēlējos pasūdzēties par šo slimnīcu, it īpaši par nodaļu - "Insulta vienība". Mana mamma nonāca tajā nodaļā pēc insulta, pavadīja tur 2 nedēļas, guļoša, prakstiski pati nevarēja pagrozīties pēc insulta. Nezinu, kā personāls par viņu rūpējās, bet viņai pēc izrakstīšanās uz ķermeņa atradām vairākus izgulējumus! Un "gādīgais" personāls par plāksteriem (pret izgulējumiem) mums paziņoja tikai tad, kad mammai jau tie sāka parādīties. Tagad mājās mums jācīnās ar izgulējiem, kurus atvedām no SLIMNĪCAS! Mājās gan mums jauni nav parādījušies. Paldies slimnīcas personālam, ka tā "rūpējaties" par pacientiem, kuri paši nespēj par sevi parūpēties un pasūdzēties (mammai bija paralizēta labā puse, tādēļ nevarēja runāt). Jums tas ir kārtējais pacients, mums - dārgs cilvēks! Visa lielā radu saime.

sinccha17 16.08.2016

Manai omitei bija tiesi tas pats.vina veel staastiija,viena maasina bija jauka ,atnaca pajautaja ka iet,vai omite vingro utt lai iekustinatu paralizeto pusi. Del sis sasoditas slimnicas,jau pagajusi 3 gadi kops omite vinsaulee..aizbrauca ar vienu kaiti, atbrauca pectam majas un izradas,ka del valejiem logiem ,plus planas segas sakerusi problemu ar plausaam.