www.sudzibas.lv Atpūtas bāze "SĀRUMA" krāpšana, nepatiesa informācija

Atpūtas bāze "SĀRUMA" - krāpšana, nepatiesa informācija

Patīkama 6dienas vakara vietā dabūjām murgu pie vecas raganas.

Braucot uz šo vietu gaismas dega visās kaimiņu mājās, bet uz šo kompleksu pat simboliskas gaismiņas pie pagrieziena nebija. Tumsā atrast ir visai izaicioši.

Cenas ko norāda mājas lapā ir muļķiem, pat pa telefonu pēc vairākkārtējas pārjautāšanas netika nekas minēts par papildus izmaksām. Rezultātā uz vietas tika izdomātas visādas lietas par ko jāmaksā papildus pirts cenai. Normāli ar pirts iznomāšanu es saprotu, ka pamatlietas ir iekļautas cenā, bet tikai ne šeit! 3Ls par malku, 3Ls par elektrību, 2Ls no personas par telts vietu, 2Ls par katru auto, 1Ls par atkritumiem un sazin cik vēl tur savācās kopā. Katrā ziņā samaksājām lai ir miers, bet nē.. Neskatoties uz to, ka tika samaksāti 3Ls(par ~12h) par elektrību, īpašniece nekaunējās skaridīt mums pakaļ un pie katras izdevības izslēgt gaismu pirts telpā vai ārpus tās. Ceļš uz tualeti arī ir neizgaismots(taupa). Rezultātā tika sadurta kāja uz kaut kā asa. No rīta visi tiek nosaukti par cūkām, jo esot palikusi ieslēgta viena lampiņa. Bildes viņu mājaslapā nav gluži korektas, jo sabildētās vietas atrodas pilnīgi citā ezera galā. Pie pašas pirts ir ļoti slikta lapa, ne tāda kādu redz bildēs.

Attieksme pret klientiem nožēlojama. Zemāk epasts no viesu nama(kā atbilde uz manu sūdzību).

" ja jūs būtu rakstījis patiesību es nejustos ērti ka pie mums jūs veltīgi iztērējāt brīvdienu, bet lasot jūsu melus par cenām, par bildēm un par to ka esat nosaukti par cūkām, man nav nekādi pārmetumi sev, jo saprotu ka esat no tiem, kuri vienmēr ar visu ir neapmierināti un zinot ka esat jau pieaudzis, lasot jūsu uzrakstīto jāsecina-prātā esat infantils."

K

T ToKaspars 07.09.2011

Visas šis "Lauku mājas" ir speciāli domātas pilsētsa lohu kāšanai, jo sabiedrības atkritumi mīt vienīgi pilsētās.

M Mara 07.09.2011

Paldies, ka bridinajaat! Tad shitaa arii ir viena vieta kur NEKAD nebraukshu! Un ticu rakstitajam par 100 %, staigaat pakal un ugunus izsleegt par ko samaksaats! Taa ir nekauniba!

A Ainis 07.09.2011

paldies, ka ieteici uz to miskasti nebraukt, jo bija doma apskatīt arī šo iestādi ! Miskaste arī Āfrikā ir miskaste !

V veolia 18.06.2012

Sveiki.
Man kā uzņēmuma pārstāvim sanākusi tieši šāda pati situācija, tikai iesaistītas ir lielākas summas nekā ģimenes atpūtai. Organizējām sporta spēles uz 80 cilvēkiem. Sākumā tika zvanīts un jautāts, lai nosauc visu, par ko būs jāmaksā. Kopumā saskaitot tas sanāca uz 200 Ls. Domājām forši - ļoti lēti. Rēķinu beigās saņēmām uz 700 ls. Nez no kurienes parādījās papildus izmaksas - man laikam vajadzēja iedomāties, ka pirts nomā neietilpst maksa par elektrību pirtī un malka pirts kurināšanai. Un nojumes izmantošanas maksā arī neietilpst maksa par elektrību. Tāpat arī sākumā bija runāts, ka maksa par telti būs 2 ls, bet beigās tie izrādījās 2 ls no cilvēka (milzīga atšķirība, it sevišķi uz lielu cilvēku skaitu). Kas pats labākais, šī ir man zināmā vienīgā vieta, kur izmaksas rēķina nevis uz diennakti, bet uz dienu - tātad sarēķināja maksu atsevišķi par dienu un klāt vēl par nakti (neatceros, ka dienā būtu slēguši iekšā gaismu un kurinājuši pirti). KĀPĒC TO NETEICA IEPRIEKŠ?
Noslēgumā vēlos piebilst, ka 700 ls ir milzīga nauda par vietu bez dušām, ar draņķīgām tualetēm, bez dzeramā ūdens (akas) un ar tik tiešām draņķīgu apgaismojumu, jo uz visu plašo teritoriju lampas ir tikai nojumē.
Gribēju braukt lielā ģimenes/draugu pasākumā pēc nedēļas, bet nu jau meklēšu citu vietu.

Ilze

R rita.e 13.07.2012

Ilze kura te uzdodas par uzņēmuma pārstāvi- jūs bijāt 80 cilvēki +10 cilvēki jūsu nolīgtie izklaidētāji un muzikanti, tātad 90 cilvēki, kad pieteicāt atpūtas pasākumu telefoniski tika pieteikts ka būsiet 30 cilvēki, tur arī bija tā summa 200Ls, bet ieradāties kopā 90. Izmantojāt 15 vietas mājā, 75 cilvēki dzīvoja teltīs, izmantojāt pirti, 80kvm lielu telti ar grīdu un apgaismojumu, sporta laukumu, laivas un visus komunālos pakalpojumus, jums bija 26 mašīnas, visa teritorija1, 7 hektāru platībā kuru lietojāt bija nopļauts mauriņš un par to visu jūs maksājāt trīs ar pus latus no cilvēka dienā(demokrātiskāku cenu vispār grūtāk iedomāties) tajā pat laikā jūsu uzņēmums no tiem cilvēkiem kuri nestrādā pie jums bet brauca līdzi jūs gan viņiem uzprasījāt 10 Ls no cilvēka, bet pati šeit par atpūtu gribējāt samaksāt 1.1 Ls - smieklīgi pat iedomāties-LATU UN DESMIT SANTĪMUS NO CILVĒKA DIENĀ ! Cik nekaunīgai vai atpalikušai prātā tev ir jābūt ka vari te visiem stāstīt šādas muļķības. Izklaidētāju firmai jūs gan samaksājāt 1500 Ls neskatoties uz to ka tā visu savu darbu varēja paveikt pateicoties atpūtas bāzes teritorijai un komunikācijām kuras viņi varēja pie mums izmantot. Visi tavi meli par draņķīgumu un ūdens trūkumu ir pilnīgi murgi, ūdens krāns ir pagalmā visiem pieejams, teritorijā ir trīs stacionāri 500w prožektori kuri tika arī iedegti un vēl uz katra ēkas stūra ir apgaismojums.Tu jau pati raksti ka gribēji vēl braukt ar ģimeni un draugiem šeit atpūsties, tātad pie mums nemaz tik draņķīgi nav. Un neaizmirsti ka nēsat samaksājuši visu rēķinu vēl, tavai firmai izrakstītais rēķins apzīmogots un parakstīts no jūsu puses ir man uz rokas un ja tu nebeigsi te izplatīt savus melus, es to rēķinu iesniegšu parādu piedzinēju firmai, tad gan tava darbavieta pateiks tev l i e l u paldies. Un ceru ka mana elektriskā tējkanna, kuru jūs prombraucot, , privatizējāt, , darbojas labi.

M mja 13.07.2012

shaubos vai lv atradisies daudz mazohisti, kuri atputas vieta velesies, lai tos par infantiliem sauka.

E Ezernieks Maris 14.07.2012

kādēļ, mja, tu iedomājies ka uzņēmējiem ir vajadziigi tādi klienti kuri visu grib pa smalko, bet maksāt kad par to jāsāk tad sākas gaudošana, nafig nevienam tādi nav vajadziigi :)

M mja 14.07.2012

Ezerniek Mari, parlasi velreiz rita.e rakstito un pastasti man, kura vieta tur ir uznemejdarbiba?
ja lv publiska kengasanas un apvainosana ir uznemejdarbibas kultura, tad atvaino, bet nu...
saja saita ir lieliski piemeri, kur sudzibas tiek atspekotas, klientiem tiek piedavati risinajumi un antireklama tiek parversta par reklamu. saja gadijuma ir noticis pretejais. normali domajoshs neveliesies uz tadu atputas iestadi braukt. padumju laiki ir beigushies un mazohisms privataja sektora vairs nav mode.

D diu 19.07.2012

Izskatās, ka uzņēmējdarbības kultūra kādam te ir nepatiesu ķengu pieņemšana un ignorēšana + ja cilvēks ir infantils tad ir un ko tur var darīt? Uz turieni brauks tie, kas ZIN, ka nav tādi (mja) !

Esmu tur bijis vairākas reizes un neviens nestaigā pakaļ un neslēdz gaismu ārā! Ir ļoti jauka atmosfēra, vieta pie ezera un ATPŪTA PIE DABAS, pirts, laivas, peldvietas. Ja gribās 1. klases atpūtu ar sarkaniem paklājiem, tad ir jābrauc uz kādu SPA kompleksu...diemžēl arī tur nebūs 1, 1o Ls no cilvēka DIENĀ jāmaksā...
200 Ls par 90 cilvēkiem!!!??? Kur ta tas ir redzēts!? Tad tā būtu Populārākā vieta Baltijā, kur taisīt uzņēmumu sporta svētkus :D Kas uzņēmumam ir 700 Ls... saprastu, ja kādam no savas algas tas būtu jāmaksā! Kā arī 10 Ls no otrām pusītēm (līdzbraucējiem), bet ka paši nevar samaksāt 3 latus no darbinieka!? Siemklīgi! Varbūt vajadzētu aprunāt arī šī "dāsnā un saprātīgi loģiskā" uzņēmuma nosaukumu?
Nevajag kļūt nekaunīgiem...

"Sāruma" rullē :)))

D diu 19.07.2012

Es atvainojos...ieraudziju - Veolija...tik tiešām uzņēmums, kurš "nevar" atļauties samaksāt 700 Ls rēķinu! Waaahahahaaa...

M mja 19.07.2012

tads limenis... nozelojami :DDD

A artursergo 18.05.2014

Katru vasaru braucam atpūsties uz šo vietu, it sēvišķi patīk pēdēja vieta, kur ir minimāla iespēja satīkties ar citiem viesiem, bet šo vietu diemžēl nevar īrēt maza kompānija, dot priekšroku tiem, kam ir 10 cilv. un vairāk. Šo omīti, saimnieci atcerās vēl mans tētis, kuram tagad ir 48 gadi un viņš savā bērnībā tur atpūtas. Par cenām piekrītu, sākumā izskatās demokrātiskās, bet ja ir liela ģimene, kur maksā viens par visiem, tad gan jau var bišķin pielikt klāt un īrēt māju ar dušu, elektrību un guļamvietas (pats zinu tādas vietas, piem. Līlaste). Tā kā, nevaru pateikt ne labu ne sliktu, bet lēta ta vietiņa nav.

Всем доброго времени суток!!! Отдыхали в этом месте в начале июля.Цена не соответствует качеству услуг. В доме нет воды, стоит запах сырости, нет посуды (кроме ржавой сковородки), лампы не горят, от одеяла стоит такой запах, что спать под ним нет никакой возможности!!! Мы оплатили в 2 раза больше, чем изначально договаривались, причем место хозяева продали 2 раза( нам было отведено место для лодки, потом пришла хозяйка, сказала, что лодку нужно ставить в другом месте, а через час приехали рыбаки с палаткой.)Баня - а-ля 90е года!!! Поручни для спуска в воду обросли водорослями, скользкие. Ребенок построил песочный домик на берегу, были претензии, что нарушили берег! Были разочарованы!!!

R rita.e 08.07.2014

Татьяна Данилова raksta un sūdzas par ērtībām, bet es pievienoju foto kā tu Tatjana izproti atpūtu laukos un kādu tu atstāji savu guļvietu aizbraucot,
pārmērīga alkohola lietošana dara savu un runājot ar tevi klātienē un lasot kādā stilā tu izsakies - а-ля..., jāsecina ka esi arī pabijusi ieslodzījuma vietās, tādēļ tev šķiet par tiem 90jiem gadiem ir tik sliktas atmiņas un tā smaka kas palika aiz tevis !!!

O orjol 15.07.2015

Был там лет 6 назад, отдыхали двумя семьями с детьми, место, берег, роща, озеро красивые. Весь позитив убивает ядовитая старуха своим отношением и стилем ведения бизнеса, согласен со всеми замечаниями выше, ничего не меняется. Интересно, что я не так сделал, рита.е? может, как свинья пукнул громко? фото есть?

I Inciite 15.08.2016

Vieta ir ļoti skaista, bet nākas secināt ka visas sūdzības ir pamatotas. Katru gadu atpūšamies kempingā vismaz dažas dienas, bet nu šis kempings bija kaut kas. Jau zvanot tika prasīts avansa maksājums par divām naktīm (nesamaksājām, bet sapratām kāpēc tas tika prasīts). Cena par nakti 30€ (palikam 2 naktis- tātad būtu jābūt 60€), mums ļoti pieņemama cena. Atbraucam uz kempingu, saimniece sāk uzskaitīt papildus izdevumus- auto 2€ par dienu (kopā 4€), atkritumu izvešana 3€ dienā (kopā 6€), ugunskura vieta 3€ dienā(kopā 6€), malka 3€ dienā ( kopā 6€). Nu tad var parēķināt kopējās izmaksas. Uz jautājumu vai var apskatīt maju kur dzīvos- jā var, bet 5€ jāmaksā. Kad teicām, kāpēc papildizmaksas netika nosauktas, kad tika zvanīts, uztaisīja lielas acis- kā, es taču jums teicu. Ja tiešām būtu teikusi, mēs meklētu citu kempingu. Kad teicām, ka ugunskuru mums nevajag un atkritumus paņemsim līdzi, atbildēja ka tada iespēja nav. Māja ciet neslēdzās, jo kā saimniece izteicās, visi apdzerās, pazaudē atslēgas un lauž durvis. Un mēs neesam no tiem, kam vajag 5* viesnīcu un sarkanos paklājus.