Atpūtas bāze "SĀRUMA" - attieksme

neticiet skaistajai attieksmei un sarunam pa telefonu. sola skastas brivdienas , dushas kur nomazgaties, tiirus apartamentus, bet nekas no ta netiek izpildiits. ta ka viesu nama teritorija atrodas pie ezera, kad vaicajam pec dzerama udens , lai uzvaritu teju, tad atbildeja ar to ka udens ir ezera, un kad pateicam ka ieradisies vel 6 mashinas pec pirmas mashinas ierashanas tad ,ari bija jataisa tracis ko tik daudz mashinu,bijam noirejushi majinas divas ,lai visu musu kuplaa gimene varetu kkur saspiesties, bet viena no musu noiretajam majinam, bija jau ieradies irnieks ar alus pudeli kursh nokartojas pie musu otras majinas durvim .ta neko attieksme, sagaidija mus oma pensijas gados ar nesmuku attieksmi, tadelj mes tur nevelejamies palikt, un vina pazaudeja nepilnus 30 cilvekus,kur par sho "skaisto" attieksmi prasija 5 ls no cilvkeka,par ko ? nezinam, neiesaku maksat naudu par pretigu attieksmi. pirms devamies uz sho vietu redzeju ari sudzibas.lv rakstu ka tur nav nekas labs, bet nenoticeju, tadelj tagad rakstu pati lai jus noticetu .. visu labu,un meklejat kko labaku par sho .. :)

K Katrina_ 13.08.2013

Es ar 20 cilvēku kompāniju atpūtāmies iepriekšējā nedēļas nogalē. Braucām uz turieni ar bažām, jo arī bijām salasījušies informāciju iekš sudzibas.lv, ka viss ir slikti, briesmīgi. Mans secinājums ir tāds, ka cilvēki (apmeklētāji) gluži vienkārši ir ļoti netoleranti un nespēj novērtēt to, ko viņiem sniedz.

Vieta ļoti skaista, lai arī nedaudz padomjlaicisks inventārs, bet cenas ziņā ļoti atbilstoši, salīdzinot ar citiem kempingiem. Ar maksāšanu bija tā, ka vecā sieviete bija saskaitījusi mūs pati saviem spēkiem un sanāca viņai par 3 cilvēkiem vairāk, nekā bijām. Kad teicu, ka mūsu nav tik daudz, viņa pieņēma manis teikto par patiesību un es samaksāju par to skaitu, cik tiešām bijām. Par mašīnām - es biju saskaitījusi mašīnu skaitu, kas stāvēja autostāvvietā, bet izrādās, ka ir jāmaksā par iebraukšanas reizēm, jo viņa labojot ceļu pati par savu naudu. Tā kā mums daži brauca ar autobusu un bija tiem jābrauc pakaļ, tad summa sanāktu visai liela, bet samaksāju 2 Ls pa virsu (tā kā par vienu mašīnu vairāk) un nebija nekādu pretenziju.

Sestdienā vēlējāmies uzspēlēt futbolu, bet nebija otru vārtu. Palūdzām, vai iespējams nocirst kādu melnalksni vai lazdu, lai uz vietas uzkonstruētu vārtus. Nebija nekādu problēmu - atļāva, tikai piekodināja, lai neizcērtot pārāk redzamā vietā. Viss kārtībā, bet tad, badākš - viens no mūsējiem futbola spēles laikā izsita mājiņas logu. Domājām, ja jau viss tik gludi gājis, tad jau tagad noteikti gribēs no mums noplēst piecas ādas. Vecā sieviete papukojās, mūs nosauca par desmitgadīgiem bērniem, kas nezina, uz kuru pusi likt vārtus, lai neradītu skādi. Tad nu sadūšojos un pajautāju, cik tad viņa par logu gribētu. Man par pārsteigumu, viņa tikai noteica, lai nākamreiz esot uzmanīgāki. Dēls uz pilsētu aizbraucis izgriezt atbilstoša izmēra stiklu un ieliks vietā. Viss kārtībā.

Izdomājām paņemt arī laivu (par 6 Ls uz dienu). Kad maksāju, viņa man pajautāja, vai arī iepriekšējā dienā neesot ņēmuši laivu. Noteicu, ka ne. Izrādījās, ka tomēr pa nakti divi puiši no kompānijas, ejot gulēt uz mājiņu, izdomājuši iekāpt vienā no laivām (jo airi bija klāt) un paairēties pa ezeru. To gan uzzināju tikai tad, kad jau biju mājās un lasīju komentārus par pasākumu. Cepur' nost vecajai kundzei par to, ka man nelika maksāt tos papildus latus par laivas izmantošanu, lai gan esmu gandrīz droša, ka viņa visu to bija novērojusi.

Sestdienas vakarā kurinājām pirti, par malku un ko tur - viss bija iekļauts pirts cenā. Piemaksājām tikai par cilvēku skaitu, jo izrādās, ka pirts par to cenu (40 Ls) ir domāta 15 cilvēkiem. Neviens mūs pirtošanās laikā un arī naktī netraucēja un nekādu elektrību nelika slēgt ārā. Par to prožektora lampu no pirts uz ezeru - no rīta izrādās, ka nevienam no manas kompānijas neienāca prātā to izslēgt, tāpēc saprotu vecās kundzes komentāru tiem agrajiem putniem par to, ka gaismu jau nu varēja izslēgt. Lai nu kā, mēs par to lampu maksājām 3 Ls par nakti, kas, rēķinot kilovatos, par to summu varētu degt kaut visu cauru diennakti un tāpat tie 3 Ls nenotērētos. Sapratām, ka, kā jau vecam cilvēkam, salīdzinot ar, iespējams, agrākiem laikiem, elektrība šķiet ārkārtīgi dārga un griež sirdī, kad redz, ka nauda tik griežas prom.

Tas apstiprinājās, kad viņa beigās noteica, ka laikam nākamajām kompānijām būs jāuzliek 50 santīmi par ūdens izmantošanu, jo tas nāk no pazemes un tālab tiek izmantota elektrība. Kad mēs izmantojām ūdeni katlu mazgāšanai un vienkārši dzeršanai, elektrība esot griezusies uhtī-uhtī. Protams, ka nekādus 50 santīmus nepiemaksājām un vispār tas ir nedaudz absurdi, jo vai tad no 50 santīmiem paliksi bagātāks, bet pilnīgi sapratu viņas domas gājienu, jo, viņasprāt, elektrība ir ļoti dārga. Tāpat varbūt uz mūsu lielo kompāniju šķita muļķīgi piemaksāt 1 Ls par atkritumu savākšanu (atkal - kas ir viens lats?) un 1 Ls par elektrību teritorijā (tualetēs). Bizness būtu jānostāda nedaudz citādāk (varbūt palielināt izmaksas par vienu cilvēku uz 2, 20 Ls un visu iekļaut cenā, nevis 2, 00 Ls, kur vēl papildus par kaut ko jāpiemaksā). Tur kādam moderni domājošam jaunietim ir jāpiedomā un jāsaved vieta kārtībā un tad jau tādu negatīvu komentāru iekš sudzibas.lv nebūtu.

Kopumā, tur ir patiešām jauki. Forši bija paspēlēt arī basketbolu (tur ir basketbola grozs ar mauriņa segumu), pagulēt šūpuļtīklā un visādi citādi labi atpūsties, jo ezerā ūdens bija kā uz pasūtījuma. Laipas nepavisam nebija sapuvušas, laivas bija normālā stāvoklī utt. Kempings būtu jāmodernizē, bet tas diemžēl prasītu lielus, lielus līdzekļus. Vieta ar ļoti lielu potenciālu, viennozīmīgi, tikai tur nepieciešami jauni un varoši cilvēki, kas spētu visu uzlabot. Tāpat jāpiestrādā pie mājaslapas, jo tur nekas nav atjaunots jau vairākus gadus - varbūt ir vērts tik skaistu mājaslapu atdzīvināt?

Iesaku šo vietu visiem, tikai braukt atvērtiem prātiem un būt nedaudz tolerantākiem pret vecu cilvēku. Kas zina, kādi mēs vēl paši tādā vecumā būsim. Nevienam nelika maksāt par neizmantotiem pakalpojumiem. Daudzi izteicās, ka šajā vasarā sen tā nebija atpūtušies un vai gan tas būtu bijis iespējams, ja vieta būtu bijusi tik briesmīga, kā raksta komentāros? Viss ir atkarīgs no uztveres.