TVSHOP Extra - Preces

Šajā saitā neko nekad nevajag pasūtīt! Pasūtīju elektroniskās cigaretes ar visu tām nepieciešamo šķidrumu un uzgaļiem tā lai nav 10 reizes nekas jāsūta. Viss bija labi līdz brīdim, kad prece tika piegādāta. No visas elektroniskās pīpēšanas sanāca vien 2 dūmus ievilkt, par spīti tam, ka tika izpildītas visas norādes, kas bija lietošanas instrukcijā. Zvanot uz šo "fantastisko" iestādi un izklāstot problēmas, atklājās fakts, ka iespējams produkts nestrādā, jo pārāk ilgi nostāvējies, vajag izlietot esošo kārtridžu un uzpildīt ar pasūtīto šķidrumu, tikai problēma tā, ka nevar viņu izlietot, jo pēc diviem dūmiem viss ko var ievilkt ir gaiss plaušās. Devos uz šo kantori, lai nodotu preces garantijas remontā. Pēc divām nedēļām saņēmu atpakaļ visu, kā biju iesniegusi. Cerību pilns sagatavoju visu kā vajag, un pirmo stundu viss bija ok, un tad atkal viss no gala. Kantorī teica, ka nomainīta baterija un iztvaicētājs, un ka tagad cigarete strādā tik labi cik vien iespējams, respektīvi tik pat efektīvi cik nosprādzis telefons. Turklāt jaunā sieviete ar kuru notika visa komunikācija un viņas kolēģis/priekšnieks vai lai kas nu viņš būtu bija ļoti "zinoši" par to ko pārdod un kā tas pārdotais strādā un ko vispār ar tiem produktiem ko viņi tur tirgo darīt. Neieteiktu no viņiem kaut ko sūtīt, jo visticamākais Jums tiks pārdots ilgi nostāvējies produkts/prece, kas nestrādās.

p.s. Ja arī kādam/kādai pasūtītā prece strādā vēl šobaltdien, tad man ir prieks, jo varat uzskatīt, ka Jums krietni vien ir palaimējies

Q

A andrrim 20.05.2014

mēgināja pārdot sulu spiedi Sencor 1036xxx par 132eur, ar atlaidem dzim. dienā 93.33 eur. Cena LV internet veikalos no 35, xx līdz 59, xx eur. Aizsūtīju atpakaļ, ! K R Ā P N I E KI !!!

G Gulbenietis 18.06.2021

Pameklējot labāk, veikalos pat 30 eur maksā bez atlaides

P pukite72 02.03.2016

Sveiki,es saja firmina nopirku omitei dzirdes pastiprinataju-izradijas ,ka neder dzirde palika
bez izmainam.Kad calis zvanija un piedavaja so preci-teica ,ka 14 dienas var atgriezt preci.Aizsutiju atpakal-bet tev nu bija,lai preci varetu atgriezt un sanemt naudu -nedrikst to vert vala.Dzirdes aparatins jaizmegina iepakota veida.......KRAPNIEKI tas vel ir maigi teikts,kapec tad vini par to nebridinaja ieprieks.Mes aiz laimes ka omite vares skatities televiziju ka cilveks atveram to iepakojumu.Un tagad mes varot celi doties uz Lacplesa ielu un sanemt savu dzirdes aparatinu(kurs ir expertu apgramstits)lai gan ta esot higienas prece.Operatori saja firma ir rupji un neaudzinati klients viniem ir pedeja vieta -svarigaki ir pardesmit eiro.

I Irinad 14.06.2016

Мошенники ! Торгуют некачественным товаром, не добиться не обмена, не возврата денег. Врут с ценами при предложении товара. Не советую никому иметь с ними дело !!!

L Lusinda 07.01.2017

Pirms kāda laiciņa zvanīja no TVSHOP Extra jauka meitenes balss - piedāvāja uz akciju xrobotu ar UV lampu.Tā kā jau biju kādreiz domājusi par šo ierīci - pārrunājot ar vīru par iegādi ,nolēmām nopirkt.Ļoti jauki visu izstāstīja ,ja gadījumā neapmierina ,tad 14 dienu laikā var preci atgriezt.Pēc izmēģināšanas sapratām ,ka tas nav mums apmierinošs un vēlējāmies atgriezt šo ierīci - pirmām kārtām haotiski strādā atstājot neizsūknētas vietas,otrkārt uz izlādes beigām it kā jāatrod lēdētājs pašam,bet xrobots burtiski kur "nomirst" tur paliek.Kad zvanīju par preces atgriešanu -jautājums bija -KĀ MĒS VIŅU PĀRBAUDĪJĀM UN KAS NEAPMIERINA -izrādās,ka mēs drīkstējām tikai pielikt pie kontakta un paklausīties vai darbojas - MĪĻIE - KĀ TAD LAI PĀRBAUDA IERĪCES JA NEDRĪKSTAM PALAIST DARBĪBĀ.Mācība visam mūžam no TV SHOPiem NEKO NEIEGĀDĀTIES!!!!!!!

G Gulbenietis 09.03.2021

Tirgus kvalitātes pannas piedāvā, kuras jāmaina katru otro mēnesi