www.sudzibas.lv TVshopExtra Kā var ´´iepirkties"

TvShopExtra - Kā var ´´iepirkties"

Jutos ļoti vīlusies pirmo reizi iepērkoties TVshopExtra VEIKALĀ, UZĶEROTIES UZ KĀRTĒJO MUĻĶU ĶERAMO ĀĶI.Robotu putekļusūcēju CLEENO Par 594,90 EUR, ar lielo atlaidi pārdod par 379,80 EUR, bet izrādās, ka tas ir tas pats Sencor putekļusūcējs, ko RD elektroniks var nopirkt par 206 EUR.Veikala reklāmā šis nosaukums nekur redzamā vietā nefigurē, bet kā izrādījās, pēc sarunas ar firmas pārstāvi, kas bija ļoti pārsteigts par manu neapmierinātību, ka instrukcijas 16! lpp. šis nosaukums tomēr esot pieminēts.Ja kādreiz gribat šai vekalā iepirkties, izlasietpilnīgi visu un salīdziniet cenas!!!

I

Likumsargs 17.08.2014

Tagad jau nav PSRS laiki, kad bija jāpērk tikko ieraugi, jo pēc tam var arī nebūt!
Es pirku veļas mašīnu Elektrolux. Vienā veikalā man to piedāvāja par 260, 00 EUR un ja pirkšu tad viņi iedos atlaidi 5%. Pastaigājot pa citiem veikaliem, tajā pat ielā pāris kvartālu tālāk man tieši tādu pašu veļas mašīnu piedāvāja par 210 EUR un bez visādām atlaidēm!

zirgs_kamene 26.08.2014

NO KURIENES TEV TADA NAUDA? VAR JAUT TIKAI PINJAT - NAV NAUDINJAS, NAV NAUDINJAS. BET VAR SKIRTIES NO 600 EUR PA MINUTI!!

G Gulbenietis 18.06.2021

Autore, ko var izlasīt? Izlasīt un pārbaudīt var tikai tad, kad esi saņēmis preci. Pa telefonu jau samelos gan par kvalitāti, gan atlaidēm. Facebook lapā arī dzēš komentārus, tāpēc ir daži apmierināti uzņēmuma pārstāvji un nav neapmierināto :D. Tagad saucas tv-shop.lv