www.sudzibas.lv TVshopExtra Neiepērcieties šeit un nebarojiet zvēru

TvShopExtra - Neiepērcieties šeit un nebarojiet zvēru

Iesaku nevienam neiepirkties un kategoriski turēt citus cilvēkus tālāk no šī veikala, tie ir vieni no lielākajiem krāpniekiem tirdzniecībā, kuri cenšas vilināt ar viltus atlaidēm un īpašiem piedāvājumiem, smērējot lētus sūdus.
Piezvanīja, apsveica ar dzimšanas dienu un piedāvāja speciālu atlaidi kā zelta-dimanta visīpašākajam klientam viņu jaunākajam putekļsūcējam robotam maxxx i6.
Parastā cena 729.90 eur, bet tik īpašā dienā milzonīga 40% atlaide, jasamaksā tikai 437 eur par vienu no labākajiem, visfunkcionālākajiem robotiem, kuru izstrādājuši un pilnveidojuši čehu inženieri.
Apskatamies internetā, čehijā to cena parastos veikalos ir ap 200 eur.
Noteikti regulāri daudzi lētticīgi cilvēki iekrīt dažādos šādos piedāvājumos, tāpēc aicinu nevienam neiepirkties un neļaut arī citiem to darīt šājā veikalā.

08.08.2019

K

really? 08.08.2019

Un to saprati tikai tad,kad jau liidz zelta-domanta kartes ipasnieka statusam pie viniem biji sapircies? :D

K Kavel 08.08.2019

Personīgi neesmu, nekad iepircies viņu veikalā, bet kautkādā veidā mans numurs ir viņu datu bāzē.

Ventilators 08.08.2019

116eiro ja tā precizāk. :)

L Linda Bilinska 25.09.2019

pilnīgi piekrītu teiktajam, arī man dz. dienā piezvanīja un piedāvāja precīzi par tādu pašu cenu (437eur) pēc atlaides, bet slovāku saitā cena stā, sākot no 199eur

O Otis 25.09.2019

Jums piezvana , bet jūs tik skrienat un pērkat pat to, ko iespējams saimniecībā pat retu reizi izmantosiet.
Ko tik cilvēkiem dezdarbībā neiesmērēs.

G Gulbenietis 04.03.2021

Ja tas Maksis vēl kaut ko darītu.
x Mazgā haotiski
x Putekļus sūc pavirši
x Slotiņas ātri nolietojas
x Paklājā ķerās, to bojājot
x Bojā mēbeles, sitās virsū tām
x Nejūt kāpnes, krīt nost

G Gulbenietis 04.03.2021

Rēzeknes filiālē;
x Nodokļus par darbiniekiem nemaksā
x Nopelnīt iespējas nav. Algas apmērs, kā simtlatnieku alga
x Ar to pašu klientu var nedēļā savienot pat 3 reizes. Pēc tik biežas smadzeņu skalošanas runāt negrib
x Skaities kā Bulgārijas viesstrādnieks
x Vienmēr būs kāds, kurš izzvana neapmierinātos klientus. Vainīgs vienmēr esi tu pats, ka šie neko nepērk, jo ir aplauzušies ar "īpašajām atlaidēm" un preces "kvalitāti"
x Par preces īpašībām ir jāmelo klientiem. It kā tas būtu kaut kas profesionāls, nevis Ķīna