TvShopExtra - Darbs

Pretenzija.Nostrādājot internetveikalā TV SHOP ,agrāk TV SHOPEXTRA,mainījās nesen nosaukums,par aministrātoru pēc 2 nedēļām,atlaida nevis tāpēc,ka esmu neprofesioāla,bet tāpēc,ka vakar 26.02.2020. nokļuvu ceļā uz darbu auto avārijā un informējot darba vadītāju Armīnu Runču, par satiksmes negadījumu,ar visiem dokumentiem,kurš pats personīgi ieradās notikuma vietā,lai it kā palīdzētu,šodien atlaida no darba,jo pārbaudes laiks nav beidzies,bet kolēģe, kuras vietā būtu jāstrādā,iet nopelnīta dekrēta atvaļinājumā-Pamatojums kāpēc esmu atlaista-neesot labas komunikācijas tieši ar viņu personīgi.Vai tas ir korekti?Cilvēkam nedrīkst būt savs viedoklis,tas tika pateikts apmācību laikā.Kad diskusijā izteicu savu viedokli ka man ir 20 gadu pieredze klientu apkalpošanas sfērā,kur ir sertifikāti utt,atbilde bija Tev nav jādomā,Tev neviens neprasa,dari kā liek.Pēc šī aizrādījuma sapratu,ka labak noklusēt un darīt,nevis domāt.25.02.20.20.Tika nodotas biroja atslēgas,signalizācijas kodi un saskaņotas visas darbībās,lai meitene var doties nopelnītā dekrēta atvaļinājumā.Sirsnīgi iesaku,dancot pēc stabules,savas domas paturiet pie sevis,cilvēkam domāt nedrīkst un Jūsu profesionālās iemaņas nevienu neinterē.Turi muti ciet.Varu tikai pabrīnīties par šādu attieksmi,jo atteicos no vairākiem darba piedāvājumiem.Padomājiet,pirms dodaties uz šīm pārrunām,jo cilvēks ir apdalīts pilnībā ar jeb kādu citu domu viedokli un Jums savējā nedrīkst būt.Nākotnē jāstrādā tikai divatā ar viņu.Ja nespēsiet izdabāt,Jums tur vietas nav.SS.com ar šodienu ir nopublicēts jauns sludinājums,bez uzņēmuma nosaukuma,bez darbības sfēras,bez konkrētas adreses.Es 54.gados saskāros ar šādu situāciju pirmo reizi.Par algu,kaut kas uz konta kaut kas aploksē,bet nu viss kas bija,izmaksāts godīgi.Pārdomājiet labi,pirms dodaties uz darba interviju.Novēlu veiksmi,varbūt,vnk man nepaveicās.Primārais,lai Jūs patiktu Kungam,pārējais pēc tam.

27.02.2020

Papildināts Labaa 27.02.2020

Viss jau ir pateikts.

BondsBonds 27.02.2020

"bez uzņēmuma nosaukuma,bez darbības sfēras,bez konkrētas adreses"
Jūtu tas būs nākamais ss sūdzībnieks šajā portālā.

R Rаimonds 28.02.2020

Klientu apkalpošanas (pakalpošanas) darbiniekam, administratoram (sekretāram) nav jādomā, vajag tikai kalpot, kalpot un vēlreiz kalpot savam priekšniekam un izpildīt pavēles. :D

R ROKO 10.03.2020

Pēc Latvijas likumiem pārbaudes laikā cilvēku var atbrīvot no darba nepaskaidrojot iemeslu. Esmu personāla vadītāja jau daudzus gadus un no pieredzes zinu, ka bieži vien cilvēki pēc 50 gadiem ir ļoti neelastīgi savā domāšanā. Apsveicami, ka uzņēmuma vadītājs Jums deva iespēju pamēģināt! Varbūt nevajag klaigāt internetā, bet saprātīgi apdomāt visus savus mīnusus, lai nākotnē varētu uzlabot savu sniegumu! Jūsu tekstā ir ļoti daudz gramatikas kļūdu, kas neliecina par profesionalitāti. Iekļūstot satiksmes negadījumā- zvanīt savam tiešajam priekšniekam, lai risina Jūsu ķibeli, arī par profesionalitāti neliecina. Drīzāk par tādu tirgus sievas līmeni. Šādiem gadījumiem taču palīdzību jāmeklē pie attiecīgiem dienestiem, nevis jāsauc priekšnieks, ko pazīstat 2 nedēļas. Esat objektīva pret sevi un nākotnē nepieļaujiet tādas kļūdas!

G Gulbenietis 04.03.2021

Rēzeknes filiālē;
x Nodokļus par darbiniekiem nemaksā
x Nopelnīt iespējas nav. Algas apmērs, kā simtlatnieku alga
x Ar to pašu klientu var nedēļā savienot pat 3 reizes. Pēc tik biežas smadzeņu skalošanas runāt negrib
x Skaities kā Bulgārijas viesstrādnieks
x Vienmēr būs kāds, kurš izzvana neapmierinātos klientus. Vainīgs vienmēr esi tu pats, ka šie neko nepērk, jo ir aplauzušies ar "īpašajām atlaidēm" un preces "kvalitāti"
x Par preces īpašībām ir jāmelo klientiem. It kā tas būtu kaut kas profesionāls, nevis Ķīna

A Armīns 10.03.2020

Iveta Šica tika atlaista tādēl ka 2 nedēļu laikā nespēja apgūt vienkāršākās darba procedūras. 54 gadu vecumā jau vajadzētu saprast ka alga ir jānopelna nevis jāatsēž.
Brīnos arī par portāla administāciju kura pieļauj šādu acīmredzamu muļķību publicēšanu.