LV RU
www.sudzibas.lv TVshopExtra PTAC iekļauj TVshopEXTRA.lv "melnajā sarakstā" un aptur negodīgu komercpraksi

TvShopExtra - PTAC iekļauj TVshopEXTRA.lv "melnajā sarakstā" un aptur negodīgu komercpraksi

Biedrība "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija" (PIAA) informē, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izveidotajā "melnajā sarakstā" iekļauta SIA "TVshopEXTRA.lv" (reģ. Nr. 401038072818) par to, ka uzņēmums nav atmaksājis patērētājam par video reģistratoru neizmaksāto naudas summu 34,45 EUR apmērā, neskatoties uz to, ka Patērētāju strīdu risināšanas komisija ir uzlikusi tai par pienākumu to izdarīt.

Turklāt, 2017.gada 6.martā PTAC pieņēma lēmumu ar kuru uzlika SIA "TVshopEXTRA.lv" par pienākumu nekavējoties izbeigt negodīgu komercpraksi.

PTAC, izvērtējot tā rīcībā esošos materiālus secinājis, ka SIA "TVshopEXTRA.lv" pieļāvusi virkni pārkāpumu:
- sniegusi patērētājiem neatbilstošu informāciju par atteikuma tiesībām;
- sniegusi normatīvajiem aktiem neatbilstošu informāciju par atteikuma tiesību ierobežojumiem saistībā higiēnas apsvērumiem;
- noklusējusi informāciju par sūdzību izskatīšanas un ārpustiesas strīdu risināšanas kārtību;
- sniegusi nepatiesu informāciju par savu juridisko adresi;
- nenodrošināja iespēju saglabāt patērētājiem piedāvātos distances līguma noteikumus par maksāšanas, preču piegādes noteikumiem un piegādes termiņu.

PIAA aicina patērētājus, kuri izvēlējušies iegādāties preces tīmekļa vietnē www.tvshopextra.lv pārliecināties, ka komersants ievēro patērētāju likumiskās tiesības, konsultējoties ar PIAA (www.pateretajs.lv) vai PTAC (www.ptac.gov.lv).

Komentāri (4)

J Juta Lude 27.03.2017

Pilnīgs idiotisms no PTAC puses, jo ar tādiem milžiem kā ss.lv, kas zog klientu naudu, dzēš sludinājums, nav kontaktējami, PTAC problēmas nerisina, jo rokas ir par īsām. Pilnīgi infantils kantoris.Un ss.lv nav melnajā sarakstā ielikts. Bet plaša patēriņa preču veikals par kapeikām ielikts melnā sarakstā. Apbrīnojami! Un mēs uzturam šādu PTAC. Tālāk jau vairs nav kur...

A ausha62 21.04.2017

Higiēnas noteikumi autovideo reģistrātoram?Pilnīgs idiotisms!Bez tam gribu teikt,ka ne vienreiz vien esmu iegādājusies preces TVshopExtra un esmu ļoti apmierināta gan ar kvalitāti,gan laipnajām operatorēm,kas man zvanījušas un piedāvājušas preces ar atlaidēm.

A Armands25 18.02.2018

Tu gadījumā pats nestrādā tadā žurku midzenī?

G Gulbenietis 04.03.2021

Reģis, kurš aļikā maksā 12 eur :D. No tevis ar atlaidēm prasa ap simtu. Malači, ka aizstāvat savus patērētājus!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes