Meklēšanas rezultāti

Jaunkemeri - Ēdināšana ( Komentārs)

Es Londonas centrā izīrëju viesnīcas istavu ar lielu tv pie sienas bez logiem pa 50 eiro. Ēdiens tur iekĺauts nebija, bet neizskatās, ka šeit kaut kas no tā ,izńemot šoko sieriņus, bija ēdams.

Circle K - Vajadzētu mācēt novērtēt klienta vecumu ( Komentārs)

Vajadzētu mācēt novērtēt klienta vecumu Rīga, ne Londona

Remap.lv - Bojājums, slikts serviss ( Komentārs)

Bojājums, slikts serviss Nebrīnos, ka serviss šai dāmītei (Dace Matrevica) atdeva naudu un nemēģināja atrisināt viņas auto problēmu. Man nesen sanāca saskare ar šo blondo dievieti un viņas "uzteveri par savu taisnību" tā arī nonācu pie šīs atsauksmes. Pieņemu, ka, augstāk minētā servisa pārstāvji, lai izvairītos no tādas psihošanas, savas taisnības un klapēm uz acīm kādu piedzīvojām mēs, nolēma maksimāli pieklājīgi iziet no situācijas un godīgā veidā pārtraukt sadarbību. Viesiem tiem, kuriem sanāk sadarboties ar Daci...

Optimus Mēbeles - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Laikam balināt savus blondos matus izbalinaji mazliet tālāk par saknēm, ja nespēj saprast ka tas ir labs attaisnojums kāpēc nekas nav vēl piegādāts. Priecājies ka vispār nepateica lai pati atbrauc pakaļ lai kurjers neriskētu dabūt triperi no tevis

Lux Express - Tiek pardotas biLetes uz reisiem, kuri nevar notikt ( Komentārs)

Tiek pardotas biLetes uz reisiem, kuri nevar notikt donna b. Lietuvas robeza ir slegta no sodienas, plkst 18:00. Pat ja muusu robezas sledz no 17/03 (nezinu gan, vai taa ir), arii riit braucot uz LT, ieksaa nelaistu. Man pie tam pirmdien no riita (16/03) ir (bija) lidojums no Kaunas uz Londonu. Ja nejausi viena foruma kads par so nebutu ieminejies, ta ari nopirktu bileti un rit vakara ar savu koferi atsperusies uz Rigas autoostu, tur ari paliktu. Tagad vismaz pa fikso Ryanair lidojumu no Rigas pakeru, jo viniem cenas atkal normalizejusas kaut cik.

Amway - Konsultant-visatļautība ( Komentārs)

...Kirby, Bemer, Zepter, vairs neesošais mūsu pašu Dzintars, arī mūsu pašu Spodrība (jā, jā, tieši tā, arī šīs 2 kompānijas strādā tieši pēc šīs pašas receptes, un arī pārdod veikalos. Arī Amway ir savi veikali. Viens no tuvākajiem, kuru es zinu, ir Londonā), tad vēl For-sage, Jeunesse Global, FM World, Tupperware, Team Beachbody, Young Living, Nu Skin, Mary Kay, Natura, Vorwerk un daudzi citi ;) Visas šīs kompānijas ir tīkla mārketingu kompānijas. (avon un oriflame arī veikalos nav). Zepter un...

Ryanair - Slikts serviss, krāpšana ( Komentārs)

Slikts serviss, krāpšana Paldies, šitā man pirmo reizi ir gadījies, kad nopirku aizpagāšgad uz Londonu biļetes caur wizzairu, tad viss bija ok, sūdzēties nevarēja.

Nils Ušakovs - cepšana ( Komentārs)

joptik, krievi nez kpc tik respondo :D

Troll Smiltene - Neapmaksatas virstundas ( Komentārs)

Par "slīpo, blondo viju")))- tev cepums no manis! 100% taisnība viss, ko raksti!

Andris Krastiņš - Naudas krāpšana ( Komentārs)

Kamēr cilvēks, ar kuru esi attiecībās, atrodas Londonā, tu staigā pa naktsklubiem? Vienmēr izmanto iespēju, kad vari laimēt prātam neaptveramus 198 miljonus dolāru! Tu taču negribētu palaist garām savu laimīgo izlozi tikai tāpēc, ka aizmirsi nopirkt biļeti? Nepieļauj to! Reģistrējies nākošajai PowerBall izlozei caur šo saiti https://goo.gl/d1V5JN , iegādājies biļetes un neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu! Un padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājis iegūt Džekpotu, kurš...

Weststein - Krāpšana ( Komentārs)

Pēc mēneša konts tika atbloķēts,bet ir jāraksta uz Londonu epastu nevis latviešiem mūsējie izskatās nestrādā.Uzrksti uz kurieni tev rakstīt.

A andris4791 29.05.2019
Komentāri 25 Bankas

Mārtiņš Krūmvēvers - kidalova ( Komentārs)

Ok es shodien vakara atgriezos Londonā un atzvanisu Paldies

C Cass 31.03.2019
Komentāri 32 Bankas

Parvadatajs.lv - Krāpšana,slikts serviss,rupja attieksme ( Komentārs)

Skumji gan jums tur Londonaa,ka dzeerieni un uzkodas no lv jaasuta,parasti cilveki otradi dara un uz lv suuta..

Optibet.lv - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Nekas nav atgriezts. Visu klientu nauda joprojām ir iesaldēta optibet màjaslapā, jo tur strādā slavenais it speciālists Vaļera kurš 3 dienas kasa pauri un nesaprot kā apieties ar šo lielisko mājas lapu kā arī nevar aizmirst blondo Ilzīti kura strādājot optibetā protams nezin neko konkrētu par šobrīd notiekošo un klientiem bārsta tukšus solījumus. Super komanda

Daina Priedniece - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Ja jusu vecaki nopirktu hondonus man nenaktos rakstit wito tekstu taka nevajag

Timberlit lietoti apģērbi - Preces dargakas neka jaunie ( Komentārs)

Veikala īpašnieks ir Brics, un ar to viss pateikts. Viņš sava produkta patērētājus uzskata par trešo šķiru (krieviski bidlo) un attiecīgi arī izturas, visur: Bonus klubā un KGB, kad viņam tādi bija, Eirosekondos utt.

Latvijas Pasts - izsekošanas numuru mainīšana ( Komentārs)

izsekošanas numuru mainīšana ...izmaksas, gan paciņas satura finansiālo vērtību, ko draugs norādīja pieteikuma formā. Kad nauda jau bija saņemta un džeks jau kravāja visu savu iedzīvi sūtīšanai uz Latviju pāris dienas pirms lielās pārvākšanās, minētā paciņa atgriežas atpakaļ Londonā pie sūtītāja, uz paciņas pa virsu vecajam uzlīmēts pavisam cits sūtījuma numurs. Piemetināšu, ka arī ar jauno sūtījuma numuru neviens man aicinājums uz pasta nodaļu saņemt minēto sūtījumu nav pienācis. Par laimi, mūsu gadījumā paciņa atrada ceļu pie manis jau kopā ar draugu.

A AnvoyT 31.01.2018
Komentāri 8 Pakalpojumi

SIA „SUV 9” - Krāpnieki ( Komentārs)

Aleksejs Rostļikovs ir neadekvāts alkoholoķis un narkomāns kurš ar kaunu padzīts no policijas un tagad nevar sevi atrast, jo stulbs, skops krāpnieks un kukuļņemējs. Valti ienīst un nodokļus principiāli nemaksā. Ļoti pretīgs tips, vienmēr miegains, apatisks, ar piepampušu nodzerto seju un stiklainām acīm. Iesaku turēties no viņa pa gabalu. Pat Londonā visus uzmetis un apzadzis un baidās tur parādīties.

Ryanair - Check - in ( Komentārs)

Check - in ...pie vaartiem un redzeju kaa cilveeki lidmasiinaa iet pa trepeem ieksaa bet man pateica ka esmu par velu. Varti veras ciet 5:55, es biju 6:10, lidmasina izlido 6:25. Knapi tiku ara, 1.5 stundu nogaidiju bagazu. Ryaneram drosi vien tas ir bizness, Jo man pateica Lai perku jaunu biljeti bet nepateica kur es varu uzrakstiit suudzibu. Rakstu suudziibas visas iespeejamaas vietaas par Ryanair internetaa. Tas Bija London Stanstead. Nekad vairs nelidosu ar Ryanair Lai gan tas ir tuvaak manam majam.