Meklēšanas rezultāti

Klienti veikalos - Nekaunība ( Komentārs)

Vajadzīgs krāvējs (forklif driver) darbam noliktavā Anglijā, Londona! ... puisis ar labām angļu valodas zināšanām komplektēt pasūtījumus mēbeļu veikalā. Atradu daudzās ES valstis darba sludinajumus ari veikalos kur vajadzigi kraveji, ari Francija!!!

S Sidrs 26.04.2012
Komentāri 60 Tirdzniecība

Reserved - Veikalu vadītāju slikta attieksme ( Komentārs)

Veikalu vadītāju slikta attieksme ...kas kustinaas suudus, lai vinji veel vairaak saak smirdeet!:))) Lupatas vnk meesli no kjiinas, pashizmaksa smiekliiga, uzcenojums 1000%! Cilveeki, nepeerciet preces Reserved, Cropp, Mohito, House veikalos labaak sakraajiet naudu un aizbrauciet uz Londonu, par vienas baikas cenu ko vinji tirgo mineetajos veikalos, juus nopirksiet 4gab., nebarojiet tos kolhozniekus:) Man zheel paardeveejus, kuri nevar atrast labaaku darbu un spiesti vergot! Turaas! P.S. Gribu pateikt lielu pladies Ivetai Piekjei par godiigumu...kuru aatri vien atlaida...Ceru, ka vinjai viss dziivee ir super!

"Astro group" Sia - Darbs Lielbirtānijā. ( Komentārs)

...kvalitātes viesnīcā tajā pašā istabenes amatā, bet persona atteicās, jo viesnīca atradās pārāk tālu no minētās personas paziņas dzīvesvietas. Tika dota arī iespēja strādāt šuvēja profesijā, bet saņēmām atteikumu no šīs personas, jo vakance nebija Londonā. Ņemot vērā visu augstākminēto un to, ka firmai MAES ir liels skaits darbinieku gan no Latvijas, gan citām valstīm, fakts, ka šis ir septītais šāda veida atgadījums, noteikti neliecina par problēmu kompānijas attieksmē pret...

Lex System - pazaudeta prece ( Komentārs)

otpravil posilku 29 dekabrja s londona, parcelforce v latvii posilka prolezala poltora mesjaca, posilku vskrili i zamotali obratno izolentoj, podarok bil laptop. zvonil dmitriju, govorit cto oni nevinovni, 4to prinimajut posilki i srazu razvozjat. po4emu poltora mesjaca posilka prolezala otkritaja ? po4emu nikto nesoobshil? dmitrij otmetil nevnjatno i uhodja ot otveta. pishite mne na mejl esli u vas pohozie situacii na [slēpt]@hotmail.com

S salomon1 18.02.2012
Komentāri 4 Pārējās

Lena Limorenko / Alena Alekseeva - Krāpniece ( Komentārs)

Lena, Vi lzhivaja moshennica. Vi mne prislali ne te veshi, kotorie na foto, kotorie vonjajut sekondom i sigaretami. Platje rvanoe, osobenno podkladka v kloch'ja. 3 iz 4 veshej razmera XS, a eto ne vash razmer kak Vi sami pisali. Ja Vam prislala absoljutno novoe paljto s birkoj, ne nado vratj. Snachala Vi napisali, chto ono Vam malo i otpravite ego obratno (a ja preduprezhdala, chto ono XS), no potom reshili ostavitj. Vash vibor. Vi mogli ego vernut'. Pidzhak kak na foto, otlichnogo...

I itgirl87 12.02.2012
Komentāri 4 Apģērbs

Baltcom - Apkalpošana ( Komentārs)

Apkalpošana Man TVT ir kādi gadi, kad esmu maksājis, nekad rindas nav bijis, ja arī ir bijušas pretenzijas par kvalitāti, tas tika novērsts.Ja par blondo dāmu, tad Tev pašai ir blondas smadzenes.

Zizu.lv - Izvairīšanās no atbildēm un komentāru dzēšana ( Komentārs)

Izvairīšanās no atbildēm un komentāru dzēšana ...kondicionieri. Kad aizgāju uz salonu un parunāju ar frizieri, man pateica, ka jā, tomēr uz maniem matiem keratīns neturēsies un ja pat taisīt atkārtoti viņi paņems no manis tos pašus 35ls. Protams, par naudas atgriešanu vispār nav ko sapņot. Cik saprotu pie paša zizu arī nav vērts vērsties. Un kad parādījās tāds piedāvājums, bet cita salonā, es uzrakstīju komentāru lai blondo matu īpašnieces vispirms uzzina vai viņiem atgriezis naudu ja efekts nebūs. Manu negatīvo komentāru nemaz nepublicēja.

CSDD - Brīvā braukšana ( Komentārs)

Brīvā braukšana Anglijā ? Ha ha ha ... brīvā braukšana bez navigācijas ... tu maz saproti ko vispār runā ? Tālāk par savas mājas slieksni esi bijusi ? Tur kautkas tāds nav iespējams pat vismazākajā pilsētiņā ... Ha ha ha ...Londonā ...brīvā braukšana ... īpaši gudri teikts !!!

SIA NEKAS ĪPAŠS - Atbaidoša apkalpošana ( Komentārs)

ES KARINEI VILSONEI PIEMINEKLI UZCELTU. SIEVIETE AR ZELTA SIRDI. REGULARI VINAI NODODU SAZAGTAS MANTAS. APKALPOSANA KA LABAKAJOS LONDONAS VEIKALOS. REGULARI PALIDZ MAZGADIGAM PROSTITUTAM, PABARO, APGERBJ. KO JUS KAZAS LUIZE, ZAIGA. MANAI OMEI TA SAUCA KAZAS.

G GANKSTERIS 02.12.2011
Komentāri 19 Apģērbs

Chevron Petroleum - izkrāpšana ( Komentārs)

Mēs Londonā vienu šādu šeftmani ielikām aiz restēm! Sākām saraksti un kad nonāca līdz izmaksai, šis lūdza 900$ it kā advokāta pakalpojumiem un norādīja Pay Pal kontu. Mēs aizbildinājamies, ka nevaram samaksāt caur Pay Pal un lai iedod reālu bankas konta numuru ar visiem rekvizītiem. Kad saņēmām prasīto informāciju-iesaistījām interpolu un Lielbritānijas policiju. Pēc 8 mēnešiem šis sprukstiņš sēdēja uz apsūdzēto sola. Toreiz tiesa viņam piesprieda 2 gadus cietuma un naudas sodu 550 000...

lauranddede - azar ( Komentārs)

Kama si kwenda mikopo ya uongo, lakini unaweza paspamot na gari ya matangazo ya mauzo. Na tena, sisi kutafsiri kwa Google Tafsiri. No, kama itakuwa ni superfluous 60 LS, stuff ni toroli na magurudumu manne anaweza kuondolewa. Tu inaonekana kwamba ni usukani upande wa kulia wa RTA-kujiandikisha.

"Astro group" Sia - Darbs Lielbirtānijā. ( Komentārs)

man šodien zvanija no šīs kompānijas, biju cv aizsutijis angliski, par cik biju ari stradajis citur eiropā. tatad piedavaja darbu mebelu izgatavosana par 10 paundiem h un dzivoshanu Londonas Z. izkausās protams vilinoši toties ja viņi rikojas nelikumigi un nedrikst njemt pat tos 150ls. tuvākā laikā uzzināšu kas tur notiek un ko viņi tur perina. ir taču vairakas iestādes kas šadas iestādes iesēdinās pat cietumā!

Arke - Zobārsti ( Komentārs)

Gribēju vēl pateikt, ka nepiederu sūdzībniekiem, kas staigā apkārt un sūdzas par visu un visiem, un ja jau to daru, tam tiesām ir pamatoti iemesli.Runājot par jau minēto priekšējo sabojāto zobu, kas tika izurbts bez iemesla un plombe uzlikta tik pavirsi un nekvalitatīvi, ka daktere Londonā, pie kuras biju burtiski pāris nedēļas vēlāk un aiz citas vajadzības bija šokā un teica, KĀ ĀRSTS ŠITĀ VAR ATSTĀT PLOMBI?

"Astro group" Sia - Darbs Lielbirtānijā. ( Komentārs)

Piedāvājums neatbilst solītajam ne pēc algas apjoma, ne pēc reālajiem darba pienākumiem. Parakstot līgumu Londonā, netiek izsniegta kopija.

DPD - ( Komentārs)

Arī man bijusi slikta pieredze ar DPD. Serviss dārgs un nekvalitatīvs. Sūtījumu no Londonas nācās gaidīt ilgāk par mēnesi, saņēmu tikai tad, kad zvanīju un interesējos, kur palikusi. Telefona savienojumu ar DPD gaidīju 30 min, jo visi operatori bja aizņemti. Man kā strādājošam cilvēkam nav laika tik ilgi sēdēt pie telefona. Operatore nelaipna. Regulāri iepērkos interneta veikalos, un ar piegādi nekad nav bijušas problēmas, saņemu savus sūtījumus ilgākais nedēļas laikā. Pirmo reizi nācās lietot DPD un esmu ļoti vīlusies.

Oskars Linkevics - Krāpjas ( Komentārs)

...pat ar labu anglju valodu :p Izbraukaaju arii lielaakas pilseeteles kaa piem. Southampton u.c., pavadiiju tur dienu izstaigaajos visas agentuuras, tachu nekaa - nav tur nemaz tik viegli, kaa uzskati tu. Varbuut paveiktos, ja buutu meeginaajusi Londonaa, tachu tur vajadzeetu daudz vairaak liidzekljus saakuma kapitaalam, kas man tolaik nebija, jo ilgi biju bez darba. Bet par to pashu suudziibu - daudzi jau uzkjeraas. Es pati aizbraucu caur paziistamu cilveeku, kursh tur soliija atrast gan...

Eurostore.lv - Nolaidība ( Komentārs)

Nolaidība Jūs tiešām esat aborta paliekas un ar interneta palīdzību vien mākat sev visādus neesošus sūdus pasūtīt, un pret monitoru padročīt, jo arī bābas jums ir virtuālas.Kā nekā cauro gondonu produkti!Gudri dirst tomēr neesot tas pats kas malku cirst.

Rayanair - Neturās tualetes poda riņķis ( Komentārs)

Tādi idioti no Latvijas uz Londonu arī lido... Laikam ar saviem 5 gramiem smadzeņu nepietika, lai atrastu citu risinājumu kā ar savu līko mazo krāniņu neapmīst visu podu. Sūdzību uzrakstījis kauts kāds kretīns...

S spor 05.07.2011
Komentāri 4 Ceļojumi

SIA 7 Sky - Nekad neizmantojiet šīs firmas pakalpojumus ( Komentārs)

Nekad neizmantojiet šīs firmas pakalpojumus Laura&Lena a y vas klimaks moget ili v celom obwaja depressija na fone yspewnogo biznesa drygih??? Ti Lena voobwe zvezda! Pro4ital kommenti tvoi vezde odna Lena i vezde ona tysyetsja vmeste s 7Sky! Blesk! ne zadohnisj ot zlosti =))))) na prazdnik pjanie ha ha tam dizaineri iz Londona priezgaut na svadjbi pjanie??? =))))) Lenok ti tam za soboj posledi... govna boljno mnogo v seti ostavljaew bousj setj ryhnet

Acorn - Palikam bez darba ( Komentārs)

Palikam bez darba Acorns sadarbojas ar Das Servisu, tapec ta ir. Mans draugs aizbrauca uz Londona 2010 gada un sedeja 2 nedelas bez darba, pec tam atgriezas atpakal :(