L lellle 19.07.2013

man ir 13 gadi un nesen sāku iet gints budes modes namā!;)
nepiekrītu visām aplamajām sūdzībām...
1.kurss ir tikai priekš sevis kur var iemācīties sevi pasniegt visdažādākajos veidos un manuprāt ļoti noderīgi visām meitenēm gan tievām gan apaļīgām...

L lellle 19.07.2013

man ir 13 gadi un nesen sāku iet gints budes modes namā!;)
nepiekrītu visām aplamajām sūdzībām...

J jautaajums 23.07.2013

Manuprāt, daudzi no šiem komentāriem ir pārāk "riebīgi".
Esmu pabijusi šajā modeļu aģentūrā, un nekas tamlīdzīgs
Tur nav...jūsu slikto atsauksmju iemesls droši vien ir pašu
Nemākulība, un nolaidība pret to, ko jūs darāt, un droši vien
Tādus "gaudotājus" arī šajai modeļu aģentūrai nevajag...
Attieksme ir ļoti laba, un 90% šo sūdzību ir pilnīgi meli...
Cilvēki, neuzticieties šajām atsauksmēm...jo tie ir pilnīgi meli!

J jautaajums 23.07.2013

Ļoti laba modeļu skola...cilvēki, jūs nemākat strādāt ar grūtībām...ja jūs būtu īsta modele, jūs priecātos par katru pusstundiņu, kad jjūs varētu pagulēt, jo tas ir darbs, kas jāsasniedz ar grūtībām, un kurš tad būtu vainīgs, vai slikts? Pasniedzējs? Fotogrāfs?Un ja jūs esat iedomājušies ka nieka 18 mēnešus pastaigāsiet pa mēli, un vēl nekļuvāt par modeli, tad tā nav Ginta Budes vaina! Vaina ir jūsos pašos. Nekas no tā kas tiek rakstīts par šo aģentūru nav patiess. Nekas. Neuzticieties šiem slikto atsauksmju sniedzējiem, jo tie ir meli.

A Andris 2341 25.07.2013

Vai likumu par publiski nepatiesu informāciju ievietošanu kāds zin, vai kāds zin, ka atrast jūs pēc IP adreses nesastāda lielu problēmu???

A Arnis 2 31.07.2013

Jautaajums labi izstāsta: "Attieksme ir ļoti laba, un 90% šo sūdzību ir pilnīgi meli...
Cilvēki, neuzticieties šajām atsauksmēm...jo tie ir pilnīgi meli!
Komentēja: Jul 23, 2013 jautaajums "
"Nekas no tā kas tiek rakstīts par šo aģentūru nav patiess. Nekas.
Komentēja: Jul 23, 2013 jautaajums"
Patiess ir tikai tas, ko runā. :)

T Thoughts 17.01.2014

Velos pateikt taa..

Studija ir laba lai saktu karjeru modeles loma. Bet lai klut par modeli ir vajadzigs vairak neka tikai-es smuki izskatos, esmu tieva. Tas ir nezeliigs bizness.

Visam, kuras velas but modeles no Latvijas varu sacit ta-notikumu seciba sada-jus izvelatoes agenturu, iemacaties staigat(kas ir vitali nepieciesams jebkura modes pilseta pasaule), tad agentura meginas jus izbidit uz kadu citu agenturu pasaule. Sakuma ir ceriba dabut kadu zurnalu tepat Latvija, nostaigat Rigas modes nedela. Tacu taa nav taa mode kas notiek pasaule, meitenes., Jus nebusiet modeles Latvija., Latvija sii sfera neeksiste. Un tikai un vienigi tad, ja paveiksies un kads agents jus panems uz arzemem, tad var sakt sapnot. Un arzemes ir konkurence tada ka nav jegas pat analizet vai es esmu skaista..vai neglita. Ir tada lieta kaa trends. Kas ir modee. Dazreiz viniem patik skaistas -citreiz divainas meitenes. Nekad nevar zinat to kas sanaks.
Nav jega uz to tiekties, ja neesi gadava menesiem pavadit prom no majam, daudz vingrot un ieturet stingru esanas rezimu.
Godigi. Nav verts.jo pat ja tiksi ara no Latvijas, tu kastinga sastapsi 50 skaistas meitenes ar stipru gribasspeku. Tev ir jabuut labakai par vinaam..Bet jautajums, vai esi?

Un Gints ir tikai pakapiens cela uz veiksmi. Vins nav Dievs kurs var visai pasaulei iestastit-jaa si meitene ir the one.
Bet vins var iedot pasapzinu.(ja vinu iemacas saprast, jo vins sad tad ir ne pa jokam kaskiigs)
Biju 9 gadus agentura, tagad, varu teikt viniem paldies. Tagad stradaju NYC, Londona, Milana.
Esmu vecuma kas itka vairs nav modeles vecums, bet man ir the dream job.
Un ziniet kapec..neatlaidiba. Un tas ka jasaprot, ka tas ir ka jebkurs cits darbs, kurs prasa daudz atdeves un energijas.
Tapec nevajag dusmoties, bet vajag izvertet, cik loti gribas pasai to darit. Un tad jaadara.
Novelu visam ar sapni to piepildit.
Un es neesmu neviens no Budes agenturas, esmu kads kurs no turienes ir aizgajis, jo bija laiks aiziet. Gints visticamak ir puucigs uz mani par to, bet redz tada dziive un jaiet tur kur ir labakas izdevibas.
Kaut kaa taa.

K krista kukure 02.04.2014

Pabeidzu studiju pirms astoņiem gadiem, par modeli nekļuvu un man to arī neviens nepiedāvāja. Iemesls - man nav atbilstošas miesasbūves! Meitenes, kurām dabīgi ir zināma tauku kārtiņa, Top grupā (meitenes, kas piedalās skatēs) netiek, jo nav ko badoties, jāēd ir kārtīgi. Arī pats G.Bude to vienmēr nodarbībās uzsvēra - modeles darbs ir fiziski grūts, jāēd ir kārtīgi.

Attieksme bija ne laba, ne slikta. Kā dzīvē. Ir jūtama konkurence starp meitenēm, neviens ar jums neauklēsies kā bērnudārzniecēm, viss jādara pašām. Ja esat centīgas un labi strādājat nodarbībās, un bez badošanās atbilstat modeles parametriem, nav nekādu šķēršļu, lai nokļūtu Top grupā. Studijā nešķiro meitenes pēc tā cik viņu ģimenes naudīgas, kāda tautība viņām ir u.c. kritērijiem.

Šobrīd studēju jurisprudenci un savu nākotni ar to arī saistīšu. Mācības studijā man ir devušas lielisku ieskatu tajā, ko nozīmē konkurence (un ticiet man - juristos ir daudzi ''maitasgabali'', kas nesaprot, ka sasniegumi rodas ar darbiem, nevis citu cilvēku ''bakstīšanu''). Es protu lieliski sevi pasniegt plašai publikai, protu nest vakarkleitu tā, ka vīrieši nevar neatskatīties, un cilvēki man vēl arvien mēdz izteikt komplimentus par manu gaitu! Tas var kādam izklausīties augstprātīgi, bet G.Bude iemāca strādāt ar sevi, nebaidīties no sava spoguļattēla un izkopt savu sievišķību līdz tādam līmenim, ka jūs varēsiet Jaungada ballē justies kā ''nakts karaliene'', kamēr lielāka daļa meiteņu tēlo kalnu kazas, kas pirmoreiz uzkāpušas uz papēžiem. Lai to izdarītu, ir jāuzņem arī zināma deva konstruktīvas kritikas, kas nevienam par ļaunu nenāk. Šīs īpašības noder jebkurai sievietei jebkurā nozarē, jo galu galā ''skaistām sievietēm vienmēr taisnība''.

P.S. Meitenēm, kas iestāsies studijā - mācības/studijas šajā studijā daudzās meitenēs (arī labākajās draudzenēs) izraisa skaudību. Skaudība redzama arī daudzās, kas šeit likušas negatīvus komentārus - viņas nav bijušas spējīgas izpildīt nospraustās prasības, līdz ar to nav izturējušas mācības. Novēlu būt pietiekami stiprām un patstāvīgām, lai neklausītos skauģos, un vienmēr dzīvē rūpēties par to, lai jums apkārt būtu labi cilvēki!

R Regnars B 02.04.2014

Ak šis zilais lakatiņš Gintam.. :)

N [email protected] 14.11.2014

Es tur tikai pieteicos un iešu, bet pēc jūsu stāstītā nbail iet!!Nezinu vai tā ir patiesība, jo mana draudzene (labākā tur iet un viņa ir apmierināta saka ka Gints ir smieklģs (labā nozīmē) un viņš nelamājas rupji kas rakstīts internetā!!Es tagad nezinu kam ticēt vai viņai vai internetam!!

Viktorij Tu arī uz turieni??????

K katuks05 25.03.2015

Am, varu pateikt to ka pēc savas pieredzes nav nekas šausmīgs.Tas ir atkarīgs arī no jūsu meitas jo ja negrib nav jēga!man sākumā negribējās bet tgd gribu un eju domāju ar mammu par trešo līmeni!un ar kāju tur nesit... Tur pat tikai pieskaras lainkautko pateiktu vai aizradītu!

K katuks05 25.03.2015

Protams pieekrītu Kristai Kukurei!tiešām tieši tā ir!

K kikxe 11.05.2015

Jau 6 mēnešus eju pie Ginta Budes. Esmu ļoti apmierināta.
No sākuma man arī bija bail, jo internetā lasīju, ka tur viss slikti. Tomēr pamēģināju un tur ir forši. Pirms tam biju ļoooooooooooti kautrīga, taču tagad esmu pārliecinātāka par sevi, vairs neesmu tik kautrīga, iepazinu daudz foršas meitenes. sapratu, ka visas šitās sūdzības ir meli un baumas. Jums laikam skauž vienkārši.

K KatrīnaP 16.05.2015

Sveicināti!
Priecājos, ka šīs sūdzības nesalasījos pirms gada, kad manas meitas tika uzrunāta skolā, kurā šī modes nama pārstāvji bija uzaicināti uz karjeras dienu pasākumu! Cilvēki mīļie, mammas, tēti, būsim drosmīgi, domāsim ar savu galvu un pārstāsim vienreiz klausīties, ko tantiņas runā vai mums sveši cilvēki anonīmi raksta internetā!
Mēs ar vīru un abām meitām aizbraucām uz pārrunām, un, ziniet, reti esmu redzējusi tiešām tik kvalitatīvu pieeju izglītības sistēmai.
Abas meitas jau gatavojas pirmā kursa noslēgumam, paldies brīnišķīgajam modes skolas kolektīvam!
Paldies par iedvesmu un drosmi uzdrīkstēties, ko esat iedeguši mūsu bērnos!

N Nikolaa 20.05.2015

Sveikas meitenes! Šogad pabeidzu "Gints BUDE''modeļskolu, esmu tiešām ļoti apmierināta. sākumā gribēju iet uz "Natalie", bet pēdējā brīdī pārdomāju, jo šī modeļskola sanāca tuvāk mājām un cenas arī bija izdevīgākas. Sākumā šaubījos ilgi un dikti, bet tagad esmu tiešām priecīga!! Tiešām super, jo varu apvienot modeļskolu ar citiem saviem hobijiem un skolu. tā kā man vēl nav 18, bija vajadzīgs vecāku paraksts uz aģentūru devos kopā ar vecākiem. Tur uz vietas mums sīki un smalki pastāstīja par to kā viss notikek, cik jāmaksā, par izaugsmes iespējām, par to vai varēs apvienot ar skolu, tiešām ļoti laipni atbildēja uz visiem mums interesējošiem jautājumiem.. sākumā baidījos, jo internetā izlasīju daudz un dažādas sūdzības un tad domāju.. nu kā tad būs? Vai spēšu iejusties, vai tas man ir vispār vajadzīgs? Bet tagad varu jums teikt, tiešām iesaku, meitenes! ;)

N Nikolaa 20.05.2015

Nāciet uz GintsBUDE, tiešām cool vieta!

K keita123 24.05.2015

Pie Ginta Budes eju jau gandrīz 1, 5 gadus. Varu teikt tikai to labāko. Man ļoti patīk. Māca gan teoriju, gan praksi. Iesaku katrai meitenei tur mācīties. Tas būs pirmais lielais solis katras meitenes dzīvē. Es jau pēc pāris mēnešiem sāku just atšķirību. Vecāki ļoti lepojās ar mani, ka stāja ir skaista. (vairs nesēžu un nestaigāju ar līku muguru) Ejot pie Ginta, esmu kļuvusi par pārliecinātu, drosmīgāku un skaistāku meiteni. Un Gints Bude ir satriecošs cilvēks, cilvēks ar lielo C!!! :)))))))))))))))))))

Šis Bude ir VIENS CUUKA .
KAUT NU TAS D**NIS BANKROTĒTU !
GAAJU PIE BUDES 1 GADU TAS TEICA KA ES AR TAADU SUUDA KJERMENI VAREETU STRAADAAT PAR IELENI NE PAR MODELI JO MANAS KAAJAS ESOT GARAS UN PIEMEROTAS LABAK PAR PODU TIRITAJU MASKAVAA. MANA DRAUDZENE RAUDAAJA 3H PAR TO , KA VINJAI PATEICA KA VINJA IR MC'DONALDA LABAAKAIS UPURIS , VINAI TAGAD IR DEPRESIJA UN VINA AARSTEJAS NO ANOREKSIJAS. MAN PASHAI NEGAJA VIEGLI. ES TRENINA IZMEZGIJU KAJU UN TAD VINS PATEICA KA ES NEKKO NESASNIEGSHU AR SADU ATTIEKSMI UN SADAM KAJAM .
VIENU DIENU VINS MAN LIKA SĀKT TIEVĒT LAI GAN MAN TAGAD IR 13 GADI UN SVERU TIKAI 39 KG. VIENU VAKARU PEC NODARBIBAM MAJA GJU VEMT :(

D Deis 13.06.2016

Lasu komentārus un mati ceļas stāvus, nevar būt ka Gints Bude būtu tāds briesmonis, tad jau neviena pie viņa neietu un vecāki savas meitas nelaistu, ja tā būtu taisnība un šī aģentūra būtu sen aizvērusies, kaut kā neticu šīm ķengām!
no cik gadiem var meitenes var sākt apmeklēt viņa aģentūru? manai meitai ir tikai 11 gadu, bet ir ļoti slaida un gara, nez vai nav par agru? vai kāda var pakomentēt?