M Maija 23.04.2009

Un aizmirsu pateikt, ka pret jauninājām tur ir laba attieksme un es, personīgi, nekādas piezimes neesmu saņēmusi.. Domāju, tas atkarīgs arī no pašas meitenes un arī tā savā ziņā ir kā pārbaude tavai izturībai.

M Meitene31 06.02.2017

Man ir jautājums tāka Es tur gribu iet un tur tikai māca demonstrēt tērpus? Vai tur arī kaut ko citu Dara?

N natalija 01.05.2009

Ir vērts pameklēt labākas agentūŗas.Es tur mācījos, bet pozitīvu emociju nebija, pametu.Tās, kuras klausa Gintu uz vārda un izrāda savu bijību pret viņu, arī ir tās mīlulītes, būsi neatkarīga-nemīlēs.Bude ietekmē emocionāli.Atceros tur bija vinea meitene, kas visticamāk, lai tiktu uz Top grupu sāka badoties, līdz izpildot vingrojumus pagiba un nokļuva slimnīcā, laikam jau tas spiediens no pasniedzēju puses bija par lielu.Iesaku vecākiem nepakļauties skauteru vilinajumam un sūtīt meitas uz turieni.

M megija 05.05.2009

meitenes es ar draudzeni būšu jauniņās ...lūdzu pasakiet kā tad tur iisti buus?:(
vai tik slikti...?:(

F FiFa` 05.05.2009

Gints Bude modeļu aģentūra ir pati labākā ko pazīstu!!!Tur ļoti labi izturas pret meitenēm, mūs arī māca ne tikai Gints Bude, bet arī īsta modele kura tur ir mācijusies un braukusi uz Milānu un demonstrējusi tērpus.
Var tikt uz žurnāla vāka.[:
Eju tur neilgu laiku, bet rezultāts ir redzams.Daudzi saka ka mana stāja ir kļuvusi labāka, un arī iešanas veids un daudz kas cits.Esmu tādā tur grupā kur ir tādas meitenes kurām ir 10 gadi un tādas kuras ir diezgan LIELAS(resnas(neapvinojaties)).
Tagad tur par 18 mēnešiem maksā laikam 385 lati (apm.(vnk. es neaceros)) un par formu 40 Ls(tur ir divas formas).Esmu gājusi vēl kādās 4 modeļu aģentūrās bet neviena nav tik laba kā šī!!!(PATI LABĀKĀ)Neviens tur nevienu nesit un nepvaino, jā piekrītu jauniņās tur diez ko labi nepieņem, bet daudzas meitenes ir runātīgas un jaukas!
Ja vēlaties iet uz kādu modeļu aģentūru tad iesaku iet uz GINTS BUDE modeļu aģentūru!THE BEST!!PAti labākā no visām!

K Karina 15.05.2009

Es izlasiju te visu nu neiesu taja modelu skolaa.. Kaut kads stulbums! Man T/C mols pieteica. njaa mamma piekrita bet palasijam te tos komentaarus! (Uhhhhh..) Nemuzam! neisu! kaut kads stulbums vispar... :P :P :P Ak, dievsss... Un sviesccccc... P.S trakais GINTS BUDE :p

Mana atieksme gintam budei nepiekriitu!!! :P LOL :P

Njaaa sausmas. es tur pat gadu negribetu iet!

Mani pieteica kaut kāds ginta sekretārs... :P :P :P

Vairs par to nav ko teikt:D :D :D

Necieshu vinju...!!!...

K Kira 15.05.2009

Neesmu gājusi Budē bet dzirdējusi daudz.mani izbrīna, ka tik dārgi jāmakaā + vēl par formu.Kad prasīju draudzneei, ko viņa tur īsti dara, viņa teica, ka stāv pie sienas( itkā taisno muguru) un staigā pa mēli, vairak neko, dažreiz veic vingrinājumus, bet zālē vietas maz un neko reāļi nevar izvingrināt.
Citās agentūrās māca krāsoties, speciālas horeogrāfijas nodarbības, māca izkopt gaitu, stila izjūtu+ ir cilvēcīga attiexme, jo cik dzirdēju, tad Gints meitenes ļoti pazemo. Manuprāt, ja agentūra tiešām būtu laba, tad tie viedokļi tik kardināli neatšķirots, tādēļ jāmeklē tāda agentūra, kura minimāli ir pieminēta pie sliktam atsauksmēm.

G Gints Bude 16.05.2009

Ir tāda sena paruna : "Suņi rej, karavāna iet tālāk!"
Vēlu veiksmi un mīlestību JUMS visiem!!!

M Marta 17.05.2009

Mani arī uzaicināja un vēlos zināt, vai var atsaukties tās, kuras šobrīd tur mācās?

E elina 22.05.2009

nesen es iestaajos tajaa agentuuraa..!:)
un tgd es to loti nozeeloju..!:(
vai zinaat kaapeec..?
taapeec a tur visu laiku sit pa muguru un pa kaajaam..!:(
bet naudu jau es tur esmu samaksaajusi..!:(
tiesi taapeec ka esmu naudu jau samaksaajusi man ir jaapaliek tajaa skolaa liidz iztecees liigums..!:(
bet no vienas puses es veelotos kluut par modeli..!:)
arii taapeec es tur paliksu..!:)

S Sanita 26.05.2009

Sakumaa gribeju iet Budes modelu skolaa. Bet tad sapratu, ka no parastaam baleta nodarbiibaam ieguust daudz vairaak.
Izkopu staaju, gaitu.

L laura 04.06.2009

es tur gāju 2vus ellīgus gadus.
paldies dievam ka tā kā nemanot aizgāju - naudas izšķiešana + laika izšķiešana.
ā un vēl meitenes, takā es viņu personigi esmu iepazinusi, viņam parasti bija slikts garīgais un bezgaumīgi joki- kuri daudzreiz bija aizkaroši!

M mamma 15.06.2009

galvenais- nedodiet savu telefona numuru tiem, kas megina jus pierunat iet uz Budes modelu kursiem, tie padaris jus trakus ar savu uzbazigo zvanishanu.

P PerfektāunDievīgā 17.06.2009

Ļoti jauka un laba modeļu aģenta.Tur pat meitenes bez talanta ir laipni pieņemtas.
Gints izturas ļoti labi, esmu protams redzējusi kad viņš izturas slikti, bet tad kad meitene tur jau iet pussotru gadu, un vēl staigā kā kautkāds bomzis pa ledu.Lūk tad Ginta pacietība ir izsmelta.
Man arī nebija talanta bet tas sāka veidoties kad sāku iet aģentūrā.
Redzēju citu modeļu aģentūrās kā izturas...ŠAUSMAS!
Piecas manas draudzenes tur gāja, un dažas vel iet, un divas māsas arī tur iet, saka ka tā aģentūra ir vienkārši ideāla!
Par tādu naudu...ir jau dārgi VĒRTS!
Šī tiešām ir vajadzīga katrai jaunai meitenei!
P.S.Gints Bude-PatS labĀkais!

K karīna 23.07.2009

es nogāju šeit visus 2 gadus un neko nenožēloju. Viņš pret visām meitenēm izturas vienādi nau tā kā citas saka, ka viņš pievērš uzmanību tikai smukajām ;). tur mums māca teoriju un praktisko. Praktiskajā mēs mācāmies defilē, kā pareizi staigāt ar šauriem un platiem svārkiem utt. Piemēram es neko sliktu nevaru teikt par G.B modes namu ;)

S samanta 17.08.2009

pilnigas mulkibas par to ka Bude ir idijots vai ka meitenes klust par anorikem...Bude tiesi cinas pretto lai kada meitene neklutu par anoriki.kaut macos tikai vienu gadu un esmu jaunina pret mani neizturas slikti!!!jaunas meitenes ja lasat sis mulkibas ko ir sarakstijusas meitenes par to ka bude sit pa kajam...neticiet tam jo ja labi tur macisies tad ari labi sapratisies ar it visiem.

L LauraV. 20.08.2009

Es pabeidzu ''Gints Bude tds'' un esmu tik daudz tur iemācijusies protams uz manīm ir bļauts, bet pati jau pie tā vien biju vainīga! P.S. visām izlutinātajām princesītēm- BEIDZ ŅERKSTĒT, UN SĀC DARĪT!

I Inga 20.08.2009

Skatoties ko Jūs vēlaties-pilnveidot sevi vai kļūt par žurnālu vai tērpu demonstrētāju. Kā par biznesa cilveku par G.Budi varu pateikt ka īsti godprātīgs cilvēks viņš nav, bet šādas skolas meitenēm katrā ziņā ir noderīgas. Starpcitu šobrīd liela mode ir uz XL modelēm

M Marux 26.08.2009

D dAINA 28.08.2009

Modes mākslinieks Gints Bude bija pirmais, kurš nodibināja pats savu modes namu Latvijā (1990.gadā). Viņš bija arī pirmais, kurš dibināja pirmo profesionālo modeļu skolu, kļūstot par vienīgo Baltijas modes dizaineru kurš jau 15 gadus atklāj un attīsta daudzu populāru modeļu karjeras, kuras strādā ar pazīstamiem modes dizaineriem vadošajās pasaules aģentūrās.
Gints Bude izjūt audumu un vienmērradoši atrod tā piedāvātās iespējas. Viņa radītās sieviešu un vīriešu apģērbu kolekcijas mēdz apsteigt vadošās modes tendences un vienmēr ir ar dziļu kontekstu, ko citreiz spēj „lasīt” tikai modes speciālisti, bet pārējiem ir vizuāli emocionāls gandarījums.

ž žirafe 30.09.2009

Ak Dievs!!! mums skolā šodien bija visi šitie, unprotmas piedāvāja arī man!!! tākā es neko nezināju par to budi, laiks bija, un iedevu savu telefona numuru!!! tdg lasot šos komentārus vispār nevēlos tur iet!!! bet ja piekasās kā jums da
dažiem??? ko lai es daru??!!!