S sss 13.01.2009

tas gan ka vini tur nak klat un piedava
man liekas citi ta nedara.
man ari ir bijis.
vai viniem tur trukst cilveku??

L lil 15.01.2009

nē, viņiem cilvēku netrūkst. tikai naudiņu gribas muļķa skuķiem nokāst un pēc tam pasacīt - nu, tu jau par modeli, loģiski, ka nekļūsi, bet, paldies, par naudiņu, tagad lasies, muļķīte. ;D
man šodien skolā nācās piedzīvot to tizlo sajūtu, kad gribi pateikt tiem Gints Bude cilvēkiem - "nē, atkasieties, mani neinteresē tādas muļķības, " bet tas šķistu pārāk rupji. tad nu iedevu nepareizus telefona numurus, par kuriem ar mani var sazināties, jo savādāk jau miera nebūtu no viņiem pilnīgi nekad! nekad, atkārtoju, NEKAD nendodiet viņiem iespēju jūs atrast, meitenes, pašas pēc tam nožēlosiet. atceros, ka pagājušo gadu man Bude teica – nu, ja man vajadzetu īsās, tad es tevi noteikti paņemtu. un šogad jau piedāvāja gan man, gan draudzenei, kas nav no tām tievajām. un, vēl kāda mana draudzene, ieraugot tos cilvēkus, pilnīgi aizskrēja prom. un viņa tiešām skrēja ātri.
un man pilnīgi nāca smiekli, kad viņi man sacīja - attīstīsi savu stilu un gaumes izjūtu. c'mon, mans stils ir daudz labāks nekā es varētu vēlēties, mani par to pat daudzi apskauž. arī mana stāja ir pietiekoši izkopta kamēr es vēl trenējos karatē.
aj, vienīgais, ko es viņiem novēlu, ir bankrotēt.

I Ieva 15.01.2009

Macijos tur pirms vairakiem gadiem.Varu teikt visu to labako, ieteiktu katrai meitenei pamacities tada skola, ne obligati lai klutu par modeli LV vai arzemes, bet tas butu pirmais solis tikt uz augstaka podesta jusu dzive.Jus izmainisiet savu domasanu, uzzinasiet daudz jauna un interesanta par sievietes pasauli.Klustiet par parliecinatu, neatkarigu un iekarojamu jaunu sievieti.Gints Bude ir manuprat loti pozitivs cilveks.Ar Cienu!!!

R R 18.01.2009

Paskatieties, kas IR viņa modeles,
Un tad sakiet, ka šis cilvēks neko nav devis.
Viņš ir devs vairāk Latvijai, kā jebkurš cits no ''lielajiem'' Modes GURU.

M miskika 12.02.2009

Gaaju puotru gadu un varu teikt tikai to labaako!
Nodarbiibas bija divas, triis reizes nedeelaa. Maaciija gan pa podestu iet, gan labu staaju(paraugam tik labu ka pat ar graamatu uz galvas var iznesiigi iet XD). Bija daudz saturiigu lekcju, gan par kultuuu, gan muuziku, apgeerbu, higieenu, veseliigu(badosanaas aizlieta. veseliiba = prieksroka burkaaniem un biezpiea ieriniem nevis bulkaam un chipsiem) uzturu kaa arii aicinaaja reaalas modeles staastiit par ikdienas darbu. Uz aarzemeem Bude pats brauc liidzi, lai vina modeles neiekluutu ''netiiraa'' biznesaa.
Vieniigie dzirdeetie paarmetumi bija taam meiteeem kas bojaaja abisko izskatu kraasojoties un kraasojot matus. (ar izneemumiem, ja tas izskataas nu loti maakslinieciski). Teica lai nopietni pieveersas izgliitiibai - dumjaas veelaak citi dizaineri negribees - priecaajaas par taam, kas gaaja muuzikas vai maakslas sklaa vai nodarbojaas ar dejaam. Modeles uzdevums ir paraadiit apgeerbu taa lai visi to gribaaetu, pat ja tas uutu kartupelu maiss. Studijaa Gints Bude apmaarca modeles, kas demonstree modi, nevis sejas, plikumus vai diezinko. O_o :D ---> ar lielaak prieku atgrieztos, ja vien savos labaakajos modeles gados(16) nebuutu paastaa 1, 65m garaa, parastaa ne tievaa, ne resnaa auguma meitene. Nee, nu var jau, bet es esmu paaraak praktisks cilveeks lai izmestu 300latus ekanomiskaas kriizes laikaa darbam bez naakotnes, lol. :)))

M mimii 12.02.2009

Gaaju uz vina studiju ar prieku - loti pozitiivs un ar labu humora izjuutu apveltiits cilveeks. Man vins patiik daudz labaak par vsem tiem citiem biedeejosajiem modelu agentuuru vadiitaajiem kuriem ir vienalga kur vnu modeles paliek. Galvenais vinas saakumaa atvilinaat ar meikapu un fotosesijaam, lai vinaam patiik un vinas maksaa. a kas peec tam? turcija? varbuut caka iela? fui. Gintam Budem vismaz ir iemesls atveert modelu agentuuru - vins ir dizainers. :))

S sweety 15.02.2009

Es Gints Bude nogāju gandrīz 2gadus un ja godiigi neesmu neko tur ieguvusi kaa tikai riebiigu iztureeshanos un nepaartrauktus nekam newajadziigus aizraadiijumus to ka man iet veders uz priekshu kaut gan wisi apkaarteejie saka ka weeders man ir kaa deelis un es izskatos peec anoreksikes, bet tas taa...esmu tieva, gara un pat prieksh sava vecuma paaraak maz sveru!
Nu saku tik vienu ka sajaa agentuuraa nekad un neparko vairs neatgrieziishos...tur visaam meiteneem pat riktiigi tievajaam saka ka vinas ir resnas, bet resnajaam tik brauc virsuu Bude, ka pats svaru nomest var atri un ka taas tik edot mcdonaldaa un tadam sheit neesot wietas wai kaa taa...shii agentuura tewi wienkaarshi pazemo un pielipina taa sakot kompleksus!

G GB! 15.02.2009

Piekrītu tām meitenēm, kas apgalvo, ka šī vieta ir laba.
Pati pabeidzu pirms gada, šajā laikā ieguvu daudz noderīgas informācijas.
Bez iemesla neviens netika apvainots.
Pats Gints vairākas reizes ir teicis kā tā nav skola, kur ar meitenēm var auklēties.
Rēālā modeļu dzīve, ir ļoti skarba.
Un tas nebūt nav viegls darbs.
Ir ļoti liela fiziskā un morālā spriedze.

Es nezinu vai tām "resnajām " patiešām TĀ brauc virsū. Viņas pašas ir pie tā vainīgas, jo piemēram man vidukļa apkārtmērs ir ~70cm kas nemaz nav tik maz, bet es ļoti centos, un bieži saņēmu arī uzslavas.
Šī vieta man ir devusi ļoti daudz, un es tur labprāt atgrieztos.

A anna 15.02.2009

nu katra zina es esmu tur gajusi jau pirms kada diezgan ilga laika!bet teiksu uzreiz, ja neesi ar labu augumu un seju, tad par kkadam iespejam vari vispar aizmirst, tadam meitenem tur nepievers uzmanibu!nu, bet staja man uzlabojas :)

A Audrey 07.03.2009

Pirmkārt, tā nav skola bet gan Tērpu demonstrētāju studija, kur māca iet pa podestu un veidot sieviešu tēlus!!
Otkārt, mēs esam pieraduši uzkalusīt tikai komplimentus, bet nemākam novērtēt kritiku. Tādu kritiku kādu sniedz Gints, ir vērts ņemt vērā un mācities un vēlreiz mācīties!
Un treškārt, tu pati sevi redzi spogulī un zini vai tu vari kļūt par modeli vai tas tomēr nav tavs lauciņš, tāpēc...pirms ej uz agenturu izvertē savas spējas un savu izksatu...jūs sakāt :" reri kura var klūt par modele!" - tieši tā, nevisas var kļūt par modeleem!!!

D Diāna 12.03.2009

Nepiekrītu tām kuras saka ka Budē izzturas nievājoši un tā ir naudas izmešana! C`moon meitenes, jācenšas! Jūs domājat ka iepatiksieties viņam ar smuku ģīmi? Meitenītes, modelei svarīgs ir augums nevis ģīmis! Pašas vainīgas pie tā ka tagad tā jūsuprāt ir naudas izmešana - būtu centušās tā vis nebūtu!

K Kaprīze 14.03.2009

Muļkes! Tā ir STUDIJA, nevis vairs bērnudārzs vai skola! Te ar nevienu meiteni konkrēti neies neviens ņemties! Pašām jāmācās, jāklausās un viss jādara kā prasīts! Negribi strādāt ar sevi - tad kapēc vipār atnāci? Gintam ir augstas prasības un ja neesi ar stingru raksturu un gatava mācīties, tad kā Tu vispār taisies izsisties līdz modes virsotnēm?
Man ir tādas dusmas par to kā visas tās sarakstītās muļķības spēj iespaidot cilvēku attieksmi! Labprāt iekrautu tām vistām, lai zina savu vietu ..

M Mazāā 16.03.2009

Man nepatīk ka Gins vislaik sienas vienam cilvēkam vnk tā besī ka tie kas to zin nekad !!!netiek uzklausīti!! vnk sviests kautkāds!!

N NYB 21.03.2009

Nezinu, esmu studijaa jau 7 gadus. Neviens nekad man neko nav paari nodariijis.
Tas, ka te kkaadas mazaas meitenes teerga par to, ka agentuuraa nelauj neko eest, sit, liek dariit stulbas lietas, liecina tikai to, ka vinas ir kaarteejaas, kuraam iznaaca domstarpiibas ar Gintu.
Un protams nod****** ir lielisks veids, kaa attaisnot to, ka pasas ir bijusas gana lielas, piedodiet, luuzeres, lai kko sasniegtu.
Esmu bijusi straadaat prestizos darbos gan aarzemees, gan tepat Latvijaa.
Iespeejas ir-tikai kaa jau jebkuraa vietaa- smagi jastraadaa lai talantu attiistiitu.
Taisniiba- Gints nebiida meitenes bez talanta- neatmaksaajas.

н Н. 23.03.2009

Гинт Буде - выдающийся человек, не смотря на то, что преходится переживать девочкам (а это упреки и замечания по делу), он учит людей жить красиво, говорить и думать правильно, учит распозновать людей сразу. Он многое делает и для выпускниц, он помогает им, даже если они не выбрали карьеру модели. И я ценю это в нем!
Спасибо ему за это!

S samanta 25.03.2009

Nezinu kā jūs, bet es uzskatu, ka vislabākā modeļu skola ir "Terri".Attieksme, pasniedzēji un nosdarbīdas ir superīgas. Un tur tiešām var iet pilveidot sevi, iemācīties staigāt, krāsoties u.t.t. + Prozorovs Aleksandrs ir lotisirsnīgs un gudrs cilvēks, viņš savās stundās stāsta, patiešām, noderīgas interesantas lietas.
Bet Gints Bude ņem visas meietenes, smukas, nesmukas, vienalga, ka tikai naudu maksā, jo tā viņš jau ņem tādas meitenes, kuri citi neņemtu.Priekškam?Jo viņš zina, ka tās meitenītes būs pārlaimīgas un piekritīs uz turieni iet, bet tur viņas sagaida komplesi, jo apkārt skraida tievas skalas, un pasniedzēji, kuri saka cik resnas viņas ir.

Gaju "Ginta Bude" m/a gadus 4-5 atpakalj, ne ko sliktu teikt nevaru. Agentura daudz ko deva, nevis ka modelei bet ka cilvekam. Aizgaju tapec ka nepatika attieksme skates un fotosesijas (Gintam turnav vainas)

Modelu biznesa vajag samierinaties, ka attieksme bus ka pret lelli nevis ka pret cilveku...

M modelepensijaa 14.04.2009

saaku apmekleet shiis nodarbiibas aptuveni 13 gadu vecumaa.
mani gan slaveeja, gan peela...
bija gan ljoti pozitiivi momenti, gan briizhi, kad es aiz kauna un dusmaam vareeju vai zemee ieliist!!!

kaa lai saka-nedomaaju, ka shis modes nams kuru katru siiko meichu varees pataisiit par modeli un pati no savas pieredzes zinu, ka daudzu meitenju "sapniishi" un iluuzijas tika sagrauti..

tachu svariigaakais ir tas, ko ar sho pieredzi tu iesaac peec tam..protams, var jau sadruuveeties, ieliist stuurii un gausties par visu netaisniibu.

bet var arii to visu izmantot savaa labaa-pieraadiit sev, ko tu speej, mainiit savu attieksmi..kljuut pieaugushaakai un saprast, ka lielajaa dziivee kritika sekos ik uz solja :)
un protams, skaista staaja, prasme sevi pasniegt ne tikai ballees, bet arii darba intervijaas veelaak dziivee :)

A Anna 21.04.2009

PAr Gintu Budi esmu dzirdējusi tikai sliktas atsauksmes, bet drosi vien ar savu stingrību viņs panak savu un veidojas jaunas modeles :)
Un starpcitu, pret jauniņajām izturas labi Natalie modeļu aģentūrā ;)
to zinu pati no savas pieredzes :) tur nesitīs, nebļaus(varbūt pavisam nedaudz ja visa grupa ir pilnīgas nejēgas, bet principā balss netiek pacelta)
Un arī Natalie `sūta` meitenes uz ārzemēm, uz modes centriem, Milānu, Ņujorku, Tokiju uc ..
Viennozīmīgi Natalie uzskatu par labako, bet katrs jau atbalsta savējo :)

M Maija 23.04.2009

Pilnīgi piekrītu Dārtai un Alīnai.
Ja Tu vēlies kaut ko sasniegt, tad ir jārīkojas. Protams, ja aiziesi ar domu, lai Tevi padara par modeli, pašai neko negribot darīt, diez vai kas labs sanāks. Un iedomājieties sevi Ginta vietā.. Tur nāk desmitiem meiteņu, kas cer uz zelta kalniem, bet neko negrib darīt.. kāda būtu jūsu attieksme pret šādām meitenēm, kas nevīžo pat elementāras lietas izdarīt.
Šajā studijā eju teju 2 gadus un par attieksmi jau nu sūdzēties tiešām nevar. Gints ir ļoti gudrs, cilvēks, kam nav žēl dalīties ar savu pieredzi. Meitenēm, kas šai studijā iet, iesaku paņemt šo pieredzi un paturēt šīs lietas prātā, jo no tām var daudz mācīties.
Paskatieties no citas puses- disciplīnai ir jābūt, jo diez vai kaut ko var sasniegt, ja Tev tikai stāsta, ka Tu esi labiņa, smukiņa un visu dari pareizi, lai tik Tu turpini maksāt. Modelei ir jābūt stiprai personībai, kas spēj izturēt kritiku un konkurenci.. tieši to arī cenšas pārbaudīt Gints.
Visu cieņu šai studijai, jauka attieksme, daudz kā jauna, ko uzzināt, pasniedzēji salīdzinoši labi. Iesaku citām izvēlēties šo studiju un domāju, ka cena ir adekvāta tam, ko mācību laika periodā iegūsti.:)