K K***** 23.12.2010

Manas klasesbiedrenes ir daudz ko sliktu stāstījušas par Gints Bude modes namu. Ka tur it kā sit pa papēžiem.:D Bet nekā tāda vnk nav!!! Viena no manām draudzenēm iet Gints Bude modes skolā un viņa vēl nevienu reizi nav redzējusi ka tur sit pa papēžiem. Dažas meitenes izsaka sliktus komentārus, jo viņām varbūt vnk skauž!!! Ja tu visu darīsi ko tev liek, tad uz tevi neviens nekliegs, tieši paslavēs, bet ja tu neklausīsi norādījumus un slikti uzvedīsies tad nav jau arī brīnums ka uz tevi kliedz!!! Daži saka ka tur tikai staigā pa mēli un viss, bet tur uzlabo stāju, tu sāksi stilīgāk ģērbties un skaisti staigāsi!!!

D Deus 23.12.2010

Vēlos izteikt savu viedokli no otras - modeļu ``pircēja`` puses! :)
Kādu laiku atpakaļ strādāju kādā no Latvijas modes namiem um VIENMĒR savām skatēm izvēlējāmies tikai un vienīgi GB meitenes! Meitenes vienmēr bija perfektas, sākot ar to, kāda ir viņu attieksme pret darbu un beidzot ar to, cik veiksmīgi viņas katru reizi spēja ``iznest`` to, ko dizaineris bija iecerējis! Laba modele ir tāda, uz kuras, kā uz baltas lapas var uzzīmēt tēlu!
Protams, Rīgas Modes Nedēļu skatēs iznāca sadarboties arī ar citu aģentūru meitenēm un neko sliktu nevar teikt, taču GB modeles ir galvastiesu pārākas tieši profesionālās sagatavotības ziņā!
Iedvesmu un izturību Gintam arī turpmāk! :)

P.s. Šajā diskujā iesaistījos nejauši, jo īstenībā šajā portālā meklēju citu informāciju, taču nevarēju nepaust savu viedokli!

A avene19 22.01.2011

jūs laikam esat galīgi kukū...Jūs jau nezināt kā tur ir, tapēc labāk nerunājiet. es tur eju, un tūlit pabeigšu, un domāju iet atkartoti, jo tur patiešām ir interesanti. tur māca par dizaineriem, modelēm utt. un mana stāja un gaita patiešām ir mainijusies, un formā esmu kļuvusi slaidāka. Kapēc jūs kaut ko šitādu rakstat, ja nemaz nezināt kā tur ir? sākumā arī es nedomāju tik pozitīvi, bet sākot tur iet viss priekštats man par to ir mainijies! ja meitene pati būs par sevi pašpārliecinātāka un gribēs un centīsies, tad varbūt arī kļūs par modeli. vienkārši es domāju, ka nevajag runāt kaut ko galīgi aplamu, ja nezini kā ir patiesībā!

B Bobo 02.04.2011

Piekritu avene 19 ...
Budee pati ari eju man nosakuma neparak patika bet velak es sapratu ja es neko pati nedarisu un necentisos nekas nebus...Tapec tam meitenem kas velas ar sevi stradat tam tur ir intresanti bet tam meitenem kuras pat nezin kada velna pec vinas tur atrodas nu tad ir ka nu ir ...

D Diāna 02.05.2011

Pati esmu gājusi GB, viennozīmīgi varu teikt tikai labu! Neesmu ne modele, ne arī kas cits, bet tā pārliecība par sevi un izaugsme garīgā ziņā, ko esmu piedzīvojusi, ir neizmērama, liels paldies Gintam par to!
Manuprāt, arī GB modeles ir tik tiešām labākas par citām Latvijas modelēm tādēļ vien, ka viņas ir labi sagatavotas, nevis kā citas - piedalījušās kādā konkursā un tagad lielās modeles sajutušās.. Un lai arī ne visas meitenes no GB kļūst par modelēm, tas nenozīmē, ka GB iet tādas meitenes, kuras nevar kļūt par modelēm - visas var, tikai ir jāgrib! Veiksmi un visu to labāko Gintam! :)

D Dace 02.05.2011

"izaugsme garīgā ziņā"-jums tur pasniedz kultūras un mākslas vēsturi, psiholoģiju utt.????????????par kādu garīgo izaugsmi ir runa????Viennozīmīgi, ka rakstījusi Ginta Budes PR menedžere

C Ciba 11.05.2011

Esmu vienas meitenes mamma, kurai Ginta Budes modeļu skolas pārstāve uzbāzās 2 nedēļu garumā.
Tika izmantoti dažnedažādi argumenti līdz pat kaununāšanai par to ka esmu slikta māte, ka savu meitu nelaižu viņu skolā.
Mana meita nekad nav izrādijusi ne mazāko vēlmi būt par modeli, tērpu demonstrētāju vai kā citādi apmeklēt šo skolu, un kategoriski atteicās no šī pasākuma.
Tomēr galu galā tika pasniegts, ka es kā māte esmu pilnīga nulle, jo negribu, lai mana meita ir sievišķīga, skaista un ar labu gaumi.
Varētu domāt, ka tikai un vienīgi šo skolu pabeigušās meitenes tādas kļūst.
Katrā ziņā visai nekorekta un nepatīkama bija šī uzbāšanās un kaunināšana, kas vedināja uz domām, ka skolai vienkārši ļoti vajag naudu.

G Goša 11.05.2011

Visām palaistuvēm, kuras brauc uz ES bordeļiem peļņā, šadas skolas beigšana ir nepieciešama.

C CibaNr.2 11.05.2011

Gribu piekrist Cibai uz visiem 100%. arī mūsu situācija bija tāda pati, tikai ar atkārtotu uzbāšanos pēc ik pēc 3-4 mēnešiem. Sajūta tiešām tāda, ka Budem bizness iet uz leju. Nepietika jau ar atkārtotiem mēģinājumiem skolā uzrunāt/ pierunāt meitu uz šo skolu, tikām uzrunātas pat lielveikalā iepērkoties, kā ar draugiem.lv starpniecību tiku uzrunāta atkārtoti, draugos tika saņemtas vismaz 2 vēstules par tēmu, ka neko nesaprotu no meitas izglītošanas! Portālā draugiem.lv pats Gints Bude bija uzaicinājis manu 12 gadus jauno meitu draudzēties..., kaut mana meita viņu tikai kādā klaču žurnālā ir redzējusi! Arī Nez par kāda veida izglītību gāja runa???? Kad vēstules veidā tiku izteikusi viedokli par sajūtām (arī par to, kas man būtu jādomā, ja vismaz 45 gadus vecs vīrietis aicina draudzēties pusaudzes...), kas mani pārņēma pēc šādas atkārtotas uzbāšanās, no Budes profila puses tiku bloķēta.

P Psiholoģe 16.05.2011

Cibām! Un ja Jūsu dēlu aicinātu trenēties hokejā un novērtētu viņa piemērotību, tad Jūsu reakcija būtu tikpat neadekvāta? Nē, tad tētiņš ar māmiņu momentāli ierastos un diez vai rakstītu tik glupus komentārus> Tie Jūsu komentāri tik lioecina, ka Jums ie kāda fobija. Ja jums veikalā piedāvā pagaršot jogurtu, un vēl arī pēc kādas nedēļas, Jūs arī tā kā slimi skrienat pie interneta, lai paustu savu sašutumu. Psihiski normāliem cilvcēkiem tam nav laika! Padomājiet kādas fobijas Jums ir vēl? Homofobija... arī noteikti, ja jau sirgstat ar modeļfobiju!

C Ciba 17.05.2011

Psiholoģei.

Cienījamai Psiholoģei arī šķiet, ka ir kādas problēmas, ja jau sūdzību lapā tiek meklēti komentāri un pēc tam komentāru autori tiek nosaukti par ne visai psihiski normāliem.

Un, ja mans dēls nevēlētos iet hokejā, es noteikti respektētu viņa izvēli un nespiestu to darīt.
Domāju ka tā ir elementāra savstarpējā cieņa un ieklausīšanās sava bērna viedoklī, nevis trula sava viedokļa uztiepšana.
Turklāt jebkurai personai ir tiesības izvēlēties- iet modeļu skolā vai nodarboties ar hokeju, braukt ar auto vai riteni u.t.t.
Jebkura šī izvēle ir tikai pašas personas ziņā un nevienam nav tiesību šo izvēli kaut kādā veidā kritizēt vai kaunināt par to.

P.S. Vai tik Psiholoģe nav tā pati Ginta Budes skolas pārstāve un zvanītāja, ka mūsu komentāri tik ļoti sāpīgi ir uztverti ?

I Inese 05.11.2011

es gribetu iet gints bude

Z Zance 07.11.2011

Kā tur ir?

E Elizabete 12.11.2011

Gints Bude modeļu skolā eju 3 mēnešus un neko sliktu nevaru pateikt. Viss ir ļoti labi, ar katru reizi gaidu nākamo nodarbību. Manuprāt, puse no šiem cilvēkiem šo modeļu skolu nosauc par sliktu, bet paši par to nav pārliecinājušies ... un klausās baumas. Es personīgi esmu ļoti sajūsmā . Arī pats Gints ir ļoti profesionāls. Protams arī daudz jauna esmu uzzinājusi.

meitene_zeltene111 23.02.2012

Es varu iedomāties meitenes, kas raksta šos nievājošos komentārus. Nudien. Tās, kuras, neko nedara, nekustās, kas jāgaida uz mēli, ir klusa, kautrīgas, sevī ierāvušās, bet tikko tiek pie datora, tā gan mute liela, gan valoda. Un tad ne tik to vien pastāstīs. Meitenes, kas mācās, rūpējas par sevi, ir atvērtas un ar raksturu, nekad nejustos pazemotas, netiktu pazemotas, u.t.t. Un nē, tur nepazemo. Lai gan, kā to uztver. Ja tu par pazemojumu uztver to, ka tev visu meiteņu priekšā aizrāda, ka tu negriezies pareizi, vai arī kājas liec pārāk tuvu vienu otrai (man ir gadījies arī tā) nu.. tad šī vieta nav domāta tev. Man ir bijušas daudz šādas situācijas, kamēr vēl mācījos - un daru to vēl aizvien. Varbūt tomēr pacensties, meitenes? Anonīmi jau viegli sapūst par visu. :)

D domataja 05.05.2012

VAI tiešām tajā Gints Bude modeļu aģentūrā ir tik traki??
es ar draudzeni gribu iet bet nezinu kurā, kautka sman spiež iet uz Gints Bude bet palasot sūdzības liekas ka jājiet uz NATALIE bet lasot tur, atkal māc šaubas ka varbūt nevaig tur iet, meiteness palīdziet lai varu izlemt uz kuru iet ... :( 0.o

D domataja 05.05.2012

VAI tiešām tajā Gints Bude modeļu aģentūrā ir tik traki??

L lieneKr 17.06.2012

Esmu pabeigusi Ginta Budes aģentūru un varu teikt visu tikai to labāko. Ieguvu jaunas, turpmākajā dzīvē nepieciešamas zināšanas, kā arī labus draugus. Sākumā biju ļoti kautrīga, taču tieši ejot vairāk uz nodarbībām es ieguvu pašpārliecinātību un līdz ar to kļuvu atvērtāka iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem. Nenožēloju savu patērēto laiku. Šobrīd lai arī ir pagājis jau vairāk kā gads kopš beigšanas, bieži atmiņā ienāk tik interesantie fakti, par kuriem Bude stāstīja. Kā arī nekādā gadījumā nepiekrītu, ka viņš liek ievērot diētas.. Bude ir stingri pret diētām, galvenais, ko viņš uzsver, ka meitenei ir jārūpējas par sevi un jāēd veselīga, sabalancēta pārtika. Šobrīd varu teikt vislielāko PALDIES!!!

M madara 28.06.2012

Sveiki!
Man ir 15 gadi, gribēju pajautāt meitenēm kuras gājušas Gints Bude modes namā..
Vai manā vecumā nav par vēlu iestāties tur, ja gribu nākotni saistīt ar modes biznesu?
Cik jāmaksā un cik ilgi ilgst mācības?
Cik reizes nedēļa notiek nodarbības (es vienk. neesmu no Rīgas)
Kur, kā var pieteikties šajā modeļu skolā?

L lellle 19.07.2013

man ir 13 gadi un nesen sāku iet gints budes modes namā!;)
nepiekrītu visām aplamajām sūdzībām...
1.kurss ir tikai priekš sevis kur var iemācīties sevi pasniegt visdažādākajos veidos un manuprāt ļoti noderīgi visām meitenēm gan tievām gan apaļīgām...