E EšKečumsnoPokemoniem 01.02.2010

Komentēja: Zina 16-01-2010

nu jāā.., ir ''gudri'' cilvēki, bet re kā ir arī ''vēl gudrāki ''!

L Liene 08.02.2010

Ja jau Ginta Budes aģentūra `nedzenās` pakaļ meitenēm, lai no viņām dabūtu naudu, tad kapēc manus vecākus `bombardē` ar zvaniem no mšīs aģentūras, lai gan vairākas reizes ir teikts, ka es tur netaisos iet un nepārdomāšu?

G Gints Bude 09.02.2010

Sveika Liene!
Ir daudzas meitenes un viņu vecāki, kuri mūsu piedāvājumu izprot pēc kāda laika. Labi darbi rodas tos labi apdomājot!
Mūsu studijas darbinieki Taviem vecākiem atgādināja pa kārtējo uzņemšanu mūsu studijā, kas notiek 2-3 reizes gadā.
Vai sirgsti ar "zvaigžņu slimību"? Vai esi pārpratusi? :)
Veiksmi!
Gints Bude
P.s. Strādājot divdesmit gadus ar jaunajiem talantiem, ir nācies sastapt meitenes un viņu vecākus, kuri vēlāk nožēlo - savas un savu bērnu neizmantotās iespējas...

A Anda 09.02.2010

Cik tad īsti tas maksā??

е Елизавета 11.02.2010

Полностью согласна с теми кто считает что занятия дают многое,
хожу туда уже 2 года, скоро заканчиваю.
Это студия развивает чувства стиля, музыки, гигены и женственности.Очень благодарна родителям что они предоставили мне такую возможность.
Я считаю что через это нужно пройти каждой девочке, неважно станешь ты моделью или нет, важен тот факт что это бесценные знания которые приготятся как в любой профессии, так и в семейной жизни.
Большое спасибо этому агенству которое вложило в меня все эти качевства перечисленные выше.Гинтс всегда останется для меня человеком для подражания ведб очень мало таких людей которые настолько преданы своему ремеслу.
С Уважением Елизавета(15 лет)

C cookie 18.02.2010

Nu vispār..
Es negribu teikt neko sliktu par šo tērpu demonstrētāju studiju.
Es tur nogāju mazu laiciņu.Biju paņēmusi uz mēnesi.
Aizgāju tapēc ka man ļoti nepatika pasniedzējas attieksme.Mēs cenšamies cik vien varam, bet viņai tāpat kaut kas nepietiek.Es saprotu ka jābūt stingrai skolotājai bet.. tas jau bija pārāk traki.Es nestāstīšu sīkumos.Bet nu katram ir savs viedoklis, un es izteicu savējo.

Gints Bude ir ļoti jauks cilvēks.Man smiekli nāk par to ka dažas gudrītes te raksta ka viņam vienmēr bija slikts garastāvoklis.
TIEŠI OTRĀDI.Neko sliktu nevaru pateikt.
(;

L Līga 20.02.2010

Pasniedzējas attieksme = Tava centība (cookie)! ;)

: :) 22.02.2010

Piekritishu tam kuras saka, ka Gints Budes nodarbibas var daudz ko sasniegt. Patiesiba es eju tikai 2 meneshus, bet man patik. Varbut man patik mazliet papljapat un patrakot, bet slikta attieksme pret mani nekad nav bijusi, jo es atskjiriba no citam neesmu tik kautriga un uzdrosinos izteikt savu viedokli. Un protams ari macos un daudz daru shajas nodarbiibaas. Varbuut es tur nebushu tur topmodele un staja, galva u.c. lietas man nav perfektas, bet es esmu gandarita, ka kaut ko daru lietas laba un vispar, ka macos tur.

S sintija 05.03.2010

Studiju apmeklēju jau gadu, neko sliktu nevaru pateikt par so studiju, attieksme pret mani ir laba, un loti daudz ko noderigu var iemacities, arī neklustot par modeli.

Z Zane 18.03.2010

Nu, teikshu, gints bude ir pakalja.Riktiigs pedinjsh.Vienreiz vinja modele beate stivrinja teica uz mani:''Nespeeju noticeet, ka tu te jau ej gadu.Es peec 4 meenessiem gaaju uz modes skateem!'' Es varbuut nenaaku no tik bagaatas gimenes, neesmu tik gara, izkaameejusi, un gintu budi netaisos pavedinaat.Attieksme bija taada-ja nekluusi par modeli, nebuusi nekas.Iesaku iet uz citaam modelu skolaam, uz Natalie, Vacatio, bet uz to uukji praatiigaak buutu neiet.Varbuut taa Beate pashlaik ir tik populaara, veiksmiiga utt., bet reiz vinjai kaa citaam pateiks-goodbye!Atradiisies kaada cita, kura vinju 1 2 noeediis.Un tad vinja nebuus nekas.

G Gints Bude 19.03.2010

PALDIES "ZANE"!!!
Cik jauki, ka TU/JŪS beidzot pateici kaut ko tādu, LAI BŪTU LIKUMISKS PAMATS VĒRSTIES LR PROKURATŪRĀ!
MĒS ILGI GAIDĪJĀM, KAMĒR VIENA BŪS TIK "GUDRA"!!! :):):)

Gints Bude

P.s. Internets ir publiska telpa un pirms paust savu viedokli - der zināt
LATVIJAS REPUBLIKAS KRIMINĀLLIKUMU,
157.pants. Neslavas celšana
(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —
soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.
(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —
soda ar arestu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz astoņdesmit minimālajām mēnešalgām.
(12.06.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004. un 19.11.2009. likumu, kas stājas spēkā 23.12.2009.)!

K Kittija 17.04.2010

Personīgi es tur eju jau 2, 5 mēnešus un es nezinu ko darīt, jo tur pret tevi neizturas pārāk pienācīgi! Gribas iet prom bet mamma saka ka liela nauda atstāta 380 Ls + 4o Ls par tērpu.Manas visas pazīstamās draudzenes tur ir tikai atstājušas naudu un viss vinas personīgi nožēlo. Atnākot uz turieni gaidi kāpņu telpā kamēr ielaidīs iekšā.Tad tev pie durvim liek novilkt apavus protams nav kur viņus novilkt!Es stāvu uz vienas kajas un velku nost kurpi.Katru reizi kad eju visu laiku jāiet tik pa podestu.Biš apnicīgi.Agrāk mēs stundu skatījāmies kaut kādus ierakstus kopā ar Budi.Visa nodarbība iet 2 H un No tā nav nekādas jēgas!

L Lana 17.04.2010

Es arī vairs uz turieni iet negribu! +++ VISS IR TIEsI TA KA TU TEICI KITTIJ!Tika nepateici vel visu slikto!

G Gints Bude 23.04.2010

Sveika "Kittija" un "Lana"!
To vai ir jēga, Tev bija jāizdomā pirms iestājies mūsu studijā!
Kurš no darbiniekiem pret Tevi neizturas pienācīgi? Kas ir pienācīgi?
Arī draudzenes ir rīkojušās aplami - darīt ko neapdomātu un tad nožēlot.
Esi taču tieva un koridorī vietas apavu novilšanai netrūkst... ir krēsli un dīvāns... Dīvaini!
Tērpu demonstrētājas lielu sava mūža daļu pavada ejot pa podestu - tāda ir šī profesija.
Vai uzskati, ka Tava gaita ir laba daudziem tūkstošiem skatītāju?
Mēs neesam staigātāju pulciņš - šeit meitenes daudzus gadus trenē skatuvisko kustību - tai skaitā gaitu.
Ko nodarbībās dari Tu?
Skatīties ierakstus var mājās ar draudzenēm! Šeit jāgūst pieredze un zināšanas...
Cik esi ieguvusi... TIK LIELA JĒGA! :)))
Veiksmes jēga - PAREIZĀ VIETĀ, PAREIZĀ LAIKĀ!
Pēc Tava teiktā var secināt - NEESI PAREIZĀ VIETĀ!
Vēlot veiksmi,

C cilvēks 01.05.2010

vai tiešām Gintam Budem nav nekas cits, ko darīt, kā gaidīt, kad kāda meitene ko sliktu uzrakstīs par šo aģentūru un tad vērsties policijā? Varbūt drīzāk vērts padomāt, kādēļ šīs meitenes ir tik neapmierinātas un kautko mainīt?

H hmmm 05.07.2010

Taa vien skjiet, ka Gints seezh pie kompja un drukaa. Laikam maz darba, ka ar mazgadiigajaam jaasarakstaas, kas pat komatus nemaak likt un vaardaa "idiots" veel ieliek "j" burtu pa vidu. Gint, nepazemojies! Ja kritizee, taatad Tu eksistee - priecaajies! Latvijaa taa ir norma vienam otru ap*****. Meitenes, kuras raksta negatiivus komentaarus ir vienkaarshi greizsirdiigas uz citaam-daudz talantiigaakaam un skaistaakaam. Nabadziites ir viilushaas, jo bija domaajushas, ka Gints Bude noziimee goriit gurnus Milaanaa. Gints Bude ir un paliek Gints Bude - manu iespaidu par Tevi vairaak sabojaaja Tava nemitiigaa attaisnoshanaas un atbildeeshana uz stulbiem komentaariem, toties stulbie komentaari atklaaja, ka Tu kaut ko noziimee, ka esi atpaziistams.
Ja nu arii esi bijis neiecietiigs pret kaadu, es domaaju, nav bijis bez iemesla. Zinu, kaa no pacietiibas var izvest cilveeku stulbums, bet, piekriiti, ka daudzas smukas chiksinjas ir reaali stulbas! Pats paziistu ne vienu vien skaistu variantu, kas domaa, ka zeme ir kvadraataina, bet, neskatoties uz to, rinjkjo ap meenesi.

Gint, turies un nenolaidies no saviem augstumiem!!

M maģistrs 13.07.2010

Pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentāram!!!

P Podinja 25.07.2010

Si ir visnotal interesanta un smiekliiga diskusija.
Smiekliga, jo manams, ka lielakaa dala komentetaju ir talu no ta, ko sabiedriba sauc par inteligenci.

Pirmkart, ja nekad neesat apmeklejusi studiju, tad jebkursh viedoklis, kas seit ir izteikts ir pilniibaa veraa nenemams.
Jo jebkurs viedoklis balstiits uz baumaam ir nepamatots un absurds. Varbuut mazaam meiteneem to nezinaat, bet nu pieaugusiem cilveekiem to gan vajadzeetu saprast.

Otrkaart, par komentaariem no meitenem, kas ir apmeklejusas studiju un ir neapmierinaatas: Daargaaas meitenes, ja juus neesat sasniegusas Taa saucamo MODELES karjeras virsotni, tad ta ir tikai un vienigi katras pasas vaina. Visam vienliidz ir dota iespeja. Gints nevar jusu vieta uzturet slaidu figuru(Jo ka tas zinams modes pasaulee tas ir nepieciesams), izkopt manieres vai uzburt speju patikt cilvekiem. Ja juus neesat tur, kur gribejat noklut, spriediet pasas, kas patiesiiba vainojams. Gints var palidzet spert pirmo soli, bet ja nav liimenis, vins var darit tik daudz, ka laikus atturet no nepiepildamiem merkiem. (Veikala tacu neviens ar neperk bojaatus augljus).. :D

Treskart. Es pati Modes nama jau esmu kadus 6 gadus, un varu pateikt, ka nevienu reizi Gints nav pacelis pret mani balsi, aizskaris vai apvainojis. Ir jamak atskirt kritiku no apvainojumiem. Ir bijis visadi, gan gruti, gan jauki. Bet tas ir gluzi kaa juebkuraa kolektiivaa. Maan agentuura ir ka otra gimene. Un esmu pateiciga par iespejam, kuras man tika pieskirtas un pateiciga cilvekiem, kuri ar mani straadaja. Jo man neviens nekad neatnems to pasapzinu, kuru es ieguvu kops es iestaajos Modes namaa.
Tapec, ka Rezume gribu sacit, ka visi tie, kuri seit izsaka savus nievajosos komentarus, drosi, ka jus neviens neesat ne radoss, ne talantigs, ne izsmalcinats individs. Citadak, jus savu laiku izmantotu citadak, ka sezot un dizskutejot par to, par ko jums ir visai maza sajega.

Protams, katra viedoklis svariigs, tomer macieties pamatoti argumentet.

Cheers.

S surikaats 01.09.2010

man arī pirms pusota gada pienāca skolā klāt - iedevu savu num, man ne reizi nezvanīja, nerakstīja - vienvārdsakot - neuzbāzās. mammai šogad uz draugiem uzrakstiija, ka ir pieņemšana, un tagad es iešu. cilvēki mīļie, jūs neko nesasniegsiet, ja pret jums nebūs arī stingri, skarbi, un reizēm netaiosnīgi. n c'moon. ja tu raudi par visu, tad tas naw domāts tew!

J Julija 19.12.2010

Gints Bude лучше всех ведь у нас в руках успех!!! И не какое Terri в подмётки и не годится. Приходите и не пожалеете там классно я скоро заканчиваю и так грустно даже плакать хочется.