G Gints Bude 30.09.2009

Sveicināta jaunkundze "Žirafe"!
Jums skolā šodien bija nevis "visi šitie", bet mūsu darbinieks no SIA "Gints BUDE modes nams".
Mūsu studiju nevar apmeklēt jebkura meitene un tādēļ veicam atlasi.
Spriežot pēc Tava komentāra mūsu darbinieks ir kļūdījies - piedod un neņem vēra! :)
Veiksmi mācībās,
Ar cieņu

D Daina 08.10.2009

Netīšām uzgāju šo saraksti...
Tā `budes modeļu skola` ir pilnīgs sviests- tur ņem visus tos, kuru muļķu vecāki nemācēja pasūtīt `trīs mājas` tālāk tos modeļu medniekus, kas siro pa skolām (nabaga cilvēki).
un tos jaukos komentarus šeit paši par sevi arī saraksta :-)
NAUDAS UN LAIKA IZŠĶIEŠANA

G Gints Bude 09.10.2009

Sveicināta/-ts "Deja Vu"!
Skaidri zinu - MODES NAMS nav piena pārstrādes uzņēmums - sviesta te NAV! Varbūt domāts - šujmašinu eļļas??? Tas gan ir!!!
Pie mums pasūtīt tērpu "trīs mājas" nemākulīgiem muļķu vecākiem nevar. Klienti var pasūtīt lietišķo apģērbu, vakartērpus...
Ar mednieku apģērbu nenodarbojamies! Mednieki parasti nēsā ieročus, šauj zvērus... Tā nav MODES NAMA koncepcija, mēs ģērbjam elegantas sievietes!
Modē cilvēki strādā, nesiro un neklaiņo!
Tavam komentāram droši vien ir kāds nopietns, dziļi personisks - psiholoģisks iemesls.
Vēlu veiksmi un vienmēr TEICAMI izskatīties!

K Karīna 17.10.2009

Sveicināti!
Vēlējos jautāt, kad notiek jaunu grupu veidošana, un kāds ir vecuma ierobežojums? Vai pārstāvji ierodas visās rīgas skolās, vai tikai atsevišķās?

J Jana 23.10.2009

Meitenes, ja juus gribat iemaacities skaisti, plastiski staigaat pa meeli, neejiet uz Gints Bude Modes namu! Pati esmu modele un ir gadijies piedalities skatees kopaa ar Gints Bude modeleem.. Varu pateikt vieniigi to, ka - nenosmieties :) vinas staigaa taa it kaa deeli norijusas, rokas vispar nekustas, kaajas kropliigi tiek liktas viena paar otru - nu skumji noskatities... Es nezinu, kapec Gints Bude maaca vinaam tiesi sadi staigaat, bet par plastiskaam shiis modeles jau nu nenosauksi, nerunajot jau par speeju efektivi nodemonstreet teerpu, ja tev jaadomaa, ka tikai roku neatraut no kermena, vai nepaklupt, kad ej kaajas krustojot vienu par otru... shausmas!

G Gints Bude 23.10.2009

Sveiki "Lee"!
Spriežot pēc Tava komentāra - tieši TU esi tā, kas mums vajadzīga!!!
Latvijas "KRĪZES APSTĀKĻOS", kad katrs modes dizainers un modes nams cenšas pārdot vairāk tērpu, nodemonstrēt tērpus "efektīvi" - TĀ LAI PĒRK KĀ TRAKI, var ļoti maz modeļu.
Būtu ļoti pateicīgs ja varētu nodot savam modeļu aģentam - Tevi gaida darbs mūsu modes namā - "efektīva" TĒRPU PĀRDOŠANA!
Vai vari minēt dizainerus, kuriem ir veiksmīgi pārdevušies Tevis demonstrētie tērpi?
Vai tā tik tāda "anonīmi virtuālā mutes brūķēšana"?
Ļoti gaidām,
Ar cieņu

PĀRĒJIEM LASĪTĀJIEM:

Mēs neesam modeļu skola, nedz modeļu aģentūra !
Mēs esam modes nams un laikam vienīgie Latvijā mācam demonstrēt tērpus nevis peldkostīmos, bet īstos tērpos!
Esmu apģērbu dizainers, nevis "miesu tirgonis", kurš divdesmit gadus mācu tērpu demontrētājas un ir prieks, ka daudzi Latvijas dizaineri ar viņām mīl strādāt...
Par mani runā mani darbi un no tiem nekaunos, tai skaitā arī īzcilas tērpu demonstrētājas un modeles...
Meklēšanas serverī "Google" var atrast - MADARA MĀLMANE, BEĀTE STIVRIŅA, JEĻENA SAĻIKOVA - daudzkārtēji atzītas Latvijas labākās modeles...
Vēlu veiksmi,

J Jana 24.10.2009

Sveiki, Gints Bude!

Lietojot vardu "efektiivi", es to vairak biju domaajusi kaa- izteiksmiigi, ar izjuutu, ar speeju iejusties un pasniegt teelu!
Taadu vaardu salikumu kaa "efektiva pardosana" es netiku mineejusi savaa komentaaraa.. taapec neredzu jeegu, tam, ko Juus rakstat.

M maģistrs 24.10.2009

Sveiki, arī no manis, Gints Bude!
Lasot komentārus, nevaru vien nobrīnīties, kāpēc Jūs visu laiku kaut ko attaisnojaties? Ko Jūs varat cepties? Nu tak kritizētāji būs vienmēr, vēl jo vairāk sūdzības.lv lapā. Nu ja jau esat tik cēls un pašpārliecināts, tad spējat stāvēt pāri visam. Jo lasot rodas iespaids, ka tas Jūs ievaino un rada nepārliecību par Jums. Jums tak ir tikko super izremontētas telpas, Jūs esat tāds perfekcionists savā lietā, ka grūti otru tādu atrast, tad kapēc Jūs vēl joprojām tērējat savu laiku, enerģiju un cepaties par niekiem. Pie Jums atnāks tie kuriem ir jāatnāk un saņems to, ko viņie un Jums vajag!!! Labais piesaista labo, sliktais slikto. Kā teica Karlsons:"Mieru, tikai mieru!!" :-))

G Gints Bude 24.10.2009

Sveiki Lee!
Būtu gan jāzin, ka modeles darbs vistiešāk ir saistīts ar preču reklāmu un to pārdošanu.
Nav jēgas veidot "Tēlus", kurus neviens negrib "nēsāt" - atdarināt (elementāra vārda MODE definīcija - ... vēlme atdarināt...).
Tikai pašdarbībā, kur viss notiek par velti var atļauties veidot jebko.
Profesionāli - nozīmē pelnīt, un modele pelna tik daudz, cik viņas demonstrēto priekšmetu tiek nopirkts.
Top modele nopelna miljonu, bet pārdoto preču apjoms citreiz skaitāms miljardos.
Un tam vajadzīgs mega liels PERSONĪBAS MAGNĒTISMS!
Ceru, ka Tev tāds ir, raujies ārā no pašdarbības,
vēlu veiksmi un gaidām Tevi!

G Gints Bude 24.10.2009

Sveicināta Frīdiņa!
Šī ir lieliska domu apmaiņas vieta, kur netikai uzklausīt citu viedokli, bet paust arī savu, vai ne?
Un lieliska ir anonimitāte, jo tā ļauj neliekuļot!
Iestājos par personības domu brīvību un vēlu to visiem!
Ar cieņu,

A Anna 30.10.2009

Es loti kadreiz velejos tur iet ...
bet problemas tikai sakas ...
uz turieni 18 menesi ir 380 LS !!!
Tas nau patraku gadijuma ???
labak macites pasiem ...

A atbalstitaja 30.10.2009

Labdien ! es jums gribetu uzdot jautajumu .
Vai 380 ls var dalit pa menesiem ?
es pati pie jums studija esmu bijusi un ari kopa ar vecakiem .
Bet vecaki nevelas maksat (((
Bet man tur ir loti iepaticies .
man ir 11 gadi un es pati loti loti veletos klut par modeli un varbut ari pectam par modes dizainieri .

M Madara 30.10.2009

Burvīga diskusija! Tiešām, tā smējusies sen nebiju :)
Man prieks par visām advancētajām meitenītēm un viņu nez kur saklausītajiem klišejiskajiem padomiem par to, kas ir ĪSTA modele.
Peotams nevar atņemt bērniem sapni - ar pārbalinātiem matiem un saplēstām zeķbiksēm cienīgi defilēt pa boksa arēnu kā to dara aģentūras TERRI modeles. Droši dariet to! Tas noteikti ir to pārdesmit Ls vērts :)
Šoreiz nepieminēsim to, ka Latvijā vārds ''modele'' ir sinonīms vārdam ''pērkama sieviete''.
Bet nu ko par to, jūs noteikti ar saviem 1, 75, 90-60-90 un ne pārāk glīto seju, jo tas taču nav galvenais, galvenais ir disciplīna, iegūsiet pasaules slavu vai ko nu jūs tur vēlaties :)
Jauku dienu :)*

K Kalakutenis 30.10.2009

Forša aģentūra. Tur var foršas skuķenes nocopēt.

L Laumuxxx 15.11.2009

Ļoti loveliiiga studija!!!
Kad atnācu biju diezko īsa, pēc kādām 4 noadrbībām, paaugos..un ne pajokam...dēļ augšanas vingrinājumiem!
Dievinu...
Tnākdama nebiju kautkāda supermodele...Tagad...Viss mainijes!Biju biki tukla!
Tagad notievēju par 7 kg!!
Nāciet uz GInts BUDE(nenožēlosiet)

E Eseseseseseseses 15.11.2009

bude meklee slaucamas govis. pasimpatiskas meitenes, kuraam auguma zinjaa 10-15cm pietruukst, lai vispar par modeles karjeru vareetu saakt domaat, bet kuraam liekas - varbuut tomeer...
domaaju, ka vinja t.s. 'modelju skola' ir jaauztver kaa sevis pilnveidosanas kursi par attieciigu samaksu nevis pirmais solis uz vieglu naudu. ja meitenei ir vajadziigie dotumi, vinjai nekadus kursus nevajag. biznesu bude gan ir nostaadiijis labi, nevajadzeetu tikai naivas meitenes mulkjot...

E Eseseseseseseses 15.11.2009

Easy-bitchy 08-01-2009 loti preciizi situaaciju noraksturoja...tik maksaa un vari nodarbiibaam pieteikt ari 150 kilogramiigu ziloni. pie tam izklausaas, ka cieniijamajam budes kungam ir diezgan nesleepts riebums pret savaam naudu nesosajaam teleem, drosi vien uzskata, ka tas ir zem vinja liimenja njemties ar taadaam, bet nauda ta' kaut kaa ir jaanoplena...jo taas 'iistaas' modeles vinja agentuuru izmanto tikai kaa atspeeriena punktu un tad dodas pasaulee naudu pelniit..
un suudziibu par so un lidziigaam agentuuraam ir tik maz taapeec, ka atbilde ir - nu sorry, ja neesi pietiekami skaista/gara/iznesiiga, taa tacu nav agentuuras vaina...psihologiski loti labi atstraadaats..

G Gints Bude 16.11.2009

Sveiki "Eseseseseseseses"!
Tavs komentārs ir pārāk "saraustīts"... un ir pārāk tālu no patiesības!
Tā raksta nezinoši.
Ar katru IR strādāts un strādāju tā ka sviedri tek ...man, bet ne vienmēr audzēkņiem. :)
Protams, izcilākās turpina strādāt pasaulē un esmu viņu aģents!!! :)

D Daina 18.11.2009

Runājot par `aģenta ` spējām, jāatklāj, ka Budem nav neviena, kaut cik veiksmīga modele- visas ir aizgājušas no viņa prom jeb arī vairs nestrādā dažadu iemeslu dēļj. Vienīgi tiek radīta ilūzija par ļoti `veiksmīgu` karjeru mūsu nabadzīgajā Latvijas modes `industrijā`.
Nākamajā vēstulē ceru redzēt viņa atspēkojumu ar uzvārdiem un sasniegumiem :-)))
Priecīgus svētkus visiem!

E Eseseseseseseses 18.11.2009

mans komentaars nav saraustiits, Gint Bude, bet gan diezgan traapiigs, izcelot visus tos punktus, kurus juus pats labpraat neizceltu. bizness ir bizness, tam nav nekaadas vainas; probleemas saakaas tur, ka tiek mekleetas naivas, jaunas, nepilngadiigas (!) meitenes (es veel saprotu, ja uz ielas iet klaat, bet skolaas (!) - ja mani beerni buutu ar ko liidziigu skolaa saskaarusies, es nekaveetos izvirzit nopietnas pretenzijas skolas vadiibai), kuras juutas glaimotas, ka vinjaas tiek saskatiits modeles potenciaals, lai gan juusu skautiem un jums pasam ir vairaak kaa skaidrs, ka vinjas pat par ierindas modeleem nekad nekljuus (jo gluzi vienkarsi nav nepieciesamo fizisko dotumu, visbiezaak nav pietiekami garas) un buus vienkaarsi teles, no kuraam var noslaukt naudu.
ja palasaa komentaarus no taam meiteneem, kuras ir apmekleejusas juusu kursus, vieniigaa pozitiivaa lieta, ko vinjas min ir taa, ka ir uzlabojusies staaja..vai tiesaam, lai to sasniegtu, ir jaapmeklee nodarbiibas 2 gadu garumaa?
mana pretenzija nav par to, ka cilveeki veelas sevi pilnveidot, taapeec apmeklee saadus un liidziigus kursus, bet gan par to, ka juusu iestaades piedaavaato ierindas sevis pilnveidosanas kursu 'unique selling point' ir potenciaala modeles karjera, kas tiek piedaavaata cilveekiem, kuriem objektiivu iemeslu delj nav absoluuti nekaadu izredzu to sasniegt, bet nenobriedusie praati to nesaprot...
ja juus liidziigu konceptu censtos paardot sievieteem vecuma grupaa 25+, diez vai tas izdotos, taapeec arii kjerat jaunaas un naivaas..jautaajums ir - kur skataas meitenju vecaaki?