G Gints Bude 18.11.2009

Sveiki Eseseseseseseses!
... atkal garš komentārs, kas radies "neizglītotības" (lasi - tumsonības, provinciālisma utt.) vai "kompleksu" (lasi - kognitīvā disonanse utt.) dēļ.

Zinoši cilvēki respektē LR likumdošanu bērnu tiesību aizsadzības jomā - ... bērns ir līdz 18!
Visu nosaka GUDRI, LABI IZGLĪTOTI meiteņu VECĀKI, kuri adekvāti saprot mūsu piedāvājumu - Tērpu Demonstrētāju studija ir meitenes personības pilnveidošanās vieta!
Līdzīgi kā mūzikas, mākslas, deju, sporta nodarbības, par kurām bērnu vecāki maksā! Neviena nodarbību vieta un vēl visiem negarantē ģeniālus panākumus!
Nākot nodarboties studijā nevienai meitenei un vecākiem neesam solījuši profesionālas tērpu demonstrētājas karjeru!!! Tomēr daudzas studiju ir izmantojušas un kļuvušas!
Uzzini: www.gintsbude.com/studija!
... kā arī lai kliedētu "tumsonību" Tev/Jums vajadzētu ielūkoties angļu-latviešu valodas vārdnīcā, lai īzprastu vārda "BIZNESS" jēgu (... tas noteikti nav lamu vārds! :) ) .
Katra vecāka pienākums ir ieguldīt savā bērnā, jo vairāk, jo labāk!
Novēlu izglītoties un veiksmi naudas pelnīšanā, lai būtu ko ieguldīt savos bērnos! Bērni TO ir pelnījuši!

G Gints Bude 19.11.2009

Sveiki Ideja!
... UN ATKAL TU/JŪS DEZINFORMĒ TAUTU!

Profesionāli cilvēki zina, ka Latvija nav "modes lielvalsts"!
Tātad strādājam pasaulei!
Prieks par padarīto!
Iečeko: WWW.SUPERMODELS.NL u.c.
Gints Bude

P.s. Gan "Ideja", gan "Eseseseseseseses" varētu būt tik drosmīgas/-gi un atklāt savus vārdus, jo šķiet, ka sarakstos ar kaut ko slēpti konkurējošu anonīmā portālā!

E Eseseseseseseses 19.11.2009

labi, Gint Bude, tu esi izteicis savu viedokli (un bez personiskiem uzbraucieniem nu nekaadi nespeej iztikt, diez' kapec juuti taadu nepieciesamiibu?), es izteicu saveejo, pie taa tad arii paliksim...vieniigi varbuut palasi to meitenju komentaarus, kuras tavus kursus ir apmekleejusas - ljoti daudz negatiivu un tikai dazi pozitiivi..hmmmm..

K kristina 19.11.2009

tad ka tur ir kur6ta var man paskaidrot jo es vel neesmu gajusi

G Gints Bude 19.11.2009

Sveiki Eseseseseseseses!
PALDIES PAR VIEDOKLI!
Pozitīvi domājoši cilvēki neapmeklē šo saitu, ja vien "mēdiju monitorings" nav viņu darba sastāvdaļa!
:)))
Veiksmi!

P perle 20.11.2009

es tiešām nesaprotu, kāpēc par GB TDS ir tik daudz negatīvas atsauksmes!es šobrīd apmeklējo šo studiju, tūlīt beigšu.nav neviena slikta vārda, varbūt tās visas, kas raksta negatīvās atsauksmes ir bijušās audzēknes, kam šķiet, ka viņas ir perfektas, bet redziet Bude viņas neivēro...un man pašai nav perfekts ķermenis un par modeli es laikam nekļūšu..bet tiešām esmu no sirds priecīga, ka atnācu uz šo studiju.
liels, liels paldies Gintam un pasniedzējām.

B buca 23.11.2009

sveiki.es dzivoju auce.loti gribu klut par modeli bet nezinu vai verts braukt tadu gablau 2 reizes nedela uz rigu.
ka jus uznemat un pec ka jus skatatie meitenes vai uznemt vai neuznemt?

A Anastasija 23.11.2009

Esmu pabeigusi Ginta Bude studiju pirms jau 2, 5 gadiem. Mācījos tur 1, 5 gadu, un nemaz neželoju, jo tiešām sasniedzu to, ko gribēju.
Pirmkārt, tur ir IZCILA attieksme pret tām meitenēm, kuras interesējas par mācībām, nevis iet uz nodarbībām, jo "mamma teica". Jau no pirma mēneša visas meitenes "šķiro", un nemaz nav jābrīnās, ka pret tevi bija slikta attieksme, ja tev pašai tas nevajadzēja. Un nav ko teikt par to, cik nopietni ar tevi nodarbosies, ja tu galu galā tiksi TOP gruppā, kur tiek izvēlētas tikai tas meitenes, kuras ir tiešām piemērotas modeļu biznesam!
Otrkārt, ja tiešām darīt visu, ko saka pasniedzēji, tu pati būsi pārsteigta par rezultātiem. Tur tev gaita kļūs ideāla, tev būs prasme staigāt uz augstiem papēžiem, tu saprasi, kā tev ir pareizi jāfotografējas, lai izskatītos vislabāk, tur tu saņemsi aktiermākslas pamatus, uzzināsi, kā pareizi vilkt apģerbus, saņemsi zināšanas par modes vēsturi, par izcilākiem modes dizaineriem, uzzinasi daudz jauna par kino, par mūziku, uzrakstīsi pašai interesantu referātu mācību beigās... Galu galā - tu kļūsi labāka, skaistāka, labāk uzzināsi sevi. Tu saņemsi savu iespēju kļūt par modeli. Tas ir tā vērts! Neklausaties tās meitenes, kuram nav sapratnes par to, kas patiesībā ir modes industrija un modeļu bizness.
Tikai tu pati vari nolēmt, vai esi morāli gatava grūtam, ilgam ceļam, kura beigās tevi sagaidīs labs pārsteigums, kuru tu pamanīsi, paskatoties spogulī, ejot augstpapēžu kurpēs pa ielu... To visu lielu rezultātu no nodarbībām tu saņemsi ne tikai ja kļūsi par tērpu demonstrētāju, bet arī ikdienā.

Atbildot Bucai!

Visbiežāk aģentūra pati meklē sev piemērotas meitenes, bet tu vari arī pati piezvanīt administrācijai un sarunāties par tikšanos. Bet ja tev nav 18, tad jābrauc būs kopā ar vienu no vecākiem. Tev uzreiz pateiks, vai tev ir vērts tur nodarboties. Ja tu iepatiksies, tev būs piedāvāts kontrakts par nodarbībām, tad tu pati varēsi izvelēties, kadās dienās tev ir ērtāk apmeklēt studiju.
Sīkāku informāciju var samēklēt Modes Nama mājaslapā- www.gintsbude.com

Arī gribu izteikt milzīgo pateicību Gintam un Aijai par to, ka esmu tagad tāda, kādai jūs palīdzējat man kļūt! Es jūs atceros un mīlu!!! ;)

D Daina 24.11.2009

ko tu domāji ar vārdiem `jauks pārsteigums`. Ja jau tu biji TOP grupā, ko tu esi ar to sasniegusi kā modele (ja nemaldos, nekur žurnālos tu neesi manīta... laikam skatēs arī ne)

A Anastasija 25.11.2009

Ar vārdiem "Jauks pārsteigums" gribēju teikt, ka meitenes bieži šaubas, vai viņam ir vispār vajadzīga tā "studija", kā dažiem patīk teikt. Bet es varu pateikt, ka, neskatoties uz visām negatīvām atsaukmēm un šaubām, ir jāiet un tu būsi pārsteigta ar rezultātiem.

Man nodarbības, it īpaši top gruppā, deva iespēju strādāt. Tieši kā modele es neesmu strādājusi, ja neņemt vērā divas alternatīvas modes skates Maskavā un Peterburgā. Bet man šī pieredze bija ļoti derīga, strādājot par bekvokalisti un tagad- par mūzikas grupas menedžeri, kur bieži ir jāieradās kādā koncertā un ir jāizskatas tiešām forši. Un es ar pieredzi, iegūtu Modes Namā, varu sevi paradīt, skaisti iet, skaisti kustoties.
Tātad nodarbības palīdz ikdienas dzīvē.
Bet top-grupā ar tevi nodarbojās nopietnāk, tātad arī rezultāti ir labāki.

I Ilze 30.11.2009

Man ļoti iepatikās šis modes nams.Vēlētos piedalīties, bet diemžēl es uz vasaru nebūšu Latvijā, bet tā jau man ļoti gribētos iet.
Varbūt varat kaut ko ieteikt, kas labāk būtu jādara?
Un kaut kas man tiek arī, nu tādā ziņā kā apģērbi?

D Darta 14.12.2009

neiznu gan, tik daudz slikta esmu dzirdejusi par Budes modes namu, bet protams pati neesmu bijusi taka nezinu ;)
Bet Vacatio gan 100% garantēju ka patiks visiem !! :) va tad esat dairdejusi kaut ko sliktu par Vacatio no pasam modelem un modelu skolas audzeknem ? domaju, ka ne :)

P Psiholoģe 15.12.2009

O, jā! Tas, kas labs VISIEM, parasti tā īsti neder nevienam...
Jā, Gints ir singrs un prasīgs un loģiski, ka ne visiem tas patīk...
Diemžel neko citu neesmu dzirdejusi..

D Džeks 15.12.2009

Boring.
Izvēlos sportiskas meitenes un vienalga vai ir modele vai nav. Galvenais, lai prāts ir galviņā... nevis fantāzijas par nereālu vai izbadējušos modeles karjeru.

L lila 27.12.2009

Es nedomaju ka Gints Bude:pazemo, sit, blauj.u.t.t.
tas meitenes kuras to saka nav neko sasniegushas un tur pat neko nedara nun necenshas.Si Studija ir Domata tam meitenem kuras velas nodarboties ar sevi.Un tur nav vietas meitenes kuras neatbalsta Gintu un negrib sadarboties.Es vel joprojam eju uz to studiju un man nav pretenziju pret gintu bet pretenzijas ir Par ligu.liga ir sausmgi slikta vinja pret meitenem slikti izsturas.kad piem gints ieejiet tad liga jau telo baigo engeliti.bet ta ..pie temas man skiet gints Ir normals cilveks ka mes visi.Un vinjs strada ar tam meitenes kuras Grib un centisies un atbalstis vinju visas domas.

Z Zina 16.01.2010

Meitenes tā ir jūsu izvēle, bet kad es gāju patīkami nebija.Tas Gints grābstās gar meitenēm un kamēr iet nodarbība tas dzer kafiju.Pats šokējošākais bija Beāte.Tas kaulu maiss paņēma saspieda manu seju un piievilka tuvu savam ģīmim un kaut-ko teica, no tās reizes es vairs negāju...Viens jautājums vai Beātei ir tik gadi lai viņa būtu beigusi kursus lai kādu apmācītu?Nav.Pēc sarunas ar sekretāri, viņa sāka braukt augumā manai mammai, bet mamma pajautāja vai Beāte ir beigusi kursus apmācībai???Un tā aizvērās.Mana krustēva sieva ir bijusi par modeli un pēc tā viņai sākās bulīmija.Viņi mācija modes namā piespiedu kārtā vemt visu ārā.Puse meiteņu nomira, bet krustēva sieva izveseļojās un tagat viņai ir jauki 2 bērniņi.Zinātne pierāda, ka 80% bulīmijas slimotāji mirst!

D DainisBērziņš 18.01.2010

Cienījamā portāla administrācija un lietotāji!

Jebkurai nepatikai, skaudībai, nenovīdībai tomēr ir likumības robeža, kuru Jūs esat atļāvušies pārkāpt. Pieņemsim, ka mēs ticam, ka šos krimināli sodāmos apmelojumus raksta nepilngadīgas meitenes... Toties absolūti neizprotama ir portāla administrācijas nereaģēšana uz komentāriem, kurus citi portāli dzēš pat bez īpaša uzaicinājuma!!!Mūsu pacietības mērs ir pilns un vērsīsimies tiesībsargājošās instancēs!
Ar cieņu - Dainis Bērziņš, SIA GINTS BUDE MODES NAMS sabiedrisko attiecību vadītājs

A AR'J 22.01.2010

Saakumaa, es taja aģenturaa neko nespeeju padratiit.Man neveicaas.Takad, saņemos un nokļuvu top gruppaa.Pie Ginta vae nodarboties tik izcilas un pacietiigas meitenes.Kuraas kaut ko grib sasniegt.Man ļoooti patiik.Tur daudz ko imaacija-protams labu

. ... 22.01.2010

gints labs, nevienu sliktu vaardu napateiks

E EšKečumsnoPokemoniem 01.02.2010

Komentēja: Zina 16-01-2010

nu jāā.., ir ''gudri'' cilvēki, bet re kā ir arī ''vēl gudrāki ''!