Meklēšanas rezultāti

Ryanair - Check - in ( Komentārs)

Check - in ''Šis reiss man nebija tiešais reiss līdz Īrijai, bet gan ar pārsēšanos Londonā.''

D diana 24.04.2011
Komentāri 15 Aviokompānijas

Par pensijas 3. līmeni (Atbilde uz jautājumu)

Par to vajadzēja domāt,pirms maksāt kaut kādos līmeņos.Tagad tev no šis naudas vēl vajadzēs nomaksāt nodokli valstij.Pensiju sagribējusi,ha.ha,ha!To taču viņi paši atklāti pateica jau pašā sākumā,ka tā nauda,ko jūs,muļķi, maksājat pensiju fondos,ir paredzēta izzagšanai.

Manai draudzenei - Apsveikums ( Komentārs)

Eto deisvitelno ti, ili gondoni?

č Čoms 09.04.2011
Komentāri 390 Atpūta / Izklaide

Salamander Velours Nubuk - Уход за обувью ( Komentārs)

Moi tebe sovet:kupi dva gondona-odin odenj na golovu, 4tob ja tebja ne uznal, a drugoi na hui, 4tob bol6e takih pridurkov ne nadelal kak sam.Ot kuda ti vzjal, 4to ja latgalec?

č Čoms 08.04.2011

Salamander Velours Nubuk - Уход за обувью ( Komentārs)

Latgaļskim gansikam sidet smirno, to jaica otorvjom.I gondon neponadobitsja.

č čomam 08.04.2011

Salamander Velours Nubuk - Уход за обувью ( Komentārs)

Bil takoi anekdot pro protivoza4ato4nie sredstva:Poloskanie-rodilasj do4ka Melanija, lopnul gondon-rodilsja sin anton, svalilsja kalpak-rodilsja Vaņka durak, tak eto ti!!!

č Čoms 08.04.2011
Komentāri 83 Pārējās

traki - meli! ( Komentārs)

A mne tebja tak ne hvatalo!Okazivaetsja eta sranaja Ninona toze iz pidrikov.Okazalosj voob64e ne Ninona, a kakoi to maloletnij gondon, po vsei vidimosti ne russkoi nacionalnosti.A kak ti provela vremja?Kuda hodila?Ne verju, 4to celij denj prosidela v kvartire.

Apsardzes korporācija JAGUĀRS - Nemaksā naudu ( Komentārs)

A to blondo kazu fotogrāfijā gan varētu tā bik pastrīķēt gar gurniem! :D :D :D :D :D

Avon - piedinjas veestules ( Komentārs)

piedinjas veestules bety ja es nesmu latvija man jagriezas latvijas vestnieciba londona?

Trīs draugi - Bārmenes,apkalpošana. ( Komentārs)

Lu4ssaja kapusta iz rezannih ispolzovannih gondonov.Sovetuju poprobivatj!

Lauki smird, pilsēta forša - Divas dažādas planētas ( Komentārs)

...pārdievinātajā Rīgā es tādus katru dienu redzu. Un varu Tev pateikt, ka Rīga no ārzemnieku skatu punkta (es nerunāju par tiem sekstūristiem un citu valstu sabiedrības pabirām) ir izgāztuve! salīdzini Rīgu un Amsterdamu, Kopenhāgenu, Helsinkiem, Londonu, Romu, Franciju, Fīniksu, da jebkuru citu attīstīto valstu pilsētu - Rīga uz to fona ir kā pāķu elles nostūris! Tās ir sakārtotas pilsētas, bet Rīga, uz to pilsētu fona, smirdīga lauku izgāztuve! Mazakuce- izskatās, ka tavs izglītības un...

Averoja - neapmierinātība ar ceļojumu ( Komentārs)

...jebkuram tūristam varētu asociēties ar vismaz 6 h pastaigu par skaisto pilsētu. Reālajā dzīvē tās bija knapas 3 h, no kurām 0, 5 h piespiedu kārtā bija jāpavada stikla pūtēju darbnīcā. Piespiedu kārtā tādēļ, ka pie gides atradās savāktā nauda par gondolu braucienu. Rekomendācijas, visus plānotos stikla pirkumus izdarīt konkrētajā veikalā, lika justies kā slaucamam aitu baram. Ja šo lasa kāds no cien. firmas pārstāvjiem, stikla pūšanu var redzēt arī Līvānos, tādēļ nav jābrauc pāri puseiropai...

Compensa Life/privātās pensijas apdrošināšana - pirmā gada komisija ( Komentārs)

pirmā gada komisija Es pārtraucu maksāt šim kantorim un izņēmu naudu (tā sāka burtiski sarukt acu priekšā). Mani fondos vairs nedabūt (ar privāto naudu, pensiju otrais līmenis ir cita lieta), jo tiem darbības ir tik miglainas (lasi - necaurredzamas), ka zūd ticība. Ja gribēšu investēt, pats pētīšu tirgu un domāšu, kur savu naudu iekonservēt. Administratīvie izdevumi ir viena lieta, bet 5% investīciju atskaitījums ir vēl otra - tas tiek aprēķināts no minimums 600 EUR un ir pilnīgi vienalga vai kontā esi iemaksāji...

Tvnet.lv - Patika pirms tam ( Komentārs)

Zini ko ir starpiba ja LV apkopeja nopelna 130 ls uz rokas, un viena nevar izdzivot.Nu ja atbrauc no latgales darba meklejumos uz Rigu un dzivoklis jirē, tas ir neiespejami!Tacu Dublina, Londona un citur par minimalo apkopejas algu var izdzivot, apmaksat dzivesvieti, edienu un vienkarsako apgerbu-tur ta starpiba! arī šo te komentaru neļāva likt.

kredīt devēji - krāpnieki ( Komentārs)

...DATI PILNS NOSAUKUMS ... VALSTS ... ... VALSTS ... ... SEX ... ... DZIMŠANAS DATUMS ... Ģimenes stāvoklis ... Tuvāko radinieku ... Tālruņa numurs ... ADRESE ... ... PROFESIJAS ... Līdz darbavietai ... Nostāja ... Mēneša ienākumi ... Apjomu, kas nepieciešams ... Aizdevuma termiņš ... ZIP CODE ... ... Atgriezties pie mums ar visiem šo informāciju, lai mēs varētu sākt pārstrādi, kā jūs, lai saņemtu savu aizdevumu fondos. Paldies par jūsu co.operation un sapratni. MRS [slēpt]@live.com

Parsla - Tobija ( Komentārs)

blja kur tāds lohs var būt ka pieļauj 1000Ls parādu???:D nejēdz apsaimniekotājus apzvanīt, vai pats nomaksāt no īrnieku puses??? tiešām lohs lauri tu esi:D kur tu viņai Londonā to dzīvokli izīrēji??? noteikti 100Ls x 10 ...savādāk nav iespējams!!!688

Joker - Attieksme ( Komentārs)

Attieksme to veco blondo kunu kas tur straadaa vispaar nedriixt pielaist pie cilveeekiem lai dziivo pagrabaa

Draugiem.lv - DRAUGIEM.LV ietekmee interneta darbiibu ( Komentārs)

sodien aizlidoju uz londonu, sezu lidostaa, lietoju internetu pa dargo - 1 lats par 10 minutem un kura lapa mums protams uzkaras? draugiem.lv, kaa gan citaadi????

J jaa,protams 18.10.2010
Komentāri 25 Web lapas

Ergo Education - Обманывает ( Komentārs)

Ja tozhe obrashalsja v ERGO education i chestno govorja u menja s etim bilo vsje v porjadke, dazhe neozhidal shto v takoj horoshij univer popadu. Ja popal v Anglijskij universitet Middlesex i vsje bilo v porjadke. Vobsheto ja seichas i pishu iz Londona, i tochno Ramona pomogla mnje v etom.

Durex - Apraksts LV ( Komentārs)

A tu nopērc savus Durex internetā www.kondomi.lv Tur instrukcija pasūtot nāk līdzi uz atsevišķas lapas. Arī prežu izvēle ir daudz lielāka.