www.sudzibas.lv Reserved Veikalu vadītāju slikta attieksme

Reserved - Veikalu vadītāju slikta attieksme

Sveiki, pirms kādu laiku strādāju veikalā Reserved, Kādā no T/C. Mani šokēja veikala vadītājas izgājieni, šobrīdējos apstākļos veikals spēj izpildīt plānu labi ja 2reiz gadā un par to saņemt algas pielikumu. un tā arī bija, plāns tika izpildīts, veikalam uz visiem darbiniekiem tika piešķirts 300 ls ko sadalīt uz visiem, bet to cik katrs saņem izlemj veikala vadītājs. Un algas dienā uzzināju ka veikala vadītāja sev piešķirusi 100 Ls, vecākajiem pārdevējiem, katram pa 45 Ls, vienai pārdevējai kas ir laba draudzene 30 ls, pārējiem pārdevējiem pa 20 Ls.
Algas dienā biju patīkami pārsteigta, šī esot motivācijas prēmija, bet kaut kā rauties visu dienu pa izpārdošanas laiku, kad darba ir pāri galvai pa to iestādi un mēneša beigās saņemt 20 Ls pie algas, smieklīgi. Kāmēr veikala vadītāja sēž savā kabinetā un dzer visu laiku kafiju, vēmiens nāk.

V valis 19.08.2010

Tu no T/C alfas?

N njaa 16.09.2010

man tik interesē cik saņem veikala vadītāja...ja jau sev pieliek 100 ls moš sāi algai 500 netto :D jo pārdevējiem man sķiet ka iet minimums...kā tur īsti ir kāds zin??

O Ollite 06.05.2011

Es arī strādāju, Reserved veikalā. Attieksme pret darbiniekiem šai veikalā ir drausmīga. Tas attiecās ne tikai uz veikala vadītāju, viss jau sākās ar firmas direktoru Aivaru Ravu. Manuprāt viņš pārdevējus vispār neuzskata par cilvēkiem. Viņš jau tā visādā veidā taupa uz pārdevēja rēķina. JO veikalā mums ir jādara viss. Jāmazgā grīda, jābūt par apsargiem, jo mums ir materiālā atbildība, tāpēc diži patirgot nesanāk, jo jāpieskata vai kāds nezog. Tagad viņi vēl izdomāja, ka mums vēl uz ielas ir jādala atlaižu kuponi, kas pirmkārt nav rakstīts darba līgumā un otkārt līgumā ir rakstīts, ka darba devējam ir tiesības nodarbināt darbinieku LV veikalā reserved, bet nekur nav rakstīts, ka darba devējam ir tiesības nodarbināt darbinieku ārpus veikala, kas manuprāt ir rupš darba līguma pārkāpums. Es vēl saprastu, ja mums par to kaut ko piešķirtu, vismaz 10 LS. TAs pasākums tik un tā nebija izdevies, jo mēs visus kuponus izmetām misenē un gājām pastaigāties un arī cilvēku nekāds pieplūdums nebij saskatāms. Smieklīgi vēl likās tas ka uz kuponiem, kuros tikai bij kaut kur 10 vārdi, tajos bija 4 rupjas drukas kļūdas. KAuns. Smieklīgi ir tas, ka priekšniecība čīkst, ka uzņēmumam iet grūti, mazs apgrozījums. Nu sory, ja apgrozījums sasniedz 3000 Ls dienā, ko tur vēl var čīkstēt ar krīzi uzņēmumā. GAlvenais darbinieki strādā uz minimālo, bet uzņēmuma direktors var atļauties nopirkt jaunāko Audī, veikala vadītājas vismaz 5 reizes gadā braukāt pa ārzemēm, bet pārdevējiem tikai liek strādāt trīs reizes ātrāk un vēl uzbāzties cilvēkiem, lai kautko viņi nopērk.
Nu labi beigšu es tagad čīkstēt. Kam tagad viegli :D
Es tik gribu jūs pabrīdināt, lai, ja negrib sev sabojāt nervus un dzīvi, neietu strādāt uz šo veikalu, jo attieksme ir nožēlojama pret darbiniekiem.

O Opaa 01.06.2011

Nevajag skaitīt naudu svešā makā :)

L LOL 04.06.2011

Nevajag skaitīt naudu svešā makā?
WTF?
Kurš tad to izrakstīja. Gan jau, ka kāds no vadītājiem, vai dirsā līdējiem darbiniekiem.
NU piedot atvaino. Ja tu esi tik stulba un uzskati, ka darbinieks ir pelnījis tikai 20 Ls.
Tad tu esi totāla lose.

S superblow 27.03.2012

es arii tur nostraadaaju vairaakus gadus... par k.kaadu nieciigu algu un cereeju uz izaugsmes iespeejaam...bet nu nebuushu no taam personaam, kas kustinaas suudus, lai vinji veel vairaak saak smirdeet!:))) Lupatas vnk meesli no kjiinas, pashizmaksa smiekliiga, uzcenojums 1000%! Cilveeki, nepeerciet preces Reserved, Cropp, Mohito, House veikalos labaak sakraajiet naudu un aizbrauciet uz Londonu, par vienas baikas cenu ko vinji tirgo mineetajos veikalos, juus nopirksiet 4gab., nebarojiet tos kolhozniekus:) Man zheel paardeveejus, kuri nevar atrast labaaku darbu un spiesti vergot! Turaas!
P.S. Gribu pateikt lielu pladies Ivetai Piekjei par godiigumu...kuru aatri vien atlaida...Ceru, ka vinjai viss dziivee ir super!

K kateee 22.04.2012

Piekrītu, ka darbs tur nav viegls, it īpaši t/c, kur apgrozās ļoti daudz cilvēku, taču kurā lielveikalu veikalā darbs ir viegls? Varbūt vienīgi tajos mazajos ūķīšos, kur ienāk daži cilvēki dienā un ir iespējams uzturēt veikalu perfektā kārtībā, taču tādos var atstiept kājas no garlaicības...
Un par veikalu vadību, jāņem vērā, ka visas pavēles darīt tā vai šitā nāk no Polijas, pat nezinu cik daudz viņi paši drīkst izlemt (runāju ne par veikalu vadītājiem, bet firmas direktoru utt.), tā kā nevajag uzreiz nolikt.