NEATLIEKAMA MEDICINISKA PALIDZIBA GAILEZERA - Palidzibas sniegsana

Labdien, es nezinu kur griezsties un kam teikt par to kas notiek.......
'sodien manam bernam bija stipras sapes vedera, vemsana un galvas reibonis es pati dzivoju arpus Rigas pati aizvedu uz tuvako neatliekamo palidzibu uz Gailezeru sedejam rinda gaidijam kad mus pienems gaidujam 55 min. kaut cilveku daudz nebija pirms mums bija 2 cilveki, kad mes iegajam uznemsana blonda sieviete par dakteri es vinu nosaukt nevareju diezgan rupji pateica ka mums te darit nav ko mums jabrauc uz Vienibas gatvi, es ludzu lai vismaz kautko arsti izdara vai kadu tableti iedot bernam pretsapju ludzu vai neviens arsts nevar apskatit varbut bernam akla zarna, mani gandriz pasutija 5 majas talak,runaja ar mani rupji un skali, pec tam vina saka prasit berna datus es jau saku domat ka tomer mums spes sniegt NEATLIEKAMO PALIDZIBU bet ne .....datus paprasija un faktiski pasutija mani ar manu bernu...... kad es uzdevu jautajumu kadel jus rakstijat datus atbilde bija sekojosa.... es piefikseju, ka jus griezaties pie mums pec palidzíbas... BET KUR PALIDZIBA???? es pati tagad diezgan nopietni slimoju un vis kas notika sodien visa ta blausana un no manas puses lugsana lai palidz manam berninam , loti stipri atspogulojas uz manas veselibas un uz berna protams ari ,vel berns no ta visa guva moralu tramvu jo arste bernu klatbutne atlavas runat paagstináta toni musu 'gimene tas nav pielauts un meiti'na man raudaja un bija nemieriga visu dienu un vakaru nezinu kas bus nakti. Protams es aizvedu bernu uz Vienibas gatvi tur bija loti atsaucigas arstes kuras sniedza palidzibu paldies Dievam nekas nopietns, to ko darija Vienibas gatve to ari vareja izdarit gailezera jebkurs arst, ja ari nevareja tad vismaz pieklajigi vajadzeja paprasit lai es vestu bernu uz citu slimnicu vai piedavat izsaukt atros nevis bojat nervus.
Ta strada musu MEDICINISKA NEATLIEKAMA PALIDZIBA lai uz durvim liek pazinojumu ka palidzibu sniedz tikai no 18 gadiem!!!

Paldies par to ka uzklasijat!

Vienibas gatves arstiem LIELS PALDIES!

F

F Fabiola 24.10.2012

blondā krieviski to sauc - BOG VAM SUDJA
jesli vi uvazajemaja sdesj komentirujete bez konca i iscite prekljucenij na 5 tocku eto vasi problemi ja o svojej probleme rasskazala ljudam ctobi ih predupreditj kak vi rabotajete ja sdesj ne dlja togo piwu ctobi s vami otnowenija vijasnatj vi sebja pokazali spolna i ne daj vam Bog okazatsa v takoj situacii beregite sebja i svoih detej a glavnoje vospitivajte praveljno ctobi znali kak i gde sebja vesti nado

i eto ocenj nizko podlo i ne krasivo zvonitj i uznavatj moju licnuju informaciju u drugih vrace vi ze ne smogli etot diagnoz postavitj tak cto vi lezite tuda kuda vas ne prosat vi mne kto moj lecascij vracj ili moj semejnij vrac ??? na kakom osnovanii vam kak 3 licu predostavili informaciju??"? Vi bi uzhe pomalkivali raz cerez podruzek ili obmanim putem uznali eto a to sdesj ob etom pisatj eto kak minimum glupo i ne v vasu poljzu!

Nu cto zahote po krieviski polucite po krieviski! U menja s jazikami vsjo OK!

Tak cto smotrite kak bi vam pravda glazki ne povredila! I bockom ne vilezla :) eto toze teiciens!

F Fabiola 24.10.2012

smīkņa jus vismaz lasītu komentārus uzmanīgāk :)
ši sieviete nevar zināt mūsu diagnozi jo viņa pat uz bērnu neskatijās... nu ja tikai viņai nav īpašas spējas :))))
bet zvanīt un jautāt uz vienības gatvi ... nu tas gan ir nekorekti un likuma pārkamums ... bet es saprotu
(kogda riljce v puwku, togda strawno)
es ceru, ka tas tika darīts dēļ tā, ka tomēr sirdsapziņa pamodās un laikam sāka grauzt, kas tomēr bērnam kaitēja ... bet lai paliek viss uz viņas sirdsapziņas man šitās diskusijas ar blondo bābu no tirgus jau apriebās un ar jums arī. Negribās terēr savu laiku uz tādiem kā jūs! Dievs visu redz un katrs saņems ko pelnija!
Ja gribat tādu attieksmi pret sevi un dzīvot, ka lopi ...lūdzu, bet es pieprasīšu tādu attieksmi pret sevi un pret maniem tuviniekiem, kuru esmu pelnijusi!

P.S. man nav vajadzības reģistrēties un aiztāvet sevi, kā jūs sakat, bet nu katrs spriež pēc sevis!

Vāraties paši savā sulā!!! Ar labākiem novēlējumiem ... FABIOLA!

B blondā 25.10.2012

Jūs, Fabiola, tik tālu esat iepinusies savos melos, ka pat neatceraties, ko iepriekš esat rakstījusi...Man pat prātā neināktu zvanīt un interesēties par jūsu bērnu...

drakonica 26.10.2012

Ja s avtorom polnostju soglasna u nas polnij bezpredel, a na dolznosti vraca dolzen rabotatj celovek kotorij gotov pomogatj ljudam a ne skidivatj s sebja otvetstvennostj ja voobsce ne ponimaju eto vracj bila ili sanitarka zabezala kotoraja gorski mojet poka vraca ne bilo resila sebja pocuvstvovatj gerojem, vracj s visim medecinskim obrazovanijem navradle bi sebja tak vela da jesco eta ovca belabrisaja sdesj ja tak ponimaju ogrizajetsa nu srazu ponatno vinovna sdesj i sud ne nuzen vsem i tak jasno cto za suka tam v prijomnom i pocemu eto galimoje otrodje ne posovetovala vam jehatj v detskuju tam zhe rjadom jestj a poslala vas na vienibas nu sdesj govoritj ne o com mintalitet blondinki i intelekt govorit o nej vsjo!
a vi Fabiola ne perezivajte ljubaja matj postupilabi tak ze za svojego rebjonka ja bi tam voobsce nastucalabi po mozgam za takoje otnosenije i v sud podala bi, ja bi i vam posovetovala podatj isk. vopros vremeni tak kak sudi dolgo rassmatrivajutsa no vi bi viigrali eto tocno
a eti zivotnije tipo 2 poslednih da ih i vet vraci otkazutsa lecitj potomuctu sucestvo i urodstvo moraljnoje ne lecitsa.
Skoljko v vas zelci i derjma vot mojte svoi gorski naparu i grizite drug druga a zacem na ljudah svoj negativ vilevatj.

V Vivija 26.10.2012

Vai tiešām cilvēkam jābūt tik prāta ziņā aprobežotam, ka nezina, ka pastāv pieaugušo un bērnu slimnīcas? Pieaugušo slimnīcās bērnus NEĀRSTĒ UN NEVEIC IZMEKLĒJUMUS. Tāpat kā bērnu slimnīcā pieaugušos nepieņem. Tak ir pilni bērnu un mammu portāli, kur dažreiz dalās gudrās domās - kā ārstēt, kur griesties utt.
Ja ir sāpes vēderā neviens ārsts bez ķirurga konsultācijas nedos pretsāpju medikamentus.
Bez tiem 2 pacientiem, kas sēž rindā ir arī pacienti, ko atved ar ātrās palīdzības transportu, ko diemžēl rindā sēdošie neredz un tad rodas domas, ka neviena uzņemšanas nodaļā nav.

drakonica 28.10.2012

Viva naskoljko mne izvestno kotorih privozat na skoroj ih prinemajut drugaja brigada ne tot vracj kotorij sidit tam v kabinetike i bumazki pisit tak cto pricom tut vase vozmuscenije ne ponatno .da i voobsce skoljko mozno obsasivatj etu problemu i vitagivatj jesco cto-to oskarbiteljnoje ctobi obidetj avtora. interestno jeslibi vasemu cadu bilobi ploho vi bi sideli v internete na forumah i citali cem jemu pomocj? absurd polnij.porazajusj inogda tuposti ljudej.

F Flips 29.10.2012

smīkņa man ļoti žēl ir tavu vecāku. Ļoti..

F Flips 29.10.2012

smīkņa jo viņi tak saprot kadu morālu kropli ir laidusi pasaule. Un doma viņiem tas nesāp, redzot kāds Tu esi neaudzināts, rupjš un neizglītots? KAs māk tikai apvainot cits virtuālā vidē?

S Sofy 29.10.2012

Lasu un brīnos, kas mūsu pasaulītē notiek. Pašai ir nācies saskarties ar ne pārāk smaidīgiem ārstiem uzņemšanas nodaļās, taču palīdzība nekad nav tikusi atteikta, ja tā bijusi nepieciešama steidzami. Pieņemu, ka māte bija ļoti satraukta, kā nekā bērns, taču liekas, ka šeit no mušas tiek pūsts zilonis. Ja bērnam tiešām būtu nepieciešama STEIDZAMA neatliekamā palīdzība, neviens ārsts, pat tāds kas nav specializējies pediatrijā nesūtītu jūs prom. Bet takā situācija nebija neatliekama jums ieteica doties uz citu slimnīcu. Protams varbūt sievietes attieksme, kas jūs pieņēma nebija korekta, taču tas nedod jums iemeslu apšaubīt viņas lēmumu, kā nekā cilvēks ir mācīts noteikt vai tas ir neatliekams gadījums vai nav.

K Kristīne Auce 29.10.2012

smīkņa, ieklausies sevī, palasi savus komentārus

A atmoda 29.10.2012

Es nojaušu, ka šeit ārsti strādā 24 stundas .Diennaktī pieņem pāri par 200 pacientu, vairākums no kuriem bezpajumtnieki, alkoholiķi, narkomāni.Jūs varat iztēloties kā viņi izskatās un uzvedas?
Visi - gan cienījamie pilsoņi, gan šīs kontingents ( kurš, starp citu, nemaksā nodokļus) atrodas vienās telpās, jo ATSKURBTUVES vairs nepastāv. Ārstu darbs ir psiholoģisko un fizisko spēku robežās. Katrs no mums ir sastapies laiku pa laikam ar neadekvātu iereibušā cilvēka uzvedību - tas var iesist, nokārtot savas vajadzības tur kur pagadās - taču viņš ir "slimnieks". To visu piedzīvo nodaļas darbinieki.
No pacientu puses būtu labāk uzklausīt ārsta teikto un steidzīgi doties glābt bērnu, nevis lieku reizi "Košļā"t kādā tonī un kādā veidā tika tas teikts. Var gadīties, ka šis ārsts tikko nepaspēja glābt kāda cilvēka dzīvību.
Tādā situācijā ir ļoti grūti kontrolēt sevi. Te taču nav rūpnīcas konvejers.
Esiet iejūtīgi vismaz savā starpā, līdzcilvēki, citādi tiešām neizdzīvosim.

A atmoda 29.10.2012

Tādā situācijā ir ļoti grūti kontrolēt sevi. Te taču nav rūpnīcas konvejers.
Esiet iejūtīgi vismaz savā starpā, līdzcilvēki, citādi tiešām neizdzīvosim.

M mja 29.10.2012

kur palika psihiski slima mate??? bernu jau no balkona nokrita? :DDD

drakonica 30.10.2012

ja scitaju cto kazdaja rabota gde prisustvujut klienti sloznaja potomu cto ljudi raznije no pricom sdesj sejcas eto? jesli vracj ne mozet sovladatj s svoimi emocijami i posle kakogo nibudj bomza budetj viploskivatj svoj negativ na sleduscem celoveke nu izvinite ne mesto znacit etomu vracu tam pustj idot poli gde nibudj mojet ili dvori metolkoj metot a jesli vibrala sebe takuju professiju togda nado sootvetstveno rabotatj
a eta kurica daze ne podskazala mamocke s rebonkom cto oni mogut podjehatj v detskoje otdelenije tam ze na jugle
MJA ti bi so svoimi tupimi komentami sidela bi i ne pozorilasj. pricom sdesj rebonok i mama i kak eto ti opredelila jejo psihiceskoje sostojanije o nej mozno skazatj cto ona v polne normaljnaja a vot sudja po tvoim komentam tak po tebe psihuska placet! Podlecisj togda komentiruj a to ti okazesa na tom ze balkone i jesco naucisj pisatj gramotno a to citatj protivno! :DDD

B blondā 30.10.2012

Neizturēju :)))), kad ieraudzīju šo:
i jesco naucisj pisatj gramotno a to citatj protivno! :DDD
:))))))))))
Drakonica=Fabiola-identiska stilistika, pareizrakstība...:))))

drakonica 30.10.2012

cto to ja ne ponala blonda u tebja cto kriticeskije dni? cto za znaki ravenstva? ja obscalasj ne s toboj a s mja cego lezes v razgovor
Ej ti kto takoj dafaj do svidanija!! esli tebe eto o comto govorit konecno! A to boljsinstvo blondinok tupije !
navradle dojdot !

drakonica 30.10.2012

blondinka a ti vidimo konkretno nakosacila raz tebe vezde Fabiola merescitsa ona k tebe jesco vo sne ne prihodit?
xa--a-xa-xa-xa-a-xa!!!

A atmoda 30.10.2012

Lai noteiktu pareizo diagnozi ir vajadzīgas manipulācijas - analīzes, ultra-, sonografijas, rentgens un citi izmeklējumi.Lielās noslogotības dēļ, tas viss aizņem, gadās, dažas stundas.
Arī Estētisko apsvērumu dēļ, mazam bērnam atrasties neadekvāto slimnieku vidū (lamājas, kliedz) būtu nodarīta kaite.
Tikai var būt gaišreģis var pēc ārējā izskata var precīzi noteikt diagnozi, jo tam nav nekādas atbildības par sekām.
Ārsts rīkojas pēc ārsta zvēresta (kur arī teikts -nekaitē) un noteiktām daudzveidīgajām regulām, par kurām vairākums pat nenojauš.(kā jau katrā darbavietā).
Fakts ir tas, ka ārsts konstatēja, ka bērna kaite nav bīstama (jo bērns jau vesels) un piedāvāja transportēt pie attiecīgā vecuma pacientu aprūpes pieredzējušiem kolēģiem - uz Bērnu slimnīcu, kur ir augstākās kvalifikācijas speciālisti ar lielu pieredzi attiecīgajās jomās.

A atmoda 30.10.2012

Māti arī var saprast. Mēs grūtībās iznēsājam, dzemdējam sāpēs un rūpējāmies par savu atvasi, atstājot savas vajadzības novārtā. Taču, kad jūtamies bezspēcīgi kādas bērna slimības priekšā, kļūstam nervozas aiz bezspēcības un bailēm par lolotā bēŗniņa dzīvi.
Problēma ir tā, ka šajos"LIELO MELU" laikos mēs esam tā aizmelojušies, ka vairs nespējam nevienam ticēt un visur liekas kaut kādas aizdomu pilnas sazvērestības pret cilvēci un personīgi pret Tevi.
Kur meklēt to vainīgo - es, piemēram, nezinu.
Būt Eiropā un dzīvot kā Eiropā ir divas dažādas lietas, jo valsti veido tās cilvēki (pilsoņi, vadība, citi).Kā audzināti -tā arī dzīvojam.

A atmoda 30.10.2012

Дискуссия предполагает обмен мнениями, а не оскорблениями. К оскорблениям обычно переходят, когда нехватает аргументов. Тем более угрожать в интернете так удобно. не правда ли, мадам drakonica :)
Будьте счастливы, если сможете, конечно, обладая таким желчным характером.