NEATLIEKAMA MEDICINISKA PALIDZIBA GAILEZERA - Palidzibas sniegsana

Labdien, es nezinu kur griezsties un kam teikt par to kas notiek.......
'sodien manam bernam bija stipras sapes vedera, vemsana un galvas reibonis es pati dzivoju arpus Rigas pati aizvedu uz tuvako neatliekamo palidzibu uz Gailezeru sedejam rinda gaidijam kad mus pienems gaidujam 55 min. kaut cilveku daudz nebija pirms mums bija 2 cilveki, kad mes iegajam uznemsana blonda sieviete par dakteri es vinu nosaukt nevareju diezgan rupji pateica ka mums te darit nav ko mums jabrauc uz Vienibas gatvi, es ludzu lai vismaz kautko arsti izdara vai kadu tableti iedot bernam pretsapju ludzu vai neviens arsts nevar apskatit varbut bernam akla zarna, mani gandriz pasutija 5 majas talak,runaja ar mani rupji un skali, pec tam vina saka prasit berna datus es jau saku domat ka tomer mums spes sniegt NEATLIEKAMO PALIDZIBU bet ne .....datus paprasija un faktiski pasutija mani ar manu bernu...... kad es uzdevu jautajumu kadel jus rakstijat datus atbilde bija sekojosa.... es piefikseju, ka jus griezaties pie mums pec palidzíbas... BET KUR PALIDZIBA???? es pati tagad diezgan nopietni slimoju un vis kas notika sodien visa ta blausana un no manas puses lugsana lai palidz manam berninam , loti stipri atspogulojas uz manas veselibas un uz berna protams ari ,vel berns no ta visa guva moralu tramvu jo arste bernu klatbutne atlavas runat paagstináta toni musu 'gimene tas nav pielauts un meiti'na man raudaja un bija nemieriga visu dienu un vakaru nezinu kas bus nakti. Protams es aizvedu bernu uz Vienibas gatvi tur bija loti atsaucigas arstes kuras sniedza palidzibu paldies Dievam nekas nopietns, to ko darija Vienibas gatve to ari vareja izdarit gailezera jebkurs arst, ja ari nevareja tad vismaz pieklajigi vajadzeja paprasit lai es vestu bernu uz citu slimnicu vai piedavat izsaukt atros nevis bojat nervus.
Ta strada musu MEDICINISKA NEATLIEKAMA PALIDZIBA lai uz durvim liek pazinojumu ka palidzibu sniedz tikai no 18 gadiem!!!

Paldies par to ka uzklasijat!

Vienibas gatves arstiem LIELS PALDIES!

F

A adri 30.10.2012

Ārstam vai māsiņai nekādā gadījumā nevajadzētu pacelt balsti vai toni pret pacientiem, vajadzēja mierīgā balsī paskaidrot, ka nav nekas dzīvībai bīstams, un vislabāk būtu doties uz Vienības gatvi. Man vienalga cik pacientus ir apkalpojis ārsts, es neeju katru dienu uz slimnīcu, un arī ne divas reizes gadā, tāpēc tomēr sagaidu saprotamas atbildes uz jautājumiem, un par tālāko darbību tajās reizēs, kad vēršos slimnīcā.

drakonica 30.10.2012

madam drakonica nado ze kak oficaljno znajete madam atmoda u menja argumentov bitj ne mozet ja ne sledovatelj a dikusiju vedu tak, kak scitaju nuznimhocu nahozusj v svobodnoj strane, takze menajusj mnenijami ja skazala svojo mnenije ob etoj situacii i svojego mnenija ne pomenaju, a vi skazali svojo ja s nim toze casticno soglasna.
ugrozatj cerez internet, net ne udobno, ja ne iz puglivih i jesli u kogo nibudj voprosi ko mne mogu i vstretitsa obmenatsa tak skazatj mnnenijami . ja vizu vi ne sovsem ponimajete cto takoje ugrozatj .ja ne pripomnju komu ja sdesj ugrozala?mozet napomnite? harakter u menja vpolne normaljnij a zelcj sdesj prolivaju ne ja sdesj takih umnikov hvatajet tak cto davajte vi menja ne budete osazivatj . mozete svoi umnije reci napravlatj drugim diskutirujuscim!

A alisha 30.10.2012

Interesanti, kur studē, tā kas sauc sevi par studenti. Ne jau medicīnā. Mediķīm tik daudz ir jāzīna, ka ir klients-cilvēks kurš griežas pēc palīdzības, bet vel nav ievietots slimnīcā.Un pacients-tas kas ir atzīsts par slimo, un viņam ir atvērta slimības vēsture.Kā tur nebūtu, profesionālam nedrikst atļauties uzvesties tik pat "slikti". Māte ir māte . Kad bērns slīms, grūti būt adekvātām.

A atmoda 30.10.2012

Korekti jāuzvedas no abām pusēm, jo likums paredz, ka nedrīkst aizskart kaut kādā veidā personu, kura pilda sava dienesta pienākumus.
Varbūt mātei bija tēlaini jāpaskaidro, ka viņas bērnam nāksies vairākas stundas pavadīt starp alkoholiķi un narkomānu?
Protams, ka tam, kuram nav bērnu grūti izprast mātes jūtas. Arī audzināšanai ģimenē ir liela loma - attieksmē pret citiem.
Ziniet, nesen izlasīju kādu teiku, tur bija teikts, ka pasaulē tagad esot pārāk daudz cilvēku un visiem dvēseles (sirdsapziņas) nepietiek, lai bērnam dzimstot iedalīt...

A atmoda 30.10.2012

Viss būtu pareizi, precīzi un kārtībā, ja izsauktu ātro palīdzību.

A atmoda 30.10.2012

Protams, neviens nedrīkst pacelt balsi, taču visi mēs, pagaidām :), esam tikai cilvēki. Kad mūs apkalpos roboti - tad būs citas problēmas, vai ne?:)

M mja 30.10.2012

drakonica, kad kartupeli vari, alus klat ar liec? vai pec tataru metodei kartupela bez putras?

drakonica 30.10.2012

da jesli da kabi nu ne vizvali oni skoruju nu i cto eto cto povod vistavitj ih na ulicu iz neatlozki?
da cto vi zaladili bomzi narkomani takoje oscuscenije cto tam ne punkt neotloznoj pomosci a prijut dlja bomzej i narkomanov
mne prislosj razok sidetj tam v oceredi i dovoljno dolgo no kontingent tam bil vpolne normaljnij bez bomzej i narikov a vi zaladili odno i toze
koroce doktorsa vinovata v tom cto obnaglela i konkretnije dejstvija nepredprinala, ne ass svojego dela eto tocno a kakajato bezdarj, ja tak ponimaju i vi sdesj o klatve govorili tipo ne navredi tak eto cto zakljucajetsa v tom cto ja ludse pomoscj ne okazu i tem samim ne navrezu? smesno
a nascot robotov tak mi vrode poka s ljudmi kontacim hotja s robotami bilo bi kuda menjse problem!

drakonica 30.10.2012

mja a ti to sama ponala cto smorozila? ili ti k svoim kartupelam snabsa podlila? I rezultat na lico. xa-xa-xa-xa

M mja 30.10.2012

maisins vajag?

drakonica 30.10.2012

ti kakoj nacionaljnosto mja a to ne po russki ne na gos jazike ti sudja po vsemu viskazivatsa ne umejes koroce prospisj potom pogovorim a to u tebja jazik zapletajetsa misli otdeljno ot mozgov gulajut prividi golovu vporadok a potom sformulirujesh svoju mislju i skazses jesli konecno polucitsa

drakonica 30.10.2012

alisha respekt i uvazuha .
vot iz takih studentov kotorije sdesj umnicajut, potom takie "vraci"

M mja 31.10.2012

maisins vajag, drakonica? :DDD

A atmoda 05.11.2012

Pirmkārt, bezpajumtniekus, alkoholiķus un narkomānus parasti saņem gulošā veidā (cilvēki parasti reaģē un zvana, kad redz gulošo) tādēļ tādi parasti rindās nesēž.
Ortkārt, neviens no jums ( nebūdams mediķis) pat nenojauš ar kādiem eksemplāriem saskaras medpersonāls. Pati esmu izbaudījusi, jo gribēju mācīties par ārstu. Kādu vasaru brīvlaikā pēc 9.klases, man bija 16 gadu, strādāju par sanitāri ķirurģiskajā nodaļā.
Tur viens vecuks (ap 55 gadiem), lika man atnest šīberi un noslaucīt viņam pēcpusi ( pēc tam izrādījās, ka viņš nemaz nav gulošs) un visa palāta ap 8 vīriešiem droši vien pēc tam smējās par mani. tikai viņi nezināja, ka es šo ņirgāšanos pat nenojautu, jo slimnieku bija pārāk daudz, lai pievērstu uzmanību šim notikumam.
Man vajadzēja nest kopā ar medmāsām līķi - dūšīgu vīrieti - no otrā stāva un tml.
Man maksāja minimālo.
Medpersonāls arī tagad nesaņem daudz īpaši slimnīcās.

A atmoda 05.11.2012

Mūsu laikos, kad pārsvarā nevienu neciena: ne vecākus, ne skolotājus, ne mediķus, ne jebkuras profesijas pārstāvi - nevienu, ļoti grūti dzīvot arī pašam tam, kurš neprot cienīt citus - tātad arī sevi -vienkārši neprot. Rodas apburtais loks - elle zemes virsū.
Te piedāvā ārstam nebūt tik jūtīgam. Vai jūs zināt, ka tieši šis jūtīgais ārsts no visiem spēkiem cīnīsies par jūsu dzīvi pat bezizejas gadījumā, ( un var notikt brīnums - jūs dzīvosiet), nevis tas, kurš noticēs aparatūrai -robotiem un brīnuma nebūs.
Palieciet Cilvēki jebkurā situācijā.

drakonica 05.11.2012

atmoda zolotije slova Palieciet Cilvēki jebkurā situācijā. toljko ne vse priderzivajutsa etogo principa ja ponimaju tebe nabolelo o tvojej ne slozivsijsa karjere vraca no cto delatj komu sejcas legko, sejcas net vracej takih kotorije gotovi soboj riskovatj ctobi pomocj drugomu sejcas toljko zdut kogda konvert na stol polozat togda nacnutj dumatj cto s vami delatj ocenj obidno za vsjo to cto jestj i ocenj strasno dejstviteljno strasno za nase budusceje kak sdesj uze pisali povtorusj nase buduscije eto deti i za nih ocenj strasno potomucto oni nikak i nikem ne zasciscini ni gosudarstvom ni vlastami ni vracami ni kem i ni kak toljko roditeli skoljko mogut stoljko i budut oberegatj svojo sokrovisce poetomu ot takoj bezizhodnosti polucajutsa takije situacii odnomu nasratj na vseh on bomzej obsluzil i ustal a drugaja rvot i mecet tak kak rebonku ploho a potom skandal isporcenije nervi u dvuh storon no s etim nado cto-to delatj i ne dopuskatj takih situacij v takih mestah kak skoraja eto absurd jesli kazdij vracj budet zalovatsa na jego ne ljogkuju rabotu!

drakonica 05.11.2012

mja ocenj zalj cto dlja dusevno boljnih zakriti prijuti no shodi v zoopark s obezjankami podraznisj mozet polegce stanet. mne druzja govorili hoces posmejatsa zajdi na sudzibas.lv i pocitaj komenti tam takije kadri bivajut cto prosto divu dajosa i pravda druzja ne vrut zasla pocitala i nasmejalasj s takih pridurkovatih kak ti vdovolj no jestj i tolkovije komenti no k sozaleniju mjaka eto ne o tebe

L labāk nesūdzēties 10.11.2012

Lasot komentārus gan jāsmejas, gan jāraud. Jāsmejas par cilvēku stulbumu un jāraud tieši par to pašu. Laikam reti kura mamma mūsdienās māk adekvāti novērtēt bērna pašsajūtu un par palīdzības sniegšanu savam bērnam vispār neko nezin. Jā, esam moderni-zupa Rimi veikalā plauktā, pie pirmā šķaudiena - neatliekamie, ...
Nu, bļāviens, pirms triecies kaut kur padomā ar galvu(labāk iesaistīt smadzenes), izmēri meitai temperatūru, izdomā vai tiešām rokas pēc kakāšanas viņa mazgā, nu iedod siltu piparmētru tēju un pavēro kā ir. Saprotama lieta- vieglāk kaut kur sperties, taisīt trobeli lai meituks vēl vairāk nervozē, tur jau pļutka no nervozēšanas meitai var piemesties.
Un kaut kā visi jauc NMD ar taksometra parka darbiniekiem. Ātrie brauc uz izsaukumiem, nevis pārvadā cilvēkus no punkta, , a" līdz punktam, , b". Es kā nodokļu maksātāja kategoriski iebilstu ja tādas frau grib izbraukāties par brīvu.

drakonica 10.11.2012

Da mi kak cestnije nalogoplatelsciki teperj budem doma sami sebja cajkom mjatnim lecitj i ne vzdumajte skoruju bezpokoitj eto vam ne taksi pristup apendiksa tak vi cajok popejte golovu vkljucite palku v zubi zazmite i nozikom sami sebe operaciju sdelajte a ih velicestvo skoruju ne trogajte a to gospodin ili gospoza labāk nesūdzēties platit nalogi ne dlja etogo tak cto vse pitj caj i supcik iz Rimcika kusatj !!!

labāk nesūdzēties a ti cajok pjos bez dobavok? A to sudja po tvojemu komentu tebe za tvoi nalogi pora obratitsa mozgi proveritj!

Jāsmejas par cilvēku stulbumu un jāraud tieši par to pašu. eto pro tebja labāk nesūdzēties

L labāk nesūdzēties 11.11.2012

Jāāā...psihenē brīvdienas, visi no durdoma palaisti mājās...