NEATLIEKAMA MEDICINISKA PALIDZIBA GAILEZERA - Palidzibas sniegsana

Labdien, es nezinu kur griezsties un kam teikt par to kas notiek.......
'sodien manam bernam bija stipras sapes vedera, vemsana un galvas reibonis es pati dzivoju arpus Rigas pati aizvedu uz tuvako neatliekamo palidzibu uz Gailezeru sedejam rinda gaidijam kad mus pienems gaidujam 55 min. kaut cilveku daudz nebija pirms mums bija 2 cilveki, kad mes iegajam uznemsana blonda sieviete par dakteri es vinu nosaukt nevareju diezgan rupji pateica ka mums te darit nav ko mums jabrauc uz Vienibas gatvi, es ludzu lai vismaz kautko arsti izdara vai kadu tableti iedot bernam pretsapju ludzu vai neviens arsts nevar apskatit varbut bernam akla zarna, mani gandriz pasutija 5 majas talak,runaja ar mani rupji un skali, pec tam vina saka prasit berna datus es jau saku domat ka tomer mums spes sniegt NEATLIEKAMO PALIDZIBU bet ne .....datus paprasija un faktiski pasutija mani ar manu bernu...... kad es uzdevu jautajumu kadel jus rakstijat datus atbilde bija sekojosa.... es piefikseju, ka jus griezaties pie mums pec palidzíbas... BET KUR PALIDZIBA???? es pati tagad diezgan nopietni slimoju un vis kas notika sodien visa ta blausana un no manas puses lugsana lai palidz manam berninam , loti stipri atspogulojas uz manas veselibas un uz berna protams ari ,vel berns no ta visa guva moralu tramvu jo arste bernu klatbutne atlavas runat paagstináta toni musu 'gimene tas nav pielauts un meiti'na man raudaja un bija nemieriga visu dienu un vakaru nezinu kas bus nakti. Protams es aizvedu bernu uz Vienibas gatvi tur bija loti atsaucigas arstes kuras sniedza palidzibu paldies Dievam nekas nopietns, to ko darija Vienibas gatve to ari vareja izdarit gailezera jebkurs arst, ja ari nevareja tad vismaz pieklajigi vajadzeja paprasit lai es vestu bernu uz citu slimnicu vai piedavat izsaukt atros nevis bojat nervus.
Ta strada musu MEDICINISKA NEATLIEKAMA PALIDZIBA lai uz durvim liek pazinojumu ka palidzibu sniedz tikai no 18 gadiem!!!

Paldies par to ka uzklasijat!

Vienibas gatves arstiem LIELS PALDIES!

F

B blondā 18.10.2012

Ļoti skumji, ka mamma jebkuram ir gatava aizvērt muti un nemaz neredz sevi no malas.Nav vērts turpināt diskusiju.

F Fabiola 18.10.2012

BLONDĀ Ļoti skumji, ka blondā jebkuram ir gatava aizvērt muti un nemaz neredz sevi no malas.Nav vērts turpināt diskusiju.
Labāk ārstējiet pacientus nevis par sevi sūdzības lasiet! Laikam jūs te esat patstāvīgs klients :))))))

F Fabiola 18.10.2012

Cienītā trakā govs smīkņa jūs te jau visi zin, ka neīpaši gudru cilvēku tirpiniet tā tālāk varu jums ieteikt te bija viena komentātu rakstītāja VVV studente viņa te pēta cilvēka psiholoģiskas kaites jūs esat viņas klients :D
vēlu jums veiksmi! Iesaku tādam pacientam kā jūs ārstēties pie blondās dakteres Gaiļezerā!!! :D
pēc jūsu komentiem hīstērisks radijums esat jūs... es normāli atbildu un normāli komentēju ja jums ir vienalga ka jums ... uz galvas tad man ne!!!

F Fabiola 18.10.2012

Ziniet blondā ja jums ir vai būs bērni es jums no visas sirds novēlu lai jūs nenokļutu tādā situācijā un lai jums tāda neīpaši gudra un neīpaši labsirdīga blondīne nervus nebojātu!

jūs labi zinat ka jums nebija taisnība ka jūsu rīciba bija nepareiza, jūs vismaz normāli varējāt runāt ar mani nevis tā kā tas viss bija

jūs labāk atvainotos par to kas notika, bet jums vel sirdsapziņa ļauj te nākt un rakstīt un turpināt mani aizvainot!

Laikam jūs nesaprotat ka sekas var būt neīpaši labas, jo uz jūsu darba vietu rinda stāv :)

F Fabiola 18.10.2012

ES ...KĀ... JEBKURA... NORMĀLA ...MAMMA... PAR... SAVU...BĒRNU...JA VAJADZĒS... NE TIKAI ...MUTI ...AIZVĒRŠU!!!

F Fabiola 19.10.2012

PABIRA SMĪKŅA nesmīdini mani ... es strādāju jurisprudencē un ļoti labi zinu likumu!!! :DDD

F Fabiola 19.10.2012

:D Jūs esat cienīta pārak gudra un prognozējama es tā arī domāju, ka komentārs būs par apkopēju ... apkopējas darbs arī darbs, bet garīgi un psih.slimiem cilvēkiem tiešām pat par apkopēju neņems darbā!!! :D

Paldies par garastāvokļa uzlabošanu ap pusdienlaiku ļoti veselīgi pasmieties ... kaut par slimiem cilvēkiem nesmejās... viss vairs es jūs neredzu un nedzirdu. ...apnīk viens un tas pats ... varejāt kaut ko pamainīt intereses pēc savādāk galīgi jūsu reputācija krīt...

D daktere 21.10.2012

Fabiola Jūs esat dumja mātīte

P prokuror 22.10.2012

Я в тот день был свидетелем этой истории, уверяю вас бедная девушка была доведена врачем, девушка адекватная представительная и из мухи слона не раздувала бы, она еще мягко здесь все написала я бы вообще за такое отношение в суд подал. Fabiola я готов выступить как свидетель этого случая, если вам нужна моя помощь свяжитесь со мной по эл.почте [slēpt]@inbox.lv
просто действительно надоело такое отношение поэтому если вы решите дать ход этому делу поддержка у вас будет!Зачем вам здесь дискутировать и получать негатив и оскорбления в свой адрес люди не понимают сути проблемами а низкий уровень интеллекта делает свое, только оскорбить и могут, а дельных советов здесь нет, та что пусть этим делом занимается та инстанция, которая должна, а виновница должна быть наказана!

Dannii Disaster 22.10.2012

Beernu man nav un sen jau negriezhos valsts iestaadees peec paliidziibas (nomirsi kameer sagaidiisi uzmaniibu, es jau nerunaaju par paliidziibu, un, ja nomirsi, vinji tikai priecaasies). Esmu dazhus gadus atpakalj bijusi tur pat, un man pateica, ka, lai sanjemtu NEATLIEKAMO paliidziibu, man jaatnes iszinja no gimenes aarsta!! Tikko biju ieradusies Latvijaa, un jau tad sapratu, ka, ar taadu sisteemu un sabiedriibu, shai valstij naakotnes nav...

Valsts iestaadees prioritaate ir njemshanaas ar papiiriem, nevis reaalas paliidziibas sniegshana. Straadaa taadi cilveeki, kam aciimredzot riebjas vinju darbs, un vinji Tevi ieniist tikai taapeec, ka uzdriiksteejies pie vinjiem griezties. Vismaz man ir bijusi taada sajuuta katru reizi, kad griezos kaadaa valsts organizaacijaa. Diemzheel, joprojaam joti, ljoti atpalikusi valsts... Viss organizeets nepareizi.

Pat ja nespeej sniegt paliidziibu, vareetu vismaz cilveeciigi runaat, bet parasti gadaas taa, ka ne tikai nepaliidz, bet veel garstaavokli sabojaa (un gandriiz pasuuta). Vai tieshaam tik gruuti iztureeties pret cilveekiem ar cienju?

Tie, kas sheit uzbruuk autorei... Kaapeec taa jaadara? Kas Juus par cilveekiem esat? Kaapeec jaapsaukaajas un jaanoniecina? Nesaprotu taadu agresiivu attieksmi pret cilveeku, kas pilniigi neko Jums nav izdariijis. Taa tachu nevar.

F Fabiola 22.10.2012

prokuror Boljwoje spasibo za podderzku! Ostaljnoje po e-pocte :)))

F Fabiola 22.10.2012

Dannii Disaster paldies Jums par Jūsu komentāru !
Ļoti bēdīgi, bet jums ir taisnība ka, ar taadu sisteemu un sabiedriibu, shai valstij nākotnes nav...

par to arī iet runa nu ja tu nespēj sniegt palīdzību, tad vismaz runā normāli ... bet diemžēl... nekādas cieņas!

Jums novēlu visu to labāko !

F Fabiola 22.10.2012

cien.smīkņa nepatīk, kad cilvēki sūdzas par visu pēc kārtas, t.sk., par visādiem sīkumiem,

interesanti, tātad ja nagus slikti uzlakoja vai pienam termiņš beidzās tad tā ir uuuuuuuuuuu kāda problēma PAMATOTA un nav sīkums

kad tevi izmet āra no NEATLIEKAMAS MED.PALĪDZĪBAS un pat nepārliecinās vai tavai dzīvībai nekas nekaiš
tad tas ir sīkums un nepamatota sūdzība :D
Nu un kāda nākotne mūs gaida ar tādiem cilvēkiem, ar tādu attieksmi ...

B Beta 22.10.2012

Bet blakus taču ir t.s. "Bērnu Gaiļezers", tur noteikti pediatrs Jūsu bērniņu apskatītu un, ja nav ķirurģiska problēma un var iztikt bez ķirurga konsultācijas, Jums būtu sniegta nepieciešamā palīdzība.
Ja tā pavisam godīgi, tad "pa lielam" nekādu tādu briesmīgu pārkāpumu pieaugušo Gaiļezerā nesaskatu - jo galvenais jau ir nekaitēt. Ja daktere nav specializējusies pediatrijā, tad viņas apskates slēdziens drīzāk būtu - "dzīvībai briesmas tuvākajā brīdī ir" vai "dzīvībai briesmas tuvākajā stundā nav" - tātad, redzot bērnu, neradās aizdomas, ka viņš tūlīt nomirs un nebūs jāsāk reanimācijas pasākumi, tāpēc daudz prātīgāk ir mazo aizvest pie speciālista.
Protams, kliegt uz pacientu, nav nekāds labais stils - pat, ja pacients pats konfliktē. Tāpēc Jums ir tiesības izvēlēties citu mediķi un citu slimnīcu. Es pati esmu mediķis - un arī man ir nācies sastapties ar ne tik laipniem mediķiem, bet es tad paturu prātā, ka man ir vajadzīga palīdzība un esmu pieklājīga un runāju normālā tonī - un ticiet man tas darbojās.
Un tomēr, cien. Fabiola, medicīna nav īstā vieta, kur teikt klientam vienmēr taisnība. Es drīzāk teiktu, ka pacientam ir tiesības izvēlēties vai viņš piekrīt ārstējošā ārsta viedoklim vai nepiekrīt. Jo, ja, piemēram, ārsts nosaka diagnozi "akūts apendicīts", bet Jums liekas, ka tā nav, tad es teiktu, ka, protams, mēs dzīvojam brīvā valstī, un Jums ir tiesības atteikties no ārstēšanas, bet tas nenozīmē, ka Jums ir taisnība.
Labu Jums veselību un lai kādreiz Jums izdodas saprast - kā ir būt otrā pusē.

F Fabiola 22.10.2012

Beta es pilnībā piekrītu Jūsu vārdiem "galvenais jau ir nekaitēt. Ja daktere nav specializējusies pediatrijā, tad viņas apskates slēdziens drīzāk būtu - "dzīvībai briesmas tuvākajā brīdī ir" vai "dzīvībai briesmas tuvākajā stundā nav" bet tas diemžēl netika izdarīts tiko es pateicu- bērnam - uzreiz sākās aurošana, ka jums jābrauc uz Vien.gatvi ko jūs te meklējiet... utt.
"Jums izdodas saprast - kā ir būt otrā pusē" es ļoti labi saproti visas puses un man ļoti gribās lai pret mani cilvēki izturās tā, ka es izturos pret viņiem! Mans darbs saistīts ar cilvēkiem un gadījās vissādi klienti un es ne uz vienu neatļavos aurot vai sūtīt, jo es zinu, ka tas ir mans darbs un mans pienākums viņam sniegt palīdzību, konsultāciju utt.

F Fabiola 22.10.2012

smīkņa jūsu komentāri jau riebjās ...
komentējiet kādu citu sūdzību, kura tiešam ir nopietna un pamatota
mana ir sīkums nepamatots
pieņemsim, ka es un mans bērns ir pasaules naba,
tad jūs esiet tā vieta kura atrodās zem nabas :D (zemāk...zemāk...vot tieši tā pati vieta) :D :D :D

B blondā 24.10.2012

Zināms, ka lielākie sūdzību rakstītāji ir cilvēki ar skrambiņu kr.rokas mazajā pirkstiņā...un tad sākas-"MUMS ATTEICA NEATLIEKAMO PALīDZīBU!!!" un šim līdzīgie tekstiņi.
Tāpat arī šajā gadījumā:Pirms jūs, Fabiola, ienācāt kabinetā, vēl koridorī paspējāt salamāties ar sievieti, kurai, tiešām, bija nepieciešama neatl.palīdzība (atšķirībā no jums), jūs izstumāt viņu ārā un ienācāt pirmā.Jau no tā vien rodas viedoklis par jums...Tad jūsu meli turpinās-par bļaušanu, aurošanu, sūtīšanu 5 mājas tālāk utt.
Izlasot jūsu sūdzību, rodas priekšstats, ka ārsts=cilvēkus un bērnus neiredzoša būtne.
Vienības gatvē uzstādīta diagnoze liecina, ka jūsu bērnam nekas nopietns nav bijis.To skaidri varēja pamanīt no pirmā acu uzmetiena-ne diagnozi, bet to, ka stāvoklis nav neatliekams un jūs mierīgi varat doties uz bērnu slimnīcu.

F Fabiola 24.10.2012

blondā pirmkārt kamdēl jums uzlikti numuriņi ja var nākt bez tiem... iedegas mans numuriņš un es pēc numuriņa arī ienācu.
Man tiešām negribās ar jums turpināt sarakstīties jo par jums neko labu pateikt nevar labāk darītu savu darbu nevis te sūdzibas lasiet un meklējiet kašķi.
Kamdēļ jūs zvaniet un uzziniet mana bērna diagnozi? es tam piekrišanu nedevu man nav ne mazākas velmes lai tāda, kā jus interesētos par manu meitu

"Ja jums vēl ir kādas pretenzijas, tad gaidu jūs pie mūsu priekšniecības, lai kopīgi atrisināsim problēmu."

Gaidīsiet ne Jūs mani, bet gaidīšu es jūs, labi ja tikšanas vieta būs jūsu priekšnieciība varbūt tiksimies citā iestādē!
Atrisināt problēmu??? Jūs no sākuma atvainotos tad turpināsim risināt!

B blondā 24.10.2012

Krieviski to sauc-правда глаза колет!!!
:))))))

M mikija 24.10.2012

Sāksim ar to, ka vestu uz bērnu Gaiļezeru, bet nu pieņemu, ka cilvēks var nezināt, ka blakus lielajam ir arī mazais. To, ka nevienā slimnīcā neviens ārsts neārstēs bērnu, ja tā nebūs bērnu slimnīca arī fakts. Nezinu kā uzvedās māmiņa, bet nu vai tad ārstam galvenais ir piederīgais jeb pacients? Vai bija tik grūti pajautāt, kas par vainu un izčamdīt to vēderu, jo lai noteiktu vai ir apendecīts vai nav, nav obligāti jābūt pediatram. To var izdarīt jebkurš ārsts. Skaidrs, ka mums ar to neatliekamo ir bēdīgi un pat tie, kuri vēršas pēc profila, to nereti nesaņem. Smīkņam gribu teikt, ka nevajag tik ļoti smīkņāt, jo tā var ar to šķībo mūli palikt uz mūžu - ieklemmēsies kaut kas sejas muskuļos un būsi smuks uz mūžu. Un vēl - pat ja māmiņa kliedz un vēl nezin ko dara, tad ārstam tomēr jāprot saglabāt mieru, jo diemžēl viņam tāda profesija - jāmāk saglabāt mieru jebkurā situācijā un vēl jo vairāk neatliekamās palīdzības nodaļā strādājot.