NEATLIEKAMA MEDICINISKA PALIDZIBA GAILEZERA - Palidzibas sniegsana

Labdien, es nezinu kur griezsties un kam teikt par to kas notiek.......
'sodien manam bernam bija stipras sapes vedera, vemsana un galvas reibonis es pati dzivoju arpus Rigas pati aizvedu uz tuvako neatliekamo palidzibu uz Gailezeru sedejam rinda gaidijam kad mus pienems gaidujam 55 min. kaut cilveku daudz nebija pirms mums bija 2 cilveki, kad mes iegajam uznemsana blonda sieviete par dakteri es vinu nosaukt nevareju diezgan rupji pateica ka mums te darit nav ko mums jabrauc uz Vienibas gatvi, es ludzu lai vismaz kautko arsti izdara vai kadu tableti iedot bernam pretsapju ludzu vai neviens arsts nevar apskatit varbut bernam akla zarna, mani gandriz pasutija 5 majas talak,runaja ar mani rupji un skali, pec tam vina saka prasit berna datus es jau saku domat ka tomer mums spes sniegt NEATLIEKAMO PALIDZIBU bet ne .....datus paprasija un faktiski pasutija mani ar manu bernu...... kad es uzdevu jautajumu kadel jus rakstijat datus atbilde bija sekojosa.... es piefikseju, ka jus griezaties pie mums pec palidzíbas... BET KUR PALIDZIBA???? es pati tagad diezgan nopietni slimoju un vis kas notika sodien visa ta blausana un no manas puses lugsana lai palidz manam berninam , loti stipri atspogulojas uz manas veselibas un uz berna protams ari ,vel berns no ta visa guva moralu tramvu jo arste bernu klatbutne atlavas runat paagstináta toni musu 'gimene tas nav pielauts un meiti'na man raudaja un bija nemieriga visu dienu un vakaru nezinu kas bus nakti. Protams es aizvedu bernu uz Vienibas gatvi tur bija loti atsaucigas arstes kuras sniedza palidzibu paldies Dievam nekas nopietns, to ko darija Vienibas gatve to ari vareja izdarit gailezera jebkurs arst, ja ari nevareja tad vismaz pieklajigi vajadzeja paprasit lai es vestu bernu uz citu slimnicu vai piedavat izsaukt atros nevis bojat nervus.
Ta strada musu MEDICINISKA NEATLIEKAMA PALIDZIBA lai uz durvim liek pazinojumu ka palidzibu sniedz tikai no 18 gadiem!!!

Paldies par to ka uzklasijat!

Vienibas gatves arstiem LIELS PALDIES!

F

drakonica 12.11.2012

labāk nesūdzēties eto ti pro sebja ? tak ti ne rastraivajsa ti poka doma tak caj piparmetru popej mozet polegcajet xaxaxaxaaaxax

L labāk nesūdzēties 13.11.2012

Nu es gan vairāk domāju pūķveidīgos. Un tiem tiešām čaijs nepalīdzēs.

drakonica 13.11.2012

nu cto ze ti sam(a) sebe protivorecis to ti prizivajesh cajem lecitj vsakije nedomoganija a tut govorish cajs nepalidzes! Nu todi tebja zalj mne vsegda zalko ubogih nu nicego ti ne otcaivajsa i u tebja kogda nibudj vsjo budet horoso glavnoje poverj v sebja!
oj cutj ne zabila samoje glavnoje sleduj svojemu sovetu i vsegda !!! slisis vsegda rokas pēc kakāšanas mazgā!!! :)

drakonica 14.11.2012

net ne mogu ostatsa v storone ctobi ne prokomentirovatj
slusaj samij umnij komentator ja pocitala tvoi komenti da ti molotok komentirujes mnogo toljko bez tolku i cto ti kazdogo obosratj starajesa v kazdoj probleme ti samij umnij ti kto sdesj umivaljnikov nacaljnik i mocalok komandir? ti kto takoj ctobi sdesj ljudej unizatj ili oskarblatj ti poubavj pil a to znajesh hakerov mnogo mogut i adresok probitj, eto ne ugroza eto tak preduprezdenije a to narvosa ne na togo kogo nado sdesj ljudi raznije obitajut tak cto ludse prezde cem palcikami stucatj po klaviature podumaj cto ti hoces napisatj a to nadojelo smotretj na moraljnogo uroda kotorij kazduju problemu obsirajet i ljudej obzivajet ti s nimi znakom cto ti ih pozvolajes sebe tak unizatj
virodok ti neocesanij! Ti k zerkalu podojdi i posmotri kto tam na tebja smotrit vot jemu etu vsju grazj i viskazivaj a ne sdesj zasorajes efir!
Tfu kozlina!

drakonica 14.11.2012

kakogo ti dacesalsa ko mne, ti kto takoj ctobi somnoj tak razgovarivatj, ti bi svoju pāksti prikril bi i daljse prodolzal podlizivatj jasno! za menja ne perezivaj ja boljnicku s detsadikom ne pereputaju a vot ti vidno do sih por putajesh gde nahodisa ili v obscestve s ljudmi ili v hlevu s rogatoj skotinoj! po manere povedenija javno vtororje tebe blize . Ja sdesj s ljudmi obscajusj a ne s ubkjudkami tipo tebja tak cto budjte tak ljubezni stulbs lops i ne pisite mne boljse
a hakeram mne i zvionitj ne nado :) mogu adres hotj sejcas opublikovatj xa-xa-xa-xa-xa- stavj cajnik mi idjom k tebe XAXAXAXAXAX smīkņa smeknul?

drakonica 15.11.2012

aga sejcas, kak ti skazal, tak i budet raskatal gubjonku, sejcas snurki na botinkah poglazu i adresok napisu !
u menjaa net ne malejsego zelanija obscatsa s osoboj u kotoroj IQ raven (0) nulju, nu jesli konecno ti v kurse cto dlja celoveka znacit IQ

C cristiii 15.11.2012

Tā es arī nesapratu vai tas bija bērnu Gaiļezers vai pieaugušo. Ja bērnu, tad man par to ir vislabākās atsauksmes. Nekas nekas tāds nav bijis. 2x vedām paši bērnu, 1x ar ĢĀ nosūtījumu un 2x ar ātrajiem. Ja pieaugušo Gaiļezers, tad jābrīnās par to, ka vispār ir bijusi doma bērnu tur vest.

C cristiii 15.11.2012

smīkņa. Nu tad es brīnos, ka cilvēks neiedomājās aizvest bērnu uz 2 minūšu attālo bērnu slimnīcu. Tas taču loģiski, ka tur neņem bērnus pretī, jo bērniem ir bērnu slimnīca. Viņiem pat noteikti nav zāles ko dot bērniem. Tā pat kā bērnu slimnīcā pretsāpju zāles dabūju tikai no māsiņas privātajiem krājumiem, jo viss kas tur ir, ir domāts bērniem.

drakonica 15.11.2012

oj ne mogu rasmesil tak rasmesil aga sdesj odna toze znaki ravenstva stavila mezdu mnoj i fabioloj nu da konecno te ljudi kotorije vstupilisj za avtora znacita srazu = Fabiola kakije vi ne dalekije, a Fabiola molodec cto ignorirujet vas ! Ja dumaju vi i mezinca na jejo ruke ne stoiti!
o zabila sdelatj vivod smīkņa= blonda
smīkņa a tebe zacem znaki pripenanija tak cto spotikajesa i procestj ne mozesh? zabila u tebja ze kozlik lapauhij IQ =O

drakonica 15.11.2012

cristiii ti udivlon cto rebonka ne otvezli v detskij Gailezers kotorij nahoditsa v 2 minutah. a ja vot udivlajusj cto vracj kotoraja ih ne prinala ne posovetovala cto projedte 2 min i vi budite tam gde nado a ona ih celenapravleno gnala na Vienibas vot nad etim stoit zadumatsa cto za vracj ! potomucto mamocka mogla ne znatj ob etom temboleje kak ja ponala ona ne iz Rigi a vot doktorse etoj FUUUUUUUUUUUUUU!

drakonica 15.11.2012

smīkņa ja kaut ko gribi dirst, tad dari to vienā vietā.
normaljnije ljudi eto delajut v WC no ti zhe bednjazka ob etom ne znajesh poetomu sdesj razdajosh svojo dermo na pravo i na levo! Mozet tebe pampers kupitj raz u tebja takoje nederzanije derma!
Mne zalj tak ubogih kak ti . Bednjazecka.

drakonica 15.11.2012

da net zhe kozlik ti ne ugomonnij osibocka visla u menja vsjo naturaljnoje !A V knigu rekordov skoro ti popadosh kak samij, samij, samij ne umnij muzcina jesli ti voobsce muzcina. Boljse pohoze cto ti mezdu, mezdu zastral tipo ONO!

drakonica 15.11.2012

Oj podzilki zatreslisj(komats) ja tak ispugalasj (komats) sledstvija vedut KOLOBKI!
Cto ze ja teperj delatj budu ? Menja raskusili po nictoznim faktoram oj(komats) oj (komats)
Slusaj ti mudila ti uze opustilsa nize plintusa davno! Nascot zapjatih i vsego ostaljnogo da mne pofig kak mne hocetsa tak ja i piwu sdesj!
V polzju Fabioli viskazivajusj jesli ti ne zametil ne odna ja menja prosto zadeli tvoi komenti takije ze debiljnije kak i ti
davaj teperj vseh priravnivatj k avtoru kto vstal na jego storonu
S Fabioloj licno ne znakoma k sozaleniju no poznakomilasj bi !
A ti vikidish posle aborta poostoroznej na povorotah v svoih viskazivanijah! A to sdesj ne problema obsuzdajetsa a tvoja gnilj! I tebe do urovna pervoklasnika jesco sratj i sratj! Ti jesco v stadii zarodisa!
Tak cto podgoni svoj IQ hotja bi do 70 vsjo ze debilom bitj tebe budet prijatnej cem vobsce ni kem! I zvatj tebja nikak!
Mudak!

drakonica 15.11.2012

da s toboj na odnom pole sratj net zhelanija saditsa kuda uzh jesco tebe i ctoto rasskazivatj! u tebja tvoja blakalka ne zakrivajetsa vot sebja i slusaj! starij perdun !
smīkņa smotrju na tvoju fotku rilo u tebja porosacje! brrrrrrrr

drakonica 15.11.2012

smīkņa kozlik dorogoj ti u menja prosil statju skinutj ja sovsem zabila no vot pozalujsta citaj mozet tebe pomozet! I sleduscij raz ne oplowajes! ja ponimaju eto bolezneno dlja muzika nu nicego bivajet ne nado ze sejcas sdesj tak sebja vesti hotja eto odin iz priznakov!

vnimateljno procitaj! Tam vsjo o tebe! Ti bi ne sdesj sidel menja karaulil a s zenscinami proboval bi a to toljko mozgi j... umejesh a vot s babami ni kak :(

dubliruju

smīkņa man ļoti žēl ir tavu vecāku. Ļoti..
Komentēja: Oct 29, 2012

Flips

smīkņa jo viņi tak saprot kadu morālu kropli ir laidusi pasaule. Un doma viņiem tas nesāp, redzot kāds Tu esi neaudzināts, rupjš un neizglītots? KAs māk tikai apvainot cits virtuālā vidē?
Komentēja: Oct 29, 2012

Flips

FLIPS prav na vse 100% ! Mne zalj i vas ubogih i vasih roditelej kotori ne smogli vas vospitatj normaljnimi ljudmi!
Na etoj note ja s vami proscajusj potomu, cto vi ne stoite togo ctobi ja obbivala svoi palciki i manikor o klaviaturu otvecaja pustomu mestu vi ne ljudi vi NE-CTO i NE-KTO v etoj strane da i v ljuboj drugoj vi budete tfu pustota!

A vsjo cto vi mne zelajete, vsjo cto vi mne piwite, zelaju ctobi vam vernulosj v 10 kratnom razmere!
A Ja vam zelaju scastja i zdorovja!

drakonica 15.11.2012

A jesco zelaju smīkņe izlecitsa ot impotencii a to muzik bez erekcii kak bezalkogoljnoje pivo, vrode pivo pjow, a po golove ne dajot, vrode seksom zanimajewsa a udovoljstvija nety!
Muzajsa muzik u tebja vsjo polucitsa! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ti s Mawkoj KULACKOVOJ druzi, drugih variantov nety!

drakonica 16.11.2012

smīkņa konecto ti zenscita t.e šmara podzabornaja muzika nazvatj muzcinoj nevozmozno kogda clen na pol westogo!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) rasmewil tak rasmewil, no ja nad boljnimi ne smejusj
ti bi hotj citati vibiral kotorije otnosatsa ko mne licno a ne v obscem djatel ti pustogolovij

drakonica 16.11.2012

tvoj adres pozalujsta!
Tvaika iela 2, Rīga

ti tam ne busuj skoro tebe ukoljcik sdelajut protiv bewenstva! konecno tvoj diagnoz ne izlecim...medecina sdesj bezsilna!