www.sudzibas.lv Jūlija Kāzu Salons Attieksme salonā ''Jūlija''

Kāzu salons ''Jūlija'' - Attieksme salonā ''Jūlija''

Salons skaists, bet attieksme diezgan nepatīkama, laikam tāpēc, kad vēlējos iegādāties kleitu kuras aptuvenā cena ir 250Ls. Apkalpoja divas nelaipnas pārdevējas ar blondiem matiem, pieļauju kad viņu algas ir atkarīgas no pārdotajām kleitām, pēc principa- jo dārgāku kleitu pārdod, jo lielāka alga.

B

B Buciite 27.03.2013

Pieņēmums ir secināts pēc faktiem-
1. attieksme- ienākot salonā sagaida laipni, bet kad nosauc summu kādā es vēlējos iekļauties, laipnā attieksme mainījās ar teikumu- ''Kaut ko jau atradīsim!''
2. uzmērot pirmo kleitu, teicu kad neiet pie sirds..atnesa nākamo, kura bija skaista..meitene man viņu aizsēja, kādu laiku nedaudz pastāvēju, padomāju, bet tomēr nolēmu kad šī kleita tomēr nav mana. Teicu, kad nejūtu saikni ar kleitu uz ko es saņēmu nepatīkamā tonī atbildi- ''Vajadzēja uzreiz teikt, tad es nebūtu viņu sējusi!'' (secinājums- ja kleitu aizsien, tad jāpērk?!!!)
3. kopsummā kādas, varbūt, 4 kleitas piemērīju un īsti neviena no tām neiekrita sirdī. Pēdējo atnesa kleitu, kura stipri pārsniedza manu ierēķināto budžetu. Protams, kleita skaista, pieguļ ideāli, vienīgi bija stipri par garu priekš manis, bet to visu var labot un nogriezt īsāku. Meitene sāka skaidrot ka nekur, nevienā salonā neatradīs tik ideālu kleitu. Ja nevaru atļauties, lai es ņemu uz īri, kas izmaksās 250Ls. Tā arī teica, kad neticot, ka es atradīšu kleitu lētāku pa 700ls kura būs kvalitatīvāka par viņas piedāvāto kleitu.
Ar tādu attieksmi, es pat nepieļāvu domu īrēt kleitu, mana vēlme bija ātrāk iet prom no šī salona, ko arī izdarīju. Pēc salona ''Jūlija'' iegriezos salonā ''Bertini'', kurā ļoti laipni sagaidīja sieviete ar akcentu. Un tur arī atradu savu ideālo kleitu, kas nepārsniedza manu budžetu.
4. pielaikojot ''Bertini'' salonā kleitu, ienāca divas krievu tautības meitenes, kas arī bija ļooti sašutušas par attieksmi salonā ''Jūlija'', pēc viņu teiktā, viņas esot pat izdzītas no salona un pat ar nepieklājīgiem vārdiem apsauktas. Un iemesls arī esot bijis tas kad gribēja iegādāties kleitu, kas nav dārgāka par 200Ls

T Taura77 13.04.2013

Polnostju soglasna s autorom, zashli s sestroj v etot magazin v poiskah platja, no otnoshenie prodavca (blondinki) otbilo vjskoe zhelanie dazhe chto-libo meritj, tak kak s poroga ona zajavila, chto esjchas smotretj platja neljzja, zanjato - primerkoj, no mozhno meritj. kak mozhno meritj, ne posmotrev, neponjatno??? Vladelcam magazina ja bi posovetovala smenitj obsluzhivajushij personal - oni otpugivajut klientov!

S Simona21 14.04.2013

Jā, blondā pārdevēja ir galīgi garām, nosita jebkuru interesi meklēt tur kāzu kleitu!!! :( Visos pārējos salonos uz Avotu ielas pārdevējas bija daudz laipnākas un izpalīdzīgākas!

M memmesmeitiņa 21.04.2013

Burtiski šodien biju šinī salonā. Pie tam pilnīgi neplānoti, domājām tikai nobraukt un apskatīties, kas no Avotu ielas saloniem strādā svētdienā. Biju šo sūdzību lasījusi tāpēc vēl jo vairāk baidījos tur iet, bet labi, ka iegāju. Nezinu, protams, cik tur ir to blondo pārdevēju, bet man bija tumšmate un blondīne un salona apmeklējums bija ļoti pozitīvs, pārdevējas ļoti draudzīgas un izpalīdzīgas, bez tam, man līdzi bija sīkais, kas vispār varētu būt jeb kuras vīzdegunīgas un īgnas pārdevējas bieds. Pieļauju, ka tas, kas kādam varētu nepatikt, viņām ir sava pieeja, bet sapratu, ka tā ir pamatota un profesionāla, arī mums teica, kā minēja Taura77, ka vai nu mēram vai nemēram, bet tas nebija rupji un tas bija ļoti pareizi, arī ieteica neizvēlēties krāsu uzreiz, bet piemērīt dažādas baltā nokrāsas, jo kleita mugurā izskatās citādi. Un, starpcitu, nopirku kleitu par 250 Ls un neviens nerauca degunu, lai gan laikojām arī dārgākas kleitas. Es par šo salonu esmu sajūsmā un priecājos, ka nepaklausīju sliktajām atsauksmēm.

Stella 27.04.2013

Iesaku kleitas pirkt Polijā, vienreiz aizbrauc un nopērc tik cik tev maciņš atļauj. Kāzu kleita (jauna un skaista) var maksāt 3 Ls !!!

M Maddalena 27.04.2013

Bet par vīru var duci bomžu sarunāt par pudeli! Un trīslatainajā kleitā ar visu duci apprēcēties.

Stella 28.04.2013

:D Hahha :D

P pūciņa 29.04.2013

Arī man nācās vilties salona blondajās meitenēs un viņu attieksmē...
Kāzas būs ar ceremoniju un fotosesiju. Tas tāpēc ka man nepatīk īpaša uzmanība un lielā ballīte, gribas šo dienu izbaudīt priekš sevis.
Meitenes sākumā prasija par summām, bet es teicu ka gribu nomāt.. tas laikam ir slikti?
Es biju iedomājusies ka šim gadijumam varu kleitu īrēt. Protams plīvuru jāpērk vai jāšuj un to gan jāpatur piemiņai-svēta lieta :)

Nu tad es saņemu attieksmi no meitenēm pa pilnu programmu...
Man 3x asi uzsauca ka kleitas uz ko tajā brīdī ir PĀRDOŠANĀ! es gan pateicu ka es apsveru arī tādu variantu un kleitu ko izvēlējos mērit no pārdošanas rindas man tā arī nepiemērija...
neko īsti nepiedāvāja, tikai asi teica ka jebkuru un viss...
vel bija dažādi nelaipni komentāri, ko varētu aprakstīt no 1-10
es jau taisijos jautāt, vai esmu vinjas kaut kādā veidā aizvainojusi ka viņas tā kareivīgi ir nostājušās.
Es zinu ka uz manas rokas somiņas nav rakstits 250ls, bet mīļās meitenes, ir arī tādi cilvēki kas savu vērtību un turību nevēlas izrādīt katram pretīmnācējam!

P Paciente 29.04.2013

sukas!

Z Zhanettt 13.06.2013

Man rītdien tur sarunāta vizīte - pa telefonu pateicu, ka gaidāmas mazas kāzas, un, attiecīgi, meklēju vienkāršu grūtnieču kleitu ar paaugstinātu vidukli summā no 100 - 150 Ls. Pārdevēja laipni atbildēja, ka, protams, kaut ko sameklēs, lai droši pierakstos. Tad jau pastāstīšu, kā man gāja un noteikti uzjautāšu arī par šo negatīvo gadījumu. Viņiem gan rīt izpārdošana, varbūt tāpēc cenu iespējas lielākas.

I ievina_g 26.06.2013

Vakar izstaigāju praktiski visus Rīgā pieejamos salonus un bija maigi sakot šokēta par salona Jūlija apkalpojošo personālu. Pārdevēja atļāvās izteikt repliku, ka pēc mums redzot, ka nevaram atļauties kleitu par 3 tukstošiem, kad pirms tam paskaidrojām, ka cena nav galvēnā, bet gan lai kleita patiktu un derētu ideāli. Vēlāk likās dīvaini, ka viņa lika izģērbties pirms vēl kāda kleita bija apskatīta vai piedāvāta. Kad jautāju parādīt kādu kleitu pēc mana vēlamā apraksta, viņa lika skatīties un meklēt pašai. Vīrs tikai noteica -kas par cirku- un mēs devāmies prom.
Vēlos piemetināt, ka kleitu mēs tomēr atradām, citā salonā protams. Pādrevēja bija ļoti sirsnīga un pieklājīga, veltīja visu savu uzmanību un ne reizi pat nelika manīt, ka mēs viņai kaut kā traucētu vai vēl nez kas. Ļoti patika! Paldies salona "Abi divi" darbiniecēm :)Lai Jums labi sokas!

S student1 19.07.2013

Согласна, что в этом салоне отношение к покупателю прсото отвратительное. Пришли туда с подругой, она сказала что предел 400 лат. Объяснила какое платье хочет, какого цвета..В итоге даже посмотреть платья не дали. Мы сказали - давайте мы сами посмотрим плятья..если что-то понравится выберем. Нам даже этого не дали сделать, не то что бы померить.
Продавец - блондинка, сказала что только у них оригинальные платья Магги Соттеро и что только она и её коллеги разбираются в настоящих тканях. Стала нам показывать каталоги...полный бред...
Одна из этих продавщиц бландинок - дочь хозяйки..вот и ведёт себя по хамски и вседозволено.
Кстати говоря, после этого зашли в Бонни, это салон этой же сети, но там обслуживание на высшем уровне. Очень любезная девушка, объяснила... посмотрели и померили.

P pūciņa 03.08.2013

Ļoti nepatīkama apkalpošana, iskatās ka pārdevējas apmācītas centrāltirgū 95 gadā!
Ar tadu attieksmi šī salona popularitate musu mazajā latvijā ātri vien kritīsies.. un man liekas ka jau kritas.

Salona vadibai es ieteiktu ar STEIGU nomainīt visu personālu, un ieguldīt personala apmacībā!

Paskatieties kā pārdošana notiek pasaulē, vai pat nav jāskatās tālu, var aiziet uz Sola Cafasso, paskatities kāda sistēma ir klientu apkalpošanā. Patīkami un skaidri klientam, vieglāk pardevējam un efektīvāk pārdošanai!

S silvery 03.08.2013

Arī biju aizgājusi uz salonu "Jūlija" un apkalpoja blondīne. Teicu kādas cenās varu iekļauties un viņa ļoti jauki parādīja kleitas uz atlaidēm, kuras varētu man piestāvēt.Attieksme ļoti patika, jo pirms tam biju salonā "Bonni", kur pardēvēja bija vienkārši drausmīga. Teicu, ka gribu apskatīt kleitas, kas ir uz akcijām ( tā ir rakstīts viņu mājaslapā). Pārdevēja teica, ka viņiem to nav un kur es kaut ko tādu redzēju un sāka runāt par atlaidēm, kas būs decembrī. Būtībā kaut ko bezsakarīgu. Nolēmu vienalga paskatīties kleitas, bet protams draudzīgās cenās un kas piestāvētu man kā grūtniecei. Pārdevēja atnesa gigantisku kleitu, kas man ir par lielu, kuru velk sievietes, kuras precas gados, lai apslēptu lieko svaru, palielas rokas utt, pati vienkāršāka 350 ls. Biju mērījusi kleitas iepriekš un zinu, ka manā gadījumā ir tikai palielāks vēders un ļoti labi piestāv grieķu stila kleitas, kurās uzvelkot apakšsvārkus nekas pat nav redzams. Pārdevēja smejoties pateica, ka šī kleita piestāvēšot manai draudzenei nevis man un visas kleitas man nederēšot. Ļaut pašai skatīties neļāva, lai varu apskatīties, kas man tīk, jo es arī zinu, kas man piestāv pēc citu salonu apmeklējumiem, kur neviena pārdevēja nebija atļāvusies tā runāt un nesa daudz smuku jauniešu kleitu, kas man arī derēja, ja cena bija augstāka par iespēju pirkt, piedāvāja nomas iespējas.

T Tumshmate 30.01.2014

Shodien ar draudzeni izstaigajam daudzus salonus, salona "Julija" bija bargaka pardeveja, bet loti tiesha un konkreta, ieteica ka un kas labak, protams, nebija parak tur smaidiga un parlieku laipna, bet nebija ari briesmiga!! Salona "Santa", "Abi divi" un "Bonni"(pardeveja-Madara) bija loti jaukas un laipnas pardevejas. Viss atkarigs no Jums meitenes, kada Jums bus attieksme, tada vinam! :) Citos salonos(Beautiful day, Art Mode) nu attieksme, nu tada-nekada...

S sirdspukite23 22.02.2014

Sodien devos uz Rigu meklet kleitu savai ipasajai dienai. Pirms tam sazinajos caur epastiniem ar kazu salonu" Julija". Tur man atbildeja, ka mani loti gaidis un ka par manu budzetu var atrast loti skaistu kleitu.
tad nu devos uz Rigu, pirmais salons, uz kuru devos bij "Julija", cik atri iegaju, tik atri izgaju, praktiski tiku izmesta no salona, ar vardiem MES NEKO NEVARAM PIEDAVAT, MJMS NEKAS TADS NAV. Nebiju saskarusies ar tik nelaipnu attieksmi. Vienmer domaju, ka tadas vietas jabut laipnam un smaidigam darbiniecem, bet redz ka kludijos.
Visa diena bij sabojata un biju asaras, jo jau pirmaja salona tiku ta atraidita un pazemota.
Neiesaku doties uz salonu "Julija".Varbut ja jusu budzets kleitai ir sakot no 600 vai vairak, tad attieksme butu savadaka.
Jutos loti vilusies un pazemota :(

S shantelle 12.03.2014

Lasu atsauksmes, un kaut kā neiet kopā vairums komentāru ar manu pieredzi šaja salonā!
Palasīju atsauksmes un baidījos iet uz šo salonu, taču, kad apstaigajot kādus 9 veikalus, neko neatradu, iegāju tomēr salonā "Jūlija" un biju patīkami pārsteigta!
1.Pārdevējas palūdza uzgaidīt, jo visas bija aizņemtas - nekas traks, pagaidīju!
2.Kad pienāca mana kārta laikot kleitas, pienaca, uzjautāja ko es vēlos, kāds ir mans budžets - pilnīgi normāli to uztvēru, iedomājos kas būtu ar kleitām, ja katra līgava viņas čamdītu un taustītu (laikam tikpat netīras visas būtu ka salonā "Abi divi"), un piekrītu ka nav vajadzības mērīt kleitu, ko nemaz nevaru atļauties.
3. Kad kleitu uzvilka mugurā, pardevēja uzreiz prasīja, vai man patīk, vai sienam ciet (iedomājieties meitenes, cik kleitas viņas pa dienu sasien, un kāpēc to darīt, ja kleita līgavai nepatīk)
4. Pārdevēja uztvēra pat to ka mums kāzas ir vienota tonī, un piemeklēj pieskaņotu aksesuāru kleitai.

Nemaz necentās man nopārdot dārgāko kleitu, abas nonācam pie secinājuma, ka kleita, kuru beigas tur arī nopirku izskatās dievīgi, kaut arī bija uz pusi lētaka neka otra, kura arī bija ļoti skaista. Uzmanības man netrūka, pat atļāva uz nedēļu kleitu atlikt, un kad pēc nedēļas tomēr atgriezos pēc savas kleitas, pasniedzot to man, samīļoja un uzdāvināja vēl piedevām šampanieti, lai varam ar vedējmāti nosvinēt šo pirkumu!

Nesaprotu meitenes, kāpēc esat tā vīlušās, varbūt tomēr pašām nebija pareiza attieksme... Padomajiet, ja jūs būtu salona īpašnieces, vai ļautu visas kleitas taustīt un laikot, ja redzētu, ka kliente nemaz netaisas neko pirk? Nedomāju vis... :)

S sirdspukite23 12.03.2014

Tas varbut atkaris, kads garastavoklis pardevejai. Neviens jau nesaka, ka ir uzreiz viss jacamda un visas jalaiko, bet pieklajigu atsauksmi jau varetu sagaidit. Un atbildet laipni.

K kristine86 17.03.2014

Интересно прочитать комментарии. Я покупала платье в салоне Юлия в прошлом году, про бюджет у нас даже не спрашивали. Согласна, что девчонки строгие, потому что покупательницы мозг ...бут своими пожеланиями еще как, как и их многочисленные родственники. Мы с мамой на тот момент были овень уставшими, тк до этого обошли кучу салонов. Я не помню, смотрела ли я визуально платьч, но была рада, что сказала о своих пожеланиях и мне просто приносили платья, я говорила, нравится, или нет. Во всех платьях смотрелась хорошо, поэтому не думала, что совершу покупку, не было того самого для меня, но при этом никто не давил на меня. В результате, то самое нашлось, покупку мы сделали, нам скидку еще сделали, мы остались довольны. По поводу цены, не считаю, что в данном салоне можно приобрести платье за 200 лат, поэтому и заходить в этот салон с такой целью не следует. Вы же не идете в дорогой ресторан в надежде попить кофе, как в недорогом кафе. У нас простые платья уже по 70 лат (Монтон, например), чего же ждать от свалебного. На мой взляд, прекрасное платье можно приобрести или сшить в диапазоне 400-450 лат. А если хотите дешевле, загляните на ss.lv, где все эти платья в прекрасном состоянии и после химчистки, мое я там, например, выставила. И дешево и сердито.

S Sourire 08.11.2014

Только самое плохое могу сказать о салоне "Julija". Померила примерно 7 платьев (заранее сказала, что платья с ценой до 1000 евро можно предлагать). В итоге мне было сказано, что к платью я еще не готова и у них для меня ничего нет - психологи истинные прямо :))) Зашла напротив в салон "Amelia", на вешалках платьев 20 всего. Первое примеренное оказалось МОИМ- самым красивым и роскошным! Цена в разы ниже, чем в Julii, но оно уникально, а не штамповка. Продавщица оооочень приятная! И к платью я оказалась готова!!! :)