Kāzu Salons Jūlija - Slikta apkalpošana

Vēlējos pabrīdināt visas citas topošās līgaviņas, lai nesabojātu savu garastāvokli kāzu kleitas meklēšanā!
Devos uz Avotu ielu, lai iegādātos līgavas kleitu, no sākuma iegriezos mazos kāzu salonos, kur apkalpošana bija brīnišķīga, visas man interesējošās kleitas tika parādītas un bija iespēja arī novērtēt audumu.
Devos uz kāzu salonu "Jūlija", kur paskaidroju, ka meklēju konkrēta tipa kleitu, uz ko man atbildēja- "Ģērbieties nost, es nesīšu kleitas un laikosiet." Es atbildēju, lai netērētu, ne Jūsu ne savu laiku, labprāt no sākuma apskatītu konsultanta piedāvātās kleitas un pēc tam izvēlētos tās, kuras ir mani ieinteresējušas -pielaikotu, jo vairākām kleitām manam izvēlētajam kleitas tipam bija nepatīkams audums, vai smagnēja apakša. Uz ko man atkal konsultantes jau rupji atcirta - "Mūsu veikala politika tā nedarbojas." Sanāk, tā, ka viņas pašas izvēlās MANU kāzu kleitu, neļaujot man pat piedalīties izvēlēšanās procesā. Uz ko es atkal atbildēju "Es labprāt no sākuma apskatītu Jūsu izvēlētās kleitas pirms pielaikošanas" uz ko man konsultante atbildēja "Nu tad nebūs!" Un vēl kas bija diezgan rupji- konsultantes jautāja- "Kādā summā vēlaties iegādāties kleitu?" uz ko es atbildēju - "Līdz 500e", konsultante atbildēja- "Cenas sākas no 500e", nodomāju, labi, jāpamēra, varbūt kāda tomēr iepatiksies, atļaušos arī vairāk kā 500e. Uz ko man konsultante rupj atcirta- "Ja Jums kleita iepatīkas, un cena ir augstāka par 500e, ko tad Jūs darīsiet?" Ar kādām tiesībām, konsultants drīkst aizvainot klientu, par viņa budžetu?! Kāda gan šai konsultantei ir darīšana, gar manu budžetu, viņas pienākums ir apkalpot klientu, un galu galā - klientam vienmēr ir taisnība! Varu droši pateikt, ka šis salons palaida garām klientu, kurš noteikti būtu iegādājies kleitu arī augstākā summā! Padomājiet pirms dodaties uz šo salonu!

E