Jūlija Kāzu Salons - Kvalitāte

Nopirku šajā salonā savu kāzu kleitu, tā bija brīnišķīga, bet pēc pirkuma atklājas dažas nianses, kuras sabojā visu skaisto noskaņu, kura bija pirkuma izdarīšanas brīdī. Iesaku ņemt vērā, ka šis salons bez maksas jūsu kleitu neiepakos kleitas maisā, par to jums jādomā pašai. Ja kleita nav kupla, maisu man nopirkt pa papildus 35 eur, ja kupla - 55 eur. Par to pārdevēja neinformē, kad tiek veikts pirkums. Mani informēja tikai par plīvuru - 50 eur, šuvēja - 50 eur, apakšsvārku noma - 50 eur. Pirku kleitu ar atlaidi, jo bija jau septembris it kā sezonas beigas un pārdevēja apgalvoja, ka ar kleitu viss ir kārtībā, vienkārši ir akcija. Tad nu es iesaku pirms pirkuma rūpīgi aplūkot kleitu, jo man bija šoks. Ja mana kāzu dienu nebūtu jau nākošajā dienā es kleitu aiznestu atpakaļ uz salonu. Pie pogām mugurpusē bija 2 mazi Caurumiņi, kurus var pamanīt tikai rūpīgi aplūkojot, vai pogājot ciet. Tātad par to zināja gan pārdevēja, gan šuvēja, kuras pogāja kleitu ciet. Kāzu kleita nav tas lētākais pirkums, tāpēc es vēlos nopirkt kvalitatīvu produktu par ieguldīto naudu!

01.10.2020

Perons skaidrā 02.10.2020

55eur par maisiņu?

Arkukušjans 02.10.2020

Via tik Jums nav ienacis prāta atdot šiem atpakaļ kleitu pēc kāzām kā līgumam neatbilstošu? HAHA tad nu figu Jums būs!

Jā, piekrītu! Kāzu kleitai jābūt kvalitatīvai...lai varētu to izmantot arī savās nākamajās kāzās. :D

A Ahhhh 27.07.2021

Tikai labākās atsauksmes par šo salonu. Pirku kāzu kleitu, iepakoja maisiņā un auduma somā, ar salona logo, iedeva sertifikātu. Un par to nebija papildus maksa, dabūju pat dāvaniņu. Dancoja apkārt riktīgi. Super forša pieredze pirmajām kāzām.

S sannas 03.08.2023

Nopietni? Kāzu kleitu pirki iepriekšējā dienā?