www.sudzibas.lv Jūlija Kāzu Salons Šuvejas darba kvalitāte

Kāzu Salons Jūlija - Šuvejas darba kvalitāte

Vēlos vērst visu potenciālo šī kāzu salona apmeklētāju uzmanību uz šuvējas darbu. Iegādājos vīriešu uzvalku savām kāzām un, protams, bija jāiešuj gan žakete gan bikses. Pēc manu vēlmju uzklausīšanas, šuvēja uzstāja uz savu pārliecību ko drīkst un ko nedrīkst iešūt, lai izskatītos kā iepriekš viņai aprakstīju. Jau tad izteicu savas šaubas par rezultātu.Par cik uzskatīju, ka viņa ir profesionālis un labāk zina, uzticējos.Pēc nedēļas, ierodoties uz uzlaikošanu, netiku, topošā sieviņa paņēma uzvalku manā vietā, jo neesam no Rīgas. Vakarā uzlaikojot, biju, maigi sakot, šokā. Panika būtu īstais vārds. Uzvalks bija sabojāts.Steigā nācās meklēt vietējās šuvējas palīdzību, kura, ieraugot rezultātu, izteica pieņēmumu, ka kāda praktikante mēģinājusi trenēties šūšanā.Zvanot un izsakot savas pretenzijas nesaņēmu piedāvājumu atgriezt naudu.Sieviete, ar kuru sazvanījos bija laipna un arī pārsteigta. Paldies par atvainošanos no viņas puses, bet man tas neko vairs nepalīdzēja.Esiet vērīgi-uzmanieties no tā sauktajiem "profesionālajiem" šuvējiem.