www.sudzibas.lv Jūlija Kāzu Salons Attieksme salonā ''Jūlija''

Kāzu salons ''Jūlija'' - Attieksme salonā ''Jūlija''

Salons skaists, bet attieksme diezgan nepatīkama, laikam tāpēc, kad vēlējos iegādāties kleitu kuras aptuvenā cena ir 250Ls. Apkalpoja divas nelaipnas pārdevējas ar blondiem matiem, pieļauju kad viņu algas ir atkarīgas no pārdotajām kleitām, pēc principa- jo dārgāku kleitu pārdod, jo lielāka alga.

B

S Sanita Stiebriņa 29.01.2016

šodien bijām salonā Jūlija....Māsai meklējām kleitu svarīgajai dienai.Attieksme "superīga"...Māsa pārdevējām pastāstija kādu kleitu vēlas, bet ne vienu kleitu nepiedāvājot-neparādot...tika norādits uz uzlaikošnas kabīni...un mudināta izģērbties.Māsa iebilda, ka pirms sāk laikot-vēlas redzēt kādas kleitas ir pēc viņas apraksta piedāvājumā...lai izvēlētos kuru pielaikos, bet kuru iespējams nē.Pārdevējas atcirta-ka viņas esot profisionāles-dizaineres un labāk zina-ko vajag ko ne klientei...Mēs iebildām- lūdzot pirms parādīt piedāvājumu..lai varm izlemt-patīk vai nē...Mums tika atteikts!!! Tā esot salona politika-un principi!!PROTAMS, ka devāmies prom....Neiesaku līgavām meklēt savu kleitu šajā salonā!

L Lienjush 29.01.2016

Mana attieksme pret šo salonu ir divējāda.. Kad pirmo reizi ierados, attieksme bija ļoti jauka - uztaisīja gardu kafiju, lieliski apkalpoja un piemeklēja kleitas, vadoties pēc manis izteiktajām vēlmēm. Tieši šajā salonā man izdevās atrast savu sapņu kleitu, kuru iegādājos par 500 euro. Viss jau it kā būtu brīnišķīgi - īstā kleita nopirkta un nu var sākt domāt par citām lietām.. Nezinu, vai tā bija intuīcija vai kas cits, bet mēnesi pēc kleitas iegādes (tas nekas, ka kāzas vēl tikai pēc 10 mēnešiem) nolēmu mierīgā mājas atmosfērā to atkārtoti uzmērīt un papriecāties par gaidāmo notikumu. Un pārtseigums! Kleita netaisās ciet! Protams, pirmā doma - ak, laikam esmu pieņēmusies svarā. Bet, mēneša laikā? Nopietni? Pēc tam sarunāju draudzeni, kura palīdzēs aiztaisīt kleitu ciet. Kas zin, varbūt pati kaut ko nesaprotu :) Ideja šāda - kleita ir ar atklailinātu muguru (V veida izgriezums) un rāvējslēdzi, kurš nez kādēļ netaisās līdz galam ciet. Paliek neaiztaisīti apmēram 5 cm. To pat nebija iespējams aiztaisīt ciet līdz galam, jo elpa uzreiz sitās ciet. Paelpot nevarēja un likās, ka ielūzīs ribas. Un tad es mobilajā tālrunī pārskatīju salonā sabildētās bildes, kuras ļāva bildēt tikai tad, ja kleitu patiešām iegādājas. Ja rūpīgāk ieskatās, ir redzams, ka rāvējslēdzis nav līdz galam aiztaisīts ciet, bet pāri ir "pārmaukta" bantē sasienama lente un visādi plīvuri, lai nevar redzēt, ka kaut kas nav kārtībā. Ja brīdī, kad blondā pādevēja man uzvelk kleitu un to it kā aiztaisa ciet, es jūtu un redzu, ka tā man der un glīti piegulst, tad KĀ GAN es varu iedomāties, ka šī jaukā blondīne, man acīs skatoties, noklusē, ka rāvējslēdzis, kuru mugurpusē nemaz tik labi redzēt nevar, patiesībā nemaz netaisās ciet līdz galam? Cerēja, ka kleitu uzmērīšu tikai pirms pašām kāzām, nodomāšu, ka esmu pieņēmusies svarā un atmetīšu ar roku? Protams, jābūt arī pašai uzmanīgākai, bet tomēr.. Dodoties uz šādiem saloniem un iegādājoties kleitu 500 euro apmērā, vēlētos sagaidīt citādāku attieksmi, nevis centienus uzpelnīties, pārdodot nepiemērota izmēra kleitas. Jebkurā gadījumā no ētikas viedokļa par to ir jābrīdina un jādod klientam pašam iespēju izvēlēties - iegādāties nepiemērota izmēra kleitu un to pāršūt vai tomēr nē. Tagad jau problēma it kā ir gandrīz atrisināta - sarunāju datumu, kad viņi šo kleitu pāršūs uz sava rēķina. Iekšā, protams, virmo uztraukums, ja nu kaut kas neizdodas un īsi pirms kāzām ar steigu būs jāmeklē jauna kleita..
Tas, ko vēlos pateikt, dārgās dāmas - esiet uzmanības un pārbaudiet katru sīkumu. Pārbaudiet pat tad, ja Jums liekas, ka viss taču ir kārtībā :)

I Irita Biterina 22.03.2017

Lasu visas šīs sūdzības un brīnos...bijām salonā 17.03.2017 .lai iegādātos kleitu. Mēs zinājām ,ka šēit lētu kleitu nav ,jo pārsvarā ir latviešu dizainera tērpi.Līdz ar to arī cena ir lielāka. Sagaidīja jauka meitene ,iaprasīja ,kādu modeli gribam ,,,8 kleitas uzlaikojām ,,,astoņas un neviena nelaipna vārda,,,nesa ,laikojām ,sēja ,,,VIENKĀRŠI SUPER. iEDEVA LIELU ATLAIDI,LAI GAN PAT DIŽI NECENTOS KAULĒTIES...Ļoti patika ...Paldies ,par jauko dienu jūsu salonā1