Meklēšanas rezultāti

DurbeTūre - ( Komentārs)

mja,es ari esmu braukusi taja ekskursijaa...autobuss nopliisa jau riiga, bet pec tam vinji kka vinju salimeja kopa un tikam uz londonu.bij ok ...

D durbe.. 15.03.2006
Komentāri 4 Izglītība

DurbeTūre - ( Komentārs)

...jums gan tur gāja! Mums noplīsa tikai autobuss, bet šoferiīši sakāvās. Bet tā nebija šī tūrisma firma. Secinājums- eskursijās nekad nedrīkst braukt ar nezināmu transportu un nemūžas divstāvīgaja autobusa ar 68 vietām.Visu vajag atrunāt līgumā. Es zinu kā tas ir :)Jo paldies Dievam, ka tas autobuss noplīsa benzīntankā nevis uz ceļa! Bet mōļie cilvēki, ja vecam autobusam jāpārvietojas pa lielu pilsētu kāda ir Londona ar visiem sastrēgumiem, tad loģiski, ka tas noplīsīs. Mums arī noplīsa tādejādi.

D d 09.02.2006
Komentāri 4 Izglītība

Options Employement - ( Komentārs)

U etih urodov po vsej Rige reklama sej4as visit, dazhe na ostanovkah avtobusnih. S derektoratom v Rige ni4ego ne sdelaesh, oni ni za 4to ne otve4ajut, a do Londonskih ne doberjossa, u nih vsjo po Anglijskim zakonam. Tak chto na loha :)

Palazzo Italia - ( Komentārs)

Biju nopirkusi melnus lakaadas zaabakus Palazzo Italia pirms 4 gadiem, daargi gan, stiliigi, valkaaju nu ljoti daudz, viss jau buutu labi, bet kraaso kaaju peedas, ljoti japapuulass lai atmazgaatu. Viirs bija nopircis vasaras kurpes gaishas, arii taa pati vaina, kraaso kaajas. Riigas daargajos veikalos arkartigi reti vat nopirkt tiesham kvalitatiivas preces, kas atbilstu cenai. Cenas tiesham ir nekaunigi augstas. Salidzinot ar analogam precem Londona, Parize, Roma u.tml.

D Dace 30.07.2004
Komentāri 13 Apģērbs

Rabota v Londone - ( Komentārs)

roditeli!! esli vawe cado sobralos ehat v london podumajte ocen horowo.takogo kolicestva narkomanov ja ne videla nigde.bez kokaina neprohodit neodna tusovka.nawi glupie devcenki nahodjat sebe cernakozih muzikov,i dumaut eto kruto.koks na waru,nocnie klubi.zizn ona krasivaja v nacale.a potom lokotki kusaut kogda 40.

A anna 26.05.2004
Komentāri 18 Karjera / Darbs

British airways - ( Komentārs)

polnostju soglasna. Ja toze letala v london s etoj kompanijej. krome alkogolja nicego ni ela. ekonomjat.