www.sudzibas.lv Bērnu zobārstniecības poliklīnika Bērna hospitalizācija pēc zobārsta apmeklējuma

Bērnu zobārstniecības poliklīnika - Bērna hospitalizācija pēc zobārsta apmeklējuma

Uzmanieties no dr.Vanagas.Manu meitu, pēc vizītes, nācās hospitalizēt.Tikka veikta 4 zobu ekstrakcija, vienas vizītes laikā, kā rezultātā iestājās smaga krampju lēkme.

E

J josivs 17.04.2009

ESmu atpakaļ, tikai aizgāju pakakāt un atkal piesēdos pie kompja hahahahahahahahaHAHAHAHAHAHAHA

G Gunita 17.04.2009

Kakāt es gan nebiju, tikai pa telefonu runāju ar psiho direkciju. HAHAHAhahahahahahahahahahahahah;a;a;a;a;a;s;;d;d

J josivs 17.04.2009

ES kakāju un runāju reizē!!! Lolly dolly I am your candyman!!!c'mon yeah!!!Es māku visu reizē darīt!!!

G Gunita 17.04.2009

Forša dziesma! Kāds umetiet man šo dziesmu uz jumta. hahahahaha
hahahahah
;d;d;d:D:D:D hahahah hahahaha

E Endija 19.04.2009

Nesatraucies, maniem bērniem zobi ir perfekti, jo pats esmu zobārsts.Starp citu 7 gadīgajiem ļoti dadziem jau ir bojāti pastāvīgie zobi, tieši tā arī ir problēma.Bet pacienti jau mums grib gudrāki par ārstiem būt.

V Vilija 29.04.2009

Kad jūs saviem bērniem dodat saldumus un saldinātus dzērienus, tad jūs nedomājat par bērnu zobiem, bet kad zobi ir tik tālu nolaisti un nākas izraut, tad ir vainīgi zobārsti un visi citi, tikai ne jūs - vecāki! Vajag dod Fluora tabletes un palīdzēt bērniem zobus iztīrīt!
Tiem kas nezina, dr.Vanaga ir profesionāle savā profesijā un daudzi mazie ķipari (tagad jau pieauguši), kas ilgus gadus ir pārbaudījuši zobus pie viņas un sekojuši līdz savam mutes dobumam, tagad staigā ar smaidu uz lūpām, jo viņiem ir veseli zobi!

L Lepi 29.04.2009

Šo iestādi atceros ar šausmām un ar tām sāpēm. Kādreizs, krievu laikā man rāva zobu(dzerokli). Bez šprices, bļāvu tā, kā visisas mammas izveda bērnus ārā. Kad prasīja, kas bija. Sastrutojis. Izlikās, ka blakus zobs bija sastrutojis. Tād ilgi man nedabūja ne pie viena daktera. (mammas stasts)

V Vilija 30.04.2009

Mēs jau sen vairs nedzīvojam krievu laikos, ar kājminamām mašīnām neviens vairs nestrādā un zobus arī labo un rauj ar anestēziju!

M maija 03.05.2009

Nu, ja kāds redzētu ar cik cauriem, NETĪRIEM, sapampušiem, nodrupušiem zobiem vecāki atved savus vairākus naktis negulējušos ( no sāpēm ) bērnus ...Es dažkārt nesaprotu, vai viņi domā vispār. Un tad cerēt, ka šī PIRMĀ vizīte varētu būt ar LABĀM atmiņām. Dakter, dariet kaut ko - mums jau 3 privātie atteica...Un pēc tam - aši, aši - pie datora komentēt. ( Aizmirsu - vispirms uz veikalu pirkt bērnam - varonim dāvanu.) Tas nekas, ja pārējie, kuri bija spiesti visu to pārciest - gan ārsti, gan māsas, gan citi bērni ir pilnīgā šokā.

U Uģis riktigais 04.05.2009

Lepi, vai tad toreiz Dr.Vanaga strādāja? Toreiz tur bija Dr.Kondore.

U Uģis riktigais 04.05.2009

...un Dr.Stervjatņica.

L Lepi 04.05.2009

Man vienalga kas tur strādā vai strādāja(neatceros, maziņa biju). Ja jau tagad atkal sūdzas, tad nekas nav izmainījies. Savus bērnus neesmu vēl tur vedusi un nevedīšu. Bērni paši izvelējās ārstu, pēc vairāku ārstu apmeklējumiem. To ka bērni iziet smaidīdami no ārsta-apbrīnoju. Tas tiešam daktera nopelns.

B baibina 04.05.2009

ko jus te visi aprunajat.ta ir loti laba poliklinika un galvenais ir zemakas cenas ka citur.arsti loti kvalitativi pilda savus pienakumus.pati eju tur savus zobus labot un bernus tur vedu.man nav bijusas nekadas pretenzijas.

M maija 04.05.2009

Protams, ka jāatļauj visu izvēlēties bērnam - tīrīt zobus vai nē, dzert fluoru vai nē, iet labot vai tomēr pagaidīt, lai sapampst - jo tad jau droši varēs pakomentēt kādi ārsi ir maitas - tik jaukam bērniņam PIRMAJĀ reizē izrauj zobu un vēl aizrāda, lai nespļauj virsū!!!

M maija 04.05.2009

Un, ja gribas samksāt - raugi - ir pat pievienotas reklāmas vietām, kur viss būs ideāli.

R renatekrumina 05.05.2009

Manai cetrgadiigai meitinai sodien arii tai pat beernu zobaarstnieciibas polikliinikaa izraava divus zobus uzreiz, nezinu vai tas ir normaali...

R renate 05.05.2009

ar so polikliiniku paliku loti apmierinaata, registratuuraa seedeeja loti omuliiga un atsauciiga kundziite, kura loti labi speeja noveerteet situaaciju, un bez liekas kaveesanaas muus pieregistreeja, un dakterim arii nebija ne vainas.

U Uģis riktigais 05.05.2009

Renaate, man veel Padomju Savieniibaa izraava 2 piena zobus uzreiz, nu-neko.

U Uģis riktigais 05.05.2009

Ir vel tādas Dr.Kualda un Dr. Zubila - ļoti profesionali ārstē, tikai adresi precīzi nepateiksu...

M maija 06.05.2009

Nu neviens ārsts nav maniaks - ka tik izraut, Ja jau 4 gados gados raujami 2 zobi - tas jau izsaka daudz ko . Prasti tie ir blakus 2 priekšzobi - nodrupuši, ar strutu pumpu - vai tad Renāte gribēja šo problēmu risināt 2 reizes nākot . Un tā es domāju būtu lielāka trauma - it īpaši, ka izraujot tikai 1 zobu problēma varētu nepazust. Un atkal - viela komentāriem.