www.sudzibas.lv Bērnu zobārstniecības poliklīnika Bērna hospitalizācija pēc zobārsta apmeklējuma

Bērnu zobārstniecības poliklīnika - Bērna hospitalizācija pēc zobārsta apmeklējuma

Uzmanieties no dr.Vanagas.Manu meitu, pēc vizītes, nācās hospitalizēt.Tikka veikta 4 zobu ekstrakcija, vienas vizītes laikā, kā rezultātā iestājās smaga krampju lēkme.

E

J Julija 06.05.2009

Renat, pie kadas dakteres Jus tomer bijat?

. ....kl 07.05.2009

Labie uzvārdi Kuvalda un Zubila :D:D::D:D:D:D

š šeherezade 07.05.2009

Kuvalda un Zubila, jā, kā tad, melnais humors panesās!!!Tāpat kā zobārste Stervjatņika...

E Endija 08.05.2009

Paņirgājaties gan.Daudzi zobārsti (un tie labākie) jau pamet Latviju, lai strādātu citur, un tad jums te uz vietas vien Kuvaldas un Zubilas arī palIks:DDDD

Z zverkavis 08.05.2009

Vislabaakaas atsauksmes par to polikliiniku.Siikajam zobus salaboja aatri un labi.Siikais saka, ka neesot pat blaavis, nemaz taa nesaapeejis un dakteriite esot bijusi jauka.Laikam bija Dr.Kaufelde nu vai kaut kaa taa.

J jugu 09.05.2009

Soda,
diemzel pie mums Kuvaldas un Zubilas JAU IR VIEN PALIKUSI.
Kapec tik mezonigi daudz seit ir sudzibu tiesi par zobarstiem?

E Endija 09.05.2009

Nu konkrēti šeit ir divas sūdzības...
Tik pat daudz cilvēki sūdzas par citiem ārstiem, par veikaliem, transportu, autoservisu.Kur tad nesūdzas?Vai tad zobārsti tik vien vainīgi pie visa?

P pufa 09.05.2009

nezinu, kā jums, bet man pret dr. Stervjatņiku nav nekādu pretenziju kopš esmu bez zobiem

E Endija 09.05.2009

Tad jau Tu neēd arī vairs:DDDD

J jugu 11.05.2009

Ne, Soda, Tu kludies! Seit, ja skatas nevis zem "zobarstnieciba", kas laikam tikai nesen izveidots, bet gan zem "Veseliba/Medicina", var atrast visadas interesantas lietas par zobarstiem, ka mudz!

U Uģis riktigais 11.05.2009

Esmu iemilejies savā zobārstē, bet kur viņa strādā, to neteikšu, citadi būs bezgalīgi lielas rindas :)
Man tik viena nopietna problēma-vēl tikai viens zobs jāsalabo, tad viss :(

E Endija 11.05.2009

Jugu!
Sūdzās par visiem, ne tikai zobārstiem.Arī pacienti ir dažādi:)Ne vienmēr viņu sūdzības ir pamatotas tieši nezināšanas dēļ.Un vēl ir pacientu kategorija, kura to vien dara kā sūdzās par ārstiem, jo vandās no viena daktera pie otra un nekur nav labi, jo paši nezin, ko grib.

J jugu 12.05.2009

Ja, Soda, piekritu, bet ja manu bernu pec zobarsta apmeklejuma pa taisno aizvestu uz slimnicu, es ari ietu pa gaisu, ka sis sudzibas autore. Un zinot, kas par shishku ir Vanaga, nav gruti paredzet, ka gan jau kolegi (ari VI) vinu izvilks un nekas lains vinai par to nebus.
Un kapec tad ir ta nezinasana? Tapec, ka arsts neuzskata par vajadzigu savu pacientu informet, vnk cilvecigi aprunaties ar vinu. Tur jau ari viss sakas.

E Endija 12.05.2009

Es ietu pie dakteres un skaidrotu lietas civilizēti, nevis caur internetu.
Zinu, ka Vanaga ir ļoti profesionāla daktere un pieļauju, ka infekcija jau bija ielaista un tas, ka dabūja izraut sastrutojušus piena zobus arī pielika punktu.Baidos teikt, kas būtu, ja šos strutainos piena zobus neizrautu...man liekas labākā gadījumā, slimnīca ar trubām kaklā, sliktākajā nāve.

R rasa 26.05.2009

es arii zinu dakteri vanagu- vinjai jau sen pensijaa vajadzeeja buut! vinja arii manai meitinjai taisija zobinjus, bet tikai vienu reizi, otriz mees pie vinjas vairs negaajaam... turklaat man ir veel viens baisaaks staasts par beernu zobaarstnieciibas kliiniku un dr. vanagu...

D Dace 05.06.2009

Ejiet uz kliniku Patello -tur ari slimo kase darbojas. Aizvedu savu meitu pie dakteres Ievas Dabekas un labaku bernu arsti nevaru iedomaties. Tur vel strada vairaki arsti un izskats klinikai ari labs, berns nenobaidisies!!

V vikii 07.12.2009

ko var tie zobārsti gvelzt. es pēc savas pieredzes zinu: zobus tīru katru dienu, vismaz trīs reizes dienā, skaloju muti bieži ar speciālajiem līdzekļiem. par zobiem rūpējos kopš pirmā piena zoba manā mutē, protams no sākuma vecāk, i bet kad varēju jau pati to darīt, vienmēr zobus uzmanīju. pie zobārsta bērnībā man nācās iet ik pēc trīs mēnešiem, diemžēl ar visu kopšanu bija caurumi. saldumi man nekad nav garšojuši. bērnībā vispār šokolādes konfektes varēja traukā sapūt. labi ja vienu pusgadā apēdu, vairāk garšoja dabīgas ogas un dārzeņi, vel joprojām tā ir. labāk graužu burkānu konfektes vietā. bet diemžēl arī ar visiem pūliņiem un fluora tabletēm un fluora maskām zobi man bojājas vienalga un katru pusgadu atrod man vismaz divus caurumus. man ir tikai 28 gadi. un gandrīz visi zobi sablombēti. un viss tikai tapēc, ka slimoju ar autoimūnām saslimšanām un no zālēm zobi cieš it īpaši no astmas zālem. tā ka nevajag te gudri muldēt, ka ja zobus tīrīs, tad caurumu nebūs, būs gan ti caurumi, it īpaši ja esi alerģisks un astmātiķis. tagad bērnu astmātiķu un alerģisku ir vairāk nekā pieaugušo ar tādām kaitēm. un par to klīniku runājot, ilgi meklēju savam bērnam kaut ko vietā un atradu pavisam labu dakterīti, jo pēc stabu ielas mans bērns bija tik ļoti traumēts ka vairs negribēja vispār pie zobārsta iet un asaras acīs vienmēr bija, ka jāved uz to klīniku. manam bērnam bija tikai 6 gadi un bija jāsablombē piena zobs. nebija liels caurums bet šitādu brēku no ārtēm negaidīju bērnam sāp arī piena zobi bet viņas bēca lai beidz raudāt un īdēt ka nesāp, lai neizliekas, tas tikai 6 gadus vecs bērns. gadījums nebija sarežģīts. pēc gadiem trim kad gāju raut bērnam to zobu rāva ar anestēziju un teica ka piena zobi arījūt un tā nav taisnība katie nejūt. tikai blombēt viņus nav jēgas jo blombes atri izkrītot jo piena zobi esot no vidus mīksti paši par sevi. nu lūk tad sapratu ka manu bērnu vienkārši katru reizi tur ejot terorizē tie zobārsti. un ne jau pie viena tur bijām bet pie vairākām uz profilaktiskajām apskatēm gadā divas reizes. labi ka ir atrsts īstais ārsts un tas nav tajā klīnikā. vienu varu teikt tur strādā baigi labā zobu ķirurģe viena. patiešām patīkama.

U uuu 19.01.2010

Kas par šausmu stāstiem!!!

A Agnese 19.01.2010

Tie ir tikai Veselibas inspekcija Klijanu 7.Rakstiet sudzibu, jo tada "arstesana"ir pilnigi kriminala-neviens arsts nerauj uzreuz 4 zobus-tas ir neprofessionalitate, pie tam ja tas ir berns-visas proceduras javeic ar uzmanibu!

D doccs 20.01.2010

Kātad, kātad, nu tik visi gudreļi bliezīs sūdzības Veselības inspekcijā.
Domājat zobārstiem tur nestrādā kolēģi?Domājat zobārstus tur neaizstāv?