www.sudzibas.lv Bērnu zobārstniecības poliklīnika Bērna hospitalizācija pēc zobārsta apmeklējuma

Bērnu zobārstniecības poliklīnika - Bērna hospitalizācija pēc zobārsta apmeklējuma

Uzmanieties no dr.Vanagas.Manu meitu, pēc vizītes, nācās hospitalizēt.Tikka veikta 4 zobu ekstrakcija, vienas vizītes laikā, kā rezultātā iestājās smaga krampju lēkme.

E

. ....kl 10.04.2009

Šausmas! Vai tad var tik daudz zobus uzreiz?

L Linda 10.04.2009

Ak ārprāc!

M maris 10.04.2009

Edite, es no sirds iesaku momentā vērsties Veselības Inspekcijā ar iesniegumu. Tā Vanaga te daudz dzirdēta (sliktā nozīmē). Kā var bērnam raut 4 zobus vienā vizītē. Kas, viņa nojūgusies vai?
Pieaugušajam var vairākus zobus vienā reizē ekstrahēt, to parasti dara SI, bet parasti pirms tam iedod sedācijas līdzekli un ko tur vēl.

. ....kl 10.04.2009

Deļ tādas dakteres bērnam visu mūžu būs bailes no zobārstiem. Man bija tas pats bērnībā septiņdesmitajos. Bērnudārzā rāva piena zobus pa divi uzreiz. Tagad man pie četrdesmit un 3/4 protēzes, jo no bailēm no zobārsta sabeidzu sev visus zobus.

U Uģis riktigais 10.04.2009

Varbūt, ka tajai meitenei ir kada nepanesamiba pret to šprici? Man katru reizi jautā, vai panesu narkozi.man patreiz problēmu mūslaikos ar zobārstiem nav bijis.Katrā ziņa šo gadiumu nevajag aizmirst un citu reizi jaatceras, ko nedrīkst spricēt.

. ....kl 10.04.2009

Ja bērnam nekad nav taisīta narkoze, tad kā var zināt, vai ir panesība?

M maris 10.04.2009

Es arī par to pašu - tās vecās padomju zobārstes dēļ tai meitiņai būs baigi grūti katru reizi, kad vajadzēs iet pie zobārsta. Nedrīkst šito gadījumu atstāt tāpat.

H Harmonija 10.04.2009

Ko vecāki darīja ar tā bērna zobiem, ka jārauj tik daudz uzreiz?Tak vajag skatīties vai bērns par tiem zobiem rūpējas!Nevaru iedomāties neko loģisku kāpēc bērnam būtu jārauj 4 zobi uzreiz.Piena zobi paši izkrīt, zobārsts tur nav vajadzīgs, vienīgi var būt, ka zobi tiktālu nolaisti, ka tur nav vairs pat ko blombēt, ka visu uzreiz jārauj ārā.
Kur vecāku acis bija pirms tās vizītes?

E Endija 11.04.2009

Protams, zobārsts būs vienmēr vainīgs.Vanaga ir ļoti profesionāla daktere, ar pieredzi.
Visticamāk bērnam bijusi alerģiska reakcija uz kautko, kas iepriekš nav zināms.Ārsti nav gaišreģi un paredzēt neko nevar.

. ....kl 11.04.2009

Nu bet nav jau jārauj uzreiz četri zobi!!!

E Endija 11.04.2009

Varbūt autore bija domājusi ceturto zobu, nevis četrus?
Ja runa ir par kustīgiem piena zobiem, nesaskatu nekādas problēmas arī vienā reizē četrus izraut.
Bet pacienti jau vienmēr labāk zin ar ārstu ko un kā darīt.Ko tad velkaties pie zobārstiem, ja paši tik gudri?Raujiet paši sev zobus!

U Uģis riktigais 12.04.2009

Es to dakteri Vanagu nepazīstu, bet saprotu, ka šajos laikos diez vai kāda daktere speciali darītu ļaunumu, jo tad var pazaudēt visus pacientus. Ja gadijumā arī bija jarauj 4 zobi, tad droši, ka problēma bija nopietna, varbūt visi sastrutojuši. Ļoti žel, ka tajai meitenei tik smagi izgāja :(

E Elita 12.04.2009

Nedomājo to tā atstāt.Nebija nekādas vajadzības raut uzreiz 4 zobus.
Tagad, bez neirologa konsultācijas, nevaram veikt pat profilaktiskās potes.Tā meitenei būs trauma uz mūžu.Paldies par atbalstu!

U Uģis riktigais 12.04.2009

Elita, un Tu nebiji meitu pie neirologa aizvedusi pirms zobarstniecības kabineta?Ja pirms potes jāved, tad tagad noteikti arī vajadzeja, es domāju.

E Elita 13.04.2009

Neirologa kons. nebija vajadzīga manas meitas mūža 7 gados, tāpēc mans sašutums, domāju, ir pamatots.

E Endija 14.04.2009

Nevajag bērnam muti tik tālu nolaist, ka uzreiz jārauj četri zobi.Riebj šitie īdētāji, visur tik saskata ļaunos dakterus, jo sevišķi zobārstus esiet gatavi nolinčot turpat uz vietas.Paskatities kādas jums mutes, jums un bērniem, kā miskastes!!!

A alja 17.04.2009

Люди, вы вообще о чем говорите, это же ребенок! Как можно так обращаться с детьми. Даже если зубы и запущены, это не повод для того, чтобы выдирать их пачками! А врачи? Вы же врачи, а не коновалы. Как у вас только рука поднимается на такое. Мне в 7 лет, а это было в конце 70-х, тоже вырвали 3 зуба сразу. Так вот фамилию доктора я помню и буду помнить наверное до последних своих дней. Неужели нельзя как-то деликатнее к этому подходить. Так можно отбить все желание ходить к зубному. Один мой знакомый так добоялся, что теперь половины зубов нет. Разве это нормально? Мой сын в 3 года выбил зубы игрушечными качелями. Я повела его на Стабу к детскому зубному. Она начала орать на меня, что нужно меньше сладкого ребенку давать. А ребенок мой до 4-х лет конфет в рот вообще не брал. Сладкое ему не нравилось. А этот жуткий запах, когда туда заходишь. В памяти всплывают самые жуткие воспоминания детства. Вот уж действительно бесплатный сыр бывает только в мышеловке. Не могу допустить, чтобы так обращались с моим ребенком. Поэтому мы ходим в проверенное место и только к своему доктору.

š šeherezade 17.04.2009

Alvi, Tu tiešām reāli stulbs esi, ja vari šitā uzrakstīt!Nedomāju, ka 7 gadus vecam bērnam varētu būt zobi aizlaisti, drīzāk problēma bija kur citur...Un medicina mūsu valstī nebūt nav tādā limenī, kā vajadzētu, domāju, ka pats to labi zini...ceru, ka Tev vai Taviem bērniem nekad nenāksies nokļūt līdzigā situācijā un visticamāk, ka bērnu Tev nav vispār, ja vari šitā rakstīt...

G Gunita 17.04.2009

Ārāprāts, bet vienalga rēcīgi! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

J josivs 17.04.2009

Piedodiet, man šodien uznāca pavasara delīrijs atkal!!!