www.sudzibas.lv Bērnu zobārstniecības poliklīnika Bērna hospitalizācija pēc zobārsta apmeklējuma

Bērnu zobārstniecības poliklīnika - Bērna hospitalizācija pēc zobārsta apmeklējuma

Uzmanieties no dr.Vanagas.Manu meitu, pēc vizītes, nācās hospitalizēt.Tikka veikta 4 zobu ekstrakcija, vienas vizītes laikā, kā rezultātā iestājās smaga krampju lēkme.

E

A agita 12.02.2010

4 zobi uzreiz nav normāli.

D DreamLV 12.02.2010

piena zobi paši izkrīt un nav ieteicams raut jo ka pēc tam īstie neizaug šķībi un greizi. piena zobs rada īstajam ceļu. to reiz teica kāds gudrais

K kima 22.03.2010

Pec tadiem vardiem "mute ka miskaste"vispaar negribas vairs iet pie daktera.Vai tad dakterim taa vajadzeetu runaat?
Ta ir cilveka aizvainosana.
Tapec jau tie cilveki macijaas par zobarstiem, lai aarsteetu zobus.
man ari zobi bojajaas, bet es eju pie zobarsta tad kad jau saap vai tad kad ir par ko iet !(tobiš nauda)

M mutekamiskaste 15.05.2010

и опять я его все время вспоминаю
и мне больно
больно за то што была такой дурой
за то што причинила боль ему...
и сейчас он говорит "я не смогу жить без тебя"
я предлагала остаться друзьями но он хочет чтоб я была его девушкой..

S Ssanita 26.01.2013

Biju lasījusi daudz labas atsaukes par Dr.Kaufeldi, bet nonākot pie viņas kā pie dežūrārsta, biju pārsteigta, kā var būt, ka internetā ir tik labas atsauksmes, bet reāli (nu vismaz savas dežūras laikā, pieņemu, ka pieņemšanā viņa ir laipnāka), uz bērniem (3-4gadus veciem) viņa paceļ blasi, sauc par niķīgiem un izturas nelaipni, es kā pieaugušais pie viņas neiteu, kur nu vēl kā bērns. Skumīgi, ka visur sludina, ka mūsu valstī bērniem ir par brīvu medicīniskā aprūpe, bet reāli pec šāda "par brīvu" ārsta apmeklējuma vecāki var meklēt savam bērnam psiholoģisko palīdzību.

R Renate Krumina 27.12.2013

Bèrnu zobàrstnieciba, kas kadreiz atradaas stabu ielaa, bet tagat 1.slimnîcas teritorijà zem nosaukuma poliklînika Sarlote ir laba, tikai vajag atrast pareizo dakteri. Daktere Zincnko ir loti laba àrste, mana meita pie viñas iet ar prieku, lai gan ar citu àrsti no tas pasas zobaarstnieciibas mums ir loti slikta pieredze

E ELLIO 28.12.2013

Diemžēl zobārsts ar bērnu zobu ārstēšanu par "valsts naudu" nopelnīt nevar.Cenas par plombēm smieklīgas un diemžēl jāsaka, ka tāpēc arī parādās attieksme, ka kašķīgus un niķīgus bērnus negrib ņemt vai labākajā gadījumā aizsūta prom pie kāda cita kolēģa vai uz institūtu.