Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

M madara 31.03.2009

Ha ha haaa! man ir zirgs, viņa cena ir mērāma ciparos ar vairākām nullēm, bet tas nav svarīgi!!! jaaa, viņš ir labi kopts, barots, vienvārdsakot superīgs zirgs ļoti mīlīgs!!! agrāk kad slinkums bija iet uz veikalu bieži jāju uz turieni, vislaik bija bail viņu astāt ārā, ziniet stress, arī svešinieki var pienākt, nozagt ar var... :D
tagad lasot šito sapratu ka es tak varēju droši vest viņu iekšā, jo zīme ka zirgu ievest veikalā takš nav, pie kājas ka ir cilvēki kas nonākot saskare ar dzīvnieka spalvu (jebkura dzīvnieka) tai nonākot cilvēka elpceļos, var nosmakt, jo ne jau visiem alerģija ir klepošana un šķaudīšana... Es ļoti mīlu visus dzīvniekus, bet mīļie mums ir tomēr jārespektē citi.. iedomājieties jūs ejat ar savu jorkšīras terjeru ( arii man viņi patīk) un es jums pretī eju ar savu zirgu kurš sver apmēram 600 kg un ir 1, 70 skaustaa, kaa juus jutīsieties ja jums būs, piemēram, bail no zirgiem, vai jums būs alerģija???? es saprotu to ka to sunīti gribās ņemt visur līdzi, man savu zirgu arī gribās ņemt, nedomājiet ka es dzīvoju kaut kur dziļi laukos...
es zinu ka citur ir restorāni kur ar suņiem ir atļauts, bet ne jau pilnīgi visos restorānos...

L Loreta 31.03.2009

Madara, protams, ej veikalā iekša, paņem zirgu uz rokām vai ieliec somā un uz priekšu!!! nu i salīdzināji, burtiski viens un tas pats- zirgs 600kg un gandrīz 2 kg smags sunītis!! Ko tur cienīt necienīt citus cilvēkus, es neviena tiesības neierobežoju, nu nav mans suns alerģisks, tīrs, sakopts un sēž somā, tik purniņš bik laukā, +suns jūtas labi un pa mežu :DDD ar dabūn izskrieties. vienīgā reize, kad mani ar sunīti neielaida, bija, kad tikko atvērās galerijā "Centrs", bet tagad bez problēmām, daudz sunīšu esmu tur redzējusi.

R Reālists 31.03.2009

Mani pats fakts, ka mazs šunelis ir veikalā, nekādi neiespaido un nekādu pretenziju nav, man dzīvnieki patīk. Mani uztrauc kas cits, tā ir tā pārprastā dzīvnieku mīlestība. Tā vietā, lai suns dzīvotu brīvā dabā, tas tiek staipīts apkārt pa veikaliem, mašīnām, iestādēm utt. Ja reiz esi uzņēmusies atbildību par dzīvu radību, tad rūpējies par to tā, lai labi ir suņukam, nevis tev pašai! Ja ej iepirkt lupatas, tad dzīvniekam jāpaliek mājās (te es nedomāju dzīvokli), pagalmā, voljērā, mājā ar speciālām dzīvnieka durtiņām utt. Ja tev ir dzīvoklis, kurā suns nevar palikt, ja tavs dzīvnieks nespēj kādu brīdi pabūt viens jo viņam netur nervi, tev nav kāds rads, kas viņu var tavas probūtnes laikā pieskatīt, tad tas nozīmē, ka tev nedrīkst būt šis dzīvnieks. Ir stulbi iegādāties dzīvnieku un pēc tam meklēt attaisnojumus, kā piemēram - sunīts nevar palikt ārpus veikala, jo to var nozagt utt. Tad paliec ārpus veikala arī pati. Man pašam plānā Džeka Rasela terjers, bet tikai tad, kad būs pabeigta mājas būvniecība un tad vēl 100x pārdomāšu, vai DRĪKSTU (nevis varu) to atļauties.
P.S. Par to blondo kazu, kuras sponsors uztur viņas suņu salonu, vispāre atsevišķs stāsts. Nu kāda velna pēc dzīvniekam jālako nagi, jāģērbj dārgos spīguļos utt.

Z Zakjis 31.03.2009

Panjemshu savu sanbernaaru padusee un ar sljuukshu pa veikalu, visticamaak paartikas, tas nekas, ka kaada siekalinja notecees...vai spalvinja izkritiis...:D:D:Dmcaa

L Loreta 31.03.2009

Kā Jūs te uztraucieties par nabaga suņu ķeskāšanu līdzi, kā Jūs ziniet, ka viņiem tas nepatīk vai ir kaitīgi...
Zaķi- sambernārs nav tas pats, kas jorks(tas piemēram), siekaliņa netecēs, "spalvu" arī ļoti nav, ir "mati"+ nu, nekrīt ārā.

V vendija 31.03.2009

Pārdevējai pilnīga taisnība !!! Ja katrs nāks ar savu mājdzīvnieku uz veikalu-
kas tad būs?? Man varbūt ir čūska par 400 latiem-un negribēšu to atstāt mājās
vienu...Nez vai Jums patiks, kad ieiešu veikalā ar to azotē??? Domā, ka Tev
ir nauda, tad arī viss atļauts... ceru, ka veikals neko daudz nezaudēs, ja vairs
turp neiesi...Atbalstu ''Bohemu" un tās meitenes!!!

D Dii 31.03.2009

Vislabāk man patīk, ka visi tie, kas ir pret šādu rīcību (suns paliek suns-> liels vai mazs, viņam nav jāatrodas veikalā) ir skauģi! :D Sasmējos par šo domu!!!
Man ir mazs, mini taksis, bet nu nekad nav ienākusi prātā doma viņu ņemt padusē un staigāt pa apģērbu vai kādu citu veikalu! Nu vajag taču ar galvu draudzēties!!!

L Loreta 31.03.2009

Nu kāda Jums daļa, ja tas mazais suns sēž rāms, klusē, ir tīrs arī apģērbu veikalā, vai tiešām tik neciešami duras acīs???! :D
ko salīdziniet ar čūskām, zirgiem, sambernāriem...ļoti mums gudra tauta- ""neko nesaprotu, pakritizēt, pamācīt- jebkurā laikā""

S ss 01.04.2009

Ja gribi iepirkties atstāj suni mājās vai nopērc viņam suņu somu! Vai arī suņu somai tev naudiņas pietrūkās???:DDDD

R Robots 01.04.2009

Jā, man, principā, nenormāli skauž, ka citiem ir klēpju sunīši un man nav, līdz ar to man ir izveidojušies kompleksi un drīz sāksies smaga depresija. Ko var kladzināt. Bērnus vajag dzemdēt, nevis kā tādām surogātmātēm auklēties ar kaut kādiem kropļiem. Vairākkārt gadījies redzēt, ka tie kverpļi pamanās veikalā kādam uzriet, tad kāda tur vairs var būt runa par uzvedību un kārtīgu uz rokām gulēšanu? Princesītes atradušās.

I Inese 02.04.2009

Atstaj majas to suni... nav jau mazs berns ka nomirs vai izkritis pa logu... stulbaa cace :P

H Harmonija 02.04.2009

Un ja nu es vedu suni pastaigā, man būtu jāiet kilometrs atpakaļ uz mājām, lai tur atstātu suni un pēctam skriet atpakaļ, lai nopritku kukuli maizes?Tikai idiots tā darītu.
Dīvaini, ka tikai liellveikalos, kur visa preces ir sterilos vakuumu iepakojumos ar suni ieiet nedrīkst, bet gaļas veiklos, kur visas preces ir atklātas neviens nesatraucās par suni veikalā, arī mazajās bodītēs suņi nevienu netrauce.Tikkai tie liellveikali izdomājuši, ka susn viņiem traucē.Suns arī ir pircējs-maziņš un četrkājains.

Mamma 02.04.2009

Trusi tu spried ka berns. Man piemerm ir alergija no tim sikiem spalvainiem kvankskiem. Uzreiz acis sarkanas un asaro. Varu palikt sarkans un smakt nost. Es savu suni varu piesiet ara pie veikala. Dodu komandu SEDET un pat somu varu atstat sargat. Es ar savu suni lepojos un citiem ari patik labi audzinati suni. Bet nervozas damites ar parlutinatiem siksuniem daudziem izsauc pretigu riebumu.

A Agy 02.04.2009

Trusi, nebrīnīšos, ja savus 9-niekus pelni 6. klasē.
Man arī ir suns, smuks un mīlīgs, nieka 50kg un man liekas, ka maziņš.
Nu nav suns jāstiepj uz veikalu, tas, ka tev kilometru slinkums iet uz veikalu, ir tava problēma. Kādēļ tu domā, ka tavs mazais kroplis ir labāks par "stulbiem krančiem, kuri var nokost tavu mazulīti, ja atstāsi ārā"? Arī mans suns ir sugas suns, kurš maksāja, ja kas, 550ls (tev noteikti šobrīd skauž :D) Un ko man arī ņemt līdzi uz maximu utt, jo man bail, ka nozags? Smadzenes jums noteikti ir vienādā daudzumā :D

SUNS IR SUNS, un Loreta, tu vispār varētu aizvērties :D sunim ir viena definīcija, nevis vairākas, un noteikumi attiecas uz visiem.

Ak jā, runājot par ES valstīm. VIsām tām ir vienādas regulas tas, ko nosaka katra valsts. Ja tev kaut kas nepatīk, savāc savu kranci un lasies uz turieni, mēs ganjau kaut kā to pārdzīvosim :D

L Loreta 03.04.2009

Agy- vot izcils, truls, "latvisks" indivīds, kas neko nzinu, bet viedoklis ir!!! Mūsu likumdošanā tiek iedalīti dzīvnieki ņemot vērā parametrus, utt. Piemēram, noteikumi sabiedriskā transportā- zirgus, čuskas pārvadāt nevar, ir stingri noteikts, ko var un kā :D
mazie "kverkšķi"- ir dekoratīvi suņi, uz kuriem attiecas citi noteikumi. Lidmašīnā salonā var ņemt līdzi :D Jums savi suņi būtu jāved 1, 5 m garā pavadā uzpurnis, kas uz ielām ir maz sastopams, tātad arī manas tiesības ir ignorētas. Alerģijas man nav, bet vienkārši bail no lieliem suņiem.
Dzintar, ko reāli dir...??! Alerģija pret maziem kverkšķiem saki??? Pašam mājās suns un no tā alerģija nav???!
Jums pašiem no sava ""pozitīvisma"" vēmiens nenāk vai arī tā ir iespēja uz mirkli atslēgties no saviem kompleksiem un sajusties krutiem!

D d**sēja 03.04.2009

Man nav jājūtas slikti, kad jūsu milzeņi staigā bez pavadas un bez uzpurņa un metas virsū maniem bērniem... Mans jorks ne uz ielas, ne veikalā NEKO izdarīt nevar!!!
Pretekļi ar milzīgajiem briesmoņiem, suņu mocītāji, kuri tur lielos ... dzīvokļos...

Mamma 03.04.2009

Loretta tev arsta izzinu atnest? Bronhiala astma videji smaga forma. KAki, visi garspalvaini suni(ipasi v a un jorku spalva) un putni, majas putekli, utt... Ta var but ka uz isspalv suniem nav alergija bet uz garspalv ir. To tak proves nosaka. Man dakters teica moderna musu gadsimta slimiba .

D d**sēja 03.04.2009

Kāpēc tad ĻAUJ jorku ienes lidmašīnas salonā???????????????????????????????????????TUr cilvēki ar alerģijām nemēdz būt, ko????????????????????????????????
Tizlenim Dzintaram.

Mamma 03.04.2009

Es nemaz tik tzls nav, nevajag apsaukaaties.

L Loreta 03.04.2009

Dzintar un kā ar Tavu vilku sugas suni???!??!? viņš ir bezalerģisks???!
""Ļoti spēcīgu alerģisku reakciju var izraisīt dažādi dzīvnieki. Maldīgs ir uzskats, ka alerģiju izraisa suņu un kaķu spalvas. Tās iemesls lielākoties ir dzīvnieka blaugznas, sviedri, tauki vai urīns. Spalvas ir tikai palīglīdzeklis, kā šīs vielas izplatās pa gaisu. " Par kādu alerģiju var iet runa, ja mazie suņi tiek regulāri kopti, mājās ķemmēti. Jorkšīras terjers nemet spalvu :DD pie sevis mājās jau nevienam nelieku iet, bet, kad somā sēž sunītis, nekas ārā neveļas, lai izraisītu kādam alerģiju+ uzvedība ideāla, problēma nav sunī, bet gan cilvēkos.