Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

Mamma 03.04.2009

Loreta, tas palika sapnju liimeni, man dikti patik vilku suni. Nopirku un uzdavinaju draudzenei. Lai citi priecajas par manu smuko gudro suni. Man tak ir stafiks- no ta man nekad nav bijusi alergija. Bet no jorkiem ir.

D d**sēja 03.04.2009

Es tev, dzintar, ar savu Jorku kārtīgi gribētu nobraukt gar tavu purnu, un paskatīties uz reakciju:D(kuras nebūs):D

D d**sēja 03.04.2009

un dzintaram ir izaudzis garš deguns no lielās melošanas, gluži kā Pinokio:D

L Loreta 03.04.2009

Dzintar, Alise brīnumzemē, pret jorku nebūs alerģijas, viņi nemet spalvu, viņiem ir mati!!! Taču painteresējies beidzot! Tā alerģija pret jorku ir psiholoģiska nevis fiziska |:DDDD

Mamma 03.04.2009

Fui kaaaadas rupjas meitenes, nu ja visi jorku saimnieki ir taaadi tad es saprotu kapec cist nevaru tos sikos kvankskus - nebanu sunjuki vainigi, bet nervozas damites vinjus taadus uzaudzinaajusas.

L Loreta 03.04.2009

tiešām rupjas :DDDDD Kā Tu pats runā, moralizētājs!!!

D d**sēja 03.04.2009

Neba nu Dzintars ir īstens latviešu skauģis te pagadījies!:D

H Harmonija 05.04.2009

Agy, piedod ar tik augstas pakāpes idiotiem nerunāju.

Dirsēja, lai gan man ir visai lielas antipātijas pret Dzintaru, es iestājos PAR viņa stafu vienalga no kuras pagrīdes un par kādām naudām viņš nācis.
Ļoti nepatīk tavs teksts-Un savu stafu iesaku aizvest pie vetārsta, lai nošpricē, kamēr nevienu nav sakropļojis:(-, jo stafi nav nekādi mežoņi, tie ir gudri un savam saimniekam uzticīgi suņi.Bez iemesla nerej un nekož, ko nevarētu teikt par tiem puskaķa lieluma sīkučiem-kakučiem, kuri rej un kož pilnīgi bez iemesla.Man būtu teikšana es Latvijā visus jokrus, tojus čivauvas aizliegtu, jo tie nav suņi-tās ir žurkas un uzvedas arī tā.
Mans suns, kurš gan nav nekāds milzenis, bet par kaķi lielāks ir, tos kakučus par kaķiem uztver un, ja es ļautu mestos virsū un plēstu līdz viņš kājeles atstieptu.Šodien veikalā(ups!) vienu satikām, gribēja man no rokām izrauties un paskatīties, kas tas tāds, teicu, lai liek sunim mieru, nu nesaprata par kādu suni es runāju, pateicu "Kaķi neaiztiec!" uzreiz bija skaidrs par ko es runāju.Plus vēl tā žurkā saimniecei rokās rūc un visus aprej, kamēr mans taksis tikai grib pārbaudīt, kas tas īsti par zvēru tur ir un cilvēkiem apkārt vispār uzmanību nepievērš.Nu pretīgi un neglīti tie jorki ir.
Es par stafiem un "cīņu suņiem" vispār.Taksis vispār nav gluži mana šķirnē, ja gudra un smuka viņa ir, bet manam temperamentam neatbilst, man patīk stafi, pitbulterjeri un bulterjeri, bet nepaņēmu, jo mātes uzskati ir dziļi iesakņojušies un tos izgrozīt nebija iespējams.

L Loreta 06.04.2009

Trusi, gaumes dažādas, citam māte patīk, citam meita...un nekorekti savuviedokli pasniegt kā pareizāko!! + nerunā daudzskaitlī, suņi dažādi, mans ir apmācīts un neaprej nevienu, nekož, ja pie viņas svešinieks pats nenāk klāt mīlināties ! par stafiem, pitbulterjeriem, bulterjeriem- ar viņa audzināšanu jānodarbojas ļoti nopietni, jo to, ko šādi suņi var izdarīt ar cilvēku, jorki, toiji, čivauvi nevarēs. Mazie sunīši neapdraud Jūsu dzīvību. Blakus mājā dzīvo viens stafs, kuru ved laukā apmēram 15 g.v. puisis, suns diezgan agresīvs un jaunietis knapi viņu var noturēt(suns viņu ved pastaigā, nevis otrādi), uzpurņa nav, vienreiz gandrīz nokoda manu suni, nu, nepatīkami, vai ne????! mans dzīvnieciņš nevienu nevarēs nokost!!

H Harmonija 06.04.2009

Visis suņi neatkarīgo no zimēriem ir jāaudzina vienādi.Bulterjeri apdraud gan pieaugušo, gan bērnu, bet visi tie sīkuči apdraud bērnus.
Un zini, kas interesanti?Tikai 2% sakošanas gadījumos uzbrucējs ir bijis kāds bulterjera tipa suns.Pārsvarā uzbrūk visprastākie sētas kranči un vācu aitu suņi.
Un par to zēnu-suns viņu vienkārši neciena, jo šie suņi ir jākontrolē ar prātu nevis ar spēku.Viņi savu spēku apzinās un, lai panāktu to, ka viņi klausa starp suni un saimnieku ir jābūt cieņai un draudzībai.
Jā, protams ir nepatīkami, ka tavam puskaķaizmēra šunelim uzbrūk kaut kas liels un spēcīgs, bet vainīgs jau nav suns, bet tas kas to audzinājis.

L Loreta 06.04.2009

Tieši tā, lai bulterjertipa, vilku, uttt. suni audzinātu ir jābūt spēcīgai personībai, jāiepazīstas ar attiecīgu literatūru, jāapmeklē kursi, bet dzīvē, protams, ir savādāk, ļoti mazs cilvēku procents ir spējīgi tikt galā ar fiziski spēcīgiem suņiem. Un apkārt staigā idiotsuņi, bez uzpurņiem, kas kož saviem saimniekiem, nerunājot par svešiem. Mazie suņi, lai arī kāds tizlenis būtu saimnieks, nekad nenodarītu TĀDU ļaunumu.
Dekoratīvie suņi ir bīstami bērniem :DDDDDD smiekli pašai nenāk??? Var jau būt kāds izņēmums, īpaši plēsīgs, bet es to toč gribētu redzēt :DDD

A Agy 06.04.2009

Trusi, nu jau sāc pāršaut pār strīpu. Sāku tiešām domāt, ka smadzenes tev tikpat sīciņas, kā tavam sīkajam muļķim.
Loreta, jūsu mazos žurkulēnus laiž lidmašīnas salonos, jo tādi vienkārši nosprāgs vieni lidojot bagāžas nodalījumā, tu ar to lielies?

L Loreta 06.04.2009

:D lielos???! nu, ja, katrs spriež pēc sevis Agy :DD laiž tāpēc, ka mazie sunīši nav drauds apkārtējiem!!! cilvēki arī nesēž bagāžu nodalījumā :)

A Agy 06.04.2009

Kāds tur sakars ar cilvēkiem. Protams, nav drauds. Zobu viņiem nav, kaitinoša kvekšķināšana arī ne, nekož vispār, nu kur nu...Ja pat no žurkām cilvēki baidās, tad tici man, no tiem mazajiem žurkveidīgajiem arī

D d**sēja 06.04.2009

Ja tu ''agy'' baidies no jorkiem, tad tev ir ļoooti lielas psiholoģiskas problēmas.
Savu latvisko skaudību lūdzu apspied tagad un sāc domāt loģiski, tas attiecas uz personu ''trusi'' arī.
Stafus, bulterjerus un pārējos lielos suņus NELAIŽ veikalā, jo viņi var nodarīt skādi veikala piedāvājumam, telpai. Mūsu mazie jorki NEKO nevar šaskādēt, tāpēc jau mūs laiž veikalos, mēs sēžam kafejnīcās u.t.t.
Es mīlu dzīvniekus, man ļoti patīk lieli suņi, tikai uzskatu, ka PIELSĒTĀ viņus turēt ar likumu ir jāaizliedz, jo nedrīkst tā mocīt lielu dzīvnieku, kas ieslodzīts dzīvoklī...Tāpēc jau viņiem ''jumts brauc prom'', jo nevar kārtīgi izskrieties un izlietot savu enerģiju.
Jorks nav žurka, viņš ir ļoti gudrs dzīvnieks, kas dod milzum daudz mīlestības manai ģimenei. Kāpēc es nevaru viņu ņemt līdzi, kad iepērkos veikalā Boheme??Man viņš sēž speciālā suņu somā, viņš nerej un nevekšķ starp citu!

D d**sēja 06.04.2009

p.s. Zobi Jorkiem IR;)
...Laikam personīgās problēmas novel uz maziem smukulīšiem(ieteikums - jāapmeklē dentists regulāri);)

H Harmonija 06.04.2009

Agy, ar kādām tiesībām tu manu suni par stulbu vari saukt?Tu viņu kaut reizi redzējusi esi, esi redzējusi viņu treniņa laikā?Esi redzējusi, ko viņa māk un ko saprot?Daži labi pajoliņi to nav iemācījuši saviem suņiem uz skolu viņus vedot.Varbūt tas 50kg smagais zirgs karājas ķēdes galā, kr'tās tur un rēc kā psihs?Tādām kā tu nemēdz būt gudri suņi, un nē man neskauž, ka tavs suns par 500 pirkts, kaut vai Ēģipti būtu pret viņu iemainījusi, man visi suņi ir suņi neatkarīgi kāda šķirne un no kurienes viņs nācis.Besī šitie "mans labākais un gudrākais, citiem kājslauķis", DIRST EJ!Tev nav nekādu tiesību kaut ko teikt ne par mani ne manu suni!

Nu protams, ja man būtu bulterjers veikalā es viņu nevestu, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka cilvēkiem no viņiem ir bail un viņi ir par lielu, lai veikalā varētu izgrozīties.Beztam man nebūtu bail tādu suni atstāt ārā, nevienam nenāktu prātā mēģināt viņu nozagt un ja kāds viņam uzbruktu lielsiki pats tiktu galā.

Loreta, nu bet padomā cik liels pie divgadīga bērneļa izskatās kaut vai maltas zīda sunītis?Kaut kur līdz celim, tik pat augstu cik pieaugušam cilvēkam bulterjers.Arī viņš var pamatīgi iekampt un izkost sejā robu, kas tam mazajam bērnam nešķitīs tikai skramba.
Starpcitu vetārsti uzskata par anomāliju tojus, kuri nekož, jo viņi visi cenšās iekost pie pirmās iespējas.Viņi visu laiku rej, ja uzgriež muguru pieskrien iekož papēdī, aizmūk un nekāds smaids par mazo "smukuli" neparādās.Viens vienīgs naids un vēlme viņu pret sienu izsmērēt.Protams prieks par to mazo suņu īpašniekiem, kuri viņus arī audzina.Tas ir tikai apsveicami, bet tādu diemžēl ir maz.Visi uzskata, ka "mans jau maziņš, ko ta viņš, neko jau nevar izdarīt".Es zinu pāris lielos suņus, kuri mazos suņus necieš, jo viņi satika piemājas jorku, kad bija kucēnu un viņiem iekoda.Viss naids pret mazajiem uz mūžu, atmiņās viņi paliek, kā sīki kodēji.Goda vārds nevaru nosaukt nevienu padušsuni, kurš nebūtu izturējies agresīvi.Visi vai nu s''ez somā un zobus atņirguši trīc vai pavadiņā iekārušies rej cik jaudas.Un tad brīnās, ka cilvēki viņus nevar ciest un par žurkām sauc.Žurkas tā arī uzvedās-kož tāpat vien un izaicina uz kašķi.

L Loreta 07.04.2009

Trusi, man ir bijuši 2 jorki, mājās ir 2 mazi bērni un nekad nav bijis neviens kodiens... es neesmu saskārusies ar maziem, agresīvi oskaņotiem suņiem. Pieļauju, ka varētu būt kādam cita pieredze...
Agy, Tu jau slimīgus un drudžainus tekstus raksti, nu, nomierinies taču, nervu šūnas neatjaunojas!!!

D d**sēja 07.04.2009

Man bērnībā maziņš krancītis papēdi in potīti burtiski sadriskāja:( Bet man nav tā dzintara psiholoģiskā trauma pret šiem dzīvniekiem;)

H Harmonija 07.04.2009

Loreta, es saprotu nav viņi visi agresīvi, man kā nekā pašai ir mini taksis.Bet daudzi sīkuči ir nikni, ja pa TV rāda toju viņš vienmēr rej, ja uz ielas ir tojs, viņš vienmēr rej, ja viņš nerej tad ir iespiests kaut kādai dāmītei padusē un izskatās pēc pārbiedētas un ilgi sistas žurkas.
Man vēl nav gadījies satikt nevienu draudzīgu jorku, toju vai čivauvu, bet nešaubos, ka tādi ir.Visām tām trim šķirnēm pie rakstura rakstīts-drosmīgs.Ja viņi nedomātu, ka ir lauvas varbūt uzvestos atbilstoši savam izmēram un saprastu, ka jebkurš viņu varētu nogalināt dažu sekunžu laikā.Nesās kā dzīves apnikuši virsū lielam sunim, iekož viņam kājā.Tam lielajam jau pie vienas vietas, ka viņš ir liels, bet tas kodējs maziņš, viņš kož pretī.Kas vainīgs?Protams lielā suņa īpašnieks, viņam suns mežonis un viņš viņu nepieskata.
Suņi domā citādāk.Nav viņiem tāds-liels, mazs.Viņiem ir kucēns un pieaudzis.Pats vainīgs tas jorks, ka nav izaudzi tik liels kā rotveilers, viņš ir pieaudzis tātad konkurents.