Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

Mamma 07.04.2009

Meitenes atvainojos par saviem vardiem sakara ar maziem siksuniem. Shodien redzeju tiiiik mazinju gudru un labi audzinatu jorku vienai meitenei. Ta nav taisniba ka gudri ir tikai lieli sunji tagad es to zinu un saprotu kapec tik ljoooti milat un aizstavat savus bucumiluminjus. Manis pec varat nakt kaut kafejnica kaut veikala ar tiem tikai uzmanigi citiem cilvekiem patiesham ir liela alergija pret dzivniekiem.

H Harmonija 07.04.2009

Dzintar, es neticu, ka to rakstiji tu, vienkārši neticu :D
Bet lai nu būtu.

Mamma 07.04.2009

Miers Trusi kaut vai pirms Lieldienam. Visiem ir iespeja mainities uz labo pusi ari tev.

H Harmonija 07.04.2009

Es jau esmu labiņa, mīlu visus četrkājainos kustoņus izņemot peles, tām skrienu pakaļ ar čību un virtuves nazi(darbojas starpcitu) :D
Esmu mierīga, mana sezona sākās, jāiet visiem olas dalīt ;D

O Oksana 08.04.2009

Dzintar, и я и дочка страдали аллергией, но надо лечится, а не накидываться со своей проблемой на собак . У дочки осталась аллергия на кошек, а у нас практически у всех знакомых есть кошки, мы просто берем лекарство с собой, ну не избавляться же из-за болезни от животных. Есть люди у кого аллергия на растения и продукты . И у нас есть йорк и аллергии от него нет, у йорков шерсть идентична человеческой, у вас скорей всего не на шерсть аллергия, сейчас это легко проверить на что у вас конкретно аллергия, медицина шагнула далеко.

Mamma 08.04.2009

Spasibo, medicina to shanulatuda a ekonomika obratno. A lekarstva stoit deneg, gosudarstvo oplacivaet tolko po spisku i ne lutsie lekarstva a jesli xoces xorosie pokupai sam za strasno bessanie dengi. Ja na sobak nenakidivajus a na bezmozglix istericnix damocek kotorie portjat prekrasnix sozdanim .

J Juris 10.04.2009

Nesaprotu par to ir sarunas. Man ir 3 skaisti un jāsaka palieli skorpioni. Dažkārt paliek tādi nemierīgi, tad jāņem līdzi uz veikaliem. Tad gan mums visiem, skorpioniem un man, ir laba diena, tukši veikali, pieklājīgas pārdevējas, arī mani skorpioniņi ir guvuši daudz jauku iespaidu.

H Harmonija 10.04.2009

Atradi nu gan ar ko salīdzināt.Vai tavuprāt suns un kaut kāds pretīgs kukainis ir viens un tas pats?Skorpionam pat smadzeņu nav.Domā tikai par to, ko ēdīs.Jābūt pilnīgam idotam lai turētu mājas kaut ko indīgu.Ja tev nav ko teikt par attīstītiem, domājošiem dzīvniekiem, nelien te vispār.Ej pameklē kādu ķīniešu lapu ar recepti, kā pareizi pagatavot kukaini.

S skadra 11.04.2009

Suns nav mazgadigs berns, ko nevar atstat maja uz daziem stundam.

L Loreta 11.04.2009

Skadra, bet kāpēc ir jāatstāj mājās??

H Harmonija 12.04.2009

To pašu gribēju prasīt.Kāpēc man būtu viņu jāatstāj mājās?Pietiek jau ar to, ka viņam jāsēž vienam 8 stundas kamēr esmu skolā.Kāpēc man būtu jāliek palikt viņam vienam pašam mājās vēl pāris stundas?Viņš neko nav nogrēkojies, lai nevarētu iziet sabiedrībā.
Mazgadīgam bērnam arī nekas nenotiktu, ja viņu atstātu mājās vienu pašu, ieslēgtu uz pāris stundiņam.Varbūt apgāztu māju kājām gaisā un nobimbātos zili zaļš, bet nekas slikts nebūtu noticis.Bērnus vajadzētu piesiet pie veikala ieejas, ciest nevaru, kad viņi tur sāk bļaut un ārdīties, vecāki nav iemācījuši kā sabiedrībā jāuzvedas.Mežoņi kaut kādi.

O Oksana 13.04.2009

Ну Дзинтар, с вами все понятно . Если у вас нет денег на лекарства, то этим все сказано, вы просто завидуете людям ( а зависть -это грех), которые могут себе позволить иметь, нечто дорогое, то что вам не по карману, в нашем случае это собаки. А среди моих знакомых, у кого есть йорки, пока не наблюдалось истеричных дамочек, все вполне адекватные, и даже есть 3 парня . Среди истеричных людей встречаются и противники всех животных .
Янис- если вы так любите своих скорпионов, что ходите с ними под мышкой или за пазухой, то вполне можете и в магазин заходить . Только далеко ли вы от дома отойдете?

Mamma 13.04.2009

Oi, oi kak stidno stalo scas razplacus i obdumajus.

D d**sēja 13.04.2009

Trusi!!! Stulbā kaza, jobanā kuce, smirdīgā pakaļa, ko tu salīdzini bērnus ar suņiem, idiote līdz galam neuztaisītā?????? Ak tad tev ciest nevari, kā bērni uzvedas veikalā, pežveste tu tāda???? Ja tu man kaut ko tādu acīs pateiktu, es tev tā sadotu pa purnu, ka vajadzīga būtu pilns sejas plastikas komplekts, sučka!!!
tevi pašu, mauka, vajag piesiet pie veikala durvīm!!!
Viss skaidrs ?

H Harmonija 13.04.2009

Cik tev gadu bērniņ?11?Vairāk nedotu.Un neticu, ka tu man sistu, ja dzīvē satiktu.Nomīztu un nemaz klāt nenāktu.Visi šitādi dirsēji dzīvē no visiem mūk asti starp kājām iežmieguši un pretī nevienu vārdu nevar pateikt.Netā te tēlo briesmīgi varēno, jo dzīvē, kur tevi pazīst, neviens tevī neklausās un nerespektē.Sīkā maksimāliste.Man no tevis nav bail!
Man neviens nevar aizliegt nemīlēt bērnus.Kādam nepatīk suņi veikalā un ja es tur ar viņu ieeju, tad pārkāpju viņa tiesības, bet ja man riebjās bērni un kāds ar viņu ieiet veikalā un viņš tur psiho, bļauj un gāžās gar zemi, tad es neko nedrīkstu teikt.Sanāk ka manas tiesības arī tiek pārkāptas, jo man nav jāklausās bērna bļaušanā visu to laiku kamēr iepērkos.Ja visa Lv tagad nobalsotu par vai pret bērniem, tad rezultāts būtu puse uz pusi, jo visiem nepatīk bērni un visiem nav jāpacieš viņu bļaušana.
Es ieejot veikalā ar suni turu viņu rokās, neļauju riet, apgrābstīt preces, neļauju pat paostīt cilvēkus, jo saprotu, ka kādam varētu suņi nepatīkt, vai varbūt viņam ir kāda bērnības trauma un viņam bail, ka kodīs.Bērniem veikalos tiek ļauts viss.Viņi tur apčamda visas preces, skraida pa veikalu un gāž nost no kājām vecākā gadagājuma cilvēkus un vispār krīt uz nerviem ar savu pinkšķēšanu un īdēšanu.Ja visas mātes savus bērnus būtu iemācījušas nebāzt savus nagus kur nevajag un nebļaut, un neskriet es neko neteiktu, bet viņas uzskata, a visi mīl viņas mazos "bumbulīšus".Nu nav tā un nekad tā nebūs!
Es tavu viedokli esmu dzirdējusi, tu to izteici un neko no tavas zīdaiņa mutes vairs dzirdēt negribu.Un iemācies runāt, smiekli nāk par tevi.Vēlviens bezatbildīgo māšu audzēknis, nejēdz pat publiksā telpā-internetā runāt tā, lai mātei nebūtu par tevi jākaunas.FUJ!

L Loreta 13.04.2009

Es arī nesaprotu, kā var neieredzēt bērnus :((((

H Harmonija 13.04.2009

Nu gadās

D d**sēja 14.04.2009

tev neviens neaizliedz kādu neieredzēt, es, piemēram, tevi neieredzu pēc taviem pretīgajiem vārdiem:)
Tikai palasi savu tekstu, vai tavai mātei nebūtu par tevi jākaunas, kad salīdzini kaut kādus kvekšķus ar pašu dārgāko, kas mums ir, pamuļķe, gan jau kaut kas mainīsies tavā slimajā galviņā!
Manai zīdaiņa mutei ir 25 gadi un man ir divi bērniņi, jā, arī jorks man ir, bet suns ir suns, un cilvēks ir cilvēks.
Man riebj šie dzīvniekmīļi, kuri dzīvniekus nostāda augstāk par cilvēku, FUJ tev, sievietes parodija!

D d**sēja 14.04.2009

:D:Dpalasot tavus iepriekšējos tizlos komentus, saprotu, ka vēl skolā mācies, maloļetka, kauns, ka vispār ar tevi sadirsos, nu tev vēl ilgi jādzīvo, kamēr tavā paurī iegaugs prāts.
Kad izaugsi un pāries tīņu dullums un hormonu vētras, tad padirsīsimies:D:D:D

D devo4ka 14.04.2009

Bāc, nu kā šitā var lamāties, šausmas...piekrītu Trusim, ka visiem nav bērni jāmīl un to tiešām nevar pārmest, gluži tāpat nevar pārmest to, ka kādam suņi nepatīk.Manas domas ir tādas-veikalā var nākt gan ar suņiem(protams, ar tādiem, kurus var paņemt rokās), gan arī ar bērniem, bet uzvesties jāprot visiem...loģiski, ka mani vairāk izbesīs sīcis, kurš veikalā nemācēs uzvesties-skraidīs, bļaustīsies, visu ķers un grābs, nekā mazs suņuks, kurš rātni un paklausīgi sēdēs saimniekam rokās...:))))