Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

E Es 25.11.2008

Suns paliek suns, vai nu pa 400ls vai paņemts no patversmes. Kā būt ja es paņemtu, piemēram, pūdeli padusē un staigātu pa veikaliem. It seviški pārtikas. Kaut kādas sanitārās un pieklājības normas ir jāievēro.

. ....... 25.11.2008

man tie mazie kvekšķi nepavisam nepatīk, tomēr pat Francijā restorānos sunīšus laiž iekšā, uzreiz vēl viesmīlis atnes vinjam padzerties.. Latvija ir vienkārši atpalikusi šajā ziņā, ar laiku jau vajadzētu būt kādam risinājumam *sunīšu jautājumos*, jo tie ta4u mazāk nepaliks, arvien populārāks sieviešu aksesuārs.

M Marta 25.11.2008

Tur jau tā lieta, ka TĀDUS sunīšus ''padusē'' drīkst vest pat pārtikas veikalā, protams neļaujot viņiem neko apošņāt. Nesen bija tieši par to sižets pa TV, kur tika izskaidrotas šādu sunīšu un viņu saimnieku tiesības un uzvedība veikalā.

L Ligucis 25.11.2008

Ja varēji atļauties suni pa 400 latiem, tad vari atļauties arī somu, kur dzīvnieciņu pārnēsāt, lai nerastos liekas problēbas. Suni varēji atstāt arī mašīnā, lai uz 5 min ieskrietu veikalā. Es arī diezgan negatīvi raugos uz suņu staipīšanu pa veikaliem - vienalga, pārtikas vai nepārtikas, jo ir daudzi mazie sunīši agresīvi un sāk riet uz cilvēkiem. Un aprietie cilvēki jūtas ļoti nelāgi. Kāpēc dažu dāmu kaprīžu dēļ pārējiem ir jājūtas nelāgi veikalos.

A ally 25.11.2008

ak dievs, kaads stulbums!nevaru saprast, vai dārgā Žeņa sūdzās par kko, vai arī zīmējās ar savu suni!nu stulba, kas stulba!kāda starpība, cik maksā suns un kāds...noteikumi visiem ir vienādi!man varbūt ir cane corso pa Ls800, tapēc es winju visos veikalos varu stiept līdzi!

V Vasja 25.11.2008

Saskatījušās filmas, tagad visas blondīnes staigā ar tiem stulbajiem suņiem, kas tik kā drebēt un riet. KAs tas par suni??? PARODIJA!!!

V Vasja 25.11.2008

Saskatījušās filmas, tagad visas blondīnes staigā ar tiem stulbajiem suņiem, kas tik māk kā drebēt un riet. KAs tas par suni??? PARODIJA!!!

A Aleksandrs 25.11.2008

Duraki neaptestie.Man ari kabatas sunjuks ir, eju visos veikalos ar vinu ieksaa.Jums skaudiba, ka pasiem tadu nav.
Jevgenija, Tev vajadzeja paris "labu "vardu sam pardevejam uz atvadaam pateikt.Stav visu dienu kaa vesalkas un izladejas uz pircejiem.

K kaķis 25.11.2008

maziņš jorkširas terjera kucēns = suns.
"Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā"
Nu lūk, pati tā esi uzrakstījusi un tagad nesaproti problēmu.Domā līdzi!

L LLLL 25.11.2008

Mani besī tie suņi. Uz iestādes durvīm un uz mana kabineta durvim ir uzlīme, ka ar mājdzīvniekiem ienākt nedrīkst. Ienāk kāda dura... un tas kveķšis skraida man pa kabinetu ostīdams stūrus. Kad aizrādu, tad atbild: viņš jau tāds maziņš :(
Interesanti, Jevgēnija, uz poliklīniku suni ar ņem līdzi?

T timo 25.11.2008

Suns paliek suns. un ja ir ailzliegums, tad tas ir ailiegums visiem.

S Sandra 25.11.2008

Man liekas, ka cilvēkiem ir skaidrs, ka pa tādiem veikaliem nestaigā ne ar suņiem, ne ar kaķiem, nedz arī ar atvērtiem pārtikas produktiem un un tmldz., mājdzīvniekiem ir savi groziņi, kuros tos var pārnēsāt!

N ninja 25.11.2008

nja.. japiekrit daudzajiem negativajiem komentariem, tomer veikaliem butu japadoma, ka tiesi turigakie klienti ieperkas ar suniem, seskiem un vel citadiem brinumiem paduse. veikali tacu grib nopelnit labu naudinu??;-)
lai gan no otras puses - 3 menesus stradaju viena no prestizakajiem rigas veikaliem, bet tikai 2x bija majdzivnieks lidzi. varbut vnk mana darba laika ta gadijas.

I ingus 25.11.2008

Pareizi ir, ja jau reiz noteikums, ka nedrikst vest, tad nedrikst. man piemeram, ir alegija no suniem, tad kapec man butu jaiet no veikala ara, ja ienak tada damite ar savu vaukski. turklat vienai manai pazinai sitads "paduses suns"reiz iekoda elkoni.

M mada 26.11.2008

Stradaju apavu veikala, pie mums tadas "DAMITES" iegrizas ljoti biezi... Nav patikami, ka shi jaunkundzite, lai uzlaikotu apavus palaiz savu "dargo suniti" pa kreslu...lidz ar to citi klienti tur vairs nevar pielaikot apavus...!!! Stulbums kaut kads!!! Domajiet ar galvu... suns ir domats tureshanai majas, nevis lai iepirktos!!!
Ja var ar shim parodijam iepirkties veikalos, tad jau es ari ar savu dobermani ari varu iet uz veikalu- vinsh jau nevienam nekodis!!!
Idiotisms!!!

J Juris 26.11.2008

Tagad visu drīkst, ja ir nauda!

A agita 26.11.2008

Madonaa, un ne tikai madonaa, bet arii citaas pilseetaas un raj.ir taads likums, ka ar suniem (maziem vai lieliem)veikalaa ieiet ir aizliegts.Ja tas notiek, paardeveejam ir tiesiibas jus aiztureet liidz ierodas kaads no inspekcijas paarstaaviem, kurs uzraksta protokolu un uzliek sodu 10.00Ls...Takaa iepirksanaas prieks saadaam daamiitem var sanaak diezgan padaargs...
Arii ja veikalaa notiek asas vaardu parmainas ar nelicenzeetiem vaardiem un ja tas notiek veel citu klientu klatbuutnee apvainojot paardeveeju, klientam var sastaadiit administratiivo protokolu, pat ar aiztureesanu ieslodzijumaa liidz pat 15diennaktiim.
Esmu iegriezusies veikalaa Boheme Madonaa diezgan biezi un man apkalposana liekas lieliska un meitenes arii saprotosas un izpaliidziigas:)

E Evalds 27.11.2008

Man ar ir kucēns pa 400Ls, es viņu klēpī ar pagaidām varu paņemt. Tātad veikalus, kuros mani, kucēnu klēpī turošu, nelaiž iekšā, man ir publiski jāno-irš iekš šī portāla.
Tas nekas, ka man ir bulterjers;)!? Taču ar kucēns, un, veikalā ieejot, klēpī ar varu paturēt!
Eu, problēmiste, palēts tev tas jorkšīrietis, laikam no kaut kāda ļevā kluba!;)))))))

L Ligucis 28.11.2008

Kas notiks tad, kad uzklonēs mini Jorkšīras gotiņas vai zirdziņus?:))))))))))

. ... 30.11.2008

Visforšāk ir, kad cilvēks atnāk uz kino ar suni padusē!!! :D