Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

D dinchara 16.04.2009

vai tieshaam muusu sabiedriibaa dziivo tik slimi cilveeki? man tagad buus viela paardomaam uz ljoti ilgu laiku- kas tik cilveecinjiem galvaa nedaraas!
es personiigi nepiekriitu nevienam sheit izteiktajam viedoklim!
tas paraada juusu visu aprobezhotiibu..
skumji kkaa palika =/

L Loreta 17.04.2009

Dinchara: kak strašno žiiiiiitjjjjj ..."nevienam nepiekrītu, visi aprobežoti, tik es tāda gudra, lai gan savu viedokli nevaru noformulēt vārdu apvalkā, manas domas ir kaut kas augstāks par šo slimo cilvēku komentiem, reāli es viņas nevaru uzrakstīt, bet laikam, es domāju, noteikti tādas ir un fakts, ka tās ir īpašas, pareizas un pirmatklajumiskas!! un tagad ieslīgšu dziļā domā un raudāšu, kas būs ar Latviju, ka ir pilsoņi tik necienīgi un zemiski, ak, vai!!!"

D di**ēja 17.04.2009

Trusi, nu ko tu te peries, mēs visi ticam, un tagad zinam, kas tev riebjas un kas neriebjas, pastāsti labāk, kā tev šodien gāja toaletē ? Ražīgi? Pastāsti vēl kaut ko, par bērniem tādu pretīgu, nu pastāsti, jo visiem tas taču tik ļoti interesē:)):)):))Tu pārāk daudz uztraucies mīlīt, tev ir jāatslābst, nomierinies taču.:)):))Lai visi šie murgi paliek uz tavas sirdsapziņas:)):)):))Un jābeidz piesārņot nets, ne?;)

D di**ēja 17.04.2009

Dinchara - Tiešām esmu aprobežota, uzbraucu vienai bērnu nīdējai, kas salīdzina bērnus ar suņiem:))

L Loreta 17.04.2009

Dinchara, vajag patiesībai skatīties acīs nevis dzīvot pa mākoņiem.

S sss 17.04.2009

kaut kāda debīla caca :D

Trusis arī ir labs...

S Saule 17.04.2009

jaa:D:D:Dtrusis tiešām labs, īpaši ar saveim tekstiem:D

L Loreta 17.04.2009

Gadījumā nesen nebija izlaidums no Tvaika ielas?

Bija gan!!! HAHAHAHA:D:D:D:D

G Gunita 17.04.2009

Ūn brīnumainā kārtā arī es tiku no turienes ārā!!

G Gunita 17.04.2009

Eu, kas parakstījās zem mana nika? Dauņi.

G Gunita 17.04.2009

Aj, es pati esmu daune, atvainojos, man laikam personības dalīšanās:(

G Gunita 17.04.2009

Jomajo, es tev silti iesaku izslēgt ārā kompi un iet gulēt. Saldus sapņus! HAHAHAHAHAHAHA

G Gunita 17.04.2009

Atkal man sākās pavasara delīrijs!!!

G Gunita 17.04.2009

You My You- you know i am the candyman, but you are my lolipop.

G Gunita 17.04.2009

Hands up, baby hands up, baby your heart gimme gimme your heart gimme gimme.

G Gunita 17.04.2009

Forša dziesma, bet vienalga rēcīgi. hahahahahahahhaahahah
hahaahah
hahahaahahaha
hahaahahahaahah
hahaahahahahaah

hahahahahai

P People.com 17.04.2009

KAs tev visi ir sajukuši??:/