Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

H Harmonija 07.05.2009

Tad nu gan atraduši par ko kasīties :D Smiekli nāk!
Nu lai tak iet tie cilvēki kaut ar ziloni veikalā, ja viņš tur prot uzvesties!Maximā man pārdevējas prasa, kur mans susn, kāpēc šodien neesmu līdzi paņēmusi, iemīļota viņa ir daudzos veikalos.Nevankšķ un nekož, ar visiem draudzējās un sabučo visus, ja kāds vēlās.dižas pretenzijas neviens vēl nav cēlis.
Bet ir dažas vietas, kur ar suni gan nevajadzētu iet, piem., kino, teātris, baznīca drēbju veikali, pašam sunim tur nav ētri.
Piekrītu tam, kas te teica, ka nevajag savus suņus bez uzraudzības laist ārā gan pašu suņu labā, gan līdzcilvēku dēļ.Daži tādi vaukšķi no manis ir dabūjuši pa purnu ar 40 izmēra kedu, galveno kārt jau tāpēc, ka man ir kucīte un atrodas daži, kas iedomājas, ka viņu var izdrāzt.Traucē tie brīvā vaļā palaistie suņi, it īpaši tad, kad manai suņu dienas, nav man ar viņiem jākaro.Ja saimnieks savu suni neaudzina, tad to nākas darīt man.

P People.com 07.05.2009

Linda, tu pati drāz savu kucīti ar 40 izmēra kedu?!

H Harmonija 07.05.2009

Gribētu zināt kā tas izskatās.Varbūt man uz tevis patrenēties, ne?

K Kate 07.05.2009

es gribētu iet uz veikaliem ar savu zirgu!!! :D:D:D:D::
nu nav ar suņiem jāvazājas pa veikaliem!!! citiem cilvēkiem varbūt ir alergjija!!!

K Kate 07.05.2009

ja ja tie suņu saimnieki visur vazā savus suņus līdz, tad gan jau ar viņiem arī drāžas :D:D:D
es te pārsmējusies līdz asarām...sevišķi par to 40 izmēra kedu :D:D:D

V Varis 07.05.2009

Cien. Jevgenijas kundze! Iedomajaties situaciju - jus ieejat ar savu suniti veikala, staigajat viss ok, a ja nu kadam, kas atrodas veikala ir alergija pret dzivnieku spalvam? Kurs tad uznemsies atbildibu, ja kkas notiks?

tad Jevgenija viņam ar 40.izmēra kedu pa purnu!!! :D:D:D:D

H Harmonija 07.05.2009

A man no tomātiem alerģija.Ko man tagad darīt?Veikals jau viņus turpinās tirgot tikuntā.Kā traka sāku šķaudīt, kad jāiet garām tomātu plauktam.
Un nav nemaz tik daudz to cilvēku ar alerģiju no dzīvnieku spalvas.Un starpcitu alerģija jau nav no dzīvnieka spalvas, bet no blaugznām, kuru nav, ja dzīvnieku kopj.

Kate, ļoti smieklīgi, nevajag savas paražas pa visu forumu izblamēt, neinteresē nevienam tavas zoofīliskās izpriecas ;)Gan jau kaut kur i-netā ir kāda lapa specialy for zoophiles.Pameklē!
A, bet lūdzu, nāc ar visu zirgu uz veikalu, es tikai priecātos, man viņi patīk, skaisti dzīvnieki, tikai viņš varbūt pa durvīm netiktu iekšā, neesmu pētījusi.zini es te tā domāju-tu ar savu zirgu drāzies?Nu kā ir?Viņš tevi drošivien līdz aknām paņem...Labi, ka man ar zirgiem nav "jāpriecājas".

K Kate 07.05.2009

Kur Tu, Linda, tik gudra trāpījusies??? Tu visu zini!!! Par visiem!!! Pat to, ka NEVIENAM neinteresē šādas vai tādas izpriecas...un pat arī cilvēkus ar alergjijām esi saskaitījusi!!! Un pat lapas par zoofiliju pārzini...vienīgais laikam ko nezini ir veikalu durvju lielums!!!
eu, paklau...Tev pašai no sevis grūti nepaliek...kur nu vēl apkārtējiem...
labāk papriecājies ar zirgiem, jo izskatās, ka Tev vispār nav prieka, jo neviena nav...:D:D:D
tā viszinēm gadās!!! :D:D:D:D

V Varis 07.05.2009

Linda, neesmu dzirdejis, ka kadam redzot vai sajutot tomatus vajadzetu skaudit! :D Jebkura gadijuma uzskatu, ka mazie klepja sunisi lielakajai dalai damu ir modes aksesuars, ta pat ka DG rokassominas utt. Ja cilveks tiesam so mazo kustoni mil un rupejas par vina labsajutu un veselibu, tad nestaipis apkart paduse sev lidzi uz veikaliem, bankam, teatriem vai ejot uz tualeti utt.

H Harmonija 07.05.2009

Kate, prieka man ir daudz.Esmu pozitīvs cilvēciņš.Jā, tev taisnība zinu es VISU un esmu es VISUR.
Vari, man nav nekāds klēpja suns, tie man neizksakāmi nepatīks, stulbi un uzvesties nejēdz, man ir taksis.Un es viņu nestaipu padusē, viņai ir savas kājas, kuras viņa arī izmanto, ja man kaut ko fiksi jānopērk veikalā paņemu viņu rokās un fiksi nopērku, uz teatri nav bijusi pat doma suni ņemt līdzi, bik pa traku, tas tiešam sunim traucētu, garlaicīgi.Viszinošais, Vari, ko man darīt, ja man pastaigas laikā uz tualeti savajagās, blakus ir sabiedriskā tualete, bet man līdzi ir suns?Čurāt biksēs, jo sunim grūti pastāvēt kabīnītē 1 minūti, kamēr nokārtojos vai labāk novilkt bikses un čurāt turpat pie tualetes durvīm?Dīvaina tev tā domāšana.
O, nē, suns man nav aksesuārs, viņa man ir draugs, gluži kā meita, tieši tāpēc es viņu arī cenšos ņemt līdzi visur kur vien tas ir iespējams, jo ar draugiem uz veikaliem iet un ar meitām arī.
Un zini, daudziem no tomātiem ir alerģija, tomātam visapkārt ir tādas, kā mazas spalviņas, kuras kādam ejot garām mēdz lidot, tad nu viņas salien man degunā un acis apsarkst un nāk škaudiens.zinu vienu sievieti, kurai vēl pumpas sametās.Turpretī nezinu nevienu cilvēku, ka būtu alerģija no spalvām, to vairāk izmanto par ieganstu, ali atbrīvotos no apnikušā dzīvnieciņa.Dīvaini, ka bērnam var būt alerģija no sfinksa, kuram spalvu nemaz nav, ne?Nē, ja par alerģiju kāds sadomā nosaukt to, ka splavas ievelk degunā un mazliet kutina, tad visai pasaulei no spalvām alerģija.
Varbūt kādam no taviem sviedriem alerģija?Labāk neej sabiedrība, kas par to atbildību uzņemsies?Dīvaini, ka parkos neviena nav alerģija, bet atsevišķās vietās tādas pēkšņi uzrodas, piemēram pārtikas veikalos un pludmalēs. sky&more veikalā alerģija laikam izskausta, jo tur tagad ar suni drīkst iet.

K Kate 07.05.2009

es iedomājos tantuks ar taksi kam liekais svars...tāds apaļš, spicu purnu un tās īsās kājeles...
ei Tu nost...viņa visu zin, pat to, ka tomātam ir spalvas :D:D:D:D:D
un pačurāt vajag pirms ej no mājas ārā...fui, riebj man šitādas ar suņiem pa sabiedriskajām tualetēm izvazājas un pēc tam pa pārtikas veikaliem! Paldies Dievam, ka maizi tagad tirgo plēvēs, citādi šitie tantuki ar takšiem pa taisno no sabiedriskajām tualetēm noteikti čamdītu mīkstāko klaipiņu!
fu...

linda = trusis:D:D:D:DAr 40. kājas izmēru:D:D:D:D

P People.com 08.05.2009

Kade, tu pačurā, pirms ej ārā??

L Loreta 08.05.2009

Kate, pēc pačurāšanas ej uz veikalu, ja?? OMG!!! un tad aiztiec maizi????? labi, ka maize tagad pārtikas plēvē..

L Loreta 08.05.2009

par taksi, kam lieks svars :DDDDD Kate, tāds fantāzijas lidojums- tantele kartona kastē dzīvojoša, šķidru vilnas lakatu galvā, ar pārēdušos taksi, kam lieks svaras, kam smailais purns atkārtojas 2 duboltzodos, īsās, piepampušās kājeles knapi kust..hmm, izklausās pēc iepazīšanās sludinājumu
es nevienu taksīti neesmu redzējusi ar lieku svaru, viņi mīļi, gudri un smuki dzīvnieki!!

P People.com 08.05.2009

Nē, kate šeit ir ievietojusi iepazīšanās sludinājumu, skan šādi:
es esmu tantuks ar lieko svaru un ar taksi kam liekais svars...Esmu tāda apaļa, spicu purnu un ar īsām kājelēm, vazājos pa sabiedriskajām tualetēm, pēc fekalizēšanas nenomazgāju rokas, tad vazājos pa veikaliem. Vēlos iepazīties ar juridiski brīvu vīreli, kam arī ir liekais svars seksam. Zvanīt Katei.

:DDDD jomajo :DDD točna:DDDDD

U Urla 08.05.2009

а я твою маму трахал.
2 раза раком.
желаю твоей маме еще таких счатливых моментов.

L Loreta 08.05.2009

Urļuk, gaidi, ka būs baigās razborkas, da, poh.., Tevi taču vienkārši ignorē..vāries savā sulā!!