Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

L Loreta 11.05.2009

Dzintar, vai tiešām esi tāds pazinējs jorku aromātos, vai tiešām cacas Tevi tā apgrūtina..?! Tādas muļķības runā.

K Kate 12.05.2009

loreta, tu esi aita...pati tak atzinies :D:D:D:D

L Loreta 12.05.2009

:DDD nu, ko?? tagad gaidi, ka es Tev rakstīšu k-ko rupju??? Ar malaļetkām(prātiņš čist tāds) nav ko rokas smērēt :DDDDDDDD
Ā, Tavā stiliņā- malaļetka ar vistas smadzenēm tūlīt atbildēs, lalalallailaaaaaala :DDDDDDDDDDDDD

L Loreta 12.05.2009

paga, otrs variants, ātri nomaini niku :DDDDDDDD

P People.com 12.05.2009

Kate, lalalailalai šalalaleila, šalava, šalalaleila!

L Loreta 12.05.2009

:DD people, viņa tūlīt niku nomainīs, no Lindas k-ko uzrakstīs, saproti, viņa ir ļoti "viltīga'', kā pati raksta gudra un galvenais, viņai talants literatūrā!!

B BIGs 12.05.2009

Ko jūs visu laiku apceļat Kati? Labāk aizbrauciet uz veikalu "Boheme" un noskaidrojiet attiecības.

P People.com 12.05.2009

ooo, Dzintar, tu jau atpakaļ, tikai Biga veidolā!!

B BIGs 12.05.2009

Dzintars ir Dzintars! Es esmu BIGs. Es nekad nemainu Niku.

H Harmonija 12.05.2009

Suņi NESMIRD, viņi smaržo!
Loreta, nevajag dumjam cilvēkam pasviest ideju, ko darīt tālāk.

Es taču palīdzu :D es esmu laba :DDD

U Urla 12.05.2009

Слыш ты бля Творог подзалупный, ебач придержи а!

R rojs 27.05.2009

nenormālā suņu ostītāja...

C Cālis 22.11.2009

Paklau, suns ir suns. Ja rakstīts nevar, tad nevar. Kas tās par muļķīgām iedomām, ar suni iet veikalā? Ja zinu ka došos uz veikalu suni līdzi nevelku, bet atstāju mājās. Ja nu vienīgi ir kāds draugs līdzi kas var viņu pieskatīt kamēr ieskrienu un nopērko ko man vajag... tas taču ir pašsaprotami.
Jāciena veikala personāls un citi tā apmeklētāji!

I INGAEGLINSKA 22.11.2009

chappy

J jjj 22.11.2009

Suns uz izstādi jāved, ne pa veikaliem.Kur tik tupi cilvēki rodas?
Tiešām šaurpierēm pieder šitādi kvanšķi.

č Čiepa 03.01.2010

Jorķi nemet spalvu, pareizāk MATUS ..!Elly, UN pūdeli nevar salīdzināt ar jorķi ja kas ..!mazuus suniishus var nest padusē..!
man pashai ir mazs jorķis un es veikalā iegāju, pajautāju vai var mazo suniiti ture tpadusee ? un man atbildēja, ka jā var un nemaz nevar aizliegt.( t/c domina)ja vien mans suns nevienu neaiztiek ..!
cilveeki padomājiet pahi ko maziņš suniits var nodariit ..?es saprastu ja mestu spalvu, bet tur ir tas joks, ka jorķi nemet spalvu ..!:P

L Linda 18.01.2010

Paties'ib'a s'udz'iba nepamatota.
Man ir divi ang'lu buldogi un 'k'inas cekulainais - es uz veikalu neeju ar visiem trim :D 'so teoriju atbalstu, bet 'sobr'id visi noliek nevis saimnieci ar 'iso pr'atu, kura netikai neatpazist zimes uz durvim, bet ari neuztver aizradijumu, bet gan suni, kuram ar to visu nav nekada sakara un vinam pirms dzimsanas neprasa kada skirne vins velas but, taka metiet pie malas savus aizspriedumus, jo ir diezgan pretigi lasit jusu komentarus. Ari man nacas audzinat so kinas cekulaino - pirms tam mana attieksme pret siem suniem bija tada pati, bet liktenis piespieda atrast tadu pusnosalusu meza! Uz nozelojamu sudzibu atrodas 1000 pajolinu, kuri versas pret sugu :D

D d 02.02.2011

Nevienā veikalā nav bijis uzraksts, ka nedrīkst ierasties ar pitonu.Bet kādas lustes bija, ka ienācu ar saviem 5 zalkšnukiem. Tur pat visi jorki aizskrēja palēkdamies. Nesaprotu - uz durvīm zīme, ka ar suņiem ienākt nevar, bet jorku saimnieces ķērc par maniem čusakiem.Nu nebija zīmes, ka ar čūskām ienākt nedrīkst.

č Čoms 02.02.2011

Par čūskulēniem pilnīgi piekrītu, arī man ir bijuši visādi prikoli ar šiem jaukajiem kustonīšiem.Kam gan ti suņi derīgi-vienīgi šašlikam vai kotletēm.