Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

G GunitaunDinčara 17.04.2009

HAHAAH
HAHAHAHAHAHAHAHAHA

L Loreta 17.04.2009

""Loretu"" vilto, pēdējie 3 Loretas komenti nav mani. Gunita un Dinčara, ejiet laukā, taču silts laiks- smilšu kastē jau var spēlēties!!

H Harmonija 17.04.2009

Kā man patīk šitie bērnudārznieki, kuriem patīk rakstīt kaut ko pilnīgi bezsakarīgu un galīgi ne pa tēmu.Tā turēt! :D
Ja godīgi man jau līdz kaklam šitā lapa, pilnīgi bezjēdzīga, nekas jau netiks mainīts tāpēc, ka kāds pasūdzējās par šito vai to.Nevienu tas tāpat neinteresē.
Starpcitu, Di**sēja(vai kā tevi tur sauca)es jau teicu, ka man tavs viedoklis ne-in-te-re-sē!Man varbūt vēl pa burtiem jānosauc, lai tu saprastu?Vari droši vārtīties pa savu bērnu piedirstajiem pamperiem un smaidīt kā sūdā iekāpusi, bučot viņu punķainos, nosiekalotos purnus un priecāties.(Atvainojos citām mātēm par šiem vārdiem)ja ar mani kāds runā kā ar mazu bērnu, tad man nav grūti tādu arī patēlot un nosaukt jūs visus par pimpjiem un cūkām, jo tie ir vienīgie "lamuvārdi", kurus mazie "enģelīši" zin, protams mūsdienās viņi mācās ātri un jau 4 gadu vecumā pagalmā visus par maukām un kropļiem saukā.šokējoši, ne?

P People.com 18.04.2009

Ārprāc Trusi, tu neesi normāla...Bet lai nu paliek;)

P People.com 18.04.2009

:))Lai tev jauka talkas diena ''pimpju mauka - krople'':) Re, es arī iemācījos:):):)
Es eju vārīties savos piekakātos pamperos;)

P People.com 18.04.2009

Di**ējai pilnīga taisnība, vai ne, Gunit?

Jā, pilnīga taisnība! Un ers arī protu lamāties. HAHAHAHAHA

G Gunita 18.04.2009

Trusi, nu ko tu te peries, mēs visi ticam, un tagad zinam, kas tev riebjas un kas neriebjas, pastāsti labāk, kā tev šodien gāja toaletē ? Ražīgi? Pastāsti vēl kaut ko, par bērniem tādu pretīgu, nu pastāsti, jo visiem tas taču tik ļoti interesē:)):)):))Tu pārāk daudz uztraucies mīlīt, tev ir jāatslābst, nomierinies taču.:)):))Lai visi šie murgi paliek uz ta:))
Es eju vārīties savos piekakātos pamperos;)
Ceru, ka kādreiz satikšu tavu puņķaino purnu, aj kā tu tad nosiekalotos:*:):):):)vas sirdsapziņas:)):)):))Un jābeidz piesārņot nets, ne?;)
Mēs jūs novērojam! Ziniet, kā es to pārkopēju? Es nospiedu Coppy, un pēc tam Paste.

T Trusis 18.04.2009

P People.com 18.04.2009

MAn arī lamāties patīk!!!Tā kā Di**ēja ir mūsu bandā!!!

L lo 21.04.2009

fui fui fui !

D ddd 21.04.2009

hahaha cik rēcīgi hahahahahahahahahahah;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d'd

A ally 22.04.2009

nedrīkst tā laist jebkāda izmēra dzīvniekus. citādi arī es savu 40kg smagu sunīti varu paņemt uz desu veikalu.
vai piem: paņemt kādu vilku baru uz veikalu.Saprotiet, tak ja nedrīkst tad nedrīkst nevienam, un tie jūsu mazie sunīši _kaķīši_ man ir apnikuši, eju iznest miskasti un mazs briesmonis ar lielām bantēm cenšās man kājā iekost.Un ja es tam netīšām uzkāptu? Nēpārprotiet, man ļoti patīk dzīvnieki, bet lūdzu nelaidiet tos ārā vienus, un labāk turiet pavadiņā, vismaz tajā laikā kad ārā ir cilvēki.:) lūdzu, esam rūpīgāki pret saviem dzīvniekiem, un citiem cilvēkiem.

Mamma 22.04.2009

Es sradaju maizes veikala par pardeveju un mani uzreiz saimnieks atlaidis no darba ja redzes veikala suni.

G gunita 23.04.2009

Kapec ?