Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

D d**sēja 14.04.2009

KAd ieeju veikalā, mani bērni ne vienmēr uzvedas ideāli, NEVIENS bērns( tikai ja viņam nav psiholoģiskas problēmas) ieejot veikalā neuzvedas kā rātns robots, un ja jums ''modernajām sievietēm'' tas nepatīk, varat pieiet man klāt un to pateikt tieši acīs!Kāpēc jūs, bērnu nīdējas, veikalā par to klusējat un slēpjaties aiz nikiem internetā????
Lamājos, jo man NAV pieņemama jūsu nostāja!!KĀDĀM TIESĪBĀM jūs variet spriest par bērniem tāpat kā par dzīvniekiem??? Cieniet taču pašas sevi, jūs esiet sievietes, arī starp citu bijāt bērni, kuri arī gāja veikalā un arī neuzvedās kā nākas!
Kad jums pašām būs bērni, nu neticu, ka jūs atļautu man vai kādam citam tā rakstīt!! Debīliķes!

Mamma 14.04.2009

Ak, cik rupja maate! Tev vajadzetu atnjemt maates tiesibas. Tik un taa neizaudzinaasi pilnveertiigu sabiedribas pilsoni.

D devo4ka 14.04.2009

D...sēja, Tu tiešām jokaina esi, man ir bērni, kā jau rakstīju...Un es neesmu ne bērnu, ne suņu nīdēja, kur Tu to izlasiji??Neiet runa par par to, ka kādam bērnam būtu jāuzvedas kā robotam, bet Tev laikam tiešām nav nācies veikalā redzēt sikos, nu tā apmēram 3-4 gadus vecus, kuri ķer mantas no plaukta, met pa gaisu visu, ja netiek izpilditas viņa kaprizes -- spļauj mātei virsū un kliedz pa visu veikalu, bet māmiņa savam dārgumiņam neko nedrikst aizrādīt un pārējie pircēji tikai šausmās vien groza galvas...Bet vispār, kāpēc mēs te par bērniem spriežam, ja tēma ir vispār par ko citu???:))))

D d**sēja 14.04.2009

:))Mamma:)PAr mātes tiesībām vari te nerakstīt, nespļauj kāpostos kā saka:)) Kādam citam vajadzēja atņemt mātes tiesības, kādu laiciņu atpakaļ, jo jūsu komenti neizskatās pēc pilvērtīgu sabiedrības pilsoņu rakstītiem!

Mamma 14.04.2009

Man izskatas ka tev gadi 12 . Taads neaudzinaats beernelis kas teelo pieaugusho.

D d**sēja 14.04.2009

Ārptāc, man kauns jūsu vietā, meitenes, sievietes attopieties!!
Mamma - tev liekas normāli salīdzināt cilvēku ar dzīvnieku??

D d**sēja 14.04.2009

Jā...Tēma ir pavisam par kaut ko citu:))
Tomēr daži komentāri šeit ir manam prātam neaptverami:))Laikam neesmu tik moderna, kā jūs!

L Loreta 14.04.2009

Mamma, kā Tu, cilvēks, kurai pašai ir bērni, vari novēlēt, lai kādai citai sievietei atņem tiesības audzināt savus bērnus...es nerakstīšu rupji, bet piekrītu d***sējai, nevar salīdzināt bērnus ar dzīvniekiem, un cilvēkam kaut kas nav kārtībā, ja sveši bērni traucē, man pat tādas domas nekad nav nākušas prātā!

D d**sēja 14.04.2009

Loreta, jā, es esmu rupja, bet persona, kas var tādus murgus uzrakstīt(domāju personu ''trusis'') ir palnījis tādus vārdus, tas stereotips par neaudzinātiem bērniem un ši nereālā mīlestība pret dzīvnieku ir jāizskauž no mūsu sabiedrības! Vienreiz pietiek!

Mamma 14.04.2009

Trussiiti nekaitini tautu, pasmaidi un neklepo!

H Harmonija 14.04.2009

Kāpēc būtu jāizskauž mīlestība pret dzīvnieku?Un, jā, es uzskatu, ka dzīvnieks ir augstāk spar cilvēku, arī par mani, jo viņš nevienam neko sliktu nedara, viņš vispār neko sliktu nedara.Dzīvnieks nekad nepiekrāpj, nekad nemelo, nav savtīgs un nepamet savējo nelaimē.To var saukt par attīstītu būtni nevis to, kas tikai lamājas, nespēj cienīt, piedot, melo, piekrāpj un bojā visu sev apkārt.Cilvēks uz zemes ir tikai parazīts un Zeme no cilvēka cenšas atbrīvoties visos iespējamos veidos.Tieši tāpēc es dzīvniekus mīlu vairāk.Vienmēr un visur esmu iestājusies par viņu tiesībām.Manuprāt, dzīvnieki nav zemāki par cilvēku.Mēs esam līdzvērtīgi.
Runājot par tiem suņiem veikalā.Man netraucē arī liels suns veikalā, ja viņš prot uzvesties.Zinu cilvēkus, kuri Maximā ir gājuši iekša ar lielu suni(vilka jauktenis un labradors), netraucēja, suņi uzvedās normāli, gāja saimniekam blakus.
Nu katram savas prioritātes.
Un, d**sēja, esmu es teikusi mātēm acīs, lai savalda savu bērnu, jo brīžiem viņi kļūst tiešam neizturami.Tavuprāt sieviete ir tikai tad, kad grib bērnu?Mans bērns ir mans suns un ja manam sunim būtu bērni, tie būtu mani mazbērni.Man suns ir bērna vietā, jo sunim ir visas tās īpašības, kuras es gribētu redzēt bērnā, bet diemžēl tādu bērnu nav.Varbūt 1 no 100.Nav jau gluži tā, ka man nemaz nepatīk bērni, pēc 6 vai 7 gadu vecuma viņi kļūst jauki, līdz tam vecumam viņi ir mežoņi.Droši varat dzemdēt viņus, auklēt un uķināt, bet dieva dēļ apklusiniet viņus sabiedriskajā transportā, savaldiet veikalā un nelaižat klāt svešiem suņiem uz ielas!Mēs uz vienas zmes dzīvojam, ir jāiemācās sadzīvot tā, lai mēs viens otru netraucētu, diemžēl dzīvē iekārtots tā, ka suņu saimniekiem jādara viss, lai mēs netraucētu mātēm ar viņu bērniem, bet pašas mātes nedara neko, lai netraucētu citiem.

Mamma 15.04.2009

Nesaki ka visas maates neaudzina beernus, manejie veikalaa vienmeer bija pati laipniba un pieklaajiiba. Vieniigi jaunaakais taads lutinaataaks bet tas nenoziimee ka es vinjam visu atljautu. Ja nemaak uzvesties lai seez maajaas. Un miilestiibu uz braaljiem mazaakiem vinji ieziida jau kopaa ar pienu, bet tas nenoziimee ka tagad stieps savu miiljaako maajdziivnieku pa visiem veikaliem. Uz veikalu bez sunja, ar suni uz mezu, juuru vai dresuuras laukumu.

D d**sēja 15.04.2009

Tātad jūrascūka ir jaukāka par cilvēku, brīdī, kad aprij savus bērnus, un izšķaida viņus pa visu būri, ja, un jā, dzīvnieki viens otru neatstāj nelaimē, īpaši tas suns, kas rija kaķi netālu no bērnu spēļu laukuma. Tādi piemēri ir neskaitāmi. Jā, par cilvēkiem varam teikt to pašu, dažkārt cilvēki uzvedas briesmīgāk nekā dzīvnieks, tomēr bērniem ar to nav nekāda sakara, bērniem nav grēku, viņi ir šķīsti, un par uzvedību runājot, mammāk, kuras ir ideālas vienkārši, audzina bērnus kā pēc grāmatām, bet bēns ir straujš, ar temperamentu, un ar to neko nevar padarīt, tas jau nenozīmē, ka nedrīkst šos hiperaktīvos vest ārā uz ielas vai iet veikalā.
Trusi, kad paaugsies, tu spēsi saprast atšķirību starp dzīvnieku un cilvēku, no sirds tev to novēlu, un tev būs dzīvē viss kārtībā, gan mīloša ģimene, gan mīloš mājdzīvnieks:)Gan jau, pēc laika:)
Un Trusi, tagad neņem ļaunā, bet tev NAv nekādas tiesības iet klāt mātei un teikt, lai pievalda savu bērnu, jo tev nepatīk kā viņš uzvedas...Tev vienkārši nav tiesību to darīt...Šajā krīzes situācijā, kad mātēm nemaz neiet tik viegli šajā dzīvē, kad jāskaita katra kapeika, un vēl bērns ir hiperaktīvs, vienkārši pienāk viena ... un aizrāda, redziet, kas viņai nepatīk... Kad pašai būs, tad arī audzini kā nākas!

L Loreta 15.04.2009

Nu, nevar cilvēks spriest, kuram pašam vēl nav savu bērnu, nevar aizrādīt citiem par audzināšanas trūkumiem, ja pašam nav bijusi tāda pieredze un nezin, kā pats tiktu ar saviem mazajiem. bieži dzirdētas frāzes no jauniešiem, ka nekad nesmēķēs, nedzers, fūūū, a tad pieaug un visu dara, lai arī tad no sirds ticēja, ka nekad, nekad...Nevajag kaitināt likteni un kategoriski teikt savus spriedumus, dzīve par tādiem cilvēkiem pasmejas un piespēlē tādas situācijas, ka maz neliekas :D
tā nu ir sanācis, ka cilvēks visu nosaka( džungļos, protams, ir savādāk :DD) cilvēks izlemj ņemt kaķi vai suni, vai zirgu, vai cūku utt. un nenotiek otrādi, tāpēc nevar cilvēku salīdzināt ar dzīvnieku!!!

G gaja 15.04.2009

4e vi tut sovsem suma posxodilji? kak vy smeetje sravnivatj sabaku s rebenkom?

H Harmonija 15.04.2009

Bet kādas ir tiesības mātēm nākt pie manis un bļaut lai es te ar savu suni neeju.Man arī ir krīze.
Man būtu jāklausās bērna bļaušanā.Kāpēc man savi nervi jābendē?Man pie vienas vietas, ka jums bērnu naudu nemaksā vai kas jums tur ir.Manispēc kaut zem tilta dzīvojat, tas nemaina faktu, ka bērns bļauj pa visu veikalu.
Katru reizi, kad man ienāk prātā doma, ka varbūt tomēr..Atceros to, ka mana sīkā māsa pa nakti bļāva stundu no vietas, bļāva, jo mammas nebija klāt.Iedomājos visas tās mocības grūtniecības laikā un sekas pēc tam.Tie daži jaukie momenti, kad bērns uzsmaida nav tā vērti.Es labāk paskatos uz smaidošu bērnu pa gabalu vai pieeju pie tās pašas māsas un samīļoju.
Un es tiešam ceru, ka manas domas nemainīsies, jo labi zinu, ka tāpat nožēlotu to, ka esmu ļāvusi tam bļaurim piedzimt.Nē un viss!Es no malas esmu redzējusi to visu un sev es tā negribu.
Zinot savu raksturu varu 100% teikt, ka ja man būtu bērns viņš nebūtu laimīgs, jo bērna bļaušana mani ļoti ātri izved no pacietības.
P.S. vispār nesaprotu šīs lapas jēgu, neviens jau tāpat te nevienu sūdzīubu vērā neņems.Vismaz var atnākt un izgāzt visu pa dienu sakrājušos žulti.

D di**ēja 16.04.2009

tu trusi šajā pasaulē nedzīvo viena, palasot tavus murgus dominē tikai viens vārds - MAN MAN MAN MAN patīk, nepatīk, riebjas, MANS raksturs, visiem taču pie dirsas ir vai tev patīk vai nē, kas tev tur sāp vai nesāp, bļaušana nepatīk, suņi patīk:DSavus memuārus vari rakstīt droši, nepiesārņo šo forumu ar slima suņa murgiem, jo patiešām cilvēkiem IR VIENALGA tavas psihogoģiskās problēmas. Galvanais turi muti ciet sabiedriskā vietā, neaizrādi neko nevienam un dzīvo savā pasaulītē, neieredzi hoķ savu māsu, hoķ mammu, vienalga:D:D

H Harmonija 16.04.2009

Man nav nekādu psiholoģisko problēmu.Tev gan IR, jo neviens pieaudzis cilvēks(es protams nezinu cik tev gadu, varētu būt arī 11)tā nerunā.Tā izrunājas tikai garīgi atpalikuši cilvēki.
Un tu neesi mani sapratusi.Eš ļoti labu saprotu, ka nedzīvoju viena un tāpēc cenšos nevienam netraucēt ne pati, ne ar sava suņa uzvedību.Bērniem virsū neskrienu un nebļauju, ka man viņi riebjās, bet uzskatu, ka man nav pienākums klausīties bļaušanā.Man ir visas tiesība pieiet klāt mātei un pateikt, lai viņa kaut ko dara ar savu bērnu.Katrai mātei būtu jāzin kā savu bērnu apklusināt un nomierināt, ja viņa to nezin, tad tā vairs nav nekāda māte.

D di**ēja 16.04.2009

Aj, ar tevi nav vērts dirsties, tu esi galīgi psixa, es beidzu tev atbildēt, negribu ar trakajiem ielaisties!!!

H Harmonija 16.04.2009

Un es esmu traka, jo man bērni nepatīk.smiekli nāk par tevi.Visi nav vienādi.Varbūt man tev piesieties un teikt, ka neesi normāla, jo tev indīgas čuskas nepatīk un tu negribētu, , ali tev pa istabām klejotu skorpioni?citiem taču patīk, tātad tu neesi normāla, jo tev nepatīk.
Goda vārds tik stulbu un aprobežotu cilvēku savu mūžu neesmu redzējusi.Visi citi normāli uztver to, ka bērni neinteresē un es sev tādus negribu, bet tu te taisi kaut kādu balagānu un centies man iestāstīt, ka neesmu normāla sieviete, jo man viņi nepatīk.Nu nepatīk un nepatiks, esmu redzējusi pietiekoši daudz no viņu mīļuma un uz savas ādas to izbaudīt negribu.Nē, paldies!Es labāk dzīvotu ar 50 suņiem un 60 kaķiem nekā ar vienu bērnu.
Tieši tu te esi tā, kura redz tikai savu viedokli un tikai savu viedokli uzskata par pareizo.Es atzīstu visus viedokļus, jo nav pasaulē vienādu cilvēku un nekad nebūs tā, ka visiem patiks viens un tas pats.citam patīk māte, citam meita, citam kleita.
Droši vari man neatbildēt, tāpat vairs negribu tavu viedokli redzēt, neinteresē man tavas domas.Es aprobežotajiem negribu iesaistīties garākās sarunās.