Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

P People.com 24.04.2009

Gunita, nu cik tev gadiņu?!?!?!?!?!?!

Z zita 24.04.2009

Lesija gāja uz veikalu pēc maizes :))

Man ir 16, bet cik tev?

Ej dirst malaletka (tagad vemju):(:(:(:(:(:(

G Gunita 24.04.2009

HAHA uzķēries. Es jau kādu laiku esmu pilngadīga. Tagad uzmini cik man patiešām ir gadiņu. Nu cik?

21 vai 22 gadi?

55 !

P People.com 24.04.2009

Nu ceru, ka tev ir vismaz 23, nu vai 24:)):)):)):))

L Loreta 24.04.2009

a Gunitai no vienas puses taisnība!!!

L Loreta 24.04.2009

+Zita, reāla asprāte!!! HO-HO-HOO
Bēthovens aizgāja uz pārtikas veikalu nopirkt pienu!!!

P People.com 24.04.2009

gunitai nav taisnība, gunitai jāiet jāpaārstē galviņa:p

Mamma 24.04.2009

Vioslabaka arstnieciba Dogoterapija uzliec savu Jorku galva un drosi uz veikalu. Neviens pat nesapratis ka tas suns . Domas tev jauna frizura. I suns nebus majas jaatstaj i galva vesela.

G Gunita6 24.04.2009

HAHAHAHa

G Gunita 25.04.2009

Kā tu uzminēji, ka man ir 23 gadi?

G Gunita 25.04.2009

hahahahahahaha

G Gunita 27.04.2009

hahahahhhhhhaaaaa

K kaķe 29.04.2009

Kā man riebj šīs suņu līdzi vazātājas, bišķīt ķertas sievietes! Man nav nekas pret dzīvniekiem, tie ir mīļi un labi, bet savā vietā, pastaigās pa āru vai tamlīdzīgi, bet pirmāmkārtām man kļūst nelabi no suņu smakas. Un ja man jāapmeklē veikals, kurā man līdzās spurinās kaut kāds suņuks, es šo veikalu iespējams vairs neapmeklēšu. Madonā nekad neesmu bijusi, bet visu cieņu veikala pārdevējai! Veikals nav zoodārzs!

P People.com 29.04.2009

Nu un neej tad uz to veikalu vairāk, man pie kājas kas tev nepatīk, kas patīk:D

S Sem 29.04.2009

U Guniti isterika