Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

H Harmonija 10.05.2009

Kate, nevest suni laukā?Mēnesi istabā viņu čurināt?Tu slima esi?Mans suns atrodas pavadā un tajās dienās tiek izvest ārā tikai nokārtoties, man NAV jākaro ar kaut kādiem debīliem krančiem.Suns vispār nedrīkst atrasties viens uz ielas, saimniekam jādara viss, lai viņa suns nevienam netraucētu, ja viņš šo likumu neievēro, tad esmu gatava no tā plušķa tikt vaļā ar visiem iespējamajiem veidiem.Mans suns nevienam vēl nav traucējis, jo es nevienam ar viņu virsū nebāžos, ja man kāds ar suni nāk pretī pasaku, kas par lietu un lai nenāk klāt, paejam viens otram garām un viss ok, bet ja man nav kam to teikt un pats suns nesaprot, ka es neļaušu viņam te "papriecāties" ar vienkāršu prom dzīšanu, tad man nekas cits neatliek kā vien maukt pa purnu.Parasti, visi citi suņi kuri mums pieskrien klāt aizet uzreiz, kad pabrīdinu viņam uzbļaujot un piesitot ar kāju pie zemes, ja mēģina nākt atpakaļ ar akmeni metu VIŅAM BLAKUS, lai sabīstas, bet tas konkrētais suns, kurš atrāvās nesaprata ar nevienu no manām žēlsirdīgajām metodēm.Atvaino, bet man lieki kucēni nav vajadzīgi.
Ja godīgi pēc visa tā, ko tu uzrakstīji var secināt, ka tavuprāt kuču saimniekiem nav nekādu tiesību mēģināt nosargāt savu suni, lai tas neapbērnojas, nevienam nav tiesību dzīt prom kaut kādus pieklīdeņus, bet jāstāv un jāpriecājas, kā viņš smuki plijās virsū un kož saimniekam kājās.Atvaino, ja tev kādreiz būtu nācies nosargāt kuci, tad tu zinātu, ko tas nozīmē.Esmu gājusi ārā ar mietu, lai no viņiem tiktu vaļā, sist gan vēl nav nācies, saprot, kas var notikt tiklīdz roku paceļu un atšujās vai vismaz ietur distanci no mums.

People.com, ja tu esi tik stulba/s, tad tā nav mana darīšana, jo tur viss ir uzrakstīts pilnīgi skaidri

P People.com 10.05.2009

Linda, tev ir personīgais drukātājs?:D:D:D:D:DKāds sēž pie kompja, nabadziņš, un viņam tevis diktētie murgi ir jādrukā:D:D:D:D:D:D
Tev, Lin, ir talants. Tev vajadzētu savu bezcelleru izdot - nosaukums varētu skanēt šādi '' Es, mana tekošā kuce, sētas kranči un 40. izmēra keda purnā.''

K Kate 10.05.2009

eu nu tā people toč nav riktīga!!!
labi, Linda, ved savu suni laukā, bet uz veikaliem gan neņem līdz ;)

H Harmonija 10.05.2009

Laba ideja!Uz priekšu!Prieks dzirdēt, ka tev ir tekoša kuce, sētas kranči un 40. izmērs.Kārtējais sevis reklamētājs laikam.Paldies, atteikšos.
Nevajag man ne cilvēku ar tekošu kuci, ne arī ar īsām līkām kājām, lieko svaru un spicu purnu.Nu nevajag man!Zinu jauzinu, ka salaužu tev sirdi tevi tik publiski atraidot, bet tava ideja tiešām ir laba, lai veicās, es gan šaubos vai tavas "pērles" kāds pirks, bet kas to lai zin, sabiedrība mūsdienās ir samaitāta.
Un jā, paldies, es zinu, ka man ir talants rakstīšanā, gan dzejas, gan stāstu, gankomentāru.visus mācību gadus man literatūrā ir bijuši tikai 9 un 8, esmu ļoti gudra, radoša un talantīga, zīmēt arī protu.
Bet nu es beigšu lielīties, jums drošivien briesmīgi skauž.Bet nesatraucaties, gan jau, gan jau...Varbūt nākošajā dzīvē, varbūt nekad.Es gan domāju, ka jūs nākošajā dzīvē būsiet kādi ēdami lopiņi.

H Harmonija 10.05.2009

Kate, ko tad pēkšņi tā savu viedokli mainīji?Tagad, kad viņai "īpašas dienas", protams nekur neņemšu, stingrs istabas režīms, bet pēctam...kamēr vien viņu būs iespējams paņemt rokās..ūn tas būs turpmākos 14 gadus ;D

P People.com 10.05.2009

Atkal esi uzdrukājusi murgus:D:D:D:D

H Harmonija 10.05.2009

Tak muti aizpis, tevi neviens te nav saucis!Ej un pakaries, kropli.Neviens tevi te nav saucis un nevienam tu neesi te vajadzīgs, mazais, gluapais cilvēčiņ.Tinies un atpakaļ vari nerādīties.
Ja ļoti gribās kaut ko man teikt nāc un saki man acīs nevis kaut ko bezsakarīgi un ne pa tēmu vāvuļo, asti starp kājām iežmiedzis.

P People.com 11.05.2009

Gluapais cilvēčiņ, malaļetka, iemācies rakstīv vispirms, un par kropļiem, kam jāpakaras te nemuldi, aptaurētā. Nedod Dievs pašai par kropli un tāpēc ir jāpakaras, dibilka!!

K Kate 11.05.2009

people.com...pirms ievieto komentāru pārbaudi pati savas kļūdas!!! :D:D:D
nu tāda aita :D:D:D:D

Kate, Tu arī izlasi :DDD arī ar gramatiku Tev problēmas :DDDD

K Kate 11.05.2009

man kļūdu nav, tāpēc nav jāpārlasa!!!es vispār nemēdzu kļūdīties!!! :D:D:D
es zinu, ka aitas tūlīt bruks man virsū, bet tas nekas, jo viņām ļoti skauž!!! :))))

L Loreta 11.05.2009

Ir pavasaris, psihiem ļoti jūtīgs laiks, nekas, nekas, nomierinies, nav Tev kļūdu, elpo mierīgi :DDDDDD

P People.com 11.05.2009

Kate, pidersija smirdīgā, aizej nomazgā savu pežu, oj sory, muti, pa abām caurulēm tev puvums nāk ārā:D:D:D:D

uij kā aitas uzķērās!!!
man prieks, ka pašas to atzināt!!!
un people par sevi stāsta!!!
lalala lailailalalal :D:D:D:D:

L Loreta 11.05.2009

Paprasi kādu tableti ārstam, Kate, Tev jau histērija...lai gan neko kaitīgu jau ar vistas smadzenēm nevar izdarīt!!!

J jancis 11.05.2009

HEEEE..man ir alerģija pret veciem cilvēkiem, pārdevējām ar spalvainām rokām.PALĪGĀ.
HE ja dažam ir alerģija pret tiem mazajiem kvekšķīšiem sēžat mājā

Mamma 11.05.2009

Jaa nu protams cilveeki seedees maajaas bet trakas cacas ar spalvainiem zirnekliem dziivosies pa veikaliem.

J jancis 11.05.2009

Dzintar esi spalvains zirnēklīs

H Harmonija 11.05.2009

Dažai labai interneta lapai(people.com)jumts aizbraucis.Šņabis beidzās un tagad histērija, ja?Nav kur dusmaz izlikt tāpēc nāc te un pataisi sevi par idiotu.Izsaku līdzjūtību.Varbūt tava mammīte tevn nopirks kādu čupa-čupu un pamperu apmainīs.
Sēdi biksēs un attīsties!

Mamma 11.05.2009

Jancis jorku pieluudzeejs. Iedomaajies kaa shamaam taa azote oz- peec sunja, pfee!