Veikals ,,Boheme'' - Apkalpošana

Apmeklējot Jūsu veikalu Madonā, man radās konflikts ar pārdevēju.
Es redzēju, ka uz durvīm ir uzlīme, ka dzīvniekus (suņus) nevar ievest veikalā.Man padusē bija maziņš jorkširas terjera kucēns.Man tika aizrādīts, ka suņus veikalā ievest nedrīkst.Es laipni aizrādīju, ka nelaidīšu pavadiņā, bet nesīšu padusē.Pārdevēja teica, ka vienalga- suns apspalvos apģērbus.Dabūju iet no veikala ārā, atstāt sunīti sveša cilvēka uzraudzībā.Pat pārtikas veikalos tiek laiti sunīši pavadā, ko es netaisījos darīt.Jorku spalva tiek pielīdzināta cilvēka matiem.Varbūt kādam, kam krīt mati arī nevar apmeklēt Jūsu veikalus?
Man radās jautājums- es atbraucot 40km no Lubānas, nevaru iet ar sunīti veikalā, kur lai viņu lieku? Samaksājot par dzīvnieciņa iegādi 400Ls, man negribētos viņu vienkārši piesiet pie Jūsu veikala durvīm, jo nav jau pat, kur piesiet.Varbūt Jums derētu iejusties pircēja lomāun ietekt, kā jārīkojas.
Ar tādu attieksmi Jūs zaudējat pircējus.Es jau arī negāju tāpat, bet man bija noskatīta padārga dāvana, ko es nopirku citā veikalā.Gaidu no Jums atbildi un ieteikumu kā apmeklēt Jūsu veikalu Madonā, jo dzīvoju viena un arī citreiz mans mīlulis būs līdzi.Vai arī aizliegumu neiet veikalā.
Ar cieņu.

J

P People.com 08.05.2009

Mums urla ir pie dirsas:D:D:D A viņš tač cenšās nabags:D

H Harmonija 08.05.2009

Man ir mini taksis, svars 5 kg, nav viņa resna un es neesmu nekāds tantuks, man ir 17 gadi :p.
Jomajo, tas bija labs :D Tā Kate, jau visu laiku sevi te reklamē, savus suņus un zirgus vēl drāž.diez zoofīlija vispār ir likumīga?

Kate, jā es zinu, ka tomātiesm ir spalviņas, jo manam tēvam un arī omei ir siltumnīca, ne tomātam pašam, ne tā lapām nevar pieskarties un palikt ar tīrām rokām.Veikalos gan visbiežāk tomāti jau ir notīrīti, jo neviens viņus nepirktu, ja krāmējot viņus maisiņā rokas paliktu brūnas un to nevarētu dabūt nost ar neko citu kā vien sapuvušu tomātu.Jā, esmu es gudra un zinu daudz, nevajag man to visu laiku atkāroto.Pacenties labāk pati izglītoties ok?

K Kate 08.05.2009

ai, te nav ko...jūs tak esat pārgudri!!!
es ar suni pa veikaliem nevazājos un pa sabiedriskajām tualetēm ne tik!!! bet lindai to nesaprast...jo viņa var sunim ar 40.izmēra kedu...(sviests!)
par tiem iepazīšanās sludinajumiem jomajo nevajag atkartotoies, ja esi vientuļš, tad nopērc suni, iepazīsties ar lindu un drāžaties kopā :D:D:D un paņemiet pa vidu loretu(laikam tā viņu sauca)

K Kate 08.05.2009

hei, linda, varbūt tev no sapuvušā tomāta ir alergjija????

P People.com 09.05.2009

Kate, tevi jau nu bariņā neņemsim, nemaz neuzprasies:D:D:D:D

S Santa 09.05.2009

Piekriitu raksta autorei. Šobriid iet runa par veikalu apmeklēšanu, ne par kino, vai kaadas citas iestades

apmeklēšanu.Man pašai jau 2 gadus ir jorkšīras terjers un ļoti labi zinu par šo škirni.Raksta autore

rakstiija, ka

veikala paardeveeja teikusi, ka suns apspalvos apģērbu, kādas muļķibas!!!tad jau tiešam pārdeveejai vajadzeetu

staaveet pie ieejas un parbaudiit katru veikala ienākoso cilveeku, vai tam nekriit aaraa mati, vai tīras

rokas!!!.DUSMAS lasot šos komentārus...cilvēekiem, kuri neparzin šo škirni atgaadinaašu, ka jorks ir

miniatuurs suns, ko parasti neesaa kleepii, vai atbilstošaa somaa.Tiem, kas te komentee, ka riebjas šiis šķirnes

suņi, patiesiibaa skauž, jo nevar atļauties tādu sev, taadeeļ te tik ''gudri" runaa.Un par spalvu...šo divu gadu

laikaa, neesaajot kleepii, neesmu noveerojusi, ka suniitim kristu vairumaa spalva aaraa.Raksta autorei saku

neņemt galvā šo skauģu tekstus, bet galvu augšā!!hmmm...nez kaadeel Riigaa dziivojošajiem jorkiem nav

liegta ieeja apgērbu veikalos.Laikam savaadaakas spalvas dēļ:D:D:D

P People.com 09.05.2009

Santa, 100% piekrītu.Man arī tieši 2vus gadus ir jorks, bet pārdevēju attieksme ir briesmīga veikalos:(:(:(:(

S Santa 09.05.2009

un jaa neesmu ne caca ne blondiine:D:D:D

Mamma 09.05.2009

Jorks ir siiks spalvains pretiigs un iedomiigs kvankskis. A saimnieki nemil nemaz savus spalvainos- ja miileetu nestieptu uz veikalu.

S Santa 09.05.2009

škiet, ka cilveekam, kas šaadi izsakaas par mazu suniiti, ir zems pašvērtējums.Nu ko Juus "'cepjaties", ja nepatiik, neskataties. Labaak uztraucieties par suņiem, kuri bezatbildiigu cilveeku deeļ ir pamesti, klaiņo, un var apdraudeet apkaarteejos cilveekus.

L Loreta 09.05.2009

Dzintars ir riebīgs, VECĪGS un viszinošš tīīīps. neviens viņu nemīl, jo viņam tik daudz riebjas, nepatīk...ai, cilvēks vienkārši iedomājas, ka ir pasaules centrs!!

H Harmonija 10.05.2009

KATE, ko man vajadzētu darīt ja kaut kāds čivauvai līdzīgs krancis(pieļauju, ka čivavas jauktenis)cenšās aplekt manu tekošo kuci un, ja dzenu prom kož man potītē?Skatīties uz viņu priecāties kāds smuks un neuadzināts krancis?Nedomāju gan vai man vajadzētu to paciest.Un nav jau tā, ka es uzreiz spēru tam sunim, vispirms es centos izvairīties, bet viņa dēļ mans suns pa dienu man piedirsa izstabu, jo āŗa to izdarīt nebija iespējams, jo viņš visu laiku viņai atrodas pie pakaļas un tik lec virsū.Satiku saimnieku un palūdzu, lai nelaiž viņu ārā vienu.Nu neņēma viņš vērā to, ka viņa krancis kādam traucē dzīvi, nu tad lai jau tiek tam krancim, ja saimnieks nesaprot, tad lai cieš viņa neaudzinātais un stulbais suns.

Un starpcitu, tas šunelis laimīgāks justos, ja tu ar viņu uz mežu kādreiz aizietu un ļautu viņam staigāt ar savām kājām nevis pa rokām un somām staipītu.visus bērnus vienmēr māca, ka nedrīkst sunīti/kaķīti ilgi rokās turēt, jo viņam gribās staigāt pašam, bet te pieauguši sieviete kā tādu lelli pa rokām staipā dzīvu suni.Tev viņš kāds invalīds, ka pats paiet nevar?

B Beta 10.05.2009

Nu jorkus par normāliem suņiem nevar nosaukt...tā spalgā vaukšķēšana un trīcēšana...fui...

K Kate 10.05.2009

Linda, varbūt neved tekošu kuci tajās dienās laukā...nebūs citiem suņiem ar kedu pa purnu jāsit!!! Kā būtu ja tā suņa saimnieks Tavai tekošajai kucei iemauktu??? Jo viņa traucē tam citam sunim pastaigāties, staigā apkārt tekoša :)
Cik pretīgi izklausās-tekoša kuce :( un ja vēl ar tādu uz veikalu...brrr!
Eu un šitas teksts, ka tie kas nelabi izsakās par jorkiem, tiem skauž, ka nevar tos atļauties ir tik stulbi pateikts!
Es tos jorkus pa velti neņemtu!

P People.com 10.05.2009

Linda -'' SANTA, ja tas bija par manu komentāru, tad nē neskauž man, ka jums ir mazi un spalvaini suņi.Man vienkārši nepatīk tik mazi suņi un suņi ar garu spalvu man vizuāli nepatīk vispār, vienalga cik lieli viņi būtu.''
Pati saprati kādu murgojumu esi uzrakstījusi?:D:D:D:D:D:D:D:D

P People.com 10.05.2009

Ārprāc, un Kate arī ir tik debīla:D:D:D
Kas te par lašarām ir savākušās:D:D:D

U Urla 10.05.2009

дрочить будешь на другом саите, тут на бабу никто и не смотрит, тут ковер и кепку все видят .
Надо бы выровнить это дело.

K Kate 10.05.2009

People.com...nē, nē tu gan neesi debīla!!!

Protams, ka neesmu:)):)):))
Arī urla ir debīls +impotents un transvestīts:)):)):))

U Urla 10.05.2009

терпиля я те ща ебалос вскрою нах!