Darbs Arzemees (Aviteks, CEF utt.)

Saaku atcereeties, kad biju aizbraucis uz Angliju caur CEF mani autoostaa neviens negaidija, bija pasam janoklust pie darba deveeja, tacu cilveekus no Aviteks sagaidiija cilveeks. Kaa veelaak izraadijaas tiesi Pavels Kuznecovs, pec 5 minusu sarunas palika iespaids ka tas ir "glums tips", tacu katram gadijumam panemu no vina vizitkarti. Labi vien ka nezvaniju, turklaat izradiijaas, ka mans darba deveejs ir pietiekami normals, pat palidzeja noformet Home Office papirus. Tagad esmu atpakal, un zinu, ka ja veelreiz brauksu uz turieni, tad noteikti meginasu noskaidrot kas ta par vietu ir. Katra gadiijumaa, darbu var atrast, tikai ne jau visaa Anglijas teritorijaa, jo ir regioni, kur darba piedavajumu ir maz un kur arii maz maksaa, vai arii darba piedaavaajumi ir suudiigi. Vispaar iesaku mekleet darbu aarzemees car EURES datu baazi, jo ja labi meklee tad nekas iznemot celu un atseviskos gadiijumos darba atlauju nav jaamaksaa. Diemzeel arii Eures datu baaze nav pati pilniiba un tur taapat kaa Latvija ir visaadas agentuuras-starpnieki, kas ne vienmeer par velti piedaavaa darbu. Latvijas agentuuraam, kas piedaavaa darbu arzemees ir laikam tikai viens plus (taam, kuras reaali nodrosina ar darbu) - ka teica mans darba deveejs, ja vins nem darbinieku caur agentuuru, tad ir vismaz kaads, kas nes par darbinieku vismaz moraalu atbildiibu. Savukaart minus ir taads, ka shiim agentuuraam ir jaamaksaa:((( un diezgan daudz ~300 Ls, turklaat veel atseviskos gadiijomos ir arii diezgan ilgi jaagaida. Piemeeram es gaidiiju aptuveni 3-4 meeneshus. Man bija uzreiz ar liiguma parakstiishanu jasamaksaa 150 LVL, un kad atnaaca darba ligums veel 150LVL. Par darba sfeeraam varu ieteikt tikai to, ka vislabaak maksaa un ir vislabaakie darba apstaakli viesnicaa (dziivosana uz vietas, ja viesniica nav pilseetas centraa), rupniicaa un celtneciibaa (labi maksaa). Nav veerts braukt ja alga par 4 nedeelaam netto (taa kas paliek paari peec nodokliem un apmaksas par dziivoshanu un eeshanu ir mazaaka par 800 GBP. Diemzeel poli, chehi, ungaari un citi kretiini ir nositushi darba algas un tagad gandriiz visur censhas maksaat tikai minimaalo 4.85 GBP pirms nodokliem no 22 gadu vecuma. Ja kaads nezin ted UK algas apmeers mainaas attieciibaa no vecuma: liidz 17 g.v. 18-22 g.v un no 22 g.v Otrs ne mazaak nozimigs faktors ir cik stundas buus jaastraada - jo vairaak stundu nedeeljaa - jo vairaak nopelniisiet. Jaatceras, ka ne visur maksaa nedeeljas beigaas, ir vietas, kur algu maksaa reizi 4 nedeeljaas. Ja kaadam ir jautaajumi rakstiet [slēpt]@navigator.lv

A anita 16.02.2006

Tāda paša kā visas pārējās var pievienot wec, kura ir uz marijas 16-3, tiiraakaa apdirsana, ja nav kur likt 400, tad labaak , es nezinu kur ,bet d... nu nekaadaa gadiijumaaa nedaavini, ir pieredze.

C CF 19.01.2007

AGA SUPER KONTORKA, UZE TRETIJI ADRESS POMENJALA.NE USPEVAESJ ZA NIMI UGNATSJA.

I Inara 20.01.2007

Es Jums meegjinaaju rakstiit, bet laikam adrese nav pareizi noraadiita. Ja iespeejams, luudzu atrakstiet uz sho adresi [slēpt]@e-apollo.lv, gribeetu luugt Jums padomu.

M Mario 21.01.2007

Negribu nevienu slaveet, bet man liekas, ka kungam ar komentu2005-01-19 (16:24) nav iisti taisniiba, jo tas ka maina adresi, buutiibaa neko nenoziime, jo firma visus klientus informee par savas adreses mainju. Peec manaam domaam, firma vienkaarshi izpleshas.

L Lo 28.01.2007

eshe odin konkurent "zame4atelnoj" kantori "ACORN":)odno krashe drugogo:>

V Vasily 30.01.2007

CEF eto urodi takie zhe kak i Akorn. Sna4alo berut denjgi v Latvii, a potom, ponimaja 4to 4elovek zagnan v ugol i emu netu puti obratno, tjanut iz ego karmana poslednije denjgi. Takih kak oni nado suditj!

M Marinova 07.02.2007

Vse firmi po rabote zagranicu kidajut i razvodjat.Vsex vas loxov nekcemnix,nakazut i razvedut.Vi ze bestalkovie, esli sami ne mozete uxeatj, naiti bez nix rabotu.Stoze vi zaluetesj,bili za granicei i tam vam bez sansov.

M miervalde 17.02.2007

aviteks ir sukataju barins ar Pavelu prieksgala.man pat besi vina bazars gribas pat skabargainu egli ietriekt vinam dirsa un ar Saksbija piragiem piebarot.Aviteks ir pedeja firma kura ieteiktu izdirsinat.STULBENU BARS BAAAAAAAAAC>

K kenijs 03.03.2007

ACORNs jau arii ir sūda kantoris,sastāsta visādu demagoģiju,iekasē naudu,bet reāli neko nedara,tā kā ieteiktu tur neiegriezties,ja jums ir žēl 13 ls.:(

V Vadim 20.03.2007

JA UEHAL CHEREZ CEF V UK I OCHENJ DOVOLEN! RABOTAJU V KOMPANIE SONY V BRISTOLE, ZARABATIVAJU NORMALNIE DENGI, TO CTO ONI MNE I OBESHALI. JA IM BLAGODAREN ONI IZMENILI MOJU ZIZNJ!

J jAN4IKS 07.06.2008

da PSC kadi te daunji seez
blje jus tikai katrs savu firmu reklameejat o shitaa ir slikta o shitaa arii utt.
da blje dalbajobi vnk urodi jus visi esat ja ar shiem cilveekiem kas kip ir bijushi pamesti kautkas butu neta noticis tad shiis firmas kautvai ka piemeeram acorn jau sen aizbliestu ciet, da nahuj tad brauc ja miiz un nespeej par seviim un par savu valsti pastaaveet!!!
es jau 1, 5 gadu stradaju un aizbraucu zem firmas nav svariigi kadas es neesmu nekads reklamas agents kursh tgd reklamees te kaadu!!!
blje 4ikstulji un idinji jaa un tie jakli kas ir tik stuulbi ka dod savu pasi citu rokas tas vispaar ir PSC NEKAD NEDRIIKST IR IT IIPASHI SVESHAA ZEMEE KUR KAUTKAADI DALBAJOBI DZIIVO BLJE PASE TAS IR TAVS DOKUMENTS|!!!
JA KADAM PRASA PAJAUTAJIET PRIEKSH KAM VINJIEM PASE, JO TAVU PASI LIKUMIGI DRIKST IZMANTOT TIKAI TU, PAT KOPIJU BEZ TAVAS KLAATBUUTNES NEVAR UZTAISIIT JO IR VAJADZIIGS PARAKSTS!!!VNK JA BRAUC SPEEJ PASTAAVET PAR SEVIIM GAN MORALI GAN FIZISKI!!!
UN VIENMEER PANEM NAUDU ATPAKAL CELAM LIDMASHIINAI!!!
PROTAMS MAN ARII BIJUSHI KONFLIKTI AR TIE KROPLIEM KAS MAN MAKSAA TIK LIELU NAUDU BET ES ESMU LATVIETIS UN VIENMEER TADS PALIKSHU MAN IZSTABINJA IR KAROGS LATVIJAS UN ES NEKAD NEPARSTAJU DOMAT PAR LATVIJU BET JUS SIKIE 4IKSTETAJI BLJE JA BRAUCAT GRUPAS KJEMBOLI VAJAG UZREIZ NO PASHA SAKUMA TURETIES KOPA VIZMAZ IESAKUMAA, JO IT IPASHI MEI4AAM, AR MANI ARI BRAUCA ES 2 DZEKI UN 4 MEI4AS, MEITENES MIILAS JUS TUR VARAT UZTICETIES TIKAI SAVEJIEM AR KURIEM KOPA ATBRAUCI, MES TUR BIJAM KA KOMANDA, VIENAI NO TAM MEI4AAM PIEDAVAJA DARBU TUNELII LABI MAKSASHOT, BET VINJA NEBIJA VIENA JO VINJAI BIJAAM MEES, VAJAG TURETIES KOPAA!!!ES CILVEKS PATRIOTISKS UN NELAUSHU ZAIMOT NE SAVU TEVIJU NE ARI TAAS IEDZIIVOTAJUS, CIK BIEZI IR NACIES VILKT LATVIESHUS TUR LAUKA NO SUUDIEM ARPRATS VNK.!!!1UN CILVEKI MILIE KAS TAISAAS BRAUKT BRAUCAT LABAAK CAUR FIRMAAM, JA IR GRUTI IZVELETIES TAD PALASAT SHEIT KURAS FIRMAS VIS VAIRAK IR NODIRSTAS TAS ARII IR LABAKAS JO TA IR REKLAMA UN KONKURENCE!!!
JAA UN JA TOMEER BAIDDAATIES, DODIED ZINJU JA LIDOSIET UZ LONDONU JA TIESHAAM IR BAIL ES VARU AR KADU MUSUS TEVU DELU JUS SAGAIDIIT UN PALIIDZET BET NE AR DARBU UN DZIVOSHANU BET TIESHI JA PROBLEMAS FIZISKAS VAI GARIIGAS !!!
BET ACERAIES VIENMEER NEKAD NEDODIET VINJIEM PASES!!!TAD MAJAAS TU LOTI SHAUBOS KA TIKSI DRIIZ TICIET MAN, MAN GRIBEJA PANEMT BET ES ATEICOS DOD UN SANACA KONFLIKT ES VNK PIECELOS PIEGAJU PIE TA JAKLA UN IESKATIJOS VINJAM SEJA UN PAJAUTAJU VAI TIESHAM VINJSH MUS PAR IDIOTIEM UZSKATA...VINJSH BIJA SHOKAA ES VINJAM PATEICU JA MNA BUUS VAI TIEM KAS ATBRAUCA AR MANI MKKADAS PROBLEMAS VINJAM BUUS 10X LIELAAKAS AR KAUTVAI AR MANAAM DUUREEM, PEC SARUNA VAIRS NEKAS NENOTIKA ALGA BIJA LAIKA UN VIS PAREEJAIS AR KARTIIBA, ES SAKU NEBAIDITIES KO TA VINJI VAR JUMS IZDARIIT JA NESANACA BRAUC MAJAS UN BRAUC VELREIZ NEVAJAG PADOTIES!!!

V Vēl Viens Robis 28.06.2016

Laikam agrāk baigais bardaks bija :) Nu tagad viss ir OK - iekārtošana bez maksas, maksā laicīgi utt.
Autoostā gan neviens nesagaida - tu brauc strādāt nevis brīvdienās pie radiem :)))

B Benita 17.05.2019

Jā, komentāri diezgan veci, bet gribu zināt kāda situācija uz šo dienu? Vai ir droši braukt?